Skocz do zawartości

Forumowa lista dłużników


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorem KLD proponuję wprowadzić FLD. Otóż polegać to wszystko będzie na tym, że jak dany delikwent nie odda pożyczonej kasy to wpisujemy go na naszą listę FLD. Wpis ten oznaczać będzie, że dany user nie będzie mógł zakładać nowych tematów, rozdawać pochwał ( ew ostrzeżeń, brać udziału w konkursach itp. Będzie to także sygnał dla innych userów aby nie pożyczali pieniędzy temuż jegomościowi.

 

Inaczej mówiąc kablujemy w tym temacie kto komu ile wisi i ew ile my komuś wisimy, jeżeli mamy cywilną odwagę się do tego przyznać

 

Tradycyjnie wpisuję się jako pierwszy :smiech:

 

Moi wierzyciele :

 

Pershing - trzy złote pięć groszy (pożyczka na MB)

 

Moi dłużnicy :

 

Rogal- 6 dolarów ( straty moralne poniesione podczas turku na everescie , obiecał mi :D )

Mazur- 5 euro ( promocja której nie było, straciłem przez niego dużo więcej ale tyle miałem dostać od tego buka, łaskawy jestem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzorem KLD proponuję wprowadzić FLD. Otóż polegać to wszystko będzie na tym, że jak dany delikwent nie odda pożyczonej kasy to wpisujemy go na naszą listę FLD. Wpis ten oznaczać będzie, że dany user nie będzie mógł zakładać nowych tematów, rozdawać pochwał ( ew ostrzeżeń, brać udziału w konkursach itp. Będzie to także sygnał dla innych userów aby nie pożyczali pieniędzy temuż jegomościowi.

 

Inaczej mówiąc kablujemy w tym temacie kto komu ile wisi i ew ile my komuś wisimy, jeżeli mamy cywilną odwagę się do tego przyznać

 

Tradycyjnie wpisuję się jako pierwszy :smiech:

 

Moi wierzyciele :

 

Pershing - trzy złote pięć groszy (pożyczka na MB)

 

Moi dłużnicy :

 

Rogal- 6 dolarów ( straty moralne poniesione podczas turku na everescie , obiecał mi :D )

Mazur- 5 euro ( promocja której nie było, straciłem przez niego dużo więcej ale tyle miałem dostać od tego buka, łaskawy jestem :))

 

 

I tak. Upominanie się o 5 euro od Mazura jest przezabawne, to biedny amciek czytać nie umie i wszystko wali accept podpisuje każdą umowę bez sprawdzenia, pogratulować.

Zaś Rogal Ci nie wisi, tylko chce, bądź chciał dać darowiznę. amciek masz jakieś zapędy niezdrowe. Straty moralne oj człowiek, widać że o parszywą złotówkę na ulicy byś się pobił. :loser::loser::loser: :loser: :loser::loser: :loser: :loser::loser: :loser: :loser::loser:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...