Skocz do zawartości

nowy wygrywajacy bezwzgledny system 3 drogowy


brody

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zapoznasz się z poniższą ofertą, odbierz 2 x 20 PLN za free.

Skorzystaj z dwóch ofert i odbierz darmowe środki. Oferta1 -> kliknij tutaj, Oferta2 -> kliknij tutaj.

Dodatkowo, po skorzystaniu z darmowych środków obie firmy oferują ATRAKCYJNY bonus po pierwszej (i kolejnej) wpłacie.

Obie powyższe firmy oferują GRĘ BEZ RYZYKA po dokonaniu wpłaty  Przegrasz - kasa wraca. Polecamy !

 

=========================================================

 

oto wymyslilem system który bezwzglednie da wygrana zawsze -trzeba tylko wybrac z zestawu 3 mecze o kursach 1x2-2,6 i jednego pewniaka obojetnie jakiego i skreslic 9 kuponów 2z3 po 3 zl oto moj bezwzgldny system na wyniki w tych 3 meczach istotne jest tylko wytypowanie poprawne 1 pewniaka lub sklejki z kilku latwych np;strzeli gola 2-3 mecze wystarczy ze pewniak bedzie maila eko okolo 2 i mamy gwarantowana zawsze wygrana+ 90%z tych 27 zlotych które zainwestowalismy -moze wygrana jest nieduza ale za to 100% pewna i mozna to ciagle grac gdyz nie trudo jest znalezc 3 mecze o kursach 2,5-2,6na 1x2-oto system ;a-1x1,b-x22,c-21x ,d-112 ,e-xxx,f-221 ,g-12x ,h-x11,i2x2 .-to jest 9 kuponów 2z3 do niego dodajemy pewniaka i otrzymujemy wygrana 1 3z3 lub 3 razy po 2z3 co i tak daje to samo dlatego nazwalem ten system bezwzglwdnym na wyniki w tych 3 meczach i otrzymujemy zawsze wygrana -brody................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Cześć,

możesz mi wyjaśnić dokładnie na czym polega ten system bo nie wiem czy zrozumiałem. Coś mi świta ale nie wiem do końca o co chodzi.

Czy mógłbyś mi podać jakiś przykład (kupony czy coś)

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge oczywiscie ze tak sam gram cały czas tym systemem otóz jak pisalem system ma dwaie mozliwosci -obstawiasz 9 kuponów po 3zl lub wielokrotnosc 3zl i albo w jedne z rubryk masz wszystkie trafienia dobrze lub w trzech rubrykach po jednym błedzie czyli 2 trafienia z trzech razy trzy innej mozliwosci nie ma w tym systemie -musisz dobrac mecze o wyrównanych kursach 1x2 -dlatego ze nie wiesz jakie wyniki padna w danych meczach -dodajesz pewniaki jakie chcesz -nawet sklejke na strzeli gola na kilka meczy aby dały pewniaki w sumie ako przynajmniej 2 i wygrywsz zawsze na tym systemie -odpisz czy rozumiesz wszystko -brody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy trafić pewniaka po kursie 2.0 i to jest pewne 100%, że wygrywamy? :k: Do tego dodajesz jakieś mecze, żeby mieć minimalny zysk, a jak byś zagrał same te pewniaki w singlach które i tak musisz trafić, to byś miał zysku 100% %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiscie mozemy grac same pewniaki ale wtedy wygrana jest mniejsza -ponadto to tylko przyklad ze pewniaki maja eko 2 moga miec rozna wartosc a co do pytania co sie stanie gdy padna 3 x1 lub 3xx lub 3x 2 po mamy trzzy wygrane 2z3 plus pewniaki pozdrawiam wszystkich graczy -brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

systemm jest najkrótszy z mozliwych trzdrogowych na 3 mecze i obejmuje wszystkie kombinacje -permutacja pełna na 3 mecze to 27 kombinacjii -jest trzy razy skrócony ale nie naciagany i daje zawsze 3 wygrane 2z 3 lub jedna bezbłedna -pozdrawiam brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ciężko się to czyta, bez jakiejkolwiek interpunkcji. A i system wygląda na "dość" naciągany, Jak Ci to wychodzi?

 

Dokładnie, prawie nic z tego nie zrozumiałem. A styl tłumaczenia jakby naciągania,wrażenie zaczepienia przez gościa na środku ulicy i namawianie na złoty zegarek:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to marża ? Przy tylu kombinacjach w najlepszym wypadku wyjdziesz na 90% zwrotu. Jeśli grasz pewniaka to po co jeszcze tracić na innych meczach, walisz 27zł na niego i masz 54zł. Bo jak ten pewniak nie wejdzie to całość przegrywasz zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

przegrana przy pewniakach nie musi byc koniecznoscia -znalazlem system który temu zapobiega -lecz nie moge go tu opisac poniewaz ,gdy wiekszosc graczy zaczela by go grac wraz ze mna to napewno bukmacher by cos wymyslił ;np ze mozna tylko w 3 lub 4 kombinacjach takie mecze grac co robia juz w hokeju polskim i innych meczach -ten system 2z3 plus 2 pewniaki jest idealny -a kontra do niego tak prosta ze nie moglem na nia wpasc wczesniej gdyz wydawalo mi sie ze tak sie nie da, a okazalo sie inaczej ,moge tylko podpowiedzziec ze kontra to to 2z3 meczy trzydrogowych ale grana jako trzy kupony -czyli mamy mecze a,b ,c i gramy ab,bc,ac -gdzie eko na kazdy mecz wynosi 8-9- stawke to juz sami musicie obliczyc -wiadomo ze grajac rozpis 2z3 plus 2 pewniaki mamy wygrana ok 210-230 zl- a inwestyjemy tylko 27 zl -9 kuponów po 3zl -system 2z3 jest uniwersalny i daje 3 trafienia z jednym bledem lub 1 trafienie bezbledne co jest bez wiekszej róznicy -jako pewniaki ja dobieram 2 remisy -ale kazdy moze wybrac dowolne 2 wyniki o zrownowazonych kursach na 1 ,x , 2 / pozdrawiam brody -szczególnie znawce wszech systemów niejakiego ebiego -brody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

@brody - nie obraź się, ale Ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje!

Przecież już przy pierwotnej wersji Twojego pomysłu użytkownicy napisali Ci, że lepszym wyjściem jest granie jedynie tego co za "pewniaki" uważasz" a nie łączenie tego z rozpisem systemu skróconego o 9 zakładach na 3 mecze trzydrogowe 1x2 , z gwarancją trafienia 1 kuponu z 3 wynikami lub 3 kuponów po 2 poprawne wyniki.

 

Rachunek ( tu przy Twojej grze w Fortunie ) jest prosty: koszt gry 27zł a trafiając "pewniaki" z kursem łącznym czyli AKO @2 wygrasz 2.6*2.6*2*3*0.88=35.69zł

zaś grając jedynie same "pewniaki": 2*27*0.88=47.52zł

Jest różnica?

 

Obecnie w miejsce AKO @2 jako "pewniaki" wprowadzasz 2 typy z remisami - ale to nadal niczego nie zmienia , bo i tak gra samymi typami tzw. "pewniakami" po pierwsze nie wymaga mozolnego rozpisu na 9 kuponach - a po drugie i przy tych samych kosztach gry daje większy zysk przy tym fundamentalnym wymogu trafienia tych "pewniaków".

Tak więc zastanów się jakie bzdury tu wypisujesz...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwaqzam ze bzdury to twoje systemy moj kolega zagral nimi i umoczyl 200 zl gdyz nie obejmuja wszystkkich kombinacjii co juz wczesniej opisalem a ty dalej swoje wizje roztaczasz-brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brody - nie chcę Cię obrażać , ale kilka słów bolesnej prawdy o Tobie po prostu muszę tu napisać.

Jesteś - pomimo zapewne podeszłego wieku a jest to widoczne patrząc po tym jak niegramotnie piszesz - także analfabetą jeśli chodzi o bukmacherkę , której to podstawą jest matematyka...

Nie zdajesz sobie sprawy z rzeczy tak fundamentalnych, że zamiast kombinowania jak koń po górę z grą z tzw. "pewniakami" dopisywanymi do każdej kombinacji w ramach rozpisu systemu skróconego - lepsze finansowo wyniki daje gra za tę samą kasę tylko i wyłącznie tych właśnie "pewniaków" , i to obojętne czy ich AKO ( a nie eko jak uparcie z błędem ciągle piszesz ) będzie wynosiło @2 czy jak teraz z 2 remisów , więc np. po @3.2 a zatem 3.2*3.2=10.24.

ZAPAMIĘTAJ to sobie i zawsze najpierw dokładnie policz nim znowu wystrzelisz jak Filip z konopi z kolejnym nowym wspaniałym pomysłem :) .

 

O tym, że jesteś na gruncie bukmacherki analfabetą świadczą te Twoje propozycje gry systemem 2z3 z tymi dopisywanymi do nich "pewniakami" czy to AKO @2 czy @10.24 - które to propozycje obniżają ew. zysk z gry , w porównaniu z grą samymi tymi "pewniakami"

Przecież to jest banał policzyć to kalkulatorem czy nawet na piechotę na kartce - a nie ośmieszać się jak dzieciak.

 

Idąc dalej: w innym wątku zwróciłeś się z prośbą o podanie Ci schematu rozpisu gwarancyjnego systemu skróconego dla 5 meczów trzydrogowych 1x2 , tak aby ten rozpis dawał gwarancję wygrania z 1 błędem , czyli 4z5.

Taki schemat podałem Ci i zawiera on 27 zakładów - a Ty odpisujesz mi w tamtym wątku jak ostatni gamoń, że sądziłeś iż ja mam krótszy rozpis bo ten jest za duży jak na to co potrzebujesz.

 

Człowieku: raz jeszcze Ci napiszę że bukmacherka oparta jest o matematykę i nie istnieje możliwość BEZWARUNKOWEGO* rozpisania wyników 5 meczów trzydrogowych 1x2 z zachowaniem wymogu odszukania 1 zakładu z 4 trafionymi dowolnymi typowaniami 1x2 , niż zawarcie tego na 27 zakładach!!!

 

* owszem idzie to zrobić na mniejszej ilości zakładów , ale jedynie wtedy gdy wprowadzimy tam ściśle określone warunki czyli ograniczenia, np. że może być np. tylko 2 wygrane gości lub gospodarzy czy tylko 1 remis itp.

Tak więc Twój komentarz do mojej dla Ciebie odpowiedzi z podaniem schematu na 27 zakładów dobitnie mówi mi, że do szkół było Ci pod górkę a już szczególnie na lekcje matematyki...

 

Co do tego Twojego kolegi, to nie wiem co i jak z moich licznych prezentowanych w necie technik gry on grał - ale to co Ty o tym piszesz każe mi kolejny raz zwątpić w Twoją choćby znikomą znajomość zasad rządzących bukmacherką , gdyż napisałeś iż mój system nie zawierał wszystkich kombinacji :)

Rozśmieszyłeś mnie tym do łez , bo nie istnieje taka technika gry oparta o wszystkie kombinacje , która w sposób BEZWARUNKOWY daje grającemu przewagę nad bukmacherem.

 

W każdej z metod dla wygrania jest jakiś łatwiejszy lub trudniejszy warunek do spełnienia i w zasadzie wszystkie prezentowane przeze metody i techniki gry zawierają szczegółowe opisy oraz tabele przedstawiające rozpis kolejnych zagrań.

Nie wiem co i jak grał ten Twój kolega ( niech ew. do mnie napisze ) ale albo nie zrozumiał zasad danej metody albo nie spełnił warunków w postaci swojej skuteczności trafień tam wymaganej.

Staram się pisać najprostszym językiem - ale nie mogę brać odpowiedzialności za to, czy ktoś zanim podjął decyzję o grze którymś z tych kilkunastu moich "patentów" , zmierzył siły na zamiary zarówno co kasy na grę jak i swej typerskiej skuteczności.

 

Pozdrawiam

 

P.s: mój nick to edi8 a Ty ciągle piszesz to inaczej a zatem zalecam Ci większą w tym względzie staranność , bo ja pisząc Twój nick nie piszę go z błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mnie nie przekonales zawsze bede twierdzil ze twoje systemy sa do kitu i faktycznie lepiej grac single niz te twoje niby systemy jezeli znasz sie cokolwiek na formule to moge ci polecic system na wyscig w monaco -na obstawienie ze nie dojada do mety ,czyli tzw 2 ki / wybierasz 7 kierowców i obstawiasz po 3 na kuponie-stawka obojetna /proponuje 1 -maldonado ,2 -guterez ,3 -perez ,4 grosjean ,5 -masa , 6 -sutil ,7 -botas . 1-2-5 ,1-3-6 ,1-4-7 ,2-3-7 ,2-4-6 ,3-4-5 ,5-6-7 .po wyscigu w monaco przekonamy sie kto ma racje pozdrawiam brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mnie nie przekonales zawsze bede twierdzil ze twoje systemy sa do kitu i faktycznie lepiej grac single niz te twoje niby systemy jezeli znasz sie cokolwiek na formule to moge ci polecic system na wyscig w monaco -na obstawienie ze nie dojada do mety ,czyli tzw 2 ki / wybierasz 7 kierowców i obstawiasz po 3 na kuponie-stawka obojetna /proponuje 1 -maldonado ,2 -guterez ,3 -perez ,4 grosjean ,5 -masa , 6 -sutil ,7 -botas . 1-2-5 ,1-3-6 ,1-4-7 ,2-3-7 ,2-4-6 ,3-4-5 ,5-6-7 .po wyscigu w monaco przekonamy sie kto ma racje pozdrawiam brody .

 

@brody >>> aby zrozumieć prezentowane przeze mnie strategie i techniki gry, to trzeba mieć trochę więcej wiedzy o bukmacherce niż Ty jej na dzisiaj posiadasz, bo z tego co wypisujesz to jasnym jest dla mnie, że na ten moment to jesteś na tym gruncie zielony jak szczypiorek na wiosnę :) ale tym się nie przejmuj , bo ja sam gdy po raz pierwszy zagrałem jesienią 2001 roku w Totomixie, to nie wiedziałem nawet co to jest AKO i jak się oblicza ew. wygraną - a ponadto jak ostatni kretyn na 2 zagranych kuponach ( po 300zł każdy) umieściłem tego samego "pewniaka" :) :) :) i oczywiście "pewniak" położył oba kupony a mnie o te 600zł zgolasił... choć byłem pewien , że minimum 1 kupon z wygraną ok. 2000zł wejdzie i już liczyłem tę kasę... :(

Ale ta w/w porażka w debiucie dała mi impuls do zajęcia się poznawaniem zasad tą zabawą rządzącymi i "trochę" już o niej wiem, choć nadal się uczę.

 

A rachunki z Totomixem wyrównałem w 2010 roku, gdy przez 3 miesiące gry trafiłem ich na 103.000zł netto ( jak chcesz to wpisz do wyszukiwarki frazę: Edi8 kontra Totomix a sobie poczytasz o tym jak to zrobiłem ) .

 

.............

 

Co do tego podanego przez Ciebie rozpisu 7 zdarzeń na 7 kuponów po 3 zdarzenia , to oczywiście znam go doskonale i wiele lat temu podawałem go w swoich wątkach zarówno na forach bukmacherskich jak i dla miłośników gier losowych:

 

1-2-5

1-3-6

1-4-7

2-3-7

2-4-6

3-4-5

5-6-7

 

a jego gwarancje są następujące:

 

a/ przy trafieniu 7z7 wygrasz oczywiście 7 kuponów

b/ przy trafieniu 6z7 wygrasz na 100% 4 kupony

c/ przy trafieniu 5z7 wygrasz na 100% 2 kupony

d/ przy trafieniu 4z7 nie ma już gwarancji na wygranie 1 kuponu a jest na to tylko szansa wynosząca jednak bardzo dużo, bo 80%

 

Tak więc w odniesieniu do F-1, to w zależności od tego ilu wytypowanych przez Ciebie kierowców nie dojedzie - wygrasz odpowiednią ilość kuponów.

 

AKO takiego kuponu/kuponów będzie zależeć od kursów na poszczególnych kierowców przy typie na to, że nie dojadą.

 

Jeśli znasz kursy na tych imiennie podanych kierowców, to je podaj - aby można było obliczyć ew. wygrane , bo samo wygranie kuponu/kuponów nie musi się przecież jeszcze przekładać na wygraną w znaczeniu finansowym, gdy mamy tu koszt gry wynoszący 7 jednostek i kursy tworzące te AKO dla 7 trebli chyba nie są zbyt wysokie, a ponadto pisałeś że grasz w Fortunie z podatkiem obrotowym 12%... co jeszcze zaniży ew. wygrane.

 

Teoretycznie bowiem można być i tak, że gdy wyleci NAWET 5z7 z tych podanych przez Ciebie 7 kierowców ( bo Monaco to wyjątkowo specyficzny i trudny tor ) i choć wygrasz 2 kupony treble , to jednak wysokość wygranej nie pokryje ew. nawet kosztu gry :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kursy na tych 7 kierowcow beda uzaleznione od kwalifikacjii przed samym wyscigiem -kierowcy sa tak dobrani azeby kursy byly w miare duze a polaczenie 3 z nich dalo eko 27-30 takze przy trafienia 5 z nich wygrana bedzie dobra ,gralem w ubieglym roku na te grand prix i poszlo dobrze ,sa to typy na suchy tor ,gdyby jednak wyscig mial byc po mokrym torze to wtedy mozna dodatkowo single na 2 zagrac na niespodzianki -ja osobiscie nie gram w toto mixie poniwaz nie maja dobrych kursów na faworytów ,mozna by grac u nich na niespodzianki a kontrowac u innego buka który ma dobre kursy na faworytów -brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brody - skoro minimalne AKO* ( a nie "eko" jak ciągle błędnie piszesz! ) ma na kuponie treble wynosić 27 , to oznacza to iż średni kurs będzie wynosił tu @3.

 

*AKO - skrót od terminu akumulowany kurs ogólny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak geniuszu odgadles prawidlowo /kursy nie beda wszystkie jednakowe na owych 7 kierowców ale w sumie gdy zlaczymy ich w tym systemie po 3, to da nam wymagane ako 27-30 /lepiej popraw bledy w swoich systemach i inie nazywaj ich jakimis literówkami bo to normalna kicha w systemie i dltego jest do kitu -brody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brody, czyli przygłupie i pośmiewisku tego forum ze swoim tzw. "nowym wygrywającym bezwzględnym systemem" :) , który dla tego wygrywania potrzebuje jedynie takiego drobiazgu jak trafienie wszystkich "pewniaków": ostatnia Twoja modyfikacja tego systemu to dodawanie w formie pewniaków 2 remisów :spoko:

 

Nie bij durniu piany i nie pisz w liczbie mnogiej o moich "błędach", gdy w jednym, jedynym rozpisie podanym podwójnie (bo w poziomie i w pionie ) przy przepisywaniu z poprawnej wersji w poziomie - zrobiłem literówkę w jednym zakładzie przy wersji rozpisanej także i w pionie.

Wersja podstawowa podana jako pierwsza a zapisana w poziomie, przecież żadnego błędu nie zawierała.

 

Zajmij się kretynie swoim totalnym bukmacherskim analfabetyzmem , bo gdyby nie wpisy innych użytkowników, to do tej pory nie wiedziałbyś iż podatek w naziemnych firmach wynosi już od wielu lat 12% a nie 10% ( jak podawałeś przy wyliczeniach w innym wątku ) oraz tego, że same "pewniaki" grane za cenę nadania systemu skróconego dają wyższą wygraną niż grane w systemie ale także i tego, że nie istnieje możliwość uzyskania gwarancji "4" w rozpisie 5 meczów trzydrogowych 1x2 na mniejszej ilości niż 27 zakładów.

Jesteś w tych sprawach gamoniem absolutnym!

 

Tak więc wyjmij belkę ze swojego oka, niż będziesz szukał źdźbła w oku innego.

Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jestes tylko malym robaczkiem i malym ciuliczkiem i zamknij w koncu ta brzydka jape ty ciuliczku -z ciebie gracz jak z koziej dupy traba -wygrane 100 000 hehehe forum sewypisujesz te bzdety wyssane z ciula -zakoncz i nie osmieszaj sie wiecej i lepiej wklej ksero z tej twijej pseudo? wygranej bo forumowicze sie z ciebie tylko s=mieja do rozpuku zegnam brody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brody >> i zwykły prostak i kmiotek z Ciebie wyszedł w całej pełni...

 

Gdy jesienią 2010 roku podałem na kilku forach bukmacherskich informację o tym jak ograłem Totomixa na 103.000zł , to aby uniknąć ew. podejrzeń i zarzutów o sfałszowanie kuponów w photoshopie - nie robiłem i nie wklejałem xero a konkretne numery kuponów do bezpośredniego samodzielnego sprawdzenia na stronie Totomixa i gdyby cokolwiek z tymi podanymi numerami było nie tak , to przecież ludzie nie zostawiliby na mnie suchej nitki a nikt z wtedy to czytających i sprawdzających nie zgłosił zastrzeżeń i centralny komputer systemu Totomixa przez cały regulaminowy na to czas, te kupony wyświetlał.

Te moje wątki odwiedziło w sumie kilka tysięcy osób i nikt żadnej nieprawidłowości mi nie zarzucił , bo sami mogli to sprawdzić.

 

Wiem że Ci teraz żal dupsko ściska - ale taka Twoja leszczu @brody dola, że Ciebie stać jedynie na "nowy wygrywający bezwzględny system 3 drogowy z pewniakami" :) czyli bukmacherski analfabetyzm w najczystszej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba juz sam nie wierzysz w to co piszesz gdybys zaluzmy hipotetycznie wygral taka sume to lezalbys na kanarach a nie spuszczal sie na forum- to chyba logiczne -brody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...