Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, chmielu napisał:

Remisy progresją kiedyś próbowałem grać, ale wychodziło to różnie, na koniec był lekki minus, więc odpuściłem. Z hokejem jest tak, że co jakiś czas jest taki dzień, czy nocka, że wejdzie wszystko, choćbyś postawił np. gola w osłabieniu kursy 6.50-7.00, ale potem taka bessa, że lekki plus to sukces :bz:

 

Swoje typy proponuję podawać w swoim temacie, tak jest przejrzyście :ok:

no  tak  w sumie racja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po krótkiej przerwie wracamy i mała odskocznia. Na rozgrzewkę kilka kuponów vabank, poczynając od 10zł, celem zbudowania większej gotówy do rozpieprzenia później %-) 

 

-1-

 

SKA St.Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod over 4,5 (z dogr. i karnymi) 1.36

Avangard Omsk - Tractor Chelyabińsk under 5,5 1.40

Dinamo Mińsk - Neftekhimik Nizhnekamsk D.Sharipzyanov zdobędzie punkt (z dogr. i dec. karnym) 2.11

 

AKO: 4.02

Stawka: 10zł

Ew.wygrana: 35,38zł

 

 

Mały komentarz: SKA - Torpedo, wystarczy spojrzeć na h2h z ostatnich 2-3 lat, bramek mnóstwo, bezpiecznie dałem minimum 5 bo mniej na pewno nie będzie. Omsk chimeryczny ostatnio, Tractor na wyjazdach gra w kratkę, ale z lepszymi raczej słabo, no i tu też przekonał mnie h2h, gdzie ostatnie 5 spotkań to max 5 goli, z reguły 4 i mniej. A Damir i jego punkty po ostatnich spotkaniach, w każdym prawie meczu punktuje. W 34 spotkaniach ma już 12 punktów, co na 22-latka z trzeciej linii w takim Neftekhimiku jest wynikiem naprawdę solidnym. Trener zobaczył predyspozycje i formę i w ostatnim meczu już 23 minuty na lodzie, najwięcej w zespole (!!), myślę że i dziś jakieś błyskotliwe podanie otwierające drogę do bramki w jego wykonaniu zobaczymy :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chmielu napisał:

-1-

 

SKA St.Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod over 4,5 (z dogr. i karnymi) 1.36 :t:

Avangard Omsk - Tractor Chelyabińsk under 5,5 1.40 :t:

Dinamo Mińsk - Neftekhimik Nizhnekamsk D.Sharipzyanov zdobędzie punkt (z dogr. i dec. karnym) 2.11 :t:

 

AKO: 4.02

Stawka: 10zł

Ew.wygrana: 35,38zł  :t::t::t:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-2-

 

Los Angeles Kings - Arizona Coyotes Podwójna szansa 2-2 (1.tercja lub mecz) 1.97

Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning N.Kucherov zdobędzie gola (z dogr. i dec. karnym) 2.40

 

AKO: 4.73

Stawka: 35,38zł

Ew.wygrana: 147,27zł

 

 

A teraz dlaczego... Kucherov to rzeźnik i w końcu się porządnie obudził, wróciła forma, zaczął strzelać, dzięki czemu Tampa znów nie ma sobie równych :D Brakuje mu jednego gola w przewadze by wskoczyć na 5 miejsce w historii w tej kategorii, coś czuję że dziś może się udać, szczególnie że Detroit to nie jest jakaś twierdza. Arizona natomiast bardzo pozytywnie zaskakuje, świetny ten Adin Hill w bramce, atak też robi robotę, tylko ten wyjazd i to jeszcze do LA, ale Kings grają 5 spotkanie w 7 dni i prędzej czy później opadną z sił, nie będą w stanie zagrać maksa. A dziś jeszcze bez Kovalchuka :bz: Ja widzę na pewno under i jakieś małe zwycięstwo gości, którzy są wypoczęci i grają naprawdę nieźle. Jak Adin nie zawiedzie to zgarną tu wszystkie kulki :)) Pierwsza tercja w zupełności mi wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chmielu napisał:

-2-

 

Los Angeles Kings - Arizona Coyotes Podwójna szansa 2-2 (1.tercja lub mecz) 1.97 :t: 

Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning N.Kucherov zdobędzie gola (z dogr. i dec. karnym) 2.40 :t: 

 

AKO: 4.73

Stawka: 35,38zł

Ew.wygrana: 147,27zł :t: :t: :t: 

 

Za to lubię Fortunkę, decydujący karny wliczony, a Nikita takich nie zwykł marnować ;)  Już jest hajs na kilka fajnych tasiemek, dziś KHL zapraszam, coś zmontujemy :wuwu: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-3-

 

Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk I.Pakarinen zdobędzie punkt (z dogr. i dec. karnym) 2.00

Slovan Liberec - Salavat Ufa under 5,5 1.61

Spartak Moscow - Jokerit over 4,5 (z dogr. i karnymi) 1.41

 

AKO: 4.54

Stawka: 27,27zł

Ew.wygrana: 108,95zł

 

 

Koment: Pakarinen strzelał gola w 4 ostatnich meczach Magnitki. Słowem - forma! Więcej nie będę pisał, tylko jak ktoś odważny można spróbować zagrać go jako strzelca po kursie 3.20-3.40. Slovan i Salavat mają solidny problem ze strzelaniem goli, gospodarze 3 bramki w 4 meczach, zaś goście tylko 1 gol w 4 ostatnich meczach (!!) co można nazwać dużym kryzysem. Slovan dość kiepska obrona, dobra by się przełamać, ale też potrafią utrzeć nosa, szczególnie u siebie. Under chyba dość bezpieczny, max 4 gole wg mnie. Spartak i Jokerit dobrze grają w ataku, h2h z 4 ostatnich spotkań potwierdza, więc się skusiłem. Czuta na remis 2:2 i dogrywkę/karne, więc dorzuciłem taką opcję do typu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chmielu napisał:

-3-

 

Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk I.Pakarinen zdobędzie punkt (z dogr. i dec. karnym) 2.00 :n:

Slovan Liberec - Salavat Ufa under 5,5 1.61

Spartak Moscow - Jokerit over 4,5 (z dogr. i karnymi) 1.41

 

AKO: 4.54

Stawka: 27,27zł :n::n::n:

Ew.wygrana: 108,95zł

 

0:0 w hokeju ehh :fp: Pakarinen zdobył nawet gola w serii rzutów karnych, ale nie był to decydujący, więc wtopa, ale spróbujemy jeszcze tak:

 

-4-

 

Dinamo Moscow - Kunlun V.Shipachyov zdobędzie punkt (z dogr. i dec. karnym) 1.48

Slovan Liberec - Salavat Ufa under 5,5 1.55

Spartak Moscow - Jokerit over 4,5 (z dogr. i karnymi) 1.41

 

AKO: 3.23

Stawka: 30zł 

Ew.wygrana: 85,27zł

 

Shipachyov w duecie z Kagarlitskim okupują 3 i 4 miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników KHL, to powinno wystarczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chmielu napisał:

-4-

 

Dinamo Moscow - Kunlun V.Shipachyov zdobędzie punkt (z dogr. i dec. karnym) 1.48 :t: 

Slovan Liberec - Salavat Ufa under 5,5 1.55 :n:

Spartak Moscow - Jokerit over 4,5 (z dogr. i karnymi) 1.41 :t:

 

AKO: 3.23

Stawka: 30zł :n::n::n:

Ew.wygrana: 85,27zł

 

No cóż, Slovan idealny na przełamanie, co? Dawno nie było overa, nie? Bardzo dziwny mecz: 2 gole dla Ufy w 2 minuty, potem dwa gole dla Slovana w 2 minuty, a potem już Ufa w trzeciej tercji dociska obręcz. Źle kombinowałem, ale jeszcze jest co przegrywać. Za jakiś czas NHL na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałem na NHL :bz: No to zostaje KHL :D Dwie propozycje. Linki, bo brak czasu.

 

-5-

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NzQwNDE0NDgwMDruOjPkLSfHEL11N3k%3D&kind=MAIN

 

-6-

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NzQwNDE3NTEwMDrIcr9DxooI%2BU9exJ4%3D&kind=MAIN

 

 

Typy na zawodników podyktowane są tendencjami w ostatnich meczach, ogólnie formą i h2h. Natomiast overy i Podolsk to głównie statystyka i w przypadku dość wyrównanych drużyn atut własnego boiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎14‎.‎11‎.‎2018 o 17:17, supcio napisał:

w hokeja  granie remisow   progresja bym proponowal   ... kiedys sie nad tym zastanawialem  mozna by sprobowac

 

ze tak się wtrącę %-) był tak osobnik kilka lat temu Waciak się zwał %-) nie radzę grać progresji %-) kto pamięta to wie ;) taki off top, przepraszam, że zaśmiecam temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia o hokeju w moim temacie zawsze mile widziana ;) Ja też się trochę przejechałem na takiej progresji, mimo dobrze zapowiadającego się początku. Na dłuższą metę nieopłacalne, chyba że ktoś ma jakieś fajne algorytmy szczegółowe z bazą na kilka, kilkanaście lat, to może zmniejszyć ryzyko. Znam gościa, który zarobił naprawdę dobry hajs na progresji remisów w NBA, a potem złapał taką posuchę, że stracił wszystko :bz: Niestety w takich sportach są dobre kursy, ale i duże ryzyko: jeden gol lub kosz w końcówce i pozamiatane :bz:

 

No to jeszcze formalności...

 

17 godzin temu, chmielu napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-8-

 

Jekaterinburg - Kunlun N.Dawes zdobędzie punkt (z dogr. i dec. karnym) 1.43

CSKA Moscow - Salavat Ufa 1/-6,5 1.65 (reg. czas gry)

Severstal Cherepovets - Jokerit Jokerit under 3,5 (reg. czas gry) 1.50

 

AKO: 3.54

Stawka: 30zł 

Ew.wygrana: 93,46zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chmielu napisał:

-8-

 

Jekaterinburg - Kunlun N.Dawes zdobędzie punkt (z dogr. i dec. karnym) 1.43 :t: 

CSKA Moscow - Salavat Ufa 1/-6,5 1.65 (reg. czas gry) :t:

Severstal Cherepovets - Jokerit Jokerit under 3,5 (reg. czas gry) 1.50 :n:

 

AKO: 3.54

Stawka: 30zł :n::n::n:

Ew.wygrana: 93,46zł

 

Jokerit 4 gol 3 minuty przed końcem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Co drugi dzień mam taśmę z jednym błędem, więc postanowiłem zbastować na jakiś czas i pograć kilka singli, ew. dubli. Także w przejawach wolnego czasu wrzucę tu coś, bardziej jako sprawdzian.

 

Na początek:

 

-1- Chomutov - Trinec Trinec over 2,5 (z dogr. i karnymi) 1.64

-2- SKA St.Petersburg - Barys Astana over 4,5 1.51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, chmielu napisał:

-1- Chomutov - Trinec Trinec over 2,5 (z dogr. i karnymi) 1.64 :t: (0:4)

-2- SKA St.Petersburg - Barys Astana over 4,5 1.51 :n: (2:2 i 3:2 AP)

 

 

Chciałem tylko dodać od siebie, że taki over między SKA i Barysem nie siadł pierwszy raz od 2009 roku %-) Jak wstawiałem to czułem, że dziś może być przełamanie :bz: 

 

 

 

-3- Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets Obie drużyny zdobędą min. 2 gole 2.11

-4- Vitkovice - Liberec over 4,5 1.64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2019 o 08:03, chmielu napisał:

-3- Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets Obie drużyny zdobędą min. 2 gole 2.11 :t::t:

-4- Vitkovice - Liberec over 4,5 1.64 :n:

 

-5- SKA St.Petersburg - Dinamo Riga over 4,5 (włącznie z dogr. i karnymi) 1.67

-6- Malmo - Mora 1 1.75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chmielu napisał:

-7- Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg Obie drużyny strzelą min. 2 gole 1.91 :t:

-8- Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod A.Miele zdobędzie punkt 1.85 :n:

 

-9- Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers under 216,5 1.63

-10- Espanyol - Real Madryt Espanyol over 2,5 :yellow: 1.73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chmielu napisał:

 

-9- Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers under 216,5 1.63 :t:

-10- Espanyol - Real Madryt Espanyol over 2,5 :yellow: 1.73 :t:

 

-11- Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk Podwójna szansa (1t. lub mecz) 1-1 1.78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2019 o 08:24, chmielu napisał:

-13- Metallurg Magnitogorsk - SKA St.Petersburg over 4,5 1.72 :n: 

-14- Karlovy Vary - Olomouc Olomouc over 2 1.56 :n: 

 

Lekka zadyszka. Ale walczymy :5: 

 

-15- Dinamo Riga - Spartak Moscow over 4 1.69

-16- CSKA Moscow - Bars Kazan Bars +1,5 1.81

 

Bez dogrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 10:36, chmielu napisał:

-15- Dinamo Riga - Spartak Moscow over 4 1.69 :n: 

-16- CSKA Moscow - Bars Kazan Bars +1,5 1.81 :t: 

 

-17- Plzen - Kometa Brno over 4,5 1.65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...