Skocz do zawartości

[Zamknięty] Santa bondziks- 2 x bon do baha 5 euro


bondziks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Do wygrania są 2 bony do Bet-at-home o wartości 5 euro z kampanii listopadowej. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik forum, który posiada co najmniej 10 postów. Zasady są proste, wyobraź sobie, że jestem Świętym Mikołajem, napisz do mnie w kilku zdaniach dlaczego to Ty powinieneś dostać bon. Wpisy podajemy do godziny 20:20 dnia dzisiejszego, zwycięzca zostanie ogłoszony ok 20:30.

 

Aby wygrać 2 bon należy do jutra do godziny 20:20 zaprezentować mema na temat klubu RTS Widzew Łódź najlepiej z motywem świątecznym.

 

Wszystkie odpowiedzi proszę podawać w tym temacie,życzę powodzenia i dobrej zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi święty mikołaju uważam że to wlasnie ja powinienem dostać darm owy bon ponieważ jestem pasożytem i żeruje na dobroci dobrych ludzi takich jak ty ale to wlasnie dzieki mnie

tacy ludzie jak ty moga nazywac sie dobrymi ponadto w całym moim złym uosobieniu mam jedną zalete mianowicie jestem szczery i moge Cie zapewnic ze nawet jesli wygram z tego bona 100k to i tak nikomu nic nie dam!

Edytowane przez LatwyNick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Święty Mikołaju,

jako, że nie umiem robić memów, nie będę mógł wygrać 2 bonu. Ale nie wszystko stracone, jestem kibicem Widzewa Łódź i Święty Mikołaj wie, jak mój ukochany klub jest na dnie. Proszę Cię Mikołaju, żebyś chociaż wynagrodził mnie tym bonikiem, za te wszystkie mecze upokorzeń , które ufundował nam prezes S.Cacek. Chciałbym jeszcze od Ciebie dostać krzesełko z mojego ukochanego stadionu, który będzie burzony, jako że na ostatnim meczu nie udało mi się wynieść owego krzesełka z powodu mundurowych.. Mam nadzieję, że będziesz czuwał i na gwiazdkę sprawisz nam paru doświadczonych zawodników do Widzewa, którzy utrzymają ten klub w 1 lidze.. Ostatnim życzeniem jest abyś czuwał nad terminową budową stadionu przy Piłsudskiego. Mikołaju, też jesteś czerwony jak każdy kibic Widzewa, także liczę na Ciebie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kurna mikołaju, jako, że mam to w dupie,

piszę list do Ciebie pijąc browar  w swojej chałupie,

wiem, że sam masz mało, kij w to w sumie,

ale wyślesz mi bona do "baha" ? by pograć meczunie ?

I nie obrazisz mnie, uwierz, gdybyś do paki ... 

 

 

...  Zapodał  jakieś pewniaki %-)

Edytowane przez k3mp3sson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Święty Mikołaju proszę daj mi bona a ja z wygranej dam ogona!

Będziemy oboje zadowoleni bo gdy wygram 200zl to i stówką Cię ozłocę!

Kalesony ciepłe kupię byś miał zawsze ciepło w du*ę i dla siebię coś zostawię może LM se obstawię!

Sam widzisz jak cięzko proszę o Bona dlatego na Ciebie czeka cieplutka Corona(Piwo)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Święty Mikołaju,

Jako , że jestem wjebańcem i krucho u mnie z kasą ostatnio nie robię depo tylko żeruję na darmowej kasie i bonusach , więc miło by było gdybym to właśnie ja otrzymał bon. Jeżeli to prawda , że istniejesz i rozdajesz bony , a ja go otrzymam zostanę najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy bon ode mnie, jak wyślecie mi na PW, nagie zdjęcia swoich dziewczyn/narzeczonych/żon, ewentualnie siostry. Czekam do godziny 22:00 Oczywiści zasady jasne, taka która mi się najbardziej spodoba wygrywa. Wysyłajcie, nie ociągajcie się, bon czeka :wuwu: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą Święta, czas odpoczynku i refleksji.

To także czas spotkań z bliskimi oraz dzielenia się prezentami.

Podczas tych świąt chciałbym uszczęśliwić swoich bliskich dając im to o czym marzą od dawna.

Jednocześnie pragnę spełnić swe najskrytsze marzenia.

Bon do Bet-at-home i ewentualna wygrana bardzo pomogą mi spełnić te marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, 01.12.2014r.

 

Kochany Mikołaju!

 

Piszę do Ciebie, ponieważ został mi niecały tydzień, a w dalszym ciągu nie wiem co chciałbym od Ciebie otrzymać. Myślałem o różnych ciuchach, perfumach, słodyczach ale najlepszym prezentem jaki mógłbym od Ciebie otrzymać byłby bon do bet-at-home dzięki któremu mógłym zagrać swoje oraz innych urserów pewniaki i zyskać jeszcze więcej, a to pozwoliłoby zastąpić wszystkie moje najskrytsze marzenia na rok 2014 i go zakończyć wielką libacją 31 grudnia. Może w tym roku nie byłem za grzeczny bo zdarzały się wzloty i upadki ale na najlepszym forum bukmacherskim Obstawianie.com ciągle służę pomocą nowym użytkownikom i z nikim się nie kłócę, a dzięki typom użytkownikom z tego forum mogę poraz kolejny się wzbogacić o kilka złotych. Chciałbym również Cię prosić o odpalenie sań i podrzucenie w nocy z piątku na sobotę mojemu najlepszemu przyjacielowi "bondziks" jakiegoś fajnego prezentu. Mogą to być np. damskie stringi (avatar) lub gumowa lala aby w końcu zaspokoił swoje potrzeby.


%-)

 

Do zobaczenia,
Torbik16!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Sikorski był w Laponii

prośił o prezenty dla Polonii

że nasz kraj słabo gospodarczy

taki bon z pewnością mi wystarczy

być może z tego daru

będe miał co włożyć na święta do garów

że Święty dobrotliwy

podaruje ten bon mi sprawiedliwy

:) hohoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udział wszystkim chętnym, jednak zwycięzca może być tylko jeden. Konkurs został stworzony z myślą o jak najlepszej zabawie, bez spinania dupy, wspominania o polityce czy brania tego na serio typu bon do baha uratuje mi świeta etc %-) zastanawiałem się między @k3mp3ssonem i @mista92, chłopaki się postarali, wszystko na luzie i tak jak powinno być. Decyzja była trudna jednak zwycięzca 1 konkursu zostaje @mista92. Gratuluję wygranemu i zapraszam do daleszej zabawy bo dalej w grze mamy 2 bon za najlepszego mema, zatem do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...