Skocz do zawartości

Łańcuch


PieKo

Rekomendowane odpowiedzi

Łańcuch 1.70

Ten sposób gry przedstawiam bardziej dla osób, które mając do dyspozycji typerów z forum jeszcze pytają się jak grać, za ile ktoś gra itd,itd,

 

Wybieramy 1 - 2 zdarzenia, tak aby kurs wyniósł około 1.70. Ideę, a w zasadzie symulację robię na wyjściową stawkę 10 zł.

Dlaczego 10 zł? Po prostu dlatego że jeżeli komuś jest żal zainwestować dychę to niech da sobie spokój z bukmacherką albo niech nie zabiera w ogóle głosu w temacie dotyczącym buków.

 

Zaczynamy

Kupon 1; stawka: 10 zł

Kurs: 1.70

Wygrana: 17.00 zł

 

Kupon 2; stawka: 17.00 zł

Kurs: 1.70

Wygrana: 28.90 zł

 

W tym miejscu uwaga do graczy o słabym duchu.Można wycofać początkowe 10 zł, żeby nie być stratnym. Ale wtedy powtarzamy kupon 2 jeszcze raz.C.d. symulacji

 

Kupon 3; stawka: 28.90 zł

Kurs: 1.70

Wygrana: 49.13 zł

 

Kupon 4; stawka: 49.13 zł

Kurs: 1.70

Wygrana: 83.52 zł

 

Kupon 5; stawka: 83.52 zł

Kurs: 1.70

Wygrana: 141.98 zł

 

Kupon 6; stawka: 141.98 zł

Kurs: 1.70

Wygrana: 241.38 zł

 

Kupon 7; stawka: 241.38 zł

Kurs: 1.70

Wygrana: 410.35 zł

 

Czysty zysk: 410.35 - 10 = 400.35 zł

 

wszystko oczywiście przypuszczalnie,każdy kto chce może sobie zrobić łańcuch np.1.3 albo 1.8 w zależności kto chce ile wygrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście nie podoba mi się ten system, po co zwiększać stawkę skoro się wygrywa. Trafić 7 kuponów pod rząd z kursem 1.4-1.5 to juz jest sztuka a co dopiero przy kursie 1.70. Myślę że lepszym rozwiązaniem byloby utrzymywanie stalej stawki, a w przypadku przegranej podwojenie jej, czyli po prostu progresja. Tylko trzeba dobrze stawkowanie policzyc. No bo wychodzi na to ze trafisz 6 kuponow pod rzad, a cala wygrana przegrasz na 7 kuponiec, podczas gdy w progresji mozesz przegrac kilka kuponow pod rzad, a przy dobrym stawkowaniu bedziesz na plusie przy tym jedynym wygranym kuponie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie podoba mi się ten system, po co zwiększać stawkę skoro się wygrywa. Trafić 7 kuponów pod rząd z kursem 1.4-1.5 to juz jest sztuka a co dopiero przy kursie 1.70. Myślę że lepszym rozwiązaniem byloby utrzymywanie stalej stawki, a w przypadku przegranej podwojenie jej, czyli po prostu progresja. Tylko trzeba dobrze stawkowanie policzyc. No bo wychodzi na to ze trafisz 6 kuponow pod rzad, a cala wygrana przegrasz na 7 kuponiec, podczas gdy w progresji mozesz przegrac kilka kuponow pod rzad, a przy dobrym stawkowaniu bedziesz na plusie przy tym jedynym wygranym kuponie.

 

każdy może grać ten system przy kursie takim jaki mu pasuje,przecież nie masz 100-procentowej pewności że akurat przy siódmym Ci siądzie,a jak wszystko będzie ładnie szło do siódmego kuponu to masz dwa razy większą wygraną niż przy utrzymywaniu stałej stawki,ten system rzadko zawodzi o ile umiesz typować ;)

 

nie chce się tutaj kłócić bo to nie temat do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest kłótnia tylko rzeczowa dyskusja, prawdopodobienstwo ze trafisz szesc typow pod rzad jest o wiele mniejsze, niz nietrafienie pieciu pod rzad, to tak samo jakbys porownywal AKO 500 do AKO 3, tutaj tez w tym pierwszym przypadku wygrana jest spora wielokrotnoscia wygranej drugiego kuponu, no ale obaj dobrze wiemy jak czesto wchodzi kurs 500 a jak czesto kurs 3, dlatego mimo wszystko sklaniam sie ku klasycznej progresji :)

jeszcze jedno : najgorsza wada gracza to chciwosc, postawa ze jezeli wygram to gram za wiecej jest zla, bardzo latwo stracic wszystko przy takim podejsciu, sam sie o tym przekonalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiedziałbym że trudno jest wybrać sobie typ dnia przy kursie 1.7,przecież to wystarczy jeden mecz,ale też nie zawsze takie kursy wchodzą,ale jeśli miałbym Ci wymieniać takie typy z dzisiejszego dnia to by już były trzy z fińskiego hokeja,rozumiem że nie łatwo zacząć stawiać takim właśnie systemem ale jeśli nie szkoda Ci kasy to możesz dużo na tym zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie ulega watpliwosci, ze system jest dosc ciekawy jednak dla osob ktore lubia ryzyko, poniewaz stawki sa dosc duze pod koniec tej"progry". Mozemy dawac mniejsze stawki jezeli sie boimy i ja tak osobiscie robie. Gram troszke wyzsze ako bo okolo 2-2,5 i tez dobrze na tym wychodze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie ulega watpliwosci, ze system jest dosc ciekawy jednak dla osob ktore lubia ryzyko, poniewaz stawki sa dosc duze pod koniec tej"progry". Mozemy dawac mniejsze stawki jezeli sie boimy i ja tak osobiscie robie. Gram troszke wyzsze ako bo okolo 2-2,5 i tez dobrze na tym wychodze.

Pozdrawiam

 

na tym systemie mało kto może się zawieść jeśli chociaż troche umie typować,przecież nie każdy ma pieniądze ale może na tym dużo zyskać jeśli gra kursami 2,2 czy 2,5 a gra stawia za około 5zł,to można wyjść na plus nawet po siedmiu typach,to nie takie trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie ulega watpliwosci, ze system jest dosc ciekawy jednak dla osob ktore lubia ryzyko, poniewaz stawki sa dosc duze pod koniec tej"progry". Mozemy dawac mniejsze stawki jezeli sie boimy i ja tak osobiscie robie. Gram troszke wyzsze ako bo okolo 2-2,5 i tez dobrze na tym wychodze.

Pozdrawiam

 

na tym systemie mało kto może się zawieść jeśli chociaż troche umie typować,przecież nie każdy ma pieniądze ale może na tym dużo zyskać jeśli gra kursami 2,2 czy 2,5 a gra stawia za około 5zł,to można wyjść na plus nawet po siedmiu typach,to nie takie trudne

 

masz racje nie jest to trudne tylko ze jezeli ktos gra bardzo duzymi stawkami to czasami moze sie zawiesc gdyz nawet te kurs 1,1 czy 1,2 sprawiaja czasami niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, nigdzie nie jest napisane że kursy 1.1 -1.2 najczęściej wtapiają. Każde kursy wtapiają, a 1.7 to nie jest jakiś nadzwyczajny kus. Jak już wspominałem nie przekona mnie nikt do tego systemu. Najlepiej jakbyś PieKo założył temat w ktorym podawalbys typy grajac tym systemem. Wówczas widzielibyśmy wszyscy jakie są rezultaty, czy da się regularnie wygrywać tym sposobem.

Jeszcze raz przytoczę tutaj moje argumenty za NIE:

- zwiększanie stawki po wygranej co jest dla mnie niezrozumiałe i nie do przyjęcia

- duża passa zwycięskich kuponów, to się tylko tak wydaje że łatwo wybrać pewniaka po kursie 1.7, trafiaj regularniej kursy 1.5 i zarabiaj na tym a dam Ci pochwałę :)

 

Ale może dopisuje Ci szczęście, i dzięki temu systemowi zarobisz. Załóż temat to pogadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe troche nie masz racji napisane jest ze kurs 1,1 czy 1,2 duzo łatwiej trafic niz np 2,5. Grajac ako 1,7 masz duzo wieksze szanse na wygrana a stawka musi sie zwiekszac aby wygrane były coraz wyzzsze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...