Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Tabela czekała już na wrzucenie, a tu atak jeszcze ze strony jednego użytkownika. W takim razie standardowo jutro tabela się pojawi. 

 

Btw myślałem ze tam kilka osób powalczy o trzecie miejsce, bo przy dobrym wietrze tam cztery osoby o to miejsce mogły walczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tomex11 napisał:

mam źle podliczony typ z dnia 4.10

 

leverkusen handi -1 weszlo bo bylo 4-2 , dalem jako pewniak i mam -200 , a powinno być plus 190

 

proszę o poprawienie

 

5 godzin temu, Nika 2001 napisał:

Mam żle podliczony typ z dnia 04.10

- mój typ to że Bayer strzeli 4 bramki lub więcej a wynik 4:2 , na dodatek dałem ten typ jako PEWNIAK

a mam minus 200 , proszę o poprawę !

 

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tonny ETOTO bet na posiadanie % w meczu Luks San Marino rozliczył jako zwrot wrzucam z tel bo pograłem ale u nich normalnie zdjęcia nawet nie idzie zrobić....w elicie mam wrzucony screeny jak to u nich wygląda wygrany bet zielono przegrany czerwony i zwrot jako remis którego nie było bo bet 2 drogowy nawet na chacie nic nie wiedza....IMG_20181016_190705.thumb.jpg.2a1a0d0174f875b0e892b19859c56e6d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego zwrot skoro bet przegrany, bo nie rozumiem.

 

https://www.uefa.com/uefanationsleague/season=2019/matches/round=2000959/match=2024074/statistics/index.html?iv=true

 

70:30

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nika 2001 napisał:

Proszę o anulowanie mojego typu z dziś

Piast : Lechia

Dziczek otrzyma kartkę

powód / nie jest w podstawowym skłądzie tylko w rezerwie , dopiero teraz się dowiedziałem

DZIĘKI !

Niestety czegoś takiego nie ma, pytanie tylko, jak rozlicza STS jeśli zawodnik mimo wszystko się pojawił.

 

 

Ktoś coś? Bo w regulaminie nie mogę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Październik 2018

#1 @Nika 2001

#2 @rjastrzab

#3 @Sphinxbet

 

Po nagrody standardowo do @bigbraine777 tabela do wglądu będzie, ale poszukuje chętnego, który zescreenuje, bo mój laptop mi nie pozwala niestety tego zrobić(za mały monitor, za dużo cięć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...