Skocz do zawartości

[Zamknięty] Oszustwa,przekręty czyli naga prawda o bukmacherce i forach płatnych


Niesamowity

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zupełnie poważnie  chciałbym poruszyć temat płatnych for i wszelkiego typu zamknietych grup i tzw płatnych typów i abonamentów.

 

Otóż moi drodzy koledzy typerzy. Bukmacherka to taki skórwysyń...i kawałek chleba,że aby się najeść trzeba niejednokrotnie połknąć gorzką pigułkę  zwaną porażka czyt,wtopa . I konia z rzedem temu kto twierdzi,że na bumacherce można stale zarabiać. Otóż jak wygląda naga prawda w tym temacie. Jako ,że jak wiecie mianuje się nr 1 w necie ( co nie jest oczywiście prawdą) tylko wkur..a wiekszośc ludzi.oprócz tego faktu rzeczywiście i tu już bez cienia skromności mam naprawdę ogromne doswiadczenia w typowaniu. Otóż wielu z was było jeszcze w planach swoich szacownych rodziców kiedy Elit Typer vel Niesamowity śmigał po kasynach, pierwszych bukach Profesjonal, STS, Fortuna i już zarzywał hazardowej przyjemności.

Jak to jest naprawde??

Nikt wam nie da takich statystyk w których byscie widzieli ile kuponów i na jaką kase wpływa do buka i ile z tego bukmacher wypłaca,a ile mu zostaje dla siebie To ścisle strzezone informacje. ale Wielki Elit ma swoich szpiegów wszędzie i swojego czasu miałem dobrego kumpla w Profesjonalu, a potem w Fortunie. Chcąc nie chcąc wyciągałem co się dało z niego po paru głębszych i niestety z przerażeniem musze wam powiedzieć,że legendy o 3-5 % tych,którzy naprawdę wygrywają są bardzo bliskie prawdzie.

W takim STS-ie siedzi koleś pół dniówki skresla beznadziejne tasiemce i liczy,że mu wreszcie wejdzie. Wziął by sobie chłop załozył zeszyt i pisał codziennie ile wtapia to by musię rozjaśniło w pacynie ,ze nie wygrywa tylko nosi bukom na tacy. a takich frajerów (sorry za frajerów bo sam nim byłem do niedawna)jest tysiące. Ale nikomu nie powie,ze wtapia dzień w dzień, ale za to jak wygra pół STS wie ,ze on wygrał i idzie fama ,że można wszyscy oglądają kupon podziwiaja, klepia goscia po plecach, tylkonie wiedzą,że on już im zaniósł wczesniej tyle,ze ta wygrana to kropla w morzu jego wczesniejszych wtop.

I tak własnie rosną legendy. czemu cwani bukmacherzy na pierwszych stronach swoich książeczek ofertowych pokazują ile to wygrano Ile wygrał Krzysio z Krakowa, Adaś z wałbrzycha itd  Pokazują ich kupony,żeby nas kolejnych frajerów naciagnąć do gry i pokazać ,że można wydymać buka,że można zarobić.

A zastanowił się ktokolwiek z Was czemu pokazują wygrane , a nie tysiące przegranych kuponów? no czemu bo Marketing to podstawa w dzisiejszych czasach. Jak się dobrze zareklamujesz to się dobrze sprzedasz. My to czytamy i do naszej swiadomości dociera jakie info?????Nie o tysiącach wtop,ale o tych wielkich wygranych. i to nas napędza bo chcemy być tymi których kupon tam na tej drugiej stronie się znajdzie.

Poza tym piepszona bukmacherka uzaleznia i czy ktoś mi powie,że nie czy ktoś mi powie ,ze tościema , ja wiem swoje. Uzaleznia i już!!!

 

*********************************************

No wię co powinnismy robić i jak to jest z tymi co tworza płatne portale i tych ,którzy kasują kase za typy??

 

Otóż jak widze płatny portal w którym na pierwszej stronie są podane ceny za podawane typy, albo ceny za tydzień podawanych typów, a zaraz obok informacje,że jezeliby ten tydzień wyszedł na minus to kolejny masz gratis to się przewracam ze smiechu i wale nogami w podłoge. Taki frajer i to mówie z czystym przekonaniem na samym poczatku informuje Cię,ze owszem on ci poda typy za które ty zapłacisz,ale tak naprawde to on nie gwarantuje ci na 100% ,ze wygrasz  i dlatego asekuracyjnie masz gratis kolejny tydzień na typy. Gdyby był  w porzadku powiedziałby tak:

w przypadku poniesionych strat czyli z podawanych typów minusowego bilansu firma zwraca opłacony abonament i kolejny tydzień podaje typy gratis.

sami przyznacie, że to wygląda innaczej i brzmi innaczej. Nie wywiazałeś się z umowy zwracasz kase i to powinno być oczywiste. a nie jakieś kuźwa ściemy o kolejnym tygodniu gratisowym.

 

 

.

Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak więc to działa najczęściej? Koleś zakłada portal -stronke z płatnymi typami, na której umieszcza cennik za tydzień, dwa tygodnie, miesiąc, lub za single.

Wczesniej wyselekcjonuje grupę typerów, na której chce zarobić kase. To oN PRACODAWCA ustala ze swoimi typerami ile mają wziąźć za za abonament i typy,ale to on ma z góry z każdego abonamentu kaSE , A TYLKO USTALONY % TRAFIA DO TYPERA, ZASADA JEST PROSTA. mASZ WYNIKI , MASZ LUDZI I MASZ WYKUPIONE ABONAMENTY. WTAPIASZ ZNIKASZ Z PORTALU I SZUKA NA TWOJE MIEJSCE INNYCH.

Czy warto inwestować w takie portale? NIE!!!! Większość z nich znika po jakimś czasie i otwiera się pod nowym szyldem szukając kolejnych frajerów.

Co więc robić by nie dać się nabrać na kolejny rewelacyjny sposób zarabiania??

włączyć zdrowe myślenie i samemu zacząć typować obstawiać, Mądrze,kierując sie sprawdzonymi na forach podpowiedziami dobrych typerów(fachowcach w poszczególnych dziedzinach) Zapomnieć o tzw tasiemcach, grać zgodnie z  zasadami matematyki i stopnia prawdopodobieństwa, które mówi,ze im więcej zdarzeń na kuponie tym nasze szanse odpowiednio maleją.

 

A TERAZ LOGIKA.  :arrow: Skoro dałoby się czesać buki tak otwarcie, czy powstawały by nowe? Nie!! A powstają.Czemu ?Bo maja się doskonale pod względem finansowym i stać ich na to by się rozmnażały. Ot niedawno Totolotek wziąl się za bukmacherke. Czemu? Bo to kolejna konkretna kasa!

  Nie dajcie się dymać cwaniakom internetowym!!!! Zadbajcie o swoje wyniki sami!!!

Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak więc zarobiś kasę nic nie ryzykując?

 

Otóż istnieje taka opcja.To nowa inicjatywa spełniająca wszystkie wymogi tzw bezpieczeństwa wkładu czy też opłaty abonamentowej. Jaka to inicjatywa i dlaczego jest tak bezpieczna.? Otóż postaram się Wam tutaj ją przedstawić. Otóż każdy chętny kto tylko wyrazi chęć przystąpienia do tej inicjatywy zarabiania kasy już odruchowo po dokananiu takiego wpisu będzie umieszczony w tzw tabeli zysków Wpis następujący:

Proszę o dopisanie mnie do listy bezpiecznej inicjatywy zarabiania kasy.

 

:arrow: Co potem się dzieje?

Wasz wpis na liste uczestników, nie wiąże się z żądną wpłatą , opłatą czy innym poborem jakiejkolwiek gotówki od was. To Inicjatywa ma zapewnić wam jako jej członkom kase na zasadach. Wy zarabiacie , inicjatywa pozyskuje nowych klientów i zyskuje renome. Gdzie tkwi haczyk? Nigdzie , bowiem jak mówiłem to jedyna forma zarabiania kasy gdzie założyciele inicjatywy mają wam pokazać ,że to własnie ich sposób na zarabianie jest najlepszy i beż cienia ryzyka z waszej strony.

:arrow: Jak to działa?

Załozyciele in icjatywy utworzyli coś na zasadzie kooperacji,która działa na wielu  płaszczyznach:

ma w sobie pozyskanych naprawdę najlepszych z najlepszych typerów

ma dostęp do róznych info, do których przeciętny typer dostępu nie ma

ma swoje układy o których nie mogę mówić,ale są to układy które napewno pomagają w uzyskiwaniu dobrych rezultatów.

:arrow: Ile można zarobić i jak się otym dowiadujemy?

lista członków inicjatywy to normalna lista-tabelka członków zawierająca nicka i stan kasy jaki przybywa każdemu codziennie. Zdarzają się też dni kiedy z konta ubywa,ale nigdy nie jest to waszym kosztem ,ale pomniejszeniem stanu, który już zarobiliście ( tylko przy minusowym dniu)

:arrow: kiedy możemy wypłacić swoje pieniądze?

raz w miesiącu, zawsze ostatniego dnia ( wystarczy podać swojego emaila w skriil i pieniądze tam zostaną wam przelane - koszty operacji przelewu

pieniądze można wypłacić w całości lub zostawić je do dalszego obrotu. Im większa pula przy naszym koncie tym szansa na większy zarobek.

kązdy może również po jakimś czasie dokonać dobrowolnej wpłaty przez co może podwyższyć swój stan konta i procentową szanse na zwiekszanie zysków.

:arrow: Co  z tego ma inwestycja?

Po 3 miesiącach z waszego konta pobierana jest opłata równa 25% waszego dotychczasowego zarobku. Po prostu o tyle pomniejszany jest wasz zysk. I wszystko kręci się dalej.

Dlatego właśnie ten sposób jest niewątpliwie hitem na światową skale i własnie od jutra zostanie wprowadzony na waszym forum!!!

 

Chętni mogą zapisywać się już od teraz!!

Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie mnie do listy bezpiecznej inicjatywy zarabiania kasy.

 

Stan kasy po pierwszym zagraniu 19.11.2014

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...