Skocz do zawartości

100% zysku z inwestycji w 2 tygodnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym wam opisać pokrótce nową firmę z branży personalizowanej reklamy internetowej - BannersBroker.com

Na wstępie może dodam że to nie żaden MLM czy inne tego typu sprawy tylko poważna pasywna inwestycja.

 

Co to jest BannersBroker?

 

BannersBroker.com to firma działająca na rynku reklamy internetowej (wartym 500 MILIARDÓW dolarów rocznie!).

Zajmują się zakupem powierzchni reklamowych na stronach internetowych, w ciągu nieco ponad roku działalności wypłacili 31.960.000$ prowizji dla swoich partnerów (ta liczba ciągle się zwiększa, czytając tego posta jest to pewnie już powyżej 32kk$), w tym roku ma to być już 150.000.000$ wypłaconej prowizji! Także wzrost jest ogromny, oczywiście daleko jeszcze do googla, ale jak na rok działalności to znakomite wyniki.

Firma oferuje spersonalizowane reklamy, czyli mając stronę możesz wykupić sobie reklamę dla dowolnego targetu ze względu na miejsce na całym świecie (np. tylko ludzie z Warszawy) albo na tematykę itd.

Natomiast szybki rozwój firmy zapewniają inwestorzy i o tym chciałbym napisać.

Jak to działa. Podobnie jak np. na giełdzie gdzie dajemy kasę maklerowi a on się z nami dzieli.

Tutaj też, zakupujemy pakiety za które firma kupuje miejsca na reklamy gdzieś tam na stronach na całym świecie i dzieli się z nami zyskami, z tą różnicą że na GPW trwa to miesiącami lub latami tutaj zyski są potężne, zawsze 100% od zainwestowanej kwoty, i to nawet w dwa tygodnie!

 

Ok jak to działa:

 

Do wyboru mamy różne tak zwane panele:

 

Żółty (10$) - zarabiamy 100% wartości w około 2-3 tygodnie.

Fioletowy (30$) - zarabiamy 100% w około 4-5 tygodni.

Niebieski (90$) - 100% około 8 tygodni

Zielony (270$) - 100% w około 12 tygodni

Czerwony (810$)

Czarny (2430$)

 

Co ważne możemy kupić dowolną ilość paneli! Także jak widać, zyski są bardzo szybkie.

Oczywiście jak dany panel skończy pracę (zarobi 100% wartości) to puszczamy go ponownie i ponownie, a zarobione już pieniądze albo wypłacamy albo kupujemy kolejne panele i mnożymy zyski!

 

Opłaty:

Miesięczny abonament standard to 15$ (pobierany z zysków dopiero!) - można kupować panele do zielonego.

Abonament pro to 100$ i można kupować również czerwone i czarne (moim zdaniem nie są one opłacalne tak bardzo jak żółte i fioletowe, i nie ma sensu brać tego abonamentu za 100).

 

Aby nasze panele mogły działać musimy zapewnić im „paliwo” w postaci trafficu, czyli ruchu na stronach gdzie są umieszczone.

Wygląda to w ten sposób że za 50$ kupujemy paczkę trafficu który wystarcza na uruchomienie paneli o wartości 200$, czyli jesteśmy 150$ na plusie zawsze.

 

I to tyle opłat.

 

Ważne jest to, że należy zachować proporcję 2:1 w przy zakupie paneli. Czyli chcąc mieć 10 fioletowych musimy mieć 20 żółtych itd. (+ można mieć 5 niższych czyli wzór to x*2+5=y gdzie x oznacza wyższe panele a y ilość niższych paneli :) ).

 

BannersBroker jest rynkiem zamkniętym co oznacza, że można „wejść” jedynie z polecenia przez kogoś. Polecanie znajomym da wam też jeszcze jedną korzyść otóż za każde 2 osoby które zaprosicie otrzymacie gratisowy traffic. Czyli przykładowo zapraszasz dwie osoby które kupiły po jednym żółtym panelu to ty otrzymasz traffic na uruchomienie jednego żółtego panelu zawsze kiedy oni go uruchomią, także kasy za polecenie się nie zarabia ale można zaoszczędzić na trafficu :)

 

 

Ok na koniec mała symulacja. Ja zainwestowałem 150$ bo tyle miałem na mb aktualnie ale kumpel obliczył że na początek najkorzystniej jest inwestować 250$ w ten sposób:

 

50$ na traffic

8 paneli żółtych = 80$

4 panele fioletowe = 120$

 

Po około 2 tygodniach kończą nam się żółte panele, czyli mamy +80$ a po około miesiącu fioletowe czyli mamy +120, możemy całość reinwestować, albo wypłacić i powtórzyć to, albo część reinwestować itd.

 

Znajomy zrobił to w ten sposób że reinwestował jakieś 75% zysków a 25% wypłacał. I po 3 miesiącach od inwestycji 250$ dało mu to około 2000$ zysków miesięcznie (inwestował tylko w panele za 10$ i 30$, one kończą się najszybciej). Każdy oczywiście może przyjąć inną strategię i reinwestować aż osiągnie miesięczny pułap jaki go zadowala.

 

 

 

Aha co ważne, póki co są tam opcje wpłat/wypłat typu jakieś portfele i karty (nie ma mb ale jak się ma karte mb to można wpłacać) ale od marca wchodzi ich własna karta master card bo jest bardzo dużo wypłat i zdecydowali się na taki krok. Czyli będzie wyglądało to tak jak na Moneybookers że zarobioną przez nas kasę wypłacamy bezpośrednio z bannersbroker, omijamy tym samym jakieś przewalutowania i inne pierdoły :)

 

Ok to tyle, myślę, że warto spróbować i zainwestować te 150-250$ (przy 150$ wpłacie tak jak ja zrobiłem to jest wtedy 4 żółte i 2 fioletowe + traffic który starczy nam na dwa cykle aż), szczególnie, że pewnie dla większości, którzy to czytają jest to nie więcej niż równowartość małego dziennego downswinga a można uzyskać fajny pasywny dochód. Najlepsze jest to, że kładziesz się spać, rano sprawdzasz stan konta i okazuje się, że kiedy spałeś zarobiłeś przykładowo 2$ od każdego panelu jaki posiadasz :)

 

Ok, link do rejestracji: http://www.bannersbroker.com/biznesm

 

Będziecie mieli moje dane podane do kontaktu po rejestracji ale jakby co podam jeszcze

GG: 3857215

można śmiało pisać jak coś będzie niezrozumiałe, bo na pewno jakieś pytania się pojawią.

 

Aha, sama rejestracja jest bezpłatna, także można się zarejestrować żeby zobaczyć jak wygląda te biuro itd. Abonament jest tylko jak się coś zainwestuje, także rejestracja nie jest zobowiązująca.

Postaram się też zrobić jakąś mini instrukcję ze zdjęciami na dniach, a dla sceptyków jak pojawi się karta mastercard bannersbroker to pewnie pojawią się i screeny z wypłat :)

 

PS: Pisząc tą wiadomość zarobiłem 3$, a mam tylko 6 paneli :) Lubie to!

 

PS2: Póki co firma otworzyła biura w Indiach, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Portugalii, UK, Irlandii. Póki co więc nie ma polskiej wersji strony www, ale na ten rok planowane jest kolejne 10-15 nowych biur na świecie więc może i polska się pojawi :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zrobił to w ten sposób że reinwestował jakieś 75% zysków a 25% wypłacał. I po 3 miesiącach od inwestycji 250$ dało mu to około 2000$ zysków miesięcznie (inwestował tylko w panele za 10$ i 30$, one kończą się najszybciej). Każdy oczywiście może przyjąć inną strategię i reinwestować aż osiągnie miesięczny pułap jaki go zadowala.

 

Skany z historia wyplat, wrzuc na wiarygodnosc..

 

Przestrzegam kazdego przed cudownymi gwarantowanymi zyskami, w ciagu 2 tygodniu zarob 100%, stan sie milionerem w 7dni etc.....

 

Biznes musi trwac, musi miec zdrowe fundamenty, swiat reklamy zwlaszcza internetowej, naprawde ciezko tam zarobic, wiec miejscie troche zdrowego rozsadku....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja tam się nie znam. Ale jeśli można na czymś zarobić, to można i też stracić. Nigdy w życiu nie spotkałem się z pewnym zarobkiem, bez żadnego ryzyka. Gdyby tak było, to pewnie wszyscy nagle by zaczęli w to inwestować, czyż nie?

 

Może i to działa, ale nikt nie jest taki łaskawy, żeby dał zarobić Ci coś za darmo ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie ma nic za darmo, firma zarabia na tym i to grubo, a ty dostajesz tylko prowizje, stracić też można jeśli nikt nie bedzie klikał "twoich" reklam ale to się nie zdarza, jedynie co to może się zdarzyć że reklamy będą "wyklikane" w dłuższym czasie niż zakładany...

 

Potestuje to trochę, jak wypłace to dam wam znać :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...