Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


  • 3 months later...

Wymieniając punkty w eshopie pisze:

UWAGA!

- punkty zostaną odliczone w momencie złożenia zamówienia,

- konto zostanie doładowane odpowiednią kwotą do 3 dni roboczych, licząc od daty złożenia zamówienia. Czas ten może wydłużyć się w przypadku gdy Klient posiada aktywny bonus do wkładu (np. bonus wstępny), w takim przypadku konto zostanie doładowane dopiero po wykonaniu przez Klienta przelewu na konto.

Skorzystałem z bonusu wstępnego 100% do 500 zł (zaznaczyłem przy rejestracji).Czyli chodzi o to, że te 5 zł dostanę jak wpłacę pierwszy depozyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to są w ogóle dwie inne rzeczy. Po rejestracji i weryfikacji dostaniesz 750pkt na wymiane darmowego zaklado o wartości 5zl. A jak sobie tam potem wpłacisz kase to będziesz mogl skorzystać z tego bonusu 500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortuna przygotowała ciekawą promocję, dla wszystkich miłośników sportów zimowych na zbliżającą się Olimpiadę w Soczi 2014

 

Przed nami 22 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi, a w Fortunie startuje zimowy maraton!

Postaw codziennie w dniach od 7 do 28 lutego 2014, dowolny zakład za minimum 10zł, a otrzymasz gwarantowaną nagrodę 50zł!

Graj codziennie, do końca lutego, a 50zł będzie Twoje!

 

Szczegóły konkursu w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Siemka. Dostałem takiego oto maila:

Graj bez ryzyka

Przygotowaliśmy specjalną promocję dla kibiców Legii Warszawa, w której możesz zagrać nie ryzykując swoich pieniędzy! Wystarczy, że zawrzesz zakład na zwycięstwo Legii w Zabrzu. W przypadku porażki i remisu zwrócimy Ci do 20zł.

Sprawdźcie skrzynki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie, czy po rejestracji i weryfikacji razem ze skanem dowodu dalej otrzymuje się 2100 pkt? Otrzymałem maila że konto zostało zweryfikowane i że mogę już obstawiać mecze za pośrednictwem internetu, lecz mam tylko 750pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziś otrzymałem SMS: 'Otrzymałeś bezpieczny zakład do 10zł! Graj bez ryzyka na Legia-Wisła i inne spotkania. Wejdź na www.efortuna.pl - regulamin dostępny po zalogowaniu'.

 

Po zalogowaniu wyświetliło mi się powiadomienie o tej promocji do zaakceptowania. Nie znam dokładnego regulaminu promocji, ale myślę że jak ktoś będzie zainteresowany to sobie sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...
Przed nami kolejny mecz Legii Warszawa w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów - tym razem "Wojskowi" zmierzą się ze Sportingiem. Na tę okazję mamy dla Ciebie specjalny Bonus. Obstawiaj na Fortuna i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi.

 

BONUS W TRZECH KROKACH:

 

Na czym dokładnie polega ten Bonus?

 

1. ZAAKCEPTUJ swój Bonus (masz na to 3 dni od momentu otrzymania tego maila)

 

2. Zawrzyj zakład - warunek: zakład musi być zawarty w ciągu 4 dni od akceptacji Bonusu.

 

3. Jeśli wygrasz - super, otrzymasz swoją wygraną! Jeśli przegrasz - otrzymasz od nas Bonus na dalszą grę stanowiący równowartość Twojej stawki, do 100 złotych.

 

Oferta obowiązuje tylko na pierwszy zakład zawarty po akceptacji Bonusu w okienku na stronie Fortuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
BONUS W TRZECH KROKACH:

 

Na czym dokładnie polega ten Bonus?

 

1. ZAAKCEPTUJ swój Bonus (masz na to 3 dni od momentu otrzymania tego maila)

 

2. Zawrzyj zakład - warunek: zakład musi być zawarty w ciągu 4 dni od akceptacji Bonusu.

 

3. Jeśli wygrasz - super, otrzymasz swoją wygraną! Jeśli przegrasz - otrzymasz od nas Bonus na dalszą grę stanowiący równowartość Twojej stawki, do 200 złotych.

 

Oferta obowiązuje tylko na pierwszy zakład zawarty po akceptacji Bonusu w okienku na stronie.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fortuna oferuje Ci Bonus o wartości 50% Twojego następnego depozytu, maksymalnie do 50 zł.


Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj Bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze.

Obróć trzy razy kwotą depozytu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% od Twego depozytu, maksymalnie 50 zł.

 

Przykład:
Wpłacasz 100 zł, zawierasz zakłady za całkowitą sumę 300* zł i otrzymujesz od nas Bonus w wysokości 50 zł, z którym możesz zrobić, co chcesz!
Na spełnienie warunków obrotu masz aż 30 dni. Jeśli wpłacisz mniej, Twój Bonus będzie mniejszy, ale zawsze będzie to 50% pierwszej wpłaty.

Aby ułatwić zrealizowanie obrotu, damy Ci 20% Bonusu po spełnieniu 20% wymaganego obrotu. Nie wahaj się ani chwili, złóż depozyt teraz i graj, aby zyskać ten wyjątkowy Bonus!

 

=> Fortuna

Edytowane przez Flowers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami ostatni mecz rewanżowy w półfinale Ligi Mistrzów. Na tę okazję otrzymujesz bonus o wartości 100 zł. Obstawiaj na Fortuna i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi. 

 

NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA TEN BONUS?

 

Fortuna oferuje Ci Bonus o wartości 50% Twojego następnego depozytu, maksymalnie do 100 zł.

Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj Bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze. Obróć trzy razy kwotą depozytu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% od Twego depozytu, maksymalnie 100 zł.

 

Przykład:

Wpłacasz 200 zł, zawierasz zakłady za całkowitą sumę 600* zł i otrzymujesz od nas Bonus w wysokości 100 zł, z którym możesz zrobić, co chcesz!

Na spełnienie warunków obrotu masz aż 30 dni. Jeśli wpłacisz mniej, Twój Bonus będzie mniejszy, ale zawsze będzie to 50% pierwszej wpłaty.

 

Aby ułatwić zrealizowanie obrotu, damy Ci 20% Bonusu po spełnieniu 20% wymaganego obrotu. Nie wahaj się ani chwili, złóż depozyt teraz i graj, aby zyskać ten wyjątkowy Bonus!

 


Edytowane przez Flowers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Otrzymujesz Bonus o wartości 200 zł

 

Na czym dokładnie polega ten Bonus?

 

1. ZAAKCEPTUJ swój Bonus (masz na to 3 dni od momentu otrzymania tego maila)

 

2. Zawrzyj zakład - warunek: zakład musi być zawarty w ciągu 4 dni od akceptacji Bonusu.

 

3. Jeśli wygrasz - super, otrzymasz swoją wygraną! Jeśli przegrasz - otrzymasz od nas Bonus na dalszą grę stanowiący równowartość Twojej stawki, do 200 złotych.

 

Oferta obowiązuje tylko na pierwszy zakład zawarty po akceptacji Bonusu w okienku na stronie.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortuna daje po ileś tam pkt, czyli CAŁE 5 zł na konto. Trzeba było chyba podczas rejestracji zaznaczać, że jest się kibicem Legii. Zresztą sprawdźcie sobie konta bo nie chce czytać mi się regulaminu za co dostałem te pkt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
W Fortunie często nagradzamy naszych Klientów i zwykle robimy to przy okazji interesujących wydarzeń sportowych. I tak jest tym razem. W tym tygodniu czekają nas ostatnie, decydujące mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018.

 

Sprawdź naszą bogatą ofertę na te spotkania, postaw zakład i zgarnij bonus: 100% od Twojego depozytu do 200 PLN.

 

Jak zdobyć bonus?

 

Zaloguj się na konto

Aktywuj bonus

Zrób depozyt i rozpocznij grę o bonus

Życzymy wysokich wygranych!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...