Skocz do zawartości

Typy na dzień 24.09.2011


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Data: 24/09/2011, 19:00

Zdarzenie: Toulouse-Nancy, Ligue1

Typ: Toulouse

Kurs: 1.75 - Expekt

 

Toulouse to silna drużyna, grająca na własnym boisku z ostatnią drużyną ligi. Po siedmiu kolejkach Toulouse zajmuje 5 miejsce i chcąc liczyć się w czołówce to musi wygrywać. Szczególnie mecze takie jak ten, w którym przeciwnikiem jest Nancy, drużyna bez zwycięstwa w tym sezonie jeszcze, drużyna która ma problem ze zdobywaniem bramek, szczególnie na wyjazdach i szczególnie na stadionie Toulouse. W ostatnich sześciu meczach pomiędzy tymi drużynami Nancy nie strzeliło ani jednej bramki. Przeciwnie drużyna gospodarza, która w tym sezonie strzela w każdym meczu ligowym.

 

Nie moge podać linku, ponieważ jestem krócej niż 5 dni, więc proszę o edycję.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:37 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 24.09.2011

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1

Spotkanie: Montpellier - PSG

Typ: 1

Kurs: 2,79

Bukmacher: Pinnacle

Godzina rozpoczęcia: 21:00

 

W dzisiejszym spotkaniu drużyna Montpellier podejmie u siebie drużynę PSG, są dwie bardzo dobrze grające drużyny które grają ofensywną piłkę. Bez wątpienia jest to hit nadchodzącej kolejki ligi francuskiej. Od niedawna zacząłem się interesować drużyną gospodarzy tego spotkania. Montpellier jest wielka niespodzianką tego sezonu. Po 7 meczach w lidze zajmuje 1 miejsce w tabeli, z czego 5 spotkań wygrali 1 remis i jedna porażka. Mało tego, będąc gospodarzem spotkań wszystkie mecze wygrali (z Auxerre 3:1, z Rennes 4:1, i z Nice 1:0), co potwierdza że są w rewelacyjnej formie. Paris St. Germain oczywiście też jest w dobrej formie ale nie tak dobrej jak Montpellier. PSG zajmuje w lidze 4 miejsce po 4 wygranych 2 remisach i jednej porażce. Dużym atutem tego typu jest to że na wyjeździe nie sprawują się tak dobrze jak u siebie ( na wyjeździe 2 remisy i jedno zwycięstwo), tym bardziej że na wyjeździe grali ze średnimi zespołami takimi jak Rennes i Evian TG, a na pewno te zespoły nie grają w tym sezonie tak dobrze jak Montpellier. Gospodarze mają bardzo dużą szansę wygrać ten mecz, przemawia za tym również statystyka bezpośrednich meczów pomiędzy tymi drużynami. W bezpośrednich spotkaniach na 18 spotkań 9 meczy wygrało Montpellier 6 remisów i 4 mecze na korzyść Paris St. Germain. Obstawiam że gospodarze i tym razem zgarną 3 punkty.

Myśle że w tym sezonie mają bardzo duże szanse na zdobycie lokaty dającej europejskie puchary. Jeśli będą grać tak jak do tej pory, to powinni wygrać z PSG. Dla bardziej ostrożnych polecam stawić na 1X, kurs ok 1.40

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-2011-2012-vt119668.htm#1595127

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:38 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokół Sokółka - Pogoń Siedlce

 

Typ: Pogoń Siedlce

Kurs: 2,80

 

tobet

 

Z sobotnich spotkań wybrałem pojedynek drugiej ligi grupy wschodniej pomiędzy Sokołem Sokółka i Pogonią Siedlce. Ja liczę w tym pojedynku na wygraną gości z Siedlec. Gospodarze zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli. W dziewięciu meczach ugrali pięć punktów. Ugrać im je się udało w meczach ze Stala Rzeszów u siebie 2-1, oraz remisach z Resovią Rzeszów i Puszczą Niepołomice. Zespół z Sokółki ma poważne problemy finansowe i organizacyjne. Pierwszy bramkarz zespołu Łukasz Trudnos zawiesił treningi z powodu zaległości finansowych. W tej sytuacji na pozycji numer 1 występuje 18-letni Jakub Serafin. Odnotować warto że w ekipie z województwa podlaskiego zagra Mariusz Dzienis grający niegdyś w Jagielloni Bialystok. Ma on za sobą trzydzieści siedem gier i strzelił jednego gola. W składzie brakuje Tomasza Jakuszewskiego strzelca dwóch bramek który zerwał wiązadła i długo nie zagra. Dla graczy Pogoni Siedlce będzie to wyjazd po którym wielu oczekuje ugrania trzech punktów. Siedlczanie zagrają w podstawowym składzie. Do gry wróci Krystosiak który nie zagrał z powodu kartek w meczu z Motorem Lublin. Wzmocni to na pewno formację defensywną. "biało-niebiescy" ugrali ostatnio cztery punkty z zespołami z pierwszej piątki. Przerwali passe Jezioraka na wyjeździe wygrywając dwa jeden i zremisowali z Motorem trzy do trzech. do przerwy wygrywali trzy zero i można było uznać ten remis za porażkę. Siedlczanie graja dobry futbol i myślę że skompletują punkty w tym meczu.

 

Sokół Sokółka - Pogoń Siedlce

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:38 ]

:plus: 180

:minus: 30 za brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja, Division 1 Sodra

Sylvia - Trollhättan

typ: 1 (ah -1,5)

kurs: 2,50

buk: Bet365

godzina: 16:00

 

Doprawdy nie wiem dlaczego tak wysoki kurs jest na to spotkanie, moze dziwne H2H to powoduje, aczkolwiek ja zaryzykuje.

Do konca ligi zostalo tylko 5 spotkan, Sylvia jest wiceliderem. Na 2 miejsce spadli tydzien temu po niespodziewanej porazce z Oddevold. Nie watpie ani na troche, ze oni chca awansowac do Superettan, bo po katastrofalnym poczatku sezonu wzieli sie za siebie i mieli swietna serie wygranych. Trolhattan wlasciwie nie walczy juz o nic. Maja 7 punktow przewagi nad miejscem spadkowym, co raczej jest spora przewaga na 5 kolejek do konca. Walka o powrot do Superettan raczej im nie wyszla i beda musieli sprobowac w przyszlym sezonie.

Sylvia na swoim stadionie w tym sezonie ma bilans 7-1-2 z czego te dwie porazki i remis byly na poczatku sezonu, bo teraz sa niepokonani na wlasnym gruncie od 8 spotkan, z czego maja serie 7 zwyciestw. Trolhattan na wyjezdzie ma bilans 4-1-5. Calkiem niezle, ale skoro juz o nic nie graja? Widze duze value w tym kursie, wiec dlaczego by go nie grac?

 

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661.htm#1595486

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 24.09.2011

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One

Spotkanie: AFC Bournemouth - Hartlepool United

Typ: 2

Kurs: 3,04

Bukmacher: Pinnacle

Godzina rozpoczęcia: 16:00

 

W sobotnie popołudnie będziemy świadkami bardzo interesującego spotkania w Angielskiej League One pomiędzy AFC Bournemouth a Hartlepool United. Gospodarze obecnie zajmują 17 miejsce w tabeli, zaś goście są 5 i mają o jedno spotkanie mniej rozegrane niż ich najbliższy rywal oraz większość stawki.

 

Hartlepool tegoroczne rozgrywki zaczął od 4 remisów: 2:2 z Milton Keynes FC(W), 1:1 z Walsall FC (D), 0:0 z Huddersfield Town (D) oraz znów 2:2 z Stevenage Borough (W). Później przyszła seria 4 zwycięskich meczy: Rochdale AFC 3:1 (W), Exeter City 1:0 (D), Carlisle United 2:1 (W) oraz w minionej kolejce Bury FC 3:0 (D). Są więc w dobrej formie. Nie przegrali jeszcze w tym sezonie meczu i wygrali połowę.

 

AFC Bournemouth lepiej gra na wyjazdach niż u siebie. Na własnym stadionie wygrali tylko jeden mecz w 2 kolejce 2:0 z heffield Wednesday. Poza tym polegli 3 krotnie: 1:3 z Stevenage Borough, 0:2 z Walsall FC oraz 0:3 z Chesterfield FC. A więc dość wyraźnie. Na wyjeździe grali z Charlton Athletic 0:3, Carlisle United 1:2, Carlisle United 1:3 oraz z dwoma ostatnimi drużynami w tabeli i wygrali te mecze 3:1 z Leyton Orient i 2:0 z Exeter City.

 

League One jest to oczywiście nie najmocniejsza liga, gdzie jest sporo niespodzianek. Lecz ten typ jest bardzo godny zagrania, także ze względu na wysoki kurs. EHartlepool United walczy o awans i ma na to wielkie szanse choć oczywiście jest to początek sezonu. Zaś AFC Bournemouth jest dość nisko i raczej będą się skupiać na gromadzeniu małych punktów aby uniknąć degradacji. Ten mecz przypomina mi czwartkowe starcie w Szwajcarskiej Super League pomiędzy Servette a liderem

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:39 ]

:plus: 204

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Primera Division

24.09.2011 18:00

Sevilla - Valencia

Typ: 2

Kurs: 3.50

Buk: Unibet

 

Jeden ze szlagierów La Liga i chyba najciekawszy mecz w tej kolejce. No może jeszcze pojedynek

rozdrażnionej Barcelony z Atletico Madryt moze kandydowac do tego miana. Nietoperze wicelideruja

w tabeli, natomiast Sevilla jest na 5 pozycji i ma 2 punkty straty do swojego dzisiejszego rywala.

Obie ekipy nie przegraly meczu w La Liga, ale to Nietoperze moga byc bardziej zadowoleni ze swojej

postawy. Szczegolnie po ostatniej kolejce, kiedy to w swietnym stylu zremisowali z sama Barcelona,

bedac w niejednej fazie meczu, lepszym zespolem. Z kolei Sevillistas w tym czasie po bezbarwnej

grze tylko zremisowali z Osasuna Pampeluna. W ogole Sevilla mimo ze nie poniosla w tym sezonie

jeszcze porazki, prezentuje sie jakos mizernie. Nie moze znalezc swojego stylu gry. I zdobywanie

punktow przychodzi jej z duzym trudem. Inny styl prezentuje Valencia, Los Che graja efektownie, z polotem

i dzis przyjada do Andaluzji grac o komplet punktow. Moim zdaniem maja na to spore szanse, bo

gospodarze nie prezentuja jeszcze dobrego futbolu. A Nietoperze po meczu z Barca sa niezle podbudowani.

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,25.htm#1595534

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:39 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Data: 24.09.2011 Godzina: 20:00

Spotkanie: Real Madryt - Rayo Vallecano – Gole w minutach 1-10 – under/over 0,5 gola

Typ: Over

Kurs: 3,60 (Liczony do konkursu 3,50)

Bukmacher: Sportingbet

 

Przed nami 5 kolejka Hiszpańskiej La Liga na Santiago Bernabeu Real Madryt podejmie Rayo Vallecano. Po 4 kolejkach Real zajmuje zaledwie 7 lokatę z 7 punktami i bilansem bramkowym 10-3, Rayo jest 11 z 5 punktami i bilansem bramkowym 3-3. Real w ostatnich 2 kolejkach ligowych zdobył zaledwie 1 punkt nie strzelając żadnego gola co dawno się nie zdarzyło tej drużynie by nie zdobyć bramki w dwóch kolejnych meczach w La Liga do tego grając z słabszymi rywalami, czy jest to oznaka kryzysu? Takie pytanie zadali dziennikarze samemu Mourinho który odpowiedział krótko „Jutro przestaniecie o tym mówić (chodzi oczywiście o dzisiejszy mecz z Rayo) Trzy słabsze mecze, ale w ciągu jednego tygodnia, a nie na przestrzeni trzech tygodni. To nie jest kryzys, tylko gorszy moment.” Tak więc sprawa wygląda jasno Mourinho i piłkarze Realu zrobią wszystko dziś by wygrać bardzo wysoko i efektownie dla swoich kibiców oraz by zamknąć usta wszystkim tym co zaczynają gadać o kryzysie o tym, że Real jest słabszy w tym sezonie i że będzie miał problemy z walką o mistrzostwo. Sytuacja jest ku temu idealna bo Rayo jest słabym zespołem i jeśli tylko Real od początku ich stłamsi to gole będą tylko kwestią czasu. Ja zagrałem w tym meczu, że pierwszą bramkę zobaczymy już w pierwszych 10 minutach, Sportingbet oferuje nam na takie zdarzenie kurs 3,60 co uważam za bardzo opłacalny kurs oraz realny do trafienia bo tak podrażnionego Realu nie było dawno i dziś spodziewam się szturmu od pierwszej minuty Królewskich na beniaminka i jestem niemal przekonany, że w 10 minutach Real przeprowadzi minimum 2-3 bardzo groźne akcje i przynajmniej jedną zakończy golem. Real zagra dziś bez kontuzjowanych Coentrao, Pepe i Sahina oraz Carvalho ale mamy tu 3 zawodników defensywnych oraz Sahina który nie miał by szans na zagranie od pierwszych minut więc dla mnie to nawet lepiej, że nie zagra Pepe i Carvalho bo wkońcu stawiam na to, że padnie gol w pierwszych 10 minutach meczu a nóż to Rayo sprawi sensacje i tuż na początku meczu zaskoczy Real strzelając gola i beniaminek zapewni mi trafienie kursu 3,60 oczywiście to mało realne i ja liczę tu na Real, że zapewni mi już po 10 minutach trafienie pięknego kursu ale wkońcu to tylko piłka :) Tak więc mój typ over 0,5 gola w meczu w pierwszych 10 minutach (dokładnie gol musi paść od 00 - 09,59 minuty)

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,25.htm#1595548

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:40 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkowka mistrzostwa europy kobiet 24.09.2011 20:30

Włochy-Azebejdżan

typ: over 135.5

1.85

Betsafe

 

We wczorajszym meczu Azerki mocno postraszyły Turczynki wygrywając pierwszego seta. Włoszki nie miały problemów z pokonaniem Chorwatek i jak na gospodynie przystało wygrały 3:0. Najskuteczniejszą w tym meczu była Simona Giolii Francesca Piccinini a same Włoszki nie miały problemów z zatrzymaniem Popovic i Poljak. Po wczorajszych spotkaniach mogę stwierdzić, że dzisiejszy mecz z Azerkami będzie z pewnością trudniejszy. W szczególności mam tu na myśli 2 siatkarki Azerbejdżanu Natalię Mammadową i Polinę Rahimovą. Mammadova z 24 punktami we wczorajszym meczu walnie przyczyniła się do prowadzenia wyrównanej walki z faworyzowanymi Turczynkami, i na pewno stać ją na powtórzenie takiej gry w meczu z gospodyniami.

Uważam, że dzisiejszy mecz będzie bardzo ważny szczególnie dla Azerek. Po porażce z Turczynkami nie mają już wiele do stracenia. W perspektywie meczu z chyba najsłabszą Chorwacją dzisiejszy mecz może pokazać na co naprawdę stać Mammadową i spółkę.

 

http://obstawianie.com/me-kobiet-2011-serbia-wlochy-vt120513.htm#1595559

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:41 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka Nozna, Hiszpania, Primera Division, 24.09.2011 22:00

Barcelona vs Athletico Madryt

Typ: Czy Lionel Messi strzeli w tym meczu minimum dwie bramki? TAK

Kurs: 3.5

Buk: Unibet

 

 

Analiza: Kolejne spotkanie w Primera Division najlepszej obecnie druzyny na swiecie - Barcelony. Wielu sie z ta opinia nie zgadza, ale ich gra chyba mowi sama za siebie, choc ostatnie wyniki nie sa juz tak oczywiste. W miniona srode remis na wyjezdzie na Estadio Mestalla z Valencia 2-2. Wczesniej pogrom u siebie, 8-0 z Osasuna, ale wczesniejsze dwa mecze, to remis z Milanem 2-2 oraz remis z Sociedad, rowniez 2-2. Jak widzimy, wszedzie overowo. Ale to nie o wyniki Barcelony chodzi w tym meczu. Chodzi o gre L. Messiego, zawodnika bez ktorego Barca moglaby nie zremisowac ostatnio z Valencia, bez ktorego Barcelona nie grala by tak efektownie i efektywnie. On przekonuje wszystkich, ze kiedy gra w Barcelonie jest najlepszym zawodnikiem swiata i to bez dyskusyjnie. Jego genialne asysty i bramki pozwalaja wygrywac najwazniejsze mecze i to dlatego Guardiola odnosi takie fantastyczne sukcesy z Blaugrana. To glownie zasluga geniuszu Messiego. Dzis Barcelona mierzy sie z Atletico Madryt. Kolejnym klubem, ktory w Hiszpanii znaczy wiele. 9 tytulow mistrza Hiszpanii i tyle samo pucharow kraju. Obecnie sa na 8. miejscu z siedmioma punktami zdobytymi w czterech meczach. Ogolnie poczatek La Liga dosc nieoczekiwany - lideruje Betis, z kompletem zwyciestw, tuz przed Valencia i Malaga. Cztery punkty straty ma do nich Barca, a piec Real Madryt. Wszyscy przed sezonem nawet nie marzyli o tym, zeby liga stala sie tak wyrownana. Jednak jak widzimy, sport nadal nas zaskakuje i na pewno bedzie nas zaskakiwal. Ale mam nadzieje, ze dzis wielkiej sensacji nie bedzie. Barcelona zagra pewnie i strzeli kilka bramek. Z tym jednak moze byc roznie - Atletico w 4 meczach stracilo jak dotychczas najmniej bramek w calej lidze - tylko jedna! To wynik godny podziwu, ale pamietajmy, ze przed nimi mecze z Realem i dzisiejszy mecz z Barcelona.

Teraz troche wiecej o Messim - zna go caly pilkarski swiat, zreszta nie tylko pilkarski. Pilkarz, ktory uznawany jest za najlepszego pilkarza w historii futbolu, choc przeciwnicy mowia, ze nim nie moze byc, bo nie odnosi sukcesow z reprezentacja. Po czesci to racja, ale jego gra w Barcelonie czesto ucina wszelkie komentarze. Drybling, przeglad boiska, technika, start z pilka, szybkosc, strzal, utrzymanie sie przy pilce - moge wymieniac wszystkie umiejetnosci, ktore powinien posiadac pilkarz i wszystkie te umiejetnosci posiada Messi. W tym sezonie, w lidze, strzelil 5 bramek w czterech meczach. Jak latwo policzyc : 1,25 bramki na mecz. Dzis mam przeczucie, ze strzeli spokojnie dwie lub trzy bramki. Od jakiegos czasu to on z Fabregasem, stanowi glowna sile Barcelony i to icg duet daje punkty i bramki Barcelonie. Jesli ta wspolpraca bedzie funkcjonowala takze dzis, to i jeden, i drugi moze strzelic wiecej niz tylko po jednej bramce. Po Messim spodziewam sie bramek, bo ostatnio ani Villa, ani Pedro nie sa w najlepszej formie. O ile Pedro zdolal strzelic bramke przeciwko Valencii, to Villa niestety nie - a okazje mial, i to genialna. Ogolnie dzisiejszy mecz to dla mnie prawdziwy sprawdzian emocjonalny Barcelony. Jesli zagraja na duzym luzie i wygraja roznica 3-4 bramek, bede spokojny o reszte sezonu. Jesli mecz bedzie trudny i na pograniczu remisu, zaczne sie zastanawiac, czy jest szansa na zdobycie mistrzostwa Hiszpanii, Ligi Mistrzow, czy Copa del Rey. Moze to dopiero poczatek sezonu, ale Barca gra bardzo w kratke - wiec dzis jest pora na wysokie zwyciestwo i wlasnie na takie licze. Licze przede wszystkim na swietna gre w ofensywnie, ale takze na solidna gre defensywy, ktora zawiodla z Valencia. Mam nadzieje, ze Messi poprowadzi druzyne do zwyciestwa!

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,25.htm#1595601

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:41 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Data: 24.09.2011 Godzina: 18:30

Spotkanie: RStoke City - Manchester United

Typ: 2 (-1,5)

Kurs: 2.93

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Taki kursik to chyba będzie bardzo dobry prezent Czerwone Diabły tylko w 1 kolejce nie pokryły tego handi wygrali 2-1 z West Bromwich a reszta spotkań wyglądała tak:

3 - 0 Tottenham Hotspur

8 - 2 Arsenal

0 - 5 Bolton Wanderers

3 - 1 Chelsea

Za 3 dni podejmują w LM na własnych śmieciach ekipę Basel ale myślę ze nie będzie im to przeszkadzać żeby dzisiaj pokryć to handi

 

Gospodarze z kolej grali ciężki mecz w pucharze gdzie była dogrywka i rzuty karne za 5 dni graja mecz w LE z ekipa Beşiktaş i na tym bardziej się skupia jak wiadomo w lidze będzie ciężko coś osiągnąć

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,25.htm#1595621

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:42 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia - Premier League

Data: 24.09.2011

Spotkanie: Airbus - TNS

Typ: TNS -1.5 AH w Pierwszej połowie

Kurs: 3.90

Bukmacher: Bet365

Godzina Rozoczęcia: 16:45

Analiza:

 

Mecz 8 kolejki walisjkiej ekstraklasy pomiędzy trzecią od końca w tabeli drużyną Airbus UK a jej wiceliderem z TNS.Goście przy dzisiejszej wygranej obejmą prowadzenie w tabeli i będą mieli trzy punkty przewagi na wiceliderem LLanelli i tyle samo rozegranych spotkań.Ostatnie 5 meczów TNS to same wygrane w tym 3:0 z Bangor(4 miejsce) i 3:0 z Neath(5 miejsce) i ostatnia wygrana 3:0 z Afan Lido.Z każdą z tych ekip strzelali już gola w pierwszej połowie i dwie bramki z Lido, a jednak różnica między Bangorem , Nethem a Airbus jest jednak znacząca, pokazują to wcześniejsze sezony.Aribus przegrał ostatnio a Neath 0:3 i Bangorem 2:4 i zremisował dwa mecz z ekipami z miesca 8 i 9.

Dziś u gospodarzy nie zagrają:

Pomocnik Leah 0/0

Obrońca Holmes 5/1

Obrońca Caldwader 4/0

Pomocnik Desormaux 7/0

Pomocnik Hope 0/0

Czyli dwóch podstawowych obrońców, których brak będzie napewno widoczny w spotkaniu z ekipą która jest teraz w najwyższej formie, nawet na stronie Airbus boją się tego meczu i raczej wiedzą że dziś nie wygrają.

 

http://obstawianie.com/walia-vt119626.htm#1595632

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:42 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/me-kobiet-2011-serbia-wlochy-vt120513.htm#1595641

 

Dyscyplina: Siatkówka

Spotkanie: Izrael vs Polska

Typ: +2,5 seta Izrael

Kurs: 3,25

Buk: Sportingbet

Data/godzina rozpoczęcia: 24-09-2011/16-00

Analiza:

Będzie to pierwsze spotkanie dla tych druzyn na ME w Serbii i we Włoszech. Niezaprzeczalnymi faworytkami do wygrania w tym meczu są Polki, które obok Włoszek, Serbek, Rosjanek są głównymi faworytkami do medalu. W Polsce dużo piszę się, mówi o tym, że Polska będzie walczyć o medale, nikt nie zwraca uwagi na pierwszy bardzo ważny mecz. W drużynie Izraela może i nie ma gwiazd, jednak są zgraną drużyną, która awansowała do Mistrzostw Europy, i jest już w szesnatce najlepszych drużyn Starego Kontynentu. Z pewnością widoczny będzie brak zawodniczek Muszynianki to jest Joanny Kaczor oraz Katarzyny Gajgał. Nie zobaczymy również Kingi Kasprzak. Trener do końca wykonuje rotacje w składzie. Tak niedawmo grającą na pozycji przyjmującej Anna Podolec jest teraz środkową. Ze składu, który dwa lata temu zdobył brązowy medal zostały Milena Radecka, Agnieszka Bednarek-Kasza, Paulina Maj oraz Klaudia Kaczorowska. Przed Polkami z pewnością stawiane są spore wymagania. Czy sprostają temu zadaniu. Sa faworytkami do wygrania w grupie, jednak jestem przekonany, że Izraelki są w stanie wygrac przynajmniej jednego seta-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:42 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Bukareszt 15:00 24.09.2011

Chela - Andujar

typ: 2/2 (1 set/caly mecz)

3,50

Bet365

Analiza

Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju w rumunskim bukareszcie Argentynczyk Juan Ignacio Chela spotka sie z Hiszpanem Pablo Andujarem. Obaj podczas tego turnieju rozegrali do tej pory po dwa spotkania i obaj nie stracili w nich nawet jednego seta. Chela pokonal kolejno Serre oraz Seppiego.

Bukareszt, Rumunia, Europa

23/09-11 Ćwierćfinały Chela, Juan Ignacio vs. Seppi, Andreas 2:0 75 63

21/09-11 R16 Chela, Juan Ignacio vs. Serra, Florent 2:0 61 60

 

Natomiast Hiszpan ogral reprezentanta gospodarzy Copila oraz rewelacje tego turnieju Wlocha Gianessiego.

Bukareszt, Rumunia, Europa

23/09-11 Ćwierćfinały Andujar, Pablo vs. Giannessi, Alessandro 2:0 63 64

22/09-11 R16 Andujar, Pablo vs. Copil, Marius 2:0 62 63

 

Dlaczego Wloch byl rewelacja tego turnieju? Ogral na nim Alberta Montanesa oraz Federico Gila, czolowych zawodnikow na ceglanej maczce, na ktorej rozgrywany jest wlasnie ten turniej. Hiszpan natomiast pokonal go bez wiekszych problemow, w dwoch setach. Widać, że Andujar jest aktualnie w bardzo dobrej dyspozycji. Wogole tegoroczny sezon jest bardzo udany dla Hiszpana, szczegolnie okres gry na kortach ceglanych, ktore Hiszpanowi najbardziej pasują. Chela bez rewelacji, jest to coraz starszy zawodnik, mający coraz większe problemy kondycyjne. Było to widać choćby podczas US Open w meczu z Donaldem Youngiem, trzeci trzy setowy mecz to bylo już za dużo dla Argentynczyka, ktory nie biegał do piłek ktore w normalnym czasie spokojnie przebijał na drugą stronę. Bilans spotkan miedzy oboma zawodnikami wynosi 3:0 dla Juana Ignacio. Ostatnie spotkanie odbylo sie jednak dopiero rok temu, przez ten rok wiele w grze Hiszpana sie zmienilo. Andujar wyraznie poprawil swoja gre i awansowal do top50. Dla Argentynczyka nie bedzie to napewno latwy mecz, uwazam ze stac Pablo w tym meczu na zwyciestwo.

 

http://obstawianie.com/atp-metz-bukareszt-wta-guangzhou-seul-vt120501.htm#1595660

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:43 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, 1. HNL, Chorwacja, 18:00

HNK Sibenik-NK Split

Typ: NK Split

Kurs: 2,35

Bukmacher: Betsson

 

 

W 9. kolejce w lidze chorwackiej dojdzie do spotkania pomiędzy drużynami Sibenik a NK Split. Początek meczu o godzinie 18:00. Patrząc na kursy bukmacherów trzeba sądzić, że będzie to wyrównany mecz, jednak patrząc po obecnej formie obu drużyn i wynikach przez nich osiąganych sądzę, że faworytem jest ekipa gości. NK Split zajmuje obecnie 4. miejsce w lidze. Zespół jedyna porażkę w sezonie odniósł w meczu inauguracyjnym. Od tego momentu zanotował 4 zwycięstwa i 3 remisy. W ostatniej kolejce Split pokonał Lokomotiv Zagreb 1:0, a wcześniej wygrał 2:1 z Varteks Varazdin. Dodatkowo w środę w pucharze Chorwacji Split pokonał 5:0 Segeste. Zdecydowanie gorzej w tym sezonie radzi sobie Sibenik. Zarówno w lidze jak i w pucharze, gdzie przegrał 0:2 z Legea. W tabeli ligowej zajmuje odległe 14 miejsce (na 16 zespołów). Zespół wygrał zaledwie jedno spotkanie a przegrał czterokrotnie. Ich ostatnie mecze w lidze to remisy z NK Zagrzeb oraz Istra Pula – z zespołami, których na pewno nie można zaliczyć do czołówki ligi chorwackiej.

 

http://obstawianie.com/chorwacja-vt119683.htm#1595668

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:43 ]

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Data: 24.09.2011 Godzina: 15:30

Spotkanie: Mainz - Borussia Dortmund

Typ: 2

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

 

W poprzednim sezonie Borussia pokonała FSV Mainz na ich terenie 2-0, pokonała ich również w przedsezonowym spotkaniu w LIGA total! Cup 1-0, natomiast u siebie zremisowała bezbramkowo. W poprzednim sezonie obie ekipy były jednymi z rewelacji Bundesligi, Borussia wygrała całe rozgrywki natomiast Mainz zajął miejsce gwarantujące im start w Lidze Europejskiej (z której już odpadli). Obecny sezon raczej tak udany już dla obu ekip nie będzie, Borussia raczej na pewno nie jest wstanie powtórzyć wyniku z poprzedniego sezonu, natomiast Mainz wydaje się, że będzie zespołem który udomowi się w dolnych rejonach tabeli.

Mój typ na dzisiejsze spotkanie tych ekip to jednak zwycięstwo gości. Podopieczni Jürgena Kloppa to wciąż bardzo niebezpieczny przeciwniki i ich obecna pozycja i dorobek punktowy (11 miejsce i 7 oczek) nie odzwierciedla ich potencjału i możliwości. Ostatnie dwa mecze przegrali z Herthą i Hannoverem stąd też tak niska pozycja w lidze ale myślę, że dzisiaj możemy spodziewać się ich "odrodzenia". Gości bowiem do Mainz pojechali już z Mario Götze i Sven Bender a także uskarżający się ostatnio na drobne problemy zdrowotne Robert Lewandowski i Mats Hummels. Ciągle natomiast poza składem meczowym są (kontuzje): Owomoyela, Schmelzer, Bakalorz, S. Bender, Kringe i Barrios. Gospodarze natomiast grają bez Kariusa, Parkera i Szalai.

O ile w przypadku Dortmundu słabszą dyspozycję można tłumaczyć brakami kadrowymi w drużynie to w drużynie Mainz mamy dość znaczne obniżenie formy co można było już zaobserwować na początku sezonu w kwalifikacjach Ligi Europejskiej gdzie nie dali rady średniakowi z ligi rumuńskiej. Obecnie Mainz zajmuje 13. miejsce a ich wyniki w ostatnim czasie nie napawają optymizmem. Porażka 2-4 z Schalke, remis z Hannoverem 1-1 i kolejne porażki z Hoffenheim 0-4 (u siebie) i Kaiserslautern 1-3. Według mnie jest to spora okazja dla drużyny z Dortmundu by wykorzystać słabszą formę rywali w ostatnim czasie i zainkasować komplet punktów na Coface-Arena w Mainz.

 

http://obstawianie.com/bundesliga-2011-2012-vt119666.htm#1595676

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:44 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Sevilla : Valencia

Typ : over 3,5

Kurs : 3,20

Buk : Sportingbet

Godzina : 18.00

Analiza :

 

Ciekawie zapowiada się dzisiaj spotkanie pomiędzy Sevilla a Valencią czyli zespołami które powinny w tym sezonei walczyć o trzecie miejsce w lidze (bo zakładam że Barcelona i Real są poza zasięgiem).

W meczu dwóch tak genialnych i tak bramkostrzelnych drużyn, emocji i bramek zabraknąć nie powinno i dlatego liczę na przynajmniej cztery gole w tym spotkaniu.

Sevilla ma narazie 8 punktów i obecnie jest na piątym miejscu w lidze a więc jest naprawdę nieźle.

Na zmianę wygrywają i remisują i jak narazie mają za soba już kilka ciężkich i ważnych spotkań.

Wygrali 2:1 z Malagą, zremisowali 2:2 z Villarrealem, wygrali 1:0 z Sociedad i zremisowali 0:0 z Osasuną.

Może tymi bramkami nie zachwycają jak narazie ale wiemy na co stać tę drużynę i wiemy że oni zwykle bardzo dużo strzelają i to przebudzienie w końcu musi nastąpić i ja wierzę że będzie to właśnie w tym spotkaniu.

Valencia to jednak bardzo trudny rywal, do niedawna lider rozgrywek.

Ekipa narazie nie pokonana - wygrali trzy mecze a ostatnio zremisowali po genialnym widowisku z Barceloną 2:2.

Aktualnie liderem jest Betis, ale Valencia jest na drugim miejscu ze stratą dwóch punktów.

Sezon zaczęli od wygranej 4:3 z Racingiem i tam genialnie zaprezentował się Soldado który strzelił trzy bramki, potem było 1:0 z Atletico, 1:0 z Gijon i 2:2 z Barceloną.

Ich nowa gwiazda Soldado strzelił już 5 bramek w tym sezonie i będzie się liczył w walce o koronę króla strzelców.

Narazie więc Valencia gra naprawdę świetnie i dzisiaj też stać ich na wygraną i odzyskanie fotela lidera.

Bramki strzelać potrafią chociaż ostatnio mieli przestój tak jak i Sevilla ale wierzę że obie ekipy dzisiaj się obudzą i urządzą sobie wielkie strzelanie.

Historia pamięta cztery takie overy w 33 dotychczasowych spotkaniach a więc średnio mniej więcej co osiem spotkań.

W ostatnich pięciu takiego wyniku nie było, więc może dzisiaj - głęboko w to wierzę.

Moim zdaniem Valencię stać na wygranie tego meczu, aczkolwiek tu może zdarzyć się wszystko - coś mi jednak mówi że będzie 2:3.

Polecam

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,25.htm#1595697

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:44 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League

Spotkanie: Stoke - Manchester United

Typ: Manchester (-1 hc)

Kurs: 2,50 Betclic

 

Analiza: Czerwone Diabły koszą każdego na swej drodze. Choć zdanie nieco przesadzone, to całkowicie oddaje stan rzeczy. Stoke, niespecjalnie wybitna drużyna jeśli chodzi o Premier League, podejmie jutro ManU i jak jeden z wielu liczę na kolejne, pewnie zdobyte, oczko dla United. Wystarczy rzucić okiem na ostatnie wyniki Diabłów:

 

Manchester United - Chelsea 3:1

Bolton - Manchester United 0:5

Manchester United - Arsenal 8:2

Manchester United - Tottenham 3:0

 

Trzeba iść za ciosem i zaufać kolejny raz Manchesterowi, bo już nie takich jak Stoke powalił i to ze znacznie większym handicapem. Być może ich forma kiedyś się skończy, jak każdej niemal drużyny, ale na pewno nie w tej, lub i następnej kolejce, bo nie ma ku temu żadnych przesłanek. Dla bardziej rozważnych polecam czystą "dwójkę" na Manu o kursie na poziomie 1,55. Do jutra - jak sądzę - kurs poleci z łba na szyję, więc trzeba korzystać z okazji.

Pozdrawiam

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:44 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Stoke - Manchester Utd

Typ : Powyżej 2,5 bramki (azjatycki)

Kurs : 1,80

Buk : Bet365

Godzina : 18:30

Analiza :

 

Bardzo ciekawe spotkanie kończące sobotnie zmagania w Premier League, w którym zmierzą się Stoke oraz Manchester Utd. Uważam, że dziś wygrają gospodarze, jednak ja stawiam na over 2,5 po bardzo ciekawym kursie. Man Utd jest w kapitalnej formie, tak dobrze sezonu nie zaczął już dobrze i z kompletem punktów prowadzi w ligowej tabeli. Sir Alex Fergusson stworzył bardzo młody zespół, grają m.in De Gea czy Jones. Utd gra bardzo skutecznie, w 5 dotychczasowych spotkaniach zdobył 21 goli, co daje średnią ponad 4 bramek na mecz. W każdym spotkaniu tej ekipy jak na razie padł over, nieważne, czy grali z ekipą z czołówki, czy też walczącą o utrzymanie. Pokonali: * 3-1 Chelsea, *5-0 Bolton, * 8-2 Arsenal, *3-0 Tottenham * 2-1 West Bromwich. W świetnej formię są Rooney, Nani, Young czy Hernandez zawodnicy gwarantujący bramki. Z kolei Stoke to ligowy średniak, który dziś tanio skóry nie sprzeda. Do drużyny dołączył dobrze znany, nieobliczalny Peter Crouch. Mój scenariusz na ten mecz, jest taki, że Utd będą kontrolować spotkanie, strzelą co najmniej 2 bramki, a Stoke uda się strzelić choćby jedną. Liczę na to, mój typ na dokładny wynik 1-2. Polecam typ.

 

Link: http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,25.htm#1595742

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:45 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.09.2011 20:00

Spotkanie: Real Madrid - Vallecano

Typ: Real Madryt ( -3,5)

Kurs: 3,00

Buk: Bet365

 

Dzisiaj na Santiago Bernabeu o godzinie 20:00 odbędzie się walka "Dawida z Goliatem". Faworyt w tym meczu jest jeden - Real.

Bardzo bym się zdziwił jakby innym rezultatem niż wygrana skończył się ten mecz. Uważam że Królewscy zrehabilitują się za

poprzednie słabe spotkania ( z Dynamem, Levante i Santanderem). Myślę że wygrają dzisiaj ok 4,5 do zera.

 

Troche statystyk:

 

Real

Po czterech kolejkach gracze Realu zajmują 7. lokatę w Primera Division z dorobkiem 7 punktów i bilansem bramkowym 10-3.

Real jednak nie zachwyca, w ostatnich dwóch kolejkach mozna powiedzieć że stracili aż 5 punktów, przegrywając na terenie

Levante 1-0, oraz remisując 0-0 z Santanderem. Uważam jednak, że Real będzie chciał zrehabilitować się i że strzeli grad bramek

przed własną publicznością.

Ostatnie mecze Realu:

 

1.09. Real RC Santander Real Madrid CF 0 : 0

18.09. Levante UD Real Madrid CF 1 : 0

10.09. Real Madrid CF Getafe CF 4 : 2

28.08. Real Zaragoza Real Madrid CF 0 : 6

 

Najlepszym strzelcem Realu jest jak dotąd Cristiano Ronaldo który strzelił w tym sezonie 5 bramek.

Jose Mourinho nie będzie mógł jednak skorzystać w tym meczu z kontuzjowanych Coentrao, Pepe i Sahina oraz Carvalho.

 

Rayo

Goście tego spotkania Rayo Vallecano w czterech spotkaniach uzbierali 5 punktów i myślę że jest to dość dobry początek tego

sezonu. Jak na beniaminka dobrze sobie radzą. Ich bilans bramkowy 3-3 nie jest zbyt dobry ale dla Rayo ważne jest zdobywanie

punktów a nie strzelanie bramek. Warto też dodać że Rayo nie grało z drużynami z górnej półki.

 

Ostatnie mecze Rayo:

 

21.09. Rayo Vallecano Madrid Levante UD 1 : 2

18.09. Getafe CF Rayo Vallecano Madrid 0 : 1

11.09. Rayo Vallecano Madrid Real Zaragoza 0 : 0

28.08. Athletic Club Bilbao Rayo Vallecano Madrid 1 : 1

 

Jak widać nie są to dobre wyniki ale też nie najgorsze.

Uważam jednak że dzisiaj Goliat nie da się Dawidowi i spokojnie i pewnie wygra ten pojedynek

 

Osobisty typ: 5-1

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,25.htm#1595753

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:45 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spain Primera Division

24-09-11 godz 22:00

FC Barcelona - Atlético Madrid

Typ: goscie nie strzela

Kurs: 2.10

Buk: Betsson

 

 

 

Juz dzis o godzinei 22 rozpocznie sie kolejne spotkanie Primera Division w którym to najlepszy zespół ostanich lat jakim jest FC Barcelona podejmie na Camp Nou swojego odwiecznego rywala jakim jest Atletico Madryt . Obecnie dopiero piata w tabeli BArcelona która wostranim czasie zanotowała dwa niepotrzebne remisy bedzie sie starała ugrac jak najlepzy rezultat w mecz z Atletico .Zdecydowałem sie na ten typ poniewaz forma Atletico w ostartnim czasie jest moze i dobra ale nie powalajaca na kolana i niewystarczajaca na taki zespół jakim jest |FCB.Z doswiadczenia wiem ze Barcelona po słabym meczu i niewygodnym rezultacie potrafi ostro sie zmobilizowac i ostro pograc o czym np. swiadczy remis 2-2 z Realem Sociedad i puzniejsza wygrana 8-0 .W dodatku moim zdaniem zespół taki jak Atletico ostanie dwa zwyciestwa zawdziecza głownie Falcao który w ostanich spotkaniach strzelił siedem goli dla zespołu z Madrytu.Kolejnym z powodów jest fakt iz Barcelona potrafi w ciagu meczu utrzymac sie przy piłce nawet do 80% przez cały mecz co moze znacznie utrudnic sprawe strzelenia gola przezrywala .Niestety w dzisiejszym meczu nie zobaczymy miedzy innymi Iniesty jak i AFFelaya lecz w zespole Atletico równiez nie zagra renomowany pomocnik jak i obroncawiec mysle ze szanse sa wyrównane .Licze na minimalne zwyciestwo Barcelony 3-0 .Polecam

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,25.htm#1595753

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-09-27, 17:45 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...