Skocz do zawartości

[Zamknięty] Fed Cup


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Holandia - Słowacja 2 @ 2,00 :minus: 


 

Jak dla mnie peffka na ten weekend. Holenderki w składzie Bertens & Rus kontra Słowaczki Rybarikova & Schmiedlova.

Główny argument dlaczego tak stawiam to przede wszystkim Arantxa Rus. Holenderka gra słabiutko, odstaje strasznie od całej czwórki i tutaj 2 pewne zwycięstwa po stronie Słowaczek powinny być.

Regularna Schmiedlova powinna też uporać się z chimeryczną Kiki Bertens, która najwyraźniej w formie nie jest i sądzę, że ten cały pojedynek miedzy państwami może być rozstrzygnięty już jutro.

Jak dla mnie warto, kurs bajka.

Edytowane przez M@c!eK19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.02.0215 ; 12:00

Tenis,Fed Cup

Agnieszka Radwańska-Maria Sharapova

Typ: 1

Kurs: 3,75

Bet365

Analiza:

 

Mecz o "być albo nie być" polskiej reprezentacji kobiet w tenisa.Siostry Radwańskie po wczorajszych swoich 2 porażkach bardzo skomplikowały sobie pokonanie Rosyjskiej reprezentacji,większosc juz przekreśliła Polskie zawodniczki , jednak ja nie byłbym tutaj niczego pewien.Agnieszka Radwańska dziś musi przywrócić do życia nadzieje polskich kibiców i siostry Uli.Musi także zmazac plame po wczorajszej porażce z Sveta Kuznetsova.Dziś siostry muszą wygrac, a jutro Alicja Rosolska myśle ze wraz z Agą rozprawią się z Rosyjskim deblem.Agnieszke stac na to zwyciestwo, Znacząco poprawiła swój serwis w ostatnim czasie,była dobrze nastawiona mentalnie.Na Australian Open grała znakomicie do meczu z Venus tam jakis kryzys i porazka 1-2.Agnieszka gra we własnym meiscie,we własnej hali,przed własnymi kibicami i MUSI,Maria może ten mecz wygrac ale jej sie nie uda,wczoraj w meczu z Ula w 2 secie grała na prawde słabo,gdyby Ula zachowała zimna krew i trafiała troche wiecej mielibysmy 3 setówke.Agnieszka wie o tym ze to moze byc jej ostatni mecz w Krakowskiej hali i na pewno bedzie chciała sie godnie pożegnać.Szarapowa przegrała w finale AO z Serena Williams ,spedziła sporo godzin na korcie, w dodatku podróz do Krakowa tez nie krótka.Aga wczoraj była chyba troche zestresowana jakas "nieswoja".Jestem przekonany ze dziś wyjdzie na kort i zmusi rywalke do tego czego ona nie lubi,czyli do biegania po całym korcie.Bilans meczów jest tragiczny dla Agi bo 2 wygrane i 11 porażek,ale dzis na 100% ta statystyka sie zmieni.Miejmy nadzieje ze także Dawid Celt w nocy "nastawił" opowiednio Age i dzis bedzie miała gdzies okrzyki Marii oraz dumnie bedzie kroczyc po zwycięstwo.TO JEST MÓJ PEWNIAK DNIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Tenis - WTA Fed Cup Group I

19.04.2015 13:30

Radwanska U. - Hingis M.

Typ: Radwanska U. 2-1

Kurs: 5.3

Bukmacher: Marathonbet

 

Osobiście nie wierzę, że Martina będzie w stanie trzymać poziom gry przez więcej niż półtora seta.

 

Najprawdopodobniej wygra pierwszego seta ale później zaczną się schody. Gdy dojdzie do 3 seta faworytką będzie już Ulka.

 

W poprzednim meczu Fed Cup przeciwko Agnieszce pokazała, że stać ją na jeden set na dobrym poziomie.

 

Z Ulką będzie jej o wiele łatwiej ale mimo wszystko Szwajcarka nie jest przygotowana na trudy meczu singlowego w którym jest nieporównywalnie

więcej biegania niż w deblu.

 

Z pewnością dobrze o tym wie sztab Ulki Radwańskiej i wydaje się, że nawet ona będzie w stanie dobrze rozegrać taktycznie to spotkanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...