Skocz do zawartości

[Zamknięty] Inne sporty


Darek007

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Lekka atletyka 800m kobiet

World Indoor Championships 2012

Typ: zwycięstwo Pamela Jelimo

Kurs: 3.50

Buk: Unibet

11.03.2012 godz: 14.35

 

Ostatni dzień halowych Mistrzostw Świata w Istambule składać się będzie z samych finałów, jak w każdych innych mistrzostwach Lekkoatletycznych. Postanowiłem obstawić tutaj zwycięzce na 800m kobiet w którym zmierzą się zawodniczki z czołowych miejsc list światowych. W samym finale jeśli chodzi o tegoroczne wyniki brakować będzie głównie liderki list Marokanki Maliki Akkaoui i Rosjanki Marini Pospelovej. Tą drugą ma kto zastąpić bo w samym finale w sześcioosobowym gronie znalazły się dwie reprezentantki Rosji czwarta na listach światowych Elena Kofanova i i siódma Rusanova, nie można również zapomnieć o szóstej na listach Amerykance Erice Moore która też tanio skóry nie sprzeda. W eliminacjach która od razu były półfinałami dwa z trzech biegów wygrały Rosjanki, w pierwszym biegu Rusanova przed Jelimo, jednak bieg ten był spokojny 2.00.26 i sześć setnych za nią Jelimo ale bez zbędnych spięć, w drugim biegu wygrała Etiopka Fantu Magiso 2.01.69, a w trzecim najszybszym biegu Kofanova 1.59.80 przed Ericą Moore która straciła 44 setne sekundy do Rosjanki. Czemu więc stawiam na Kenijkę? Głównie dlatego że legitymuje się najlepszym tegorocznym czasem 1.59.10 na hali, a jej wynik z otwartego stadionu 1.54.01 jest bardzo imponujący. Wydaje mi się że w eliminacjach Pamela się oszczędzała biegnąc na 70% swoich możliwość tylko po to by awansować, mogę się mylić ale osobiście stawiam na jej zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Lekka atletyka 800m kobiet

World Indoor Championships 2012

Typ: zwycięstwo Pamela Jelimo

Kurs: 3.50

Buk: Unibet

11.03.2012 godz: 14.35

 

Ostatni dzień halowych Mistrzostw Świata w Istambule składać się będzie z samych finałów, jak w każdych innych mistrzostwach Lekkoatletycznych. Postanowiłem obstawić tutaj zwycięzce na 800m kobiet w którym zmierzą się zawodniczki z czołowych miejsc list światowych. W samym finale jeśli chodzi o tegoroczne wyniki brakować będzie głównie liderki list Marokanki Maliki Akkaoui i Rosjanki Marini Pospelovej. Tą drugą ma kto zastąpić bo w samym finale w sześcioosobowym gronie znalazły się dwie reprezentantki Rosji czwarta na listach światowych Elena Kofanova i i siódma Rusanova, nie można również zapomnieć o szóstej na listach Amerykance Erice Moore która też tanio skóry nie sprzeda. W eliminacjach która od razu były półfinałami dwa z trzech biegów wygrały Rosjanki, w pierwszym biegu Rusanova przed Jelimo, jednak bieg ten był spokojny 2.00.26 i sześć setnych za nią Jelimo ale bez zbędnych spięć, w drugim biegu wygrała Etiopka Fantu Magiso 2.01.69, a w trzecim najszybszym biegu Kofanova 1.59.80 przed Ericą Moore która straciła 44 setne sekundy do Rosjanki. Czemu więc stawiam na Kenijkę? Głównie dlatego że legitymuje się najlepszym tegorocznym czasem 1.59.10 na hali, a jej wynik z otwartego stadionu 1.54.01 jest bardzo imponujący. Wydaje mi się że w eliminacjach Pamela się oszczędzała biegnąc na 70% swoich możliwość tylko po to by awansować, mogę się mylić ale osobiście stawiam na jej zwycięstwo.

 

:t::t::t::t::t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cavendishjrir.jpg

Milan-San Remo 2012

So 17/03/12 g.9:55

Mark Cavendish wygra

kurs 4,00

Expekt

 

A ja po najmniejszej linii oporu...Trasa bardzo dluga,prawie 300km i moze sie powtorzyc historia z zeszlego roku,ze Cavendish sie ujedzie,ale licze ze Mark tym razem lepiej przygotowany i dojedzie do konca a wtedy pokaze reszcie plecy tak jak na obrazku.Wszyscy zdajemy sobie sprawe z tego ze na innego zwyciezce nie ma co tu stawiac,chyba ze rzeczywiscie uda sie urwac Nibaliemu,w co watpie,watpie nawet aby probowal po wygranej w TA.Moim zdaniem Liquigas bedzie od poczatku jechac na Sagana.W ciagu ostatnich 5 lat dwukrotnie w San Remo wygrywali Cancelara,Cavendish,Goss i dwukrotnie Oscar Freire.Ja najwiekszego rywala upatruje w Szwajcarze,ktory od poczatku roku pokazuje swietna forme,do tego podobno zrzucil sporo na wadze i bedzie sie czul mocniej na podjazdach.Jesli zas dojdzie do sprinterskiego finiszu,a o tym marze stawiajac ten typ,nie mam zludzen kto bedzie najlepszy,tym niemniej zabezpiecze sie tez jakims zakladzikiem na Fabiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Snooker Mistrzostwa Świata

01.05.2012 11:00

Hendry - Maguire

typ: Kto będzie prowadził po 4 fame'ach - Stephen Maguire

kurs: 2.50

buk: Bet365

 

Dziś rozpoczną się pierwsze sesje meczów ćwierćfinałowych. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się spotkanie Neila Robertsona z Osą, lecz ja skupie się na szkockich derbach pomiędzy dwoma Stephen'ami, 43-letnim Hendrym i o 12 lat młodszym Maguire. Obaj zawodnicy bardzo siebie szanują w końcu Maguire to były sparingpartner Hendry'ego.

Nie zgodzę się z opiniami poprzedników,że to siedmiokrotny mistrz świata jest faworytem tego spotkania. Nie wiem na jakiej podstawie mówią, że do tej pory wygląda najlepiej na tym turnieju (chyba,że na podstawie wyników). W pierwszej rundzie pokonał Binghama 10:4 i w tym meczu wbił już 11 w swojej bogatej karierze brejka maksymalnego. W drugim swoim spotkaniu w Crucible Theatre spotkał się z obrońcą tytułu Johnem Higgins'em. Wynik 13:4 może nam sugerować świetną grę "The Maestro", lecz w cale tak różowo nie było. Pudłował on często bardzo proste bile, lecz Higgins grał katastrofalnie i popełniał takie błędy, o których nawet nie śnił w najgorszych koszmarach. W jednym frejmie, pozwalał nawet Hendry'emu kilkakrotnie powracać do stołu.

Maguire to bardzo solidny zawodnik, który potrafi wykorzystać błędy przeciwników. W pierwszej rundzie pokonał niezwykle utalentowanego Belga Brecela 10:5, a w drugim swoim pojedynku wygrał 13:7 z Joe Perrym, tym samym który w pierwszej rundzie pokonał Dotta 10:1.

Dla mnie osobiście w lepszej formie jest młodszy ze Szkotów i wydaje mi się,że od początku meczu będzie prowadził i na regulaminową przerwę będzie schodził z prowadzeniem 4:0 lub 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Snooker, Mistrzostwa Świata

Data: 01.05.2012 15:30

Spotkanie: Ronnie O'Sullivan (ENG) - Neil Robertson (AUS)

Typ: Neil Robertson (AUS) (+1,5 frejma) , handicap azjatycki

Kurs: 2,080

Bukmacher: Pinnacle

 

Zapowiada się wielkie widowisko. Obaj zawodnicy potrafią się przygotować na największe zawody w roku. Teoretycznie faworytem jest O'Sullivan, ale jak dla mnie ten mecz to jest takie 50-50. Ronnie to jest dość nierówny zawodnik, który potrafi zagrać kapitalny mecz, ale może też przegrać z kretesem z dużo gorszymi od siebie. W pierwszej rundzie O'Sullivan wygrał ze słabo spisującym się Ebdonem 10:4, a w drugiej pokonał Williamsa 13:6, ale Williams nigdy nie potrafił grać z O'Sullivanem, co pokazuje bilans ich bezpośrednich pojedynków. Robertson w pierwszej rundzie wygrał 10:4 z Dohertym, a w drugiej 13:9 Gilberta więc wydaje się, że forma jest. Jak dla mnie szanse są bardzo wyrównane, stąd dodatni handicap na Robertsona po takim kursie jest według mnie atrakcyjny. Ja wierzę w Robertsona i jego firmowe zagrania na długich bilach. O'Sullivan choć w tym sezonie gra dobrze, to mimo wszystko jest zbyt nieobliczalnym zawodnikiem, by robić z niego wielkiego faworyta. Na dodatek z jego motywacją różnie bywa, a Robertson z całą pewnością jest bardzo zmotywowany i głodny sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Snooker Mistrzostwa Świata

02.05.2012 11:00

Ryan Day - Matthew Stevens

typ: Stevens -7,5 frame'a

kurs: 2.90

buk: Bwin

 

Długo zastanawiałem się czy grać ten zakład i doszedłem do wniosku, że warto spróbować po takim kursie. Jest to ostatnia, 3 sesja pojedynku ćwierćfinałowego między oboma Walijczykami. Na razie zdecydowanie 11:5 prowadzi starszy o 3 lata Stevens.

W porannej sesji nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Po pierwszych 8 frame'ach Day prowadził 5:3 i wydawało się, że czeka nas bardzo ciekawy i wyrównany mecz. Nic takiego jednak się nie stało i w wieczornej sesji Matthew rozbił swojego rywala wygrywając, a właściwie gromiąc Day'a 8:0. Zarówno Day jak i wszyscy kibice snooker'a nie wieżą już chyba w jego zwycięstwo. Stevens potrzebuje tylko dwóch wygranych partii do zameldowania się w półfinale Mistrzostw Świata. Pytanie tylko jak szybko zdoła ugrać te dwa frame'y. Żeby mój zakład wszedł muszą być to dwie pierwsze partie. Na pewno stać go na to, gdyż jest niezwykle zmotywowany po wczorajszym dniu i także dziś będzie chciał pokazać, że może być czarnym koniem tego turnieju. Day już raczej nie wierzy w awans do 1/2 finału i może podejść do tej sesji rozkojarzony, a co za tym idzie takie pudła jak we wczorajszej wieczornej sesji mogą mu się ponownie przytrafić. Wiemy, że Stevens to wśród zawodników snookerowych jeden z lepiej wbijających zawodników, jednak ma kłopoty z pozycjonowaniem bili białej. Jednak kiedy tylko będzie miał dobre otwarcia frame'ów to powinien ten mecz wygrać 13:5 i myślę, że po takim kursie warto zagrać ten typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Snooker Mistrzostwa Świata

05.03.2012 15:30

Maguire - Carter

typ: 1

kurs: 5.51

buk: Pinnacle

 

Postanowiłem zaryzykować i postawić na to, że Maguire awansuje do finału. O godzinie 15:30 rozpocznie się ostatnia, czwarta sesja tego pojedynku. Na razie Carter prowadzi 14:10 i potrzebuje tylko 3 wygranych frame'ów do wygrania tego półfinałowego pojedynku. Wydaje mi się jednak, że Szkot nie stoi jeszcze wcale na straconej pozycji. Jeszcze nigdy nie grał w finale Mistrzostw Świata, więc na pewno dalej wierzy w odrobinie strat. Mimo 4-frame'owego prowadzenia Anglika, Stephen wcale nie prezentuje się gorzej od swojego przeciwnika. Na początku meczu obaj mieli problemy ze stołem, zagrywali zbyt mocno i dopiero w 4 partii padł brejk powyżej 25 punktów. Później Maguire'owi brakował trochę szczęścia, jak na przykład w 8 frame, gdzie wbił przez cały stół czerwoną do prawej narożnej kieszeni, ale nadał białej mocną postępową rotację i ta wpadła do tej samej łuzy. Kto wie jaki byłby wynik gdyby nie było tego faulu. Bardzo ważne dla Szkota będzie zwycięstwo w pierwszej mini sesji co najmniej 3:1. Ja wierzę w to, że uda mu się po raz pierwszy w karierze awansować do finału Mistrzostw Świata. Jeżeli Carter wygrał mecz z Trumpem 13:12, przegrywając już 12:9,a Stevens w meczu z Day'em wygrał 11 fame'ów z rzędu to dlaczego Maguire nie mógłby jeszcze tego odrobić. Po takim kursie myślę, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Snooker, MŚ

Spotkanie: Ronnie O'Sullivan - Alister Carter

Typ: 1 (hc 0:4,5)

Kurs: 1,57

Buk: Sportingbet

Data: 07.05.2012 - 15:30

 

 

Trwają MŚ w snookerze. Dziś drugi dzień finału, w którym występują Ronnie O'Sullivan oraz Alister Carter. Faworytem jest ten pierwszy oczywiście i jak na razie sie to potwierdza, bo po 2 sesjach wynik to 10-7. Spokojnie mogłobyć więcej, ale wieczorna sesja nie była nadzwyczajna w wywkonaniu Rakiety. Dzisiaj nowy dzień, nowe emocje i wszystko wciąż może się zdarzyć. Carter osobiście dla mnie gra bardzo anemicznie ale jednak swoje robi, taka gra to nie jest ulubioną grą Ronniego ale myślę, ze dziś podkręci tempo i Cartera już w 3 sesji zostawi w tyle. O'Sullivan 4 lata temu pokonał Cartera w finale również mistrzostw świata 18-8, ogólnie do tej pory Carter nie wygrał żadnego meczu między tymi zawodnikami, a obecnie rozgrywają 6 mecz. Jak widzimy pojedynek jest bardziej wyrównany i Carter już ma 7 partii na koncie, ale Ronnie właśnie w tych głównych sesjach lepiej się koncentruje i ja stawiam, że już w 3 sesji będzie wygrywał 14:11 bądź 15:10, a w ostatniej tylko dokończy spotkanie. Czy Carter wygra 14 partii ? Stawiam, że nie i zakręci się w okolicy 11-12 partii w całym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Kolarstwo, Giro d'Italia

Spotkanie: Kto wygra 9 etap ?

Typ: Mark Cavendish

Kurs: 2.30

Buk: Expekt

Data: 14.05.2012 - 13:20

 

Trwa jeden z trzech największych kolarskich wyścigów czyli Giro d'Italia. Po wczorajszym górskim etapie wracamy do płaskiego, gdzie o zwycięstwo znów powalczą sprinterzy. Na razie jak można było się spodziewać gwiazdą jest Mark Cavendish czyli najlepszy w swoim fachu na świecie. Jednak z 3 płaskich etapów wygrał 2 bo w jednym uczestniczył w kraksie, która uniemożliwiła mu walkę o zwycięstwo. Jego najgroźniejszym rywalem jest Goss Matthew Harley, który dwa razy finiszował tuż za Anglikiem oraz raz właśnie wygrał. Buki zdecydowanie faworyzują tylko tych dwóch sprinterów i nie ma się co dziwić. Obaj mają grupy, które bardzo pomagają im pod koniec wyścigów, dziś będzie podobnie ale nie da się ukryć, że to Cavendish lepiej współpracuje z grupą, ma tam uznawanego za najlepszego rozprowadzającego świata czyli Renshaw Mark. Ja nie mam wątpliwości, że dziś SKY znowu pojedzie dla Cavendisha i postarają się o 3 zwycięstwo jego. On sam jest w świetnej formie i jeżeli tylko nie będzie innych komplikacji to śmiem twierdzić, że Goss nie ma z nim szans na finiszu. Kurs jest zachęcający bo nie raz na Marka było po 1.60-1.70 na zwycięstwo, a dziś mamy sporo ponad 2.0. Polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Lekkoatletyka Diamentowa Liga

07.05.2012 21:15

Kto wygra 100m pań?

typ: Ezinne Okparaebo

kurs: 3.70

buk: bet-at-home

 

Dzisiaj w Oslo zostanie rozegrany kolejny miting Diamentowej Ligi. Jednak wiele czołowych zawodników i zawodniczek nie wystartuje w Norwegii. Tak też jest w przypadku sprintu kobiet, gdzie zabraknie ścisłej elity na czele z Allyson Felix i Carmelitą Jeter. To jest szansa dla zawodniczek drugiego planu takich jak właśnie Nigeryjka startująca w barwach Norwegii Ezinne Okparaebo.

Okparaebo to mistrzyni Europy juniorek z 2007 roku, czy halowa Mistrzyni Europy z 2009 roku. Widać, że systematycznie, sezon po sezonie robi postępy. W tym roku w Floro, nie tak dawno, bo 2 czerwca osiągnęła swój najlepszy wynik w swojej karierze, czasem 11.16. Widać, że forma im bliżej Igrzysk Olimpijskich rośnie i dzisiaj można spodziewać się jeszcze lepszego wyniku, jeśli tylko pogoda na to pozwoli. Jej najgroźniejszą rywalką powinna być inna Nigeryjka Gloria Asumnu. Jej forma może nie jest zła, w tym roku osiągnęła już czas 11.21, lecz było to 5 maja, ale porównując wynik z tamtych sezonów, ten jest na razie najsłabszy od 2007 roku. Groźne mogą być jeszcze Charonda Williams i Mariya Ryemyen.

Wydaje mi się jednak, że niesiona dopingiem Ezinne Okparaebo wygra dzisiejszy sprint na 100 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Beach Soccer - turniej ligi europejskiej

09.06.2012 15:00

Polska - Szwajcaria

typ: 1

kurs: 3.45

buk: bet-at-home

 

W cieniu rozpoczętego Euro 2012 swoje rozgrywki zaczęła Europejska Liga Beach Soccera. W tych rozgrywkach mamy także swoją reprezentację, która gra w dywizji A. Pierwszy turniej rozgrywany jest w Terracinie, a rywalami naszego zespołu są Włosi, Szwajcarzy i Rumunii. I to właśnie z tymi drugimi przyjdzie nam się zmierzyć w sobotę.

We wczorajszym dniu w naszej grupie doszło do dwóch niespodzianek. Polacy pokonali jedną z czołowych reprezentacji Starego Kontynentu Włochów po dogrywce 7:6. Zwycięstwo zapewnił nam grający selekcjoner Bogusław Saganowski. Drugą niespodziankę sprawili skazywani na pożarcie Rumunii, którzy pokonali naszych dzisiejszych rywali, Szwajcarów 5:4. Polacy już w tamtym roku pokazali się z dobrej strony. Choć przegrali większość meczów to jednak walczyli do końca z takimi zespołami jak Portugalia czy Hiszpania z którą w lutym wygrali podczas Euro Beach Soccer Cup 3:2.

A oto skład reprezentacji na turniej Europejskiej Ligi Beach Soccera w Terracinie:

 

1. Daniel Baran Vacu Activ Słupsk

2. Dominik Depta Copacabana Gdańsk

3. Paweł Friszkemut Hotel Continental

4. Marek Górecki Piórkowscy Dmosin

5. Krzysztof Grzegorczyk Hotel Continental

6. Bogusław Saganowski Grembach Łódź

7. Dariusz Słowiński Grembach Łódź

8. Marek Widzicki Grembach Łódź

9. Tomasz Wydmuszek Grembach Łódź

10. Witold Ziober Grembach Łódź

 

Ostatni raz Polacy grali ze Szwajcarami w lipcu ubiegłego roku w Ravennie 7:6, mając już praktycznie zwycięstwo na widelcu. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie wyrównany mecz, ale to nasza drużyna podbudowana wczorajszym zwycięstwem przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść w regulaminowym czasie gry. Start meczu o godzinie 15:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

pchnięcie kulą - Valerie Adams wygra 1.45

 

Nowozelandka Valerie Adams dominuje w damskiej kuli praktycznie od 2006 roku, przeważnie jej jedyną groźną rywalką jest Białorusinka Nadzeya Ostapchuk, jednak przeważnie wygrywa Adams, która przegrała tylko jedną wielką imprezę w ciągu tylu lat, były to Mistrzostwa Świata w 2010 roku. Trzy najlepsze tegoroczne wyniki należą do Białorusinki, jednak były to małe mitingi u siebie, co przeważnie nie ma później przełożenia na imprezie docelowej, ma ona również lepszy rekord życiowy, ale na głównych imprezach przeważnie Valerie Adams jest w optymalnej formie i wygrywa, pozostałe rywalki są dużo słabsze i nie mają większych szans walki o zloty medal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Olimpiada, Kolarstwo Górskie

12.08.12 13:30

Zwycięzca?

Typ: Nino Schurter

Kurs: 3.40

Betsson

 

W tym sezonie znakomite rezultaty osiągał Nino Schurter i jest głównym faworytem do złotego medalu. Ma przede wszystkim dwóch przeciwników, którzy także realnie myślą o złocie, są to Czech Kulhavy i Francuz Absalon, możliwe też jeszcze że powalczy reprezentant RPA Stander, który jest według mnie mocno niedoceniany. Jednak to Szwajcar jest według mnie faworytem, a u buków jest ogromna rozbieżność kursowa, u jednych faworyzowany jest Szwajcar (2.25 - max. 3.40) a u innych Czech, a blisko ciągle również Francuz. Po kursie 3.40 jakie znajdziemy w betssonie i pinku śmiało można spróbować zagrać Szwajcara, który ma na koncie brązowy medal Olimpijski z Pekinu, więc chyba jakiejś wielkiej tremy Olimpijskiej nie powinno być, do tego w tym roku w Pucharze Świata wygrał aż 4 z 7 rund i w wywiadach sygnalizuje, że jest w formie i chce dziś walczyć o najwyższy cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Dyscyplina: Snooker

Spotkanie: Maguire -Dott

Typ: Dott

Kurs: 2.7

Bukmacher: Pinnacle

 

Mecz prestiżowego turnieju Masters rozgrywanego w Londynie. Spotyka się 16 najlepszych snookerzystów świata. Pojedynek dwóch Szkotów. Mecz toczony do 6 wygranych frejmów. Spotykają się 6 w rankingu Maguire oraz 15 Dott. Bukmacherzy wystawiając kursy kierują się obecną pozycją w rankingu obu graczy jednak ostatnio forma jest porównywalna. W UK Chamiponship obaj druga runda w tym Dott przegrał z finalistą Murphym. W Shangaj Masters ćwierćfinał Dotta i znów porażka z finalistą Trumpem. Dlatego moim zdaniem taki kurs na Dotta to nieporozumienie. Nie należy zapominać że Dott to mistrz świata z 2006 roku a byle kto tytułu nie zdobywa. W 2010 został wicemistrzem po porażce w finale z Robertsonem. Natomiast Maguire największe sukcesu odniósł zwyciężając w 2004 roku w UK Championship oraz 2008 w China Open.moim zdaniem Doot lepiej gra na dużych imprezach natomiast Maguire jest nerwowy przy stole czasami podejmuje dziwne decyzje nie potrafi odwrócić losów meczu gdy gra się nie układa. Moim zdaniem dziś. wygra bardziej opanowany i konsekwentny Dott. Moim zdaniem kurs jak najbardziej warty gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina : Futsal , Portugalia

Drużyny:Leoes Porto Salvo - SL Olivais

Zwycięzca : Leoes Porto Salvo

Kurs :1,40

Buchmaker : bet at home

Data : 16.02.2013

godzinna : 19:30

 

Analiza:

 

Pierwsze minuty meczu będą należeć do drużyny Sl Olivais ponieważ grają oni od pierwszych minut szybko i efektywnie . Mogą również zdobyć szybko bramkę i to nie jedną z tego słynie ta drużyna . Jednak z minuty na minuty piłkarze będą zmęczeni i ich gra będę monotonna . Leoes Porto Salvo w pierwszych minutach będzie stwarzać sobie mało okazji do bramek . Będą się skupiać na defensywie . Piłkarze Leoesu znakomici są w stałych fragmentach gry dlatego dzięki temu mogą wygrać cały mecz . Przypominam ,że wygrali dzięki temu wiele krajowych meczy . Jestem przekonany że drużyna Leoesu wygra kilkoma bramkami przewagi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Snooker

01.05.2013 15.30

Spotkanie: Murphy - Trump

Typ: Murphy

Kurs: 2.5

Bukmacher: Unibet

 

Mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Świata w Sheffield aktualny stan pojedynku 6-6. pierwsza sesja zdecydowanie do Murphyego 6-2. Na początku drugiej wygana partia na 7-2 jednak później bardzo słaba gra tego zawodnika. Bukmacherzy faworyzują cały czas mlodszego Trumpa ,który jednak ten sezon ma bardzo słaby. Ostatni jego bardzo dobry turniej to Szanghaj Masters we wrześniu gdzie przegrał finał z Higginsem potem gra bardzo słaba. W UK Championship porażka w I rundzie z przeciętnym Joycem. W Mastersie porażka w II rundzie z Dottem. W Mistrzostwach też bez wielkiego błysku wygrane wyraźne z Dalem oraz Fu jednak gra przeciętna. Natomiast Murphy gra momentami świetnie zwłaszcza na długich bilach bardzo dobre odstawne jednak ma niesamowite przestoje jak druga sesja z Trumpem oraz wcześniej z z Dottem gdzie również prowadził 6-2 by pozwolić się doścignąć. Jednak forma Murphyego bardzo przyzwoita w sezonie. w UK Championship finał natomiast w Mastersie półfina.. Moim zdaniem w trzeciej sesji górę weźmie doświadczenie starszego anglika w końcu jest mistrzem świata i powinien rozstrzygnąć mecz na swoją korzyśc wbrew bukmacherom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Snooker Mistrzostwa Świata

02.05.2013 14:00

Ronnie O"Sullivan - Judd Trump

typ: lider po 8 frame'ach - O"Sullivan

kurs: 2.10

buk: Sportingbet

 

Mistrzostwa Świata w Crucible dobiegają końca, a dzisiaj czas na półfinały. W pierwszym o godzinie 14:00 zmierzą się ubiegłoroczny Mistrz Świata Ronnie O"Sullivan z Juddem Trumpem. Faworytem meczu jest starszy z Anglików, który wg mnie powinien obronić tytuł sprzed roku.

Osa pokazuje jakim jest genialnym snookerzystom. Mistrzostwa Świata to jego pierwszy start w tym roku, a mimo to dochodzi tutaj do półfinału nie pozostawiając rywalom większych złudzeń. Najpierw zwycięstwo z Campbellem 10:4, potem z Ali Carterem 13:8 i w ćwierćfinale z Binghamem 13:4 pokazują, że Ronnie pewnie zmierza po tytuł. O ile w pierwszych dwóch meczach, popełniał jeszcze czasami jakieś błędy, to mecz ze Stuartem był w jego wykonaniu kapitalny. Prowadził już nawet 12:1 i wtedy zaczął polować na maksymalnego break'a, przez co Bingham był w stanie wygrać 3 kolejne frame'y. Co ważne dla mojego typu Rakieta zaliczał bardzo dobre początki spotkań 6:2 z Marcusem, 5:3 (chodź prowadził już 5:1 z Carterem) i 7:1 z Binghamem. Po za tym wbił już w Crucible 7 "setek".

Trump na pewno tego sezonu nie może zaliczyć do udanych, więc awans do półfinału Mistrzostw Świata jest dla młodego Anglika dobrym osiągnięciem, choć na pewno stać go na więcej. Tutaj pokonał najpierw Dale 10:5, potem Fu 13:7 i w meczu ćwierćfinałowym po dramatycznym spotkaniu Murphy'ego 13:12 po niezwykle taktycznej grze w ostatniej partii. Trzeba powiedzieć, że Trump popełnił w tej ostatniej partii sporo błędów, lecz Shaun nie potrafił tego wykorzystać. Judd wbił na tych mistrzostwach o ile się nie mylę 6 braek'ów 100 punktowych. Ma jednak spore problemy z koncentracją co doskonale było widać w ostatnim meczu. Kiedy dwa razy miał bilę na partię pudłował, raz jeszcze mu się upiekło, lecz po drugim takim błędzie przegrał partię.

Wydaje mi się, ze Rakieta jest w takiej formie, że od początku narzuci swój styl gry i od razu wypracuje sobie przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ales Dryml - Nicolas Covatti Dyscyplina.Zuzel Grand Prix in Terenzano 2013 Data.03.08.2013 g.20.00

typ 1

kurs 1,7

Betsafe

 

Włoch u siebie z dziką karta ,nie sadze zęby poprawił wynik pkt z tamtego roku gdzie zaliczył 3 punkty . Zawodnik raczej nie na regularne starty w GP-Para raczej nie powinna odegrać dzisiejszego wieczoru głównych rol ale Dryml dla mnie jest warty pogranie po takim kursie.Ales na pewno nie jest jakimś wielkim zawodnikiem ale na Włocha powinno wystarczyć Czech jest bardziej doświadczony jest wstanie zdobyć 4-5 pkt .Tor jest dość specyficzny twardy na którym paru zawodników ma problemy choćby nasz Tomek Gollob wiec przy dobrze przygotowanym sprzęcie powinien byc wyżej od Włocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales Dryml - Nicolas Covatti Dyscyplina.Zuzel Grand Prix in Terenzano 2013 Data.03.08.2013 g.20.00

typ 1 :plus:

kurs 1,7

Betsafe

 

Włoch u siebie z dziką karta ,nie sadze zęby poprawił wynik pkt z tamtego roku gdzie zaliczył 3 punkty . Zawodnik raczej nie na regularne starty w GP-Para raczej nie powinna odegrać dzisiejszego wieczoru głównych rol ale Dryml dla mnie jest warty pogranie po takim kursie.Ales na pewno nie jest jakimś wielkim zawodnikiem ale na Włocha powinno wystarczyć Czech jest bardziej doświadczony jest wstanie zdobyć 4-5 pkt .Tor jest dość specyficzny twardy na którym paru zawodników ma problemy choćby nasz Tomek Gollob wiec przy dobrze przygotowanym sprzęcie powinien byc wyżej od Włocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baseball: Korea Południowa

Spotkanie: Samsung Lions - Hanwha Eagles

Typ: 1(-1.5) :plus:

Kurs: 1.90

Bukmacher: Unibet

Godzina: 11:30

Analiza:

 

Dziś w ramach rozgrywek baseballa ligi KPB z Korei Południowej dojdzie do meczu, w którym zagrają: Samsung Lions z Hanwha Eagles. Obie drużyny to skrajnie różne przypadki z jednej strony poważny pretendent do tytułu mistrza z drugiej zaś drużyna wyraźnie odstająca od stawki, która gdzieś z tyłu próbuje nawiązać rywalizację. Samsung Lions to obecny lider ligi KPB, który z 82 spotkań wygrał 52, 2 zremisował i 31 przegrał, procentowy bilans 0.635; przy tym bilans zdobytych i straconych runs to 442:347. Hanwha Eagles jest tym drugim zespołem, który próbuje nawiązać walkę, choć to tylko walka o doskoczenie do przedostatniego zespołu w tabeli. Eagles rozegrał 83 spotkania z czego tylko 24 udało się wygrać, jedno zremisować i 58 przegrać. Bilans procentowy to 0.301, bilans runs 303:484. W tym sezonie Lions grając u siebie pięciokrotnie podejmowało Eagles, wszystkie mecze wygrało (wyniki 8:2, 4:0, 9:3, 7:2, 6:2). Po dzisiejszym meczu goście prawdopodobnie będą mieli na koncie kolejną przegraną, zaś gospodarze powiększą swoją przewagę nad resztą stawki w tabeli. Samsung Lions jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, które powinno wygrać z zapasem minimum dwóch punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baseball: Korea Południowa

Spotkanie: Samsung Lions - Hanwha Eagles

Typ: 1(-1.5) :minus:

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet.365

Godzina: 11:30

Analiza:

 

 

Na dzisiaj taki sam typ jak na wczoraj z Koreańskiej ligi baseballa. Co się zmieniło przez ten jeden dzień? Tak jak przewidywałem Samsung Lions wygrali wczoraj i to nie minimalną różnicą tylko różnicą siedmiu runs. Wynik wczorajszego spotkania to 10:3. Lions powiększyli swoją przewagę w tabeli nad LG Twins i śrubują procentowy współczynnik zwycięstw, który teraz wynosi 0.640. Hanwha Eagles po raz kolejny w tym sezonie dopisuje porażkę do swojego konta. Bardzo słabo to wygląda 24 zwycięstwa, 1 remis i 59 porażek, po wczorajszym meczu współczynnik zwycięstw spadł poniżej 30%. We wczorajszym meczu Eagles już po piątej zmianie przegrywali 10:0, w dwóch kolejnych udało się im zdobyć 3 punkty, lecz szanse na odrobienie tylu runs z takim zespołem jak Lions były bliskie zeru. Dzisiaj przewiduje to co wczoraj, Samsung Lions wygrają minimum dwoma punktami. Raczej się nic nie powinno zmienić, zmienił się natomiast kurs dziś można znaleźć wyższy kurs na handi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Lekkoatletyka - MŚ w Moskwie

Spotkanie: Rzut dyskiem

Typ: Wygra - Piotr Małachowski

Kurs: 4,00

Bukmacher: Bet365

Godzina: 17:00

Analiza:

Od razu zaznaczam że nie znam się na rzucie dyskiem i ogólnie na lekkoatletyce ale mimo wszystko widzę w tym typie sporo value. Nawet dla takiego laika jak ja znane są nazwiska jak Harting czy Małachowski, obaj są według wszystkich mediów uważani za głównych faworytów, jednak buki mimo wszystko faworyzują Niemca. Oczywiście, ostatnie lata należały właśnie do Hartinga ale mimo wszystko to Małachowski oddał najlepszy i najdalszy rzut w sezonie który jest o ponad metr lepszy niż najlepszy rzut Niemca w całej karierze! No właśnie, 8 czerwca Małachowski pobił rekord o ponad dwa metry i oprócz najlepszego wyniku w sezonie jest to też 7 wyniki w historii! Ten rzut, który nie był tak dawno potwierdza wielką formę Polaka, dodatkowo taki rzut w ostatnich latach pozwoliłby mu zdobyć złoto na wszystkich ważnych imprezach. Poza tym obaj mówią że chcą złota, jednak jeśli chodzi o Niemca to on "musi", sam mówił że mimo tego że nie jest w najlepszej formie będzie dla niego katastrofą jeśli nie będzie po raz kolejny mistrzem świata, Małachowski za to wiem że podium w takiej formie ma tak naprawdę zapewnione a ciśnienia na złoto też jakiegoś nie ma bo w jego wypadku występuję zasada "mogę ale nie muszę" dlatego jeśli chodzi o psychikę to na pewno przewagę ma Polak. W kwalifikacjach obaj bez problemów awansowali do finału i myślę że w samym finale bez wątpienia są spore szanse na wygraną Polaka a w samym typie spore value.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka Plażowa, Moskwa Grand Slam

Spotkanie: L.Bawden / T.Clancy - E.Syrtseva / A.Moiseeva

Typ: L.Bawden / T.Clancy

Kurs: 2.00

Bukmacher: Unibet

godz: 14.50

Analiza:

 

Dziś I dzień jednego z ostatnich turniejów Grand Slam, zostaną tylko turnieje w Pekinie i Sao Paulo. Muszę przyznać, że kurs na Australijki jest mocno zawyżony. Para rozstawiona z numerem 14 gra z turniejową 30. Oczywiście Rosjanki są gospodyniami, ale trzeba przyznać że z najlepszymi parami świata to one jeszcze nie grały. W pierwszych meczach Bawden/Clancy bez problemu rozprawiły się z Kazaszkami Mashkova-Tsimbalova natomiast Rosjanki pokonały turniejową 3 Marię Clarę/Carol. Nie miałem przyjemności obejrzeć tego meczu, ale sam wynik jest bardzo zaskakujący. Mimo wszystko uważam, że to Australijki posiadające większy bagaż doświadczeń w cyklu World Tour wyjdą z tego pojedynku zwycięsko chociaż łatwo na pewno nie będzie. Australijki mają za sobą bardzo nieudany Szlem w Berlinie gdzie nie udało im się wygrać żadnego meczu. Po chwili odpoczynku przyleciały do Moskwy i już zwycięstwo w pierwszym meczu pokazuje, że tak naprawdę niewiele brakuje im do powrotu do optymalnej formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Snooker - MS na 6 bilach

Spotkanie: S.Murphy-T. Un-Nooh

Typ: 1

Kurs: 1.45

Data: 03.09.2013

Godzina: 10.00

Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

 

Ciekawym pojedynkiem dzisiejszego dnia jest na pewno mecz między Murphym a Un-Noohem.

Tajlandczyk w tym roku zadebiutował w rankingu światowym i jest już 66, jednak na arenie światowej wielkich sukcesów jeszcze nie ma.

Shaun Murphy to natomiast MS z 2005 roku a był też już 3 w rankingu światowym przez kilka lat.

W tej chwili w rankingu jest na 4 pozycji. Murphy wygrał już aż 13 rożnego typu turniej. I myślę ze nie pogardził by także tytułem Mistrza świata an 6-bilach.

 

Mimo ze wczoraj lepiej zaprezentował się Un-Nooh który wygrał z Calabrese, a Murphy natomiast tym samym rywalem przegrał uważam ze dziś lepszy będzię Murphy. Choć na pewno można się spodziewać ciekawego spotkania. Po za wczorajszą wpadką za Murphym przemawia wszystko, i gdyby to był turniej zwykłym snookerze to bym był w 100% pewny sukcesu Anglika a tak jestem " tylko "w 99% tego pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolarstwo, etap 11, jazda indywidualna na czas

04.09.2013 13:11

Nibali w top3?

Typ: tak

Kurs: 2.40

Fonbet

 

Dzisiaj kolarze zmierzą się z jedenastym etapem tegorocznej Vuelty - jazdą indywidualną na czas na dystansie 38,8 kilometra. Buki faworyzują dziś świetnego czasowca Tony'ego Martina, który jest według nich zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, jednak czy faktycznie tak jest? nie do końca... Oczywiście gdyby była ona płaska, zdecydowanie tak, pewnie wygrał by bez problemu, ale czy tak będzie na tej czasówce, gdzie mamy aż 16 kilometrów pod górę, czyli ponad 40% tej samotnej walki każdy z kolarzy będzie jechał pod górę zwieńczoną premią górską trzeciej kategorii na osiemnastym kilometrze. Myślę, że ten podjazd nie doceniany, może zmęczyć Martina a to też może odbić się na drugiej części dystansu w jego wykonaniu. Drugim w kolejności faworytem do wygranej jest Fabian Cancellara, który jak najbardziej myślę może powalczyć z Martinem, potrafi jechać pod górę, na płaskim mocny, na pewno będzie dziś na pudle. Ale ja dziś chcę się skupić na Vincenzo Nibalim, który z czołówki walczącej o wygraną w całym wyścigu na tej czasówce powinien wypaść zdecydowanie najlepiej, Rodriguez i Valverde dużo słabsi w tym elemencie, pozostali z czołówki też nie powinni się liczyć, jedynie uważam można na nieobliczalnego Hornera, który kto wie co zrobi będąc w takiej dyspozycji, wczoraj Unibet na top3 Hornera dawał 10, dziś zostało 5. Nibali ma spore szanse dziś przynajmniej na podium, które fonbet wycenia nam na 2.40 ale nawet jego wygrana po 10.35 w Pinnacle nie jest nie możliwa, prócz Martina, Cancellary, ew. Hornera powalczyć o podium może chyba tylko Kangert, ale i tak ostatecznie to Nibali powinien się na nim znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: snooker

Spotkanie: Maguire - Guodong

Typ: 1

Kurs: 1 43

Data: 18.09.2013

Godz: 8:30

Bukmacher: ComeOn

Analiza:

W pierwszej rundzie turnieju Shanghai Masters spotkają się reprezentant Szkocji Maguire i Chińczyk Guodong. Maguire to jeden z najlepszych snookerzystów na świecie i na pewno w tym turnieju będzie chciał zdobyć wiele cennych punktów. Guodong to młody reprezentant Chin. Ostatnim turniejem w wykonaniu Maguire to Mistrzostwa Świata na 6 bilach gdzie przegrał z Selbym w Play-off oraz z Doherty w grupie. Pozostałe mecze Szkot wygrał.

Chińczyk żeby zagrac w pierwszej rundzie musiał w kwalifikacjach pokonać Siyuna, zrobił to bez większych problemów. Wczesnej Chińczyk grał w turniejach Europejskich ale bez większych sukcesów.

16 Sierpnia tego roku doszło już do pojedynku między Maguire a Chińczykiem. W tedy 4:1 wygrał Szkot. Dziś powinno być podobnie.

Myślę ze limit niespodzianek został wyczerpany wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bowls

Dyscyplina: Bowls

13.11.2013 14.00

Spotkanie: Anderson - Foster

Typ: Anderson

Kurs: 2.75

Bukmacher: Bet365

 

Dziś typ na moją ulubiona dyscyplinę chociaż bardzo mało znaną. Jest okazja bo odbywa się właśnie jeden z trzech najważniejszych turniejów w tej dyscyplinie Scottish International Open. Teraz kilka slow o dyscyplinie :Zawodnicy toczą na zmianę lekko spłaszczone kule (ang. "bowls") w taki sposób, aby umieścić je jak najbliżej celu w postaci białej piłeczki zwanej "jack" lub "kitty". Charakterystyczny kształt kul sprawia, że tor toczenia się kul jest zaokrąglony, co utrudnia celowanie, ale i pozwala zawodnikom omijać kule już znajdujące się na polu gry.Punktacja jest przyznawana jednemu zawodnikowi w zależności od ilości jego kul znajdujących się bliżej celu niż najbliższa kula przeciwnika. Możliwa jest też gra drużynowa. Dziś czeka nas pojedynek drugiej rundy pomiędzy dwoma bardzo dobrymi zawodnikami ze Szkocji. Foster to zawodnik numer 2 w rankingu światowym natomiast Anderson 9. Dlatego moim zdaniem kursy na Andersona to przesada w tej dyscyplinie poziom jest bardzo wyrównany. Chociaż Foster to mistrz świata z 2011 roku i zawodnik nie schodzący poniżej pewnego poziomu to Anderson jest zawodnikiem bardzo dobrym , który jest aktualnym mistrzem świata z 2013 roku gdzie w finale pokonał właśnie Fostera. Dlatego takie kursy przy dwóch tak dobrych zawodnikach to nieporozumienie. Dziś stawiam na młodszego ale równie dobrego Szkota ,który ma mniej tytułów ale bardzo duży potencjał. Moim zdaniem Anderson mimo młodego wieku na tę dyscyplinę poniżej 30 lat ma olbrzymi talent. Mecz do obejrzenia na Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Bowls

Spotkanie: Paxton - Greensladen

14.11.2013. 15.30

Typ: Greenslade

Kurs: 2,5

Bukmacher: Bet 365

 

 

 

Na początek kilk informacji o dyscyplinie bo jest mało znana.

Bowls – to dyscyplina sportu bliska pétanque i curlingowi. Pierwsze wzmianki na terenie Anglii pochodzą z XII wieku. W XIV wieku, wraz ze wzrostem popularności gry, została ona oficjalnie zakazana z obawy przed spadkiem zdolności bojowej u żołnierzy, zaś w stuleciach późniejszych udzielane były osobom prywatnym płatne koncesje. Oficjalne zasady sportu powstały w wieku XIX w Szkocji.

Zasady rozgrywki

 

Zawodnicy toczą na zmianę lekko spłaszczone kule (ang. "bowls") w taki sposób, aby umieścić je jak najbliżej celu w postaci białej piłeczki zwanej "jack" lub "kitty". Charakterystyczny kształt kul sprawia, że tor toczenia się kul jest zaokrąglony, co utrudnia celowanie, ale i pozwala zawodnikom omijać kule już znajdujące się na polu gry.

Punktacja jest przyznawana jednemu zawodnikowi w zależności od ilości jego kul znajdujących się bliżej celu niż najbliższa kula przeciwnika. Możliwa jest też gra drużynow.Sport ten największą popularnością cieszy się w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii oraz innych państwach należących do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Coraz większą uwagę przyciąga również w Japonii.

 

Wczorajszy typ na Andersona niestety nie wypalił chociaż było blisko. Dziś już ćwiercfinały Scottish Open jednego z trzexch najważniejszych turniejów halowych w tej dyscyplinie. Pojedynek pomiędzy Anglikiem Paxtonem ,który ostatnio plasuje się w światowej czołówce aktualnie 3 w rankingu i gra naprawdę dobrze. Na tym turnieju dwie gładkie wygrane ze Smithem oraz starym wciąż dobrym Pricem. Natomiast Jason Greenslade to bardzo dobry zawodnik obecnie 13 w rankingu jednak potrafi grac bardzo dobrze chociaż często gra pechowo. Na tym turnieju rownież dwie pewne wygrane. Zdecydowałem się zagrać na Walijczyka ponieważ kurs 2.5 to moim zdaniem przesada w innych bukach kolo 2.2 - 2.3. W tej dyscyplinie umiejetnosci bardzo wyrownane wśród czołowki i liczy sie dyspozycja dnia dlatego stawiam na mała niespodziankę i wygraną Greenslada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Bowls

Spotkanie: Foster - Brett

16.11.2013

15.00

Typ: Brett

Kurs: 3.5

Bukmacher: Bet365

 

Na początek krótkie przypomnienie zasad tej stosunkowo mało znanej dyscypliny.

Zawodnicy toczą na zmianę lekko spłaszczone kule (ang. "bowls") w taki sposób, aby umieścić je jak najbliżej celu w postaci białej piłeczki zwanej "jack" lub "kitty". Charakterystyczny kształt kul sprawia, że tor toczenia się kul jest zaokrąglony, co utrudnia celowanie, ale i pozwala zawodnikom omijać kule już znajdujące się na polu gry.

Dziś typ w którym kieruje się bardziej sercem niż rozumem. Nick Brett to mój ulubiony zawodnik w Bowls dlatego dziś po takim kursie koniecznie musze zagrać na ulubieńca Bretta. Obaj zawodnicy spotkali się w ubieglorocznym finale Scottish Open gdzie górą był Foster 11-5 9-7. Jednak Brett cały czas robi postęp w tym sezonie już na 10 miejscu w rankingu rok temu był 16. Muszę przyznać że Foster gra bardzo dobrze a wczorajszy mecz z Harlowem był świetny. Jednak należy pamiętać , że w Bowls liczy się dyspozycja dnia a poziom jest wyrównany. Foster jest graczem ,który gdy nie idzie potrafi się posypać psychicznie. Dziś bedzie pod dodatkową presją gra u siebie i próbuje dokonać obrony tytułu co do tej pory nikomu się nie udało. Dlatego to dziś Foster musi a Nicki Brett może co moim zdaniem zadziała na korzyść Bretta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...