Skocz do zawartości

duncan

Wokół kortu tenisowego

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://eurosport.onet.pl/tenis/atp/nick-kyrgios-ukarany-grzywna-16-5-tys-dolarow/h6qnen

Dobre żarty co on odjebał wczoraj :lol: 

Ciekawe czy handlował %-) Jednak wydaje mi się że nie, on po prostu taki jest, ma swój świat %-)

https://www.youtube.com/watch?v=z5tJ5E3hyl0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://polski-tenis.pl/australian-open-2018-losowanie-eliminacji/

Jutro Hurkacz, Majchrzak i Fręch zadebiutują w kwalifikacjach do Wielkiego Szlema.

Hurkacz zapowiada ze na koniec sezonu jego celem jest top 50 :k:. Waszym zdaniem ktoś z tej trójki na koniec sezonu bedzie przynajmniej w setce? Ja stawiam ze Magda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Frech robi duże postepy,warunki jak najbardziej ma

Majchrzak wydaje mi sięjuż troche "przereklamowany" bo któryś rok z rzedu sie o nim mówi, a szału nie ma

Upatrywałbym szanse Hurkacza, no ale z TOP 50 chyba przesadził :K:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co raz bliżej głównego turnieju , a nasza Madzia Frech zadziwia i może osiągnąć duży sukces, bo przebrnąć przez te kwalifikacje to na prawde bardzo duży sukces dla naszej 20 letniej tenisistki, w 1 rundzie ograła 2-0 Miyu Kato, ostatniej nocy ograła równie mocną Sofye Zhuk, a na ostatniej prostej równie mocna Kayla Day,miejmy nadzieje że Polka wejdzie z hukiem do turnieju głównego!

A w turnieju głównym,rozkład gry Polskich tenisistów i tenisistek:

15 Styczeń ( poniedziałek,noc ) - Magda Linette vs Jennifer Brady

16 Styczeń ( wtorek,noc ) - Agnieszka Radwańska vs Kristyna Pliskova

Później wstawie jeszcze rozkład gry jeśli chodzi o Polskie akcenty w meczach debla i miksta ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Talent jest ale mi sie wydaje ze ona po prostu fizycznie nie da rady jak na razie to ograła zawodniczki ze swojego poziomu. Monfik bo co znaczą panie Zhuk -Day w światowym turze nie wiele...ale oby sie dziewczyna rozwijała 20 lat wszystko przed nią  

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % 

yeld Lipiec :plus: 23,31%

yeld sierpień :plus: 16,49% 

yeld wrzesień  :plus: 27,56%  

yeld Październik:minus: 9,80%

yeld Listopad :minus: 17,91 %

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ŻYLETA napisał:

Talent jest ale mi sie wydaje ze ona po prostu fizycznie nie da rady jak na razie to ograła zawodniczki ze swojego poziomu. Monfik bo co znaczą panie Zhuk -Day w światowym turze nie wiele...ale oby sie dziewczyna rozwijała 20 lat wszystko przed nią  

Niby niewiele,ale obie z nich ogrywały ciekawe rywalki i maja styl gry ofensywny a z takimi nie gra się łatwo, ja mam kciuki,mam nadzieje ze zobaczymy ją w głównym turnieju

Edytowane przez Monf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stało się Madzia Frech w znakomitym stylu melduje się w 1 rundzie Australian Open, od poczatku kwalifikacje sciskam za nią kciuki i staje sie powoli moją ulubiona zawodniczka :D w dodatku pochodzi z miasta seksu i biznesu...z Łodzi :afro:

W 1 rundzie zmierzy sięz  Carlą Suarez Navarro i szczerze mówiąc nie jest wcalebez szans, ma ofensywny styl gry, a Suarez to wiadomo, kracata jakniema formy raczej nie groźna , powodzenia Madzia :wuwu:

Jak myślicie uda się fantastycznie zadebiutować na wielkim szlemie , zrobic niespodzianke i wejsc do 2 rundy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małe pytanko z ciekawości. Jeśli Bellis jest 48 w rankingu to czemu grała kwale do turnieju w Doha , a Tatjana Maria 58 i jest w drabince głównej. Witthoef też 52 a gra w turnieju bez kwali.

Edytowane przez Kipa666

Don't mess with your head cause you can be dead.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważajcie na tych panów, to codzis zrobili obaj to jest kryminał, do Zarichanskiego był na szczescie transmitowany live i mam nadzieje ze poniesie konsekwencje tego co robił, 3 gemy przegrane od 40-0, gdy miał takie prowadzenie przy swoim serwisie to zaczynal serwowac od dołu,robić DF,stawal sie nieobecny na korcie i oddawałwszystko co sie dało, tak jak i cały 1 set 0-6. Drugi Pan także dno , az szkoda pisać , jestem zażenowany tym co tu sie odwaliło.

https://www.sofascore.com/pl/druzyna/tenis/castelnuovo-luca/92667

https://www.sofascore.com/pl/druzyna/tenis/zarichanskiy-daniil/195893

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi