Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ten punkt regulaminu:

 

Za nietrafiony typ z przedziału kursów:

1,40 - 2,35 = standardowe -100 punktów

2,36 - 3,20 = -150 punktów

kurs ponad 3,21 = -200 punktów

 

Jest bez sensu, bowiem za swoje analizy z dni 1 październik oraz 9 październik najprawdopodobniej dostanę -400jk, zamiast -200jk, pomimo tego, że typy były bliskie wejścia i moim zdaniem to był właśnie Pewniak Dnia. Z przyjemnością poznam Waszą opinię na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem ten punkt regulaminu:

 

Za nietrafiony typ z przedziału kursów:

1,40 - 2,35 = standardowe -100 punktów

2,36 - 3,20 = -150 punktów

kurs ponad 3,21 = -200 punktów

 

Jest bez sensu, bowiem za swoje analizy z dni 1 październik oraz 9 październik najprawdopodobniej dostanę -400jk, zamiast -200jk, pomimo tego, że typy były bliskie wejścia i moim zdaniem to był właśnie Pewniak Dnia. Z przyjemnością poznam Waszą opinię na ten temat.

 

Pewniak to moim zdaniem że mecz wejdzie, a nie kurs powyżej 4 chybił trafił a nóż się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 8 kolejce dostałem -100 pkt chociaż powinienem dostać +90. Nie napisałem jaki hendicap, bo to zwykły hendicap czyli europejski i mecz powinien być uznany, przecież jak na buku się bierze to też nie dodają, że to jest europejski. Tylko odznaczają jak jest azjatycki a to był zwykły i jeżeli tak zdarzenie zostało potraktowane to typ powinien być zaliczony, gdyż Veszprem, wygrał 7 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki podliczone do 23. pazdziernika (nie do 24!). Przypominam, ze aby byc liczonym w koncowej klasyfikacji trzeba napisac 9 analiz. W podanych wynikach nie ma takze uwzglednionych punktow za skutecznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem b@rto dlaczego nie zaliczyłeś mojej analizy, bo nie podałem statystyk? Bo nie napisałem jak sobie radzą w tym turnieju, skoro dla mnie nie miało to ŻADNEGO znaczenia? Byłem właściwie przekonany, że tu będzie jakiś wałek(pokazałem czarną listę, na której panowie są niemal na samym początku) no i Starace ugrał seta... Szkoda też, że dopiero nie uznałeś analizy jak już mecz się skończył i typ okazał się trafiony. Gdyby typ był nietrafiony, to na 100% dałbyś mi -200 czy tam -150 pkt.

Tak czy siak w konkursie już się nie liczę, ale uważam, że bardzo nie fair postąpiłeś w stosunku do mnie, gdybyś chociaż nie uznał tej analizy przed meczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze zdanie ode mnie, ostatniego dnia konkursu też powinien obowiązywać regulamin, chodzi mi o analizę LFC92, napisał kilka zdań o niczym i wysyła po prostu typ z wysokim kursem bez żadnego poparcia, ze zdaniem podsumowującym o tym że każda seria musi się skończyć, to zakrawa o kpinę. Ta analiza nie powinna była zostać zaliczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze zdanie ode mnie, ostatniego dnia konkursu też powinien obowiązywać regulamin, chodzi mi o analizę LFC92, napisał kilka zdań o niczym i wysyła po prostu typ z wysokim kursem bez żadnego poparcia, ze zdaniem podsumowującym o tym że każda seria musi się skończyć, to zakrawa o kpinę. Ta analiza nie powinna była zostać zaliczona...

 

A ja się tutaj nie zgodzę .... Podał obecnie jak idzie obu zespołom, statystykę meczów bezpośrednich na stadionie gospodarzy, to że dwie porażki zanotowali właśnie u siebie w tym sezonie i jego osobiste przeczucie .... Oczywiście mógł podać składy, dokładnie rozpisać wyniki bezpośrednich spotkań, ale co do składów w takich meczach to dość obojętnie ponieważ większości zawodników i tak się nie zna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...