Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


Sezon już prawie rozpoczęty od sierpnia ruszamy pełną parą zwykle grywam dość często ale żeby zminimalizować szanse straty pieniędzy będę grał rzadziej za duże stawki .Grywam tylko i wyłończnie zakłady live na over 0,5 po pierwszej połowie 8 kuponów miesięcznie czyli wypada dwa w ciągu tygodnia i tak to będzie wyglądać przez cały sezon chodzi mi głownie o stały miesięczny zysk który dość często udaje mi się zrealizować tak więc zaczynamy. Kupony będą się pojawiać najczęsciej w soboty i niedziele nie wykluczam także grania w tygodniu ale to będzie rzadkość u mnie. W przed sezonowych sprawdzianach wyszłem całkiem nie żle raz nawet przekroczyłem 10k jednak seria przegranych meczów sprawiła że straciłem część wygranej w kolejnym teście na 16 kuponów trafiłem 14 i tylko przez ostatnie dwa kupony straciłem większość mojej wygranej gdyby nie to znowu doszedł bym do 10k także granie rzadziej będzie tutaj wg mnie rozwiązaniem tego problemu. Czas zacząć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.połowa

 

Barcelona - Levante typ 1,Kurs:1,25 :plus:

Real Madrid - Betis typ 1,Kurs:1,50 :minus:

Bayern - Moenchengladbach typ 1,Kurs:1,36 :plus:

 

AKO:2,55

Stawka:3000zł

EWK:7650zł :minus:

 

Nie ma na co czekać! Przeciwnicy gospodarzy nie są zbyt wymagający także powinno siąść bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zamierzam grać wg ściśle określonych zasad o to one.

 

1) Gram zakłady live na over 0,5 by zminimalizować niebezpieczeństwo straty pieniędzy.

2) Gram tylko i wyłończnie single.

3) Gram za wysoką stawkę.

4) Gram tylko 8 kuponów miesięcznie .

5) Nie gram meczów towarzyskich i pucharowych.

6) Gram tylko w weekendy (Piątek,Sobota,Niedziela)

 

Zasady obowiązują od tego Weekendu! Kupon powyżej traktuje jako ostatnie przymiarki do sezonu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...