Skocz do zawartości

Darmowe 32zł (i więcej) na chińskie zakupy!


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Helou!

 

Jest promocja na wish.com - to jest takie aliexpress ale bardziej nastawione na ciuchy. Elektronika też generalnie jest.

Z góry mówię, nie ma haczyków a promocja już jest w internetach, na redditach i wykopach.

 

Wystarczy zarejestrować się (e-mail i hasło) z kogokolwiek reflinka, i ma się 32zł do przepuszczenia.

Gdy ktoś pod wami zarejestruje się i kupi - macie kolejne 32zł. Dwóch kolegów którzy coś kupią i bonus na dzień dobry - prawie stówa na wydanie. :D

 

W kwocie 32zł możecie zgarnąć podrabiane raybany, micro SD 8GB class 10 i takie tam płacąc jedynie (kartą) za przesyłkę. Wysyłka to z reguły od 4-12 złotych.

 

Linki:

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

Fajne przykładowe przedmioty:

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

Na koniec ostatnie info:

jeden produkt - jedna zniżka. :)

 

Zapraszam do udziału w promocji i pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 weeks later...

Portal typu aliexpress, z ktego można zamówić ciuchy, elektronike itp. większości podróby chińskie, ale sporo taniochy. Dają 10$ za friko, przesyłka kosztuje zazwyczaj 4 lub 7 lub 10 zł albo drożej, zależy co się kupuje. Za te 10 dolków razem z przesyłką lub dopłacając pare zł można zamówić coś w miarę sensownego i wychodzi praktycznie za friko. Aby polecać dalej trzeba zainstalować apke wish.com i stamtąd pobrać link do poleceń. Mają lichą wyszukiwarkę i czasami ciężko znaleźć niektóre rzeczy, no ale jakoś można sobie poradzić. Mój ref. https://www.wish.com/s/7dvHxc

Strona pewna, ludzie już zamawiali i odbierali przesyłki. Tutaj więcej info http://www.forum.lockerz.com.pl/topic/129978-darmowe-10-na-zakupy-na-wishcom/ - ludzie piszą co zamówili, wklejają dobre promo. Jak ktoś zgarnie np. 7 giftów po 10 $ z poleceń to może je wykorzystać na każde zamówienie osobno, giftów nie można sumować w jednym zamówieniu. Płacić można kartą debetową i kredytową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się dostałem, 4 gifty mam chyba trzeba coś zamówić znowu %-) Ja teraz czekam na dwie przesyłki - czapka i t-shirt to mam planowane na 9-25 października. Poprzednie doszły po równo 21 dniach od zamówienia.

 

Z ciekawości co zamówiłeś? Rzucisz linka? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

troche to u nich trwa...

 

Sep 18, 2014

Placed Order

 

Sep 20, 2014

Processing Order

 

Oct 12, 2014

In Transit - Beijing (China), Received by China Post, 波兰, Collection, PL

 

Oct 12, 2014

Location: International Postal System

In Transit - Consignment

 

 

Oct 13, 2014

Location: BEIJING

In Transit - Sending a consignment

 

Oct 19, 2014

Location: WER Warsaw

In Transit - The arrival of the consignment

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...