Skocz do zawartości

Zamiast wydawać kasę na Kupony!? POMOC!!


Andradiel

Rekomendowane odpowiedzi


ludzie robia co moga zeby hajs wyżebrać, dobra sciema nie jest zła... ale zeby dziecko wykorzystywać...

 

 

Jezeli twoj rocznik w twoim nicku to twoj rocznik to daleko ci do tej prawdziwej daty... ku**a wrozbita maciej sie odezwal. Napewno nie wiesz co to przeslanie szczegolnie w takim rodzaju muzyki, sadze ze wyj***ne ma kazdy ludź na twoja samolubna opinie, która jest tu niepotrzebna, a prawda jest taka ze akurat moze byc tak ze kazdy grosz sie liczy, a czy grosz cie zbawi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze mój wpis wiele poruszenia wywołał goldberger chyba białej goraczki zaraz dostanie a w sumie nie wiem dlaczego, napisałem to co mysle w necie na fejsbukach jest setki takich akcji jak nie tysiace i jestem pewien ze 90% z nich to sapo prostu proby wyłudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się dołączyłem - nie dużo bo nie dużo ale każda złotówka potrzebna :ok:

 

EDIT: krzosz jesteś tak tępym człowiekiem że nie mam pytań - rozumiem że według twojego skomplikowanego myślenia numer KRS jest wymyślony a cały ten zespół WUEM wymyślił sobie Agatkę, jej wadę serca ten kawałek dla picu a tak wogóle to trzepią kasę na swoją nową płytę z ludzkiej naiwności !!!! - ogarnij się chłopie i zachowaj resztki rosądku i się nie odzywaj więcej !!!

lepiej nic nie mówić i udawać idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

 

i życzę ci żeby kiedyś spotkało cię duże nieszczęście które nauczy cię pokory - zobaczysz jak to jest nie mieć hajsu na operację dla swojego skarbu - może nie będziesz wyjeżdżał z głupimi tekstami i zrozumiesz drugiego człowieka !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie zgadza, goldberger jestes bardzo madrym człowiekiem tylko mam takie jedno 'ale' ja nikogo nie obraziłem wiec oczekiwalbym tego i rowniez z twojej strony ale rozumiem poniosło Cie twoje złote serce. A tak na marginesie to ostatnie zdanie utwierdziło mnie tylko w przekonaniu jak jestes płytki %-) pozdro bez odbioru :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że nagle wyskakuje tutaj ktoś, kto uwaza, ze jest jakimś wzorem moralnosci i krytykuje i obraża kogś kto ma swoje zdanie. Sam znam osobiście ludzi, którzy 2 albo 3 razy sie zastanowią i najpierw wolą dokladnie sprawdzić co to za akcja czy na pewno nie oszustwo itp i w życiu mi nie przyszlo ich umoralniać dlatego, że mają wątpliwości, tym bardziej ze w dzisiejszym świecie oszustów akurat nie brakuje. Nie widzę żadnego problemu w tym, że ktoś ma wątpliwości bo to normalne, no ale niestety są ludzie którzy kreują sie na dobrotliwych i nie raz i nie dwa żeby wyczyścic swoje sumienie, dają gdzies 2 zł na cel charytatywny i uważają, że są wielkoduszni i chrześcijańscy, przy okazji wyzywając kogoś kto wyrazil swoje wątpliwości.

 

 

życzę ci żeby kiedyś spotkało cię duże nieszczęście które nauczy cię pokory

 

A tutaj sedno postępowania i myślenia takiego "dobrotliwego" człowieka hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie chce nie Pomaga i taka jest zasada!!

 

Prawda jest taka, że takich akcji, cegiełek jest bardzo dużo! Jednak tutaj w tą akcje, więcej osob jest "Wmieszanych"

 

Krzosz przykro czyta mi się twoje wypowiedzi, ale pamiętaj jedną zasadę "LOS czasami jest Sprawiedliwy, a czasami NIE!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie potrzebnie rozsiałem burze z innymi tu obywatelami lepiej niech karzdy wplaci po zylu i bedzie ok a krzorz niech najpierw sprawdzi dokaldnie o co chodzi bo widac ze to nie jakis pajac na piwo chce zarobic tylko dziecko potrzebuje pomocy pozdrawiam :respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że nagle wyskakuje tutaj ktoś, kto uwaza, ze jest jakimś wzorem moralnosci i krytykuje i obraża kogś kto ma swoje zdanie. Sam znam osobiście ludzi, którzy 2 albo 3 razy sie zastanowią i najpierw wolą dokladnie sprawdzić co to za akcja czy na pewno nie oszustwo itp i w życiu mi nie przyszlo ich umoralniać dlatego, że mają wątpliwości, tym bardziej ze w dzisiejszym świecie oszustów akurat nie brakuje. Nie widzę żadnego problemu w tym, że ktoś ma wątpliwości bo to normalne, no ale niestety są ludzie którzy kreują sie na dobrotliwych i nie raz i nie dwa żeby wyczyścic swoje sumienie, dają gdzies 2 zł na cel charytatywny i uważają, że są wielkoduszni i chrześcijańscy, przy okazji wyzywając kogoś kto wyrazil swoje wątpliwości.

 

 

życzę ci żeby kiedyś spotkało cię duże nieszczęście które nauczy cię pokory

 

A tutaj sedno postępowania i myślenia takiego "dobrotliwego" człowieka hehe...

 

No baaa - jest i odrzanski - żadna spina bez niego na forum nie była by taka sama :ok:

 

Nigdzie nie napisałem że jestem "wzorem moralności" nawet tego nie de się wyczuć z mojej wypowiedzi wiec nie wiem skąd taki wniosek - nie ważne. Napisałem co myślę o gościu - zdaję sobie sprawę że oszustów i krętaczy nie brakuję - jasna sprawa. Wydaję mi się wypada choć trochę zwykłej skruchy nad sprawą tej dziewczynki czy też każdej innej sprawy tego typu (nawet jak może być sfałszowana) a też inna sprawa jest taka że nadwyrężeniem głowy nie jest sprawdzić, poczytać czy też jak w tym wypadku posłuchać teledysku i utwierdzić się w przekonaniu że nie to nie jest FAKE....i koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość pomaga ludziom jak potrafi, a jakiś pajac pierdolnie post typu "ludzie robia co moga zeby hajs wyżebrać, dobra sciema nie jest zła... ale zeby dziecko wykorzystywać..." i twierdzi, że nikogo nie obraża %-) Nie masz ochoty pomagać, to nie komentuj.

 

 

 

a gość znany w środowisku kibicowskim i takimi akcjami by nie plamił swojego honoru.

http://www.facebook.com/wuem.enceha.warszawa?fref=ts

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...