Skocz do zawartości

funfel - rafael86


rafael86

Rekomendowane odpowiedzi


Podsumowanie piątku

 

#1

Slukova/Kolocova (CZE) - Antonelli/Talita (BRA) (2) 1,20

Vieira/Lili (BRA) - Ross/Kessy (USA) (2) 1,20

Van Iersel/Keizer (NED) - Liliana/Baquerizo (ESP ) (1) 1,45

 

ako 2.09 :minus:

Unibet

#2 Łódzki KS - Lech Poznań (x) 3.25 :minus:

Unibet

#3

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk (1X) 1,28

Xue Chen/Zhang Xi (CHN) - Akers/Branagh (USA) (1) 1,25

Holtwick/Semmler (GER) - Antonelli/Talita (BRA) (2) 1,45

 

ako 2.32 :plus:

Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie soboty:

 

#2 Xue Chen/Zhang Xi (CHN) - Juliana/Larissa (BRA)

Xue Chen/Zhang Xi (+1,5 seta)

1.95 :plus:

Unibet

#1

Marcio Araujo/Benjamin (BRA) - Brink/Reckermann (GER) (2) 1,50

Prudel/Fijalek (POL) - Laciga/Weingart (SUI) (1) 1,35

 

ako 2.03 :plus:

Unibet

#3

Rogers/Dalhausser (USA) - Brink/Reckermann (GER) (1) 1.85 :plus: Bet365

 

Siatkówka plażowa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela

 

#1

Tadeusz Kostro - Denis Andersson-2 2 @ 2,10

Stal Gorzów - Marma Rzeszów 1 @ 1,25

Toruń - Falubaz ZG 1 @ 1,36

 

ako: 3,57

 

#2

Tomasz Jędrzejak powyżej 6 @ 1,83

Rafał Okoniewski powyżej 7 @ 2,00

 

ako: 3,66

 

#3

Michael Jensen - Jonas Davidsson+1 2 @ 2,10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie niedzieli:

 

Rosja - Portugal (x2) 1.86 :plus: Unibet (plażówka)

#3 Starace, P - Haase, R (1) 1.95 :minus:

#1

Prudel/Fijalek - Erdmann/Matysik (1) 1,25

Alison/Emanuel - Rogers/Dalhausser (Rogers/Dalhausser +1, 5seta) 1,47

 

ako 1.84 :plus:

Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela

 

#1

Tadeusz Kostro - Denis Andersson-2 2 @ 2,10

Stal Gorzów - Marma Rzeszów 1 @ 1,25

Toruń - Falubaz ZG 1 @ 1,36 :plus:

 

ako: 3,57

 

#2

Tomasz Jędrzejak powyżej 6 @ 1,83 :plus:

Rafał Okoniewski powyżej 7 @ 2,00

 

ako: 3,66

 

#3

Michael Jensen - Jonas Davidsson+1 2 @ 2,10 :minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#3

Schwaiger/Schwaiger (AUT) - Vozakova/Vasina (RUS) (1) 1,35

Antonelli/Talita (BRA) - Hanson/Fendrick (USA) (1) 1,20

Ludwig/Goller (GER) - Ying Huang/Yuan Yue (CHN) (1) 1,15

Ross/Kessy (USA) - Gioria/Momoli (ITA) (1) 1,15

 

ako 2,14

Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środa podsumowanie:

 

#1

Ludwig/Goller (GER) - Vozakova/Vasina (RUS) (1) 1,22

Schwaiger/Schwaiger (AUT) - Ying Huang/Yuan Yue (CHN) (1) 1,55

 

ako 1.89 :plus:

Bet365

#2 FC Zürich -Standard de Liège (2) 3.4 :minus: Unibet
#3

Schwaiger/Schwaiger (AUT) - Vozakova/Vasina (RUS) (1) 1,35

Antonelli/Talita (BRA) - Hanson/Fendrick (USA) (1) 1,20

Ludwig/Goller (GER) - Ying Huang/Yuan Yue (CHN) (1) 1,15

Ross/Kessy (USA) - Gioria/Momoli (ITA) (1) 1,15

 

ako 2,14 :plus:

Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie czwartku

 

#1

Ross/Kessy (USA) - Maria Clara/Carol (BRA) 1 (1,45)

Nicolai/Lupo (ITA) - Nummerdor/Schuil (NED) 2 (1,55)

 

ako 2,25 :minus:

#2 Hajduk Split - Stoke City (1) 3.00 :minus: Unibet

 

#3 Verdasco, F - Davydenko, N (1) 1,62

Cunha/Ricardo (BRA) - Plavins/Smedins (LAT) (1) 1,50

 

ako 2,43 :minus:

Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...