Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


nic się nie zmieniło max 3 single na dzień??

 

szkoda... dzisiejszy dzien zaliczony trzeba czekac do jutra.... a jesli np. jutro 6 mecz by mi nie wszedl bo dzis raczej wszystkie trzy na plus to nie moge typowac czy moge podac typy 1,2 i 3 ???

 

Można by do oferty buków dodać Expekt?

 

ludzie ogarnijcie się - to ma być w formie zabawy a wy z tego robicie pierd olony wyścig szczurów o śmierdzący bon. Masz Bet365 (bukmachera z najszerszą ofertą sportową) co ci nie pasuje człowieku ? ? ?

 

poza tym zakładając że 1 na 200 osób uda się podać 10 prawidłowych typów pod rząd więc reszta 199 niech da se siana :piwo1::piwo1::piwo1:

 

coraz większa hołota wita na forum :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię napinaczy, ale nie do końca masz rację goldi, bo jest tu jeszcze dodatkowa, ukryta sprawa ;)

Ja na przykład chciałem powalczyć o rangę typera i tu jest bardzo fajna motywacja od obsługi forum. Bon ma tak naprawdę czwartorzędowe (czytaj żadne) znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jak dla mnie zaszczytem jest ranga i kolor ale ja mam mało czasu niestety. Staram sie ogarnąć konkursy w których biorę udział żeby byc fer w stosunku do innych- jedynym błędem jest to ze można próbować ileś tam razy.Jak dla mnie maks dwa podejścia plus kto 1 z typem ten lepszy a nie większość gra i podaje na pale na chybił trawił a nóż się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię napinaczy, ale nie do końca masz rację goldi, bo jest tu jeszcze dodatkowa, ukryta sprawa ;)

Ja na przykład chciałem powalczyć o rangę typera i tu jest bardzo fajna motywacja od obsługi forum. Bon ma tak naprawdę czwartorzędowe (czytaj żadne) znaczenie.

 

wszystko rozumiem - i życzę ci żeby ci się udało wygrać "typera" ale jak w pierwszym poście są określone zasady "zabawy" to nie rozumiem ciągłych pytań o ilość typów, o przerwy między spotkaniami itp itd: ... to mimo wszystko TYLKO zabawa a w nagrodach dla typowego nowego usera (boniarza) fajerwerek nie ma :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym błędem jest to ze można próbować ileś tam razy.Jak dla mnie maks dwa podejścia plus kto 1 z typem ten lepszy a nie większość gra i podaje na pale na chybił trawił a nóż się uda

Jak dla mnie bardzo słuszna uwaga - ja sam pierwsze dwa typy podaję aby szybciej, a jak już zacznę się zastanawiać, to nic z tego nie wychodzi :D

To bardzo trudny konkurs i na pewno nikt szybko tego nie wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ogarnijcie się - to ma być w formie zabawy a wy z tego robicie pierd olony wyścig szczurów o śmierdzący bon. Masz Bet365 (bukmachera z najszerszą ofertą sportową) co ci nie pasuje człowieku ? ? ?

 

Nic mi nie pasuje nie możesz zwyczajnie odpowiedzieć jak się ktoś pyta a nie jechać po kimś od razu? w dupie mam ten cały konkurs zwyczajnie zapytałem nie musisz od razu być taki miły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/wygraj-bon-do-bet-at-home-typujemy-ept-deauville-2014-vt127462.htm

 

Jak macie jakieś pytania co do tego konkursu? Ti piszcie śmiało, bo niektórzy nie podają wszystkich typów - w związku z tym mniej punktów mogą uzbierać :bz:

 

A przypominam, że w tym konkursie bon jest gwarantowany ! Czyli na pewno ktoś wygra :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...