Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

to jeszcze zdanie ode mnie, ostatniego dnia konkursu też powinien obowiązywać regulamin, chodzi mi o analizę LFC92, napisał kilka zdań o niczym i wysyła po prostu typ z wysokim kursem bez żadnego poparcia, ze zdaniem podsumowującym o tym że każda seria musi się skończyć, to zakrawa o kpinę. Ta analiza nie powinna była zostać zaliczona...

 

A ja się tutaj nie zgodzę .... Podał obecnie jak idzie obu zespołom, statystykę meczów bezpośrednich na stadionie gospodarzy, to że dwie porażki zanotowali właśnie u siebie w tym sezonie i jego osobiste przeczucie .... Oczywiście mógł podać składy, dokładnie rozpisać wyniki bezpośrednich spotkań, ale co do składów w takich meczach to dość obojętnie ponieważ większości zawodników i tak się nie zna ....

 

źle interpretujesz, większość tego co napisał przemawia za gospodarzami i dokładnie to napisał w pierwszym zdaniu, dla mnie żaden typ dnia z tej "analizy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mln zwróć uwagę na to że nigdy nie podawałem typów z wysokim kursami jeśli nie byłem ich w ogóle pewny, odkąd podaję tu typy tylko dwa razy podałem typ z kursem większym niż nawet 2,5; oba weszły bo obu byłem pewny po prostu, i zwróć uwagę też na to ze żeby zająć trzecie miejsce wystarczyłoby mi podać typ z kursem 1,9, wolałem taki bo uznałem go za pewniejszego, a po drugie nawet gdybym nie zajął trzeciego miejsca to zająłby je Nowix który również w ostatni dzień trafił wysoki kurs wiec o co ci się rozchodzi? i tak byś nie był w trójce to po co wywołujesz niepotrzebną dyskusję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszac sie jeszcze do sprawy analiz i ich zaliczania i nie zaliczania... W wiekszosci jest to ocena subiektywna, czyli moja. Cos tam napisane napisane na temat tego meczu no i od biedy uzasadnione czemu grac na gosci. W skali szkolnej oczywiscie nie dalbym 5 za taka analize, ale 2, no ale jednak to nadal jest zaliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mln zwróć uwagę na to że nigdy nie podawałem typów z wysokim kursami jeśli nie byłem ich w ogóle pewny, odkąd podaję tu typy tylko dwa razy podałem typ z kursem większym niż nawet 2,5; oba weszły bo obu byłem pewny po prostu, i zwróć uwagę też na to ze żeby zająć trzecie miejsce wystarczyłoby mi podać typ z kursem 1,9, wolałem taki bo uznałem go za pewniejszego, a po drugie nawet gdybym nie zajął trzeciego miejsca to zająłby je Nowix który również w ostatni dzień trafił wysoki kurs wiec o co ci się rozchodzi? i tak byś nie był w trójce to po co wywołujesz niepotrzebną dyskusję?

 

* skąd ty mogłeś wiedzieć jaki kurs Ci będzie potrzebny skoro ty wysyłałeś rano a on wieczorem :smiech:

 

* porównaj jego analizę do swojej...

 

* właśnie oto chodzi że ja i tak bym w trójce nie był, chodzi o zasady, by regulamin był przestrzegany itd, uważam że naciąganie tej "analizy" na dwóje to też zbyt wiele, poziom powinien być zachowany tak samo jak każdy inny punkt regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam napisane napisane na temat tego meczu no i od biedy uzasadnione czemu grac na gosci. W skali szkolnej oczywiscie nie dalbym 5 za taka analize, ale 2, no ale jednak to nadal jest zaliczone.

 

gram na gości bo gospodarze są faworytem, grają elegancko, ogólnie są lepsi ale każda seria musi się kiedyś skończyć ;)

 

poziom też jest ważny, jak każdy inny punkt regulaminu, wpisana godzina rozpoczęcia itd itp...

 

Odnoszac sie jeszcze do sprawy analiz i ich zaliczania i nie zaliczania... W wiekszosci jest to ocena subiektywna, czyli moja.

 

ok, to Ty tu rządzisz chciałem tylko zwrócić uwagę na takowy problem, tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę wrzucić linku do analizy, ponieważ:

W celu wyeliminowania nagminnie pojawiającego się spamu, nie pozwalamy wysyłać linków użytkownikom będącym na forum krócej niż 5 dni lub mającym mniej niż 5 napisanych postów.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

jeśli będzie edycja grudniowa to mój typ na czwartek, 1 grudnia

 

Spotkanie: Uniks Kazań - Galatasaray

Typ: Uniks -6,5

Kurs: 2,04

Buk: Pinnacle

Godz. 16

 

Analiza:

Rewanżowe spotkanie w ramach Euroligi. Na mecz w Kazaniu z Uniksem udaje się tueckie Galatasaray Stambuł. Gospodarze pewnie zmierzają po awans do kolejnej fazy grupowej, a dzisiejsze zwycięstwo powinno dac szanse na wyprzedzenie sieny i ulokowaniu się na drugim miejscu w tabeli, co daje teoretycznie łatwiejszych rywali w kolejnej grupie. Barca jest poza zasięgiem, co nikogo nie dziwi, a o drugie miejsce walcza właśnie Rosjanie i włosi z Sieny. Galatasaray natomiast jest skazane na 4 miejsce, bo sa za słabi na Siene czy Uniks, a zbyt dobrzy dla Asseco i Olimpijany. Dzisiejsze spotkanie powinno potwierdzić możliwości obu ekip. Rosjanie dość poważnie mysla o wyjściu z drugiej fazy grupowej, Galatasaray zapewne na kolejnej fazie zakończy swoją przygodę w tym sezonie w tych rozgrywkach. Co mogą wskurac w Kazaniu?? Moim zdaniem niewiele, bo każdej ekipie, która udaje się na mecz do Rosji gra się zawsze wyjątkowo ciężko. Turcy może i dobrze spisują się w lidze, jednak w rozgrywkach pucharowych moim zdaniem furory nie zrobia. W lidze gosnymi rywalami sa w zasadzie tylko koszykarze Efesu, może Besiktasu. Reszta stawki odstaje poziomem od tych ekip. A poziom miedzy liga rosyjska a turecka również przemawia na korzyść gospodarzy. Wśród gospodarzy licze szczególnie na dobry wystep chorwackiego rozgrywającego Mirko Popovica, który poza tym, ze jest dobrym strzelcem to jeszcze dobrze współpracuje ze swoim centrem, Slavko Vranesem. W pierwszym meczu rozgrywanym w Stambule nie było niespodzianki, bo Uniks wygrał 68-64. Dziś uważam, ze Rosjanie odniosą drugą wiktorie z Turkami, a będzie to zwycięstwo jeszcze bardziej przekonywujące. Linia na poziomie 6,5 punktów powinna być pokryta bez większego problemu

 

http://obstawianie.com/postlink/1621205.htm#1621205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze dopiero odpisuje. :) Analiza jest nienajgorsza. :))

Co do linku: nad wyslanym postem jest taka czesc z "Wysłany: Wczoraj 14:33" i po lewej stronie symbol kartki. Nalezy kliknac na niego prawym przyciskiem myszy i wybrac "Kopiuj adres odnosnika" i zwyczajnie wkleic do analizy pod jej trescia.

I prosilbym o zamieszczanie calej nazwy bukmachera. Ja wiem np. ze Sb = Sportingbet, ale ktos inny moze nie wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...