Skocz do zawartości

[Zamknięty] International Tenis Premier League


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyc ten temat bo widze ze nie kazdy rozumie na czym polega nowo powstała liga tenisowa.Mecze na tym turnieju będą rozgrywane od 28 listopada aż do 13 grudnia.Najpierw turniej na Filipinach,potem w Singapurze,indiach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.W zamganiach uczestniczą 4 druzyny składajace sie z największych gwiazd światowego tenisa.Nie zabraknie juz emerytowanych legend.Każdy mecz trwa 1 set grany do 6 wygranych gemów,w przypadku stanu 5-5,na zegarze pojawia sie czas ( nie zawsze taki sam) i zawodnicy graja majac na celu zdobycie jak najwiecej pkt. ( serwuja jak w rozgrywce TB).Zawodnicy/Zawodniczki mogą raz w secie wywołać także POWER POINT,i wtedy rozgrywana piłka liczona jest razy 2, w przypadku 30-30 kto wygra piłke,wygrywa gema.W meczach nie ma gry na równowagi przy 40-40 jest "decided point" co umożliwia szybka rozgrywke.

 

Mam nadzieje , że nieco ułatwiłem Wam tą skomplikowana ale bardzo fajna zabawe,bo oglądanie na korcie w takich luźnych imprezach mojego idola laMonfa (Gael Monfilis) to czysta przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze, ze napisales, bo wiele ludzi pewnie sadzilo ze to normalny turniej i stawialo. Tego na pewno grac nie bede, bo to zwykla zabawa - POWEAR POINT to troche tak jak POWER TIME w power snookerze (za wbicie power bili, tej z czerwonymi kropkami), wiec czysta zabawa no i te kluby w ogole wszystko. Oczywiscie wszystko wymyslone i  zorganizowane dla kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...