Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm
Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:
W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.
WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dyscyplina :Piłka nożna-Anglia premier leauge

 

 

Spotkanie : West Brom - Arsenal

 

 

typ:obie strzelą TAK

 

 

kurs:1,81

 

 

bukmacher:bet365

 

 

godz:13,45

 

 

Bardzo słaby start Arsenalu spowodowany w dużej mierze kontuzjami i nietrafionymi transferami powoduje że ta drużyna w każdym meczu musi grać na maksa żeby nie zakończyć tych rozgrywek kompromitacją.Problem w tym że żadna drużyna się przed nimi nie położy a zwłaszcza taka ekipa jak West Brom który potrafi odbierać punkty na własnym terenie drużyną z czołówki.I właśnie w dzisiejszym spotkaniu może się tak zdarzyć bowiem Arsenalowi zawsze się tu gra ciężko i traci praktycznie gole w każdej konfrontacji ze West Bromem.

 

 

Ostatni mecz gdzie Arsenal zagrał na zero z tyłu z tą drużyną na ich terenie miał miejsce w 2006 roku więc troche czasu już upłyneło.Biorąc pod uwagę jak gra defensywa Arsenalu wychodzi mi całkiem niezły pewniak o całkiem niezłym kursie.Arsenal oprócz słabej obrony ma całkiem przyzwoity dorobek strzelonych goli ale na over bym chyba jednak nie zaryzykował w tym meczu bo boje się dzisiaj podziału punktów.

 

 

Ostatnie 2 spotkania kończyły się wynikiem 1-1 i jest bardzo możliwe że dzisiaj historia się powtórzy.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-39?do=findComment&comment=857420

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Rosja


CSKA Moskwa vs Ufa


Typ - CSKA over 2.5 gola


Kurs - 2.50


Bet365


29.11.2014 / 13:45


 


Dzisiejszy pojedynek to starcie mistrza kraju z beniaminkiem,jak wiadomo w teorii murowanym faworytem wydaja sie byc zawsze ci pierwsi,jednak mielismy juz nie raz wyniki niespodziewane w takich starciach,dzisiaj jednak zadnej niespodzianki byc nie powinno.


CSKA na chwile obecna rozgrywki ligowe musi przeplatac meczami w LM,gdzie graja w grupie smierci z naprawde silnymi ekipami i tam jak na razie radza sobie bardzo dobrze.


Co prawda zajmuja ostatnie miejsce ale maja tyle samo punktow co Manchester City i Roma.


Niestety dla nich ostatni mecz zagraja na Allianz Arena i o upragnione zwyciestwo bedzie bardzo ciezko.


Dzisiaj jednak graja w rosyjskiej premier league,w ktorej zajmuja 4 miejsce z dorobkiem 25 punktow.


W tym sezonie mistrza bedzie powtorzyc ciezko,poniewaz do znakomicie grajacego Zenitu traca juz 10 punktow.


 


Ostatnie mecze CSKA ciezkie do opisania formy..


Mistrz Rosji gral naprawde mecze ciezkiego kalibru ostatnio,nie mowie juz tylko o CL ale nawet o meczach ligowych.


CSKA rywalizowala z takimi ekipami jak Bayern Monachium,Manchester City,Zenit,znowu Manchester City,Dynamo Moskwa,Krasnodar czy Roma.


Rywale naprawde bardzo mocni,mysle,ze mozna pochwalic postawe rosyjskiego zespolu,ktory nie przegral zadnego z tych spotkan roznica wieksza niz 1 golem.


Porazka minimalna z Bayernem,ktory wiemy co gra,remis i wygrana z City na ich stadionie,remis z Roma,no i niestety minimalne porazki z pierwsza "3" ligi,a wiec 0:1 z Zenitem,1:2 z Krasnodarem i 0:1 z Dynamem.


W meczach z Zenitem i Dynamem zabraklo skutecznosci bo okazje do zdobycia gola byly,zreszta w kazdym z tych spotkan zawodnicy CSKA grali naprawde bardzo ciekawie i nie bali sie swoich przeciwnikow stwarzajac sobie dobre okazje,niestety nie zawsze konczylo sie to zdobycza bramkowa.


 


Teraz dla kontrastu zagraja z beniaminkiem Ufa.


Nie lekcewaze rywala ale nie sadze,aby byli w stanie zrobic cokolwiek w starciu z CSKA.


Miesiac temu obie ekipy spotkaly sie ze soba,wowczas na stadionie Zvezda licznik zatrzymal sie na wyniku 3:3,mecz byl naprawde emocjonujacy a CSKA wyrownala dopiero w doliczonym czasie.


Ufa nie tracila ostatnio zbyt wielu goli,w 5 meczach stracili 5 bramek ale 3 w spotkaniu z CSKA wlasnie.


 


Jestem przekonany,ze gospodarze dzisiejszego pojedynku strzela minimum 2 gole,licze na odrobine szczescia i wieksza skutecznosc i powtorke z meczu wyjazdowego i 3 gole ze strony CSKA.


Jezeli tylko nie zagraja na "minimum" mozliwosci to o typ jestem spokojny.


Jezeli zagraja aby wygrac mecz jak najmniejszym nakladem sil to po ptakach..


W lidze musza jednak zdobywac punkty i odrabiac strate do Zenitu,ostatnio przegrali prestizowe ligowe mecze tak wiec okazja do poprawienia sytuacji wyborna.


 


http://obstawianie.com/topic/20491-rosja/page-5?do=findComment&comment=856744


 


:plus: 150


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( 3. Liga )
Spotkanie: Stuttgarter Kickers - Holstein Kiel
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 29.11.2014
Godzina: 14.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na trzeci poziom rozgrywkowy do Niemiec gdzie odbędzie się 19 kolejka ligowa tamtejszej 3 Ligi.
W niemieckim mieście Stuttgart liczącym prawie sześćset tysięcy mieszkańców na Gazi-Stadion auf der Waldau mogącym pomieścić prawie jedenaście i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz o ligowe oczka pomiędzy miejscowym Sportverein Stuttgarter Kickers założonym w 1899 roku o barwach niebieskich a w gośći z miasta Kiel liczącego ponad dwieście czterdzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1900 o barwach niebiesko-biało-czerwonych a mianowicie Kieler Sportvereinigung Holstein von 1900.
Stuttgarter Kickers rozegrał w tym sezonie ligowym 18 spotkań w których zdobył 28 punktów po 7 zwycięstwach, 7 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 9 pozycję w tabeli niemieckiej 3 Ligi, bilans bramek 29-23.
Holstein Kiel zdobył 28 oczek w swoich 18 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 7 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 21-13.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym zdobywając 21 oczek po 6 wygranych oraz 3 remisach, bilans bramkowy na swoim Gazi-Stadion auf der Waldau 19-5.
Goście zdobyli 10 punktów w swoich 9 spotkaniach w tym sezonie ligowym rozegranych na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 4 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramek w delegacjach 10-10.
Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyz oba zespoły posiadając w tabeli ligowej tyle samo punktów a w ostatnim ich meczu pomiędzy sobą o ligowe oczka w mieście Stuttgart padł remis 1-1.
Moim typem na to ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Sportverein Stuttgarter Kickers gra w tym sezonie ligowym u siebie bardzo dobrze i to na swoim Gazi-Stadion auf der Waldau zdobyli większość swojego dorobku punktowego i na swoim terenie są bardzo mocni a Kieler Sportvereinigung Holstein von 1900 to też drużyna raczej swojego podwórka która w delegacjach gra gorzej i moim zdaniem z mocnym u siebie zespołem z miasta Stuttgart na ich terenie poniosą porażkę.

 

http://obstawianie.com/topic/20513-2-liga-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-8

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE
Spotkanie: Liverpool – Stoke
Typ: over 12.5 RR

Kurs: 2.62

Bukmacher: Bet365

Godz. 16:00

 

Analiza:

Liverpool kompromituje się w lidze mistrzów remisując z Ludogorets nastroje są na pewno nie najlepsze nie wiem dokładnie jak zarząd wymyślił ale sądzę że to jest mecz ostatniej szansy dla trenera i liczą się 3 pkt. Jak już pisałem we wcześniejszych analizach Liverpool u siebie gra świetnie na RR znają swoje boisko i mogą pewniej atakować dzisiaj zmierza się z drużyną Stoke która jest na nim w tabeli (11 miejsce  :przerazony: ) Dużyna gości zainteresowała mnie tym że może wyników nie mają najlepszych ale dlatego że to typowy średniak ligi to RR zdobywają dosyć często a już na pewno jak grają u siebie lecz zauważyłem że w meczu Liverpool - Stoke pada na prawde dużo RR widać drużyny znają się dosyć mocno bo każda jest w stanie ominąć obronę i strzelić bramkę/zdobyć RR. Wiadomo będzie że Liverpool nie może odpuścić już żadnego meczu na pewno będą cisnąć ale często presja przekłada się na skuteczność i chęć na siłe wbicia gola. Sądzę że dzisiaj nie będzie tak łatwo i swobodnie grać dzisiaj liverpoolowi ale sądzę ze zobaczymy bardziej otwarte spotkanie niż skupiające się na ataku pozycyjnym co pozwoli na bicię dużo RR miejmy nadzieje. Średnia między obiema drużynami w ostatnich 4 meczach to  13.75 RR oby dzisiaj nie było gorzej.  ;)

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/?p=859771

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 T-Mobile Ekstraklasa 

 Korona Kielce - GKS Bełchatów

 Gospodarze wygrają 

 Kurs 2.25


godz.18

 

        W dzisiejszym spotkaniu 17 kolejki polskiej  T-Mobile Ekstraklasy zagrają ze sobą 

   drużyny Korony Kielce i GKS Bełchatów.Faworytem tego pojedynku są moim zdaniem

gospodarze,ktorzy po bardzo slabej pierwszej części sezonu teraz grają bardzo dobrze.

Przez dłuższy czas zajmowali ostatnie miejsce ,ale w ostatnich 5 meczach nie przegrali 

i to im pozwoliło wskoczyć na 14 pozycję w tabeli mając 18 punktow,jak do tej pory 

zanotowali 5 zwyciestw,3 remisy,i 8 porażek strzelając 16 bramek a tracąc 26.Bardzo 

dobrym posunięciem było sprowadzenie Oliviera Kapo,ktory jest w znakomitej formie

bierze cały ciężar gry na siebie co przynosi efekty.W tym pojedynku trener gospodarzy

Ryszard Tarasiewicz nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Vanji Markovicia,

i pauzującego za kartki Vlastimira Jovanovicia.Goście zespół z Bełchatowa po bardzo dobrym 

początku sezonu teraz gra nie równo,zajmują w tabeli 6 miejsce z dorobkiem 26 punktow 

mając na koncie 7 zwyciestw,5 remisow i 4 porażki strzelajc przy tym 14 bramek a tracąc 15.

Podopieczni Kamila Kieresia grają tragicznie w defensywie,ostatnio popełniają sporo błędow 

czego efektem są wysokie przegrane z Legią 0-3,i z Lechem 0-5.W tym pojedynku nie zagrają 

kontuzjowani Mateusz Mak,i Lukasz Wronski.Podsumuwując wydaje mi się że gospodarze 

są w takim gazie ,że spokojnie pokonają swoich przeciwników i zdobędą kolejne 3 punkty

przybliżające ich do pierwszej 8 na koniec pierwszej rundy.

 

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna


Spotkanie:Atlantas - Kruoja

Typ: 1 (-1,5ah)

Kurs:1,87

Godz:17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:


 

Litwa! Uwielbiam obstawiać Litewską :) Szkoda, że zawsze jest uboga oferta u buków na te spotkania.

No dobra, koniec owijania w bawełnę. Zabieramy się za analizę/uzasadnienie typu.

Atlantas ostatni mecz przegrało z Kruoją w połowie września. Bardzo dawno! W tym czasie w lidze zdążyli stracić... 2 gole... tylko 2 gole !!!

Pokonali po drodze lidera - Żalgiris i przyznam, że zasłużone to 2-1. Trakai także nie ulegli i wygrali 1-0. Reszta to raczej chłopcy do bicia, no może jeszcze Suduva coś tam próbuje grać. Było 0-0, ale na wyjeździe.

Muszą, po prostu muszą ten mecz wygrać, aby grać w lidze Europejskiej. Remis nie wystarczy. Trakai traci 2 punkty, a gra z ostatnią drużyną w tabeli. Bezpośrednie mecze na korzyść Trakai.

Nie wiem czy dwoma golami się uda, ale wierzę w to. Kruoja już o nic nie gra, nie wiem, może rezerwy wystawią? Fajnie by było :)

 


 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy Bundesliga /

2014.11.29 .... godz. 15:30

Spotkanie - Hertha Berlin : Bayern Monachium

Typ - Robert Lewandowski dwa gole lub więcej

Kurs - 3.75

Buk - Bet365

Analiza :



Niewątpliwie faworytem w tym pojedynku są goście z Monachium ja liczę na Roberta który jak wiemy potrafi strzelać gole a dziś przyjeżdza na stadion gdzie w poprzednim sezonie zdobył tytuł króla strzelców zdobywając tu dwie bramki a dziś kiedy Bayern przyjeżdza do Berlina poirytowany ostatnią porażką w LM z City to uważam że Robert i spółka nastrzelają tutaj sporo goli bo jak inaczej kiedy popatrzymy na bilans goli Bayernu 31:3 mówi nam wiele , Robert w poprzednim meczu z City pomimo że Bayern grał już w 10 to wyprowadził swoją bramką Bayern na prowadzenie i dziś myślę że także będzie grał główna rolę w drużynie a dwa gole w jego wykonaniu po kursie 3.75 myślę że warto zaryzykować !

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-14?do=findComment&comment=859409

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna | Polska | T-Mobile Ekstraklasa 
Spotkanie: Korona Kielce - GKS Bełchatów 
Typ:  X
Kurs: 3.20
Godz: 18:00 
Bukmacher: Expekt 
Analiza:

 

Po serii 3 kolejnych zwycięstw (z Ruchem, Wisła i Lechią) w ostatniej kolejce Korona tylko zremisowała z "czerwoną latarnią" ligi Zawiszą Bydgoszcz. Owszem gdyby Olivier Kapo był skuteczniejszy to Korona ten mecz by wygrała, z drugiej strony również Zawisza miała swoją okazję (poprzeczka z rzutu wolnego). Dlaczego o tym piszę? Wydaje mi się, że takie spotkanie może mieć wpływ na kolejne spotkania. Wszak Korona była na fali, a tu przytrafiła się wpadka u siebie z Zawiszą. Kto wie może kolejna będzie miała miejsce dziś w starciu z Bełchatowem. 

Ostatnio GKS co prawda nie zachwyca, remis u siebie z Cracovią oraz wysoka porażka z Legią (0-3) ale jest to na pewno niewygodny przeciwnik, który potrafi sprawiać niespodzianki i potrafi wygrywać w meczach wyjazdowych. Ja postanowiłem jednak zagrać w tym spotkaniu jednak podział punktów, patrząc na historię starć tych ekip w Kielcach jest to rozsądny typ. 

Bełchatów w Kielcach wygrał tylko raz i to jeszcze w 1999 r. od tamtej pory obie ekipy grały ze sobą 9 razy w meczach o stawkę i 5 razy zwycięstwa odnosiła ale też 4 razy mieliśmy podział punktów. 

Warto pamiętać, że dziś Korona mimo, że jest faworytem to jednak przystąpi nieco osłabiona. Owszem do braku Vanja Markovića i Zbigniewa Małkowskiego w Kielcach zdążono się przyzwyczaić to jednak brak Vlastimira Jovanovića będzie zapewne odczuwalny (pauzuje za kartki). Niepewny jest występ również Bartosza Kwiecienia i Kamila Kuzary. Bełchatów natomiast dziś zagra bez Mateusza Maka, Łukasza Wrońskiego i najprawdopodobniej Pawła Baranowskiego. Osobiście więc mimo, że faworytem są tutaj gospodarze to jednak myślę, że wcale nie będą mieli łatwo o punkty. Myślę, że podział punktów w tym starciu może mieć miejsce i warto zaryzykować grając właśnie takie rozstrzygnięcie. 

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-4

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia
Spotkanie: Cambur-Alkmar

Typ: Over 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza: 

 

 

 

Dzisiejsze spotkanie to mecz pomiędzy drużynami Cambur oraz gośćmi czyli piłkarzami Alkmar.Faworytem tego spotkania według kursów wydają się być piłkarze gosci.Ja wybieram typ Ove 2,5.Myślę , że jest to dobry typ po średnik kursie.Oba zespoły konkurują z sobą w tabeli.Goście zajmują piątą pozycję  z dorobkiem dwudziestu-jeden oczek.O jeden punkt mniej i szóstą pozycję zajmują dzisiejsi gospodarze.Alkmar w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował dwa zwycięstwa oraz dwa remisy i raz przegrał.W  wyjazdowych spotkaniach natomiast w ostatnich pięciu meczach piłkarze Alkamaru wygrali trzy spotkania oraz dwa przegrali.Dzisiejsi gospodarze w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali tylko jedno zwycięstwo , dwa remisy oraz dwie porażki.W pięciu spotkaniach na własnym stadionie dzisiejsi gospodarze odnieśli trzy zwycięstwa oraz dwukrotnie schodzili do szatni w roli przegranych.Mój typ kierują tym iz oba zespoły strzelają bramki i mają statystyki ku temu typowi.Gospodarze w trzynastu spotkaniach aż ośmiokrotnie zanotowali over 2,5.Ich średnia bramek jest bardzo dobra bo (3.3).Goście natomiast w trzynastu spotkaniach aż dziewięciokrotnie kończył się overami 2, Średnia bramek na mecz tego zespołu wynosi (3.1).Patrząc na średnią tych zespołów można w dzisiejszym spotkaniu pokuścić sie zagrać ten typ po dosć średnim kursie.

 

 

http://obstawianie.com/topic/23760-holenderska-eredivisie/page-5?do=findComment&comment=859912

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Primera Division

29.11.2014 22;00

Celta - Eibar

Typ: AH(0:1,5) 1

Kurs: 2.92

Marathonbet

Celta jest według mnie naprawdę niezłym zespołem, który w tym sezonie prezentuje się naprawdę solidnie. Są w stanie w tym sezonie powalczyć o ligę europejską. O ich sile świadczy kilka wyników wyjazdowych, remisy w Bilbao i w Madrycie (z Atletico) oraz pokonanie na Camp Nou Barcelony, a u siebie brakuje trochę tych punktów, często grają naprawdę dobrze, ale gubią pechowo punkty. Dziś jednak jest dobra okazja do pewnej wygranej, grają z beniaminkiem - Eibar, z jednym z kandydatów do spadku, który do tej pory ma bilans punktowy trochę ponad stan. Słabo wyglądają zwłaszcza w defensywie, na wyjazdach mieli do tej pory i tak dużo szczęścia, że tyle punktów uzbierali. Wydaje mi się, że gospodarze powinni wyraźnie wygrać to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-22?do=findComment&comment=859957

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia Eredevise
Spotkanie: Cambuur - AZ Alkmar
Typ: Remis
Godzina: 20:45
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 20:45 zmierzą się ze sobą drużyny Cambuur oraz AZ Alkmar. Gospodarze zajmują 6 pozycję z dorobkiem 20 punktów oraz bilansem bramkowym 23:20. U siebie grali 6 razy i 3 razy zwyciężyli, raz zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 13 brameki i tracąc ich 9. Goście zajmują 5 pozycję z dorobkiem 21 punktów oraz bilansem bramkowym 20:20. Na wyjeździe grali 6 razy i 4 razy wygrali i 2 razy przegrali strzelając 10 bramek i tracąc ich 9. W ostatniej kolejce Cambuur pokonało na wyjeździe Utrecht 1:3 a Alkmarr wygrał u siebie z Vitesse Arnhem 1:0. Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 0:0.

obstawianie.com/topic/23760-holenderska-eredivisie/page-5#entry859961

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, BELGIA I LIGA  
Spotkanie: Mechelen - KV Oostende
Typ: obie drużyny strzelą gola

Godzina: 20:00

Kurs: 1.89  
Bukmacher: unibet  
Analiza: 
Pojedynek średniaków belgijskiej ligi, gospodarze zdobyli do tej pory 19 punktów, u siebie grają bardzo dobrze, dlatego są faworytem tego spotkania według bukmacherów, ich bilans u siebie to: 4 3 1 17-9. Do tego trzeba zauważyć, że mają całkiem dobrą serię meczów bez porażki u siebie, bo aż 6, a z ostatnich 11 przegrali tylko raz, ostatnie trzy mecze zakończyły się remisami 1-1. Ta statystyka pokazuje, że gościom o zwycięstwo będzie bardzo trudno. O ile, gracze gospodarzy mają serię 3 remisów, pod rząd, goście przegrali trzy ostatnie mecze na wyjeździe. Ich wyjazdowy bilans to 3 0 4 w bramkach 9-11. Ostatni mecz wygrali u siebie 3-2 z silniejszą drużyną Standard de Liege. O bramki w tym meczu raczej się nie obawiam, gospodarze z racji dobrej passy powinni strzelić przynajmniej raz, natomiast goście po serii trzech porażek z rzędu powinni się przełamać przynajmniej bramkowo.

 

http://obstawianie.com/topic/20518-belgijska-1-liga/page-3

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...