Skocz do zawartości

IZRAEL


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

o, to bedzie pierwsza analiza dotyczaca tej ligi w tym sezonie ;)

 

Pilka Nozna, Izrael, 03.10.2011 19:30

Maccabi Netanya - Hapol Tel Aviv

Typ: Hapoel

Kurs: 1.80

Buk: Tobet

 

Analiza: W siodmej kolejce ligi izraelskiej zmierzy sie aktualnie osma druzyna ligi z jej v-ce liderem. Gospodarze to druzyna, ktora od lat niewiele znaczy w Izraelu, choc byly lata, kiedy nie bylo na nich zadnej sily. Jednakze to bylo bardzo dawno, teraz uklad sil zmienil sie diametralnie i to dzisiejsi goscie sa jedna z tych druzyn, ktora aspiruje do mistrzostwa Izraela. Przyjezdni to takze v-ce mistrz kraju z poprzedniego sezonu. Graja w Lidze Europejskiej w grupie z Legia Warszawa i jak wszyscy ostatnio widzielismy, nie jest to druzyna slaba. Potwierdzaja to wynikami w lidze, na 6 meczow zdobyli juz 14 punktow, strzelajac 10 bramek a tracac tylko dwie. To znacznie lepszy wynik niz ich dzisiejsi rywale, bo Netanya co prawda strzela - na ich koncie 9 bramek, ale rowniez identyczna cyfra bramek straconych. Nie mozemy takze mowic o atucie wlasnego boiska, bo Maccabi na trzy mecze dali rade jedynie raz zremisowac, a dwa pozostale spotkania przegrali. Jedyna rzecza, ktora niekoniecznie przemawia za wygrana Hapoelu to ostatnie 5 meczow pomiedzy tymi zespolami. Co prawda ekipa z Tel Avivu nie przegrala zadnego, ale dwa razy zremisowali i nie wiem czy dzis nie zrobia tego samego. Jednakze jest to jedyna rzecz, ktora mnie zastanawia, bo reszta aspektow zdecydowanie przemawia za druzyna Hapoelu i dlatego typuje ich na zwyciezce dzisiejszego spotkania w Nemanyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: Yehuda - Shmona

Typ: 2

Kurs: 3.10

Bukmacher: Sportingbet

Data: 19.11.2011 r. godz: 14:00

Analiza:

 

Dziś o godzinie 14:00 rozpocznie się 14 kolejka Ligat ha'Al (Izraelskiej Ekstraklasy). 8 drużyna w tabeli Bnei Yehuda podejmować będzie na własnym stadionie (Bloomfield Stadium) wicelidera tabeli Ironi Kiryat Shmona. Faworytem tego spotkania są gospodarze jednak statystyki przemawiają dla mnie za drużyną gości.

Przeanalizujmy najpierw zespół gospodarzy. Po 11 spotkaniach Yehuda zajmuje 8 pozycję z dorobkiem 16 punktów. Drużyna spisuje się dobrze co widać na przykładzie wyprzedzania takich słąwnych izraelskich zespołów jak Hapoel Haifa, Hapoel Be'er Sheva czy Beitar Jerusalem. W ostatnich 5 spotkaniach ta drużyna spisywała się średnio. Wygrała tylko jedno spotkanie, 3 zremisowała i jedno przegrała. Przed własną publicznością statystyka tej drużyny jest identyczna. W ostatnim spotkaniu u siebie zremisowali 0-0 m.in. Maccabi Tel Aviv. Wcześniej zremisowali 1-1 z Ihoud Bnei Sakhnin, które w jakiejś świetnej formie nie jest co oznacza że to spotkanie powinno być spokojnie wygrane. 1-0 wygrali z MS Ashdod po golu P. Galván w końcówce spotkania. Z kolejną silniejszą drużyną nie zdołali sobie poradzić gdzie przegrali 1-2 z Maccabi Netanya FC. Ale na Bloomfield Stadium nie poradził sobie taki zespół jak Hapoel Tel Aviv FC, który ten mecz powinien spokojnie wygrać. Yehuda lepiej spisuje się na wyjeździe gdzie 3 razy wygrali (Hapoel Haifa FC, Hapoel Petah Tikva FC, Hapoel Ironi Rishon LeZion FC), przegrali jeden mecz z Ironi Nir Ramat HaSharon FC oraz zremisowali Maccabi Haifa FC 1-1. W większości spotkaniach dzisiejszy gospodarz zdobywa przynajmniej 1 bramkę ale może to być za mało z wiceliderem. Hapoel Ironi Kiryat Shmona spisuje się kapitalnie w tym sezonie. Jest wielkim zaskoczeniem wszystkich kibiców piłki nożnej. Dla mnie szczególnie tym bardziej, że wyprzedza takie zespoły jak Maccabi Haifa FC, Beitar Jerusalem, Hapoel Haifa FC, Hapoel Beer Sheva, a na dodatek walczy jak równy z równym z Hapoel Tel Aviv FC, Maccabi Tel Aviv i najważniejsze walczy o to co każdy zespół chciałby walczyć o Mistrza Kraju. Zajmują obecnie praktycznie 3 pozycję gdyż mają równą ilość punktów z Maccabi Tel Aviv lecz przegrywają tylko statystyką bramkową. W ostatnich 5 spotkaniach spisali się świetnie. Wygrali 4 mecze i 1 zremisowali. Jest to świetna statystyka jeśli chodzi o tak mało znaną drużynę. Podobnie jak ich dzisiejszy rywal lepiej spisują się na wyjeździe. Wygrali z Hapoel Beer Sheva 0-3, Maccabi Haifa FC także 0-3, Ironi Nir Ramat HaSharon FC 0-1, zremisowali z Hapoel Ironi Rishon LeZion FC1 1-1 oraz 1-1 z Hapoel Petah Tikva FC. Widzimy tym samym że skuteczność tej drużyny jest na dobrym poziomie. W meczach u siebie statystyka wygląda następująco 3 remisy, 1 wygrana i 1 porażka. Obie drużyny spotykały się już nie raz. 4 razy zwycięsko wychodziła drużyna Hapoel Ironi Kiryat Shmona, 3 Yehuda i 3 razy padł remis. Jednoznacznie dla mnie faworytem jest drużyna gości, która jest w wysokiej formie i myślę, że w dzisiejszym meczu utrzyma dotychczasową serię 10 spotkań bez porażki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon - Hapoel Haifa godz. 18:30

typ:1

kurs: 2,20

buk: Bet-at-home

 

Dzisiaj trochę egzotyki. Znalazłem ciekawe spotkanie w lidze izraelskiej. Gospodarze ,którzy znajdują się w tabeli na 9 miejscu z dorobkiem 17 punktów. Ich bilans na własnym stadionie to 2-1-2, bramki 7-6. Liga izraelska liczy sobie 16 zespołów,która później dzieli się na dwie grupy po 8,pierwsza oczywiście gra o te najwyższe cele,dolna część o utrzymanie. Tak więc zespół gospodarzy potrzebuje zwycięstw,żeby mieć spokojne utrzymanie. Przeciwnik dzisiaj jest doskonały do tego,żeby zdobyć 3 punkty,zespół z Hajfy gra słabo w tym sezonie wygrali zaledwie jedno spotkanie, cztery zremisowali a przegrali ,aż 7 meczy. Chodź ich bilans wyjazdowy jest lepszy niż w meczach na własnym stadionie to nie wróże im dzisiaj zwycięstwa. Hapoel Haifa na boiskach rywali stracił tylko cztery bramki w pięciu meczach,strzelając trzy.

Zespół gospodarzy po dwóch remisach, w tym wyjazdowe 0-0 z liderem Hapoelem Tel Aviv,będzie chciał odnieść zwycięstwo i przeskoczyć ósmy w tabeli Bniei Sakhnin,do którego traci zaledwie punkt.

Przy dobrych układach awans w tabeli ,może być nawet o 3 pozycje,bowiem do szóstej drużyny w tabeli Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon traci zaledwie 3 punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon - Hapoel Petach Tikva godz. 17:00

typ:1

kurs: 1,75

buk:Bet-at-home

 

Dzisiaj jak dwa tygodnie temu stawiam na zespół IR Hasharon ,ekipa ta kontynyuje świetną passę bez porażki. Zespół gospodarzy pnie się w tabeli i jest już na czwartym miejscu w tabeli.

Od trzech meczy nie stracił bramki, dwa ostatnie mecze to zwycięstwo u siebie z Hapoel Haifa 2-0(pewniak dnia) oraz tydzień temu wyjazdowa wygrana z M. Netayna 2-0. IR Hasharon nie przegrał siedmiu meczy z rzędu,więc myślę że dzisiaj nie będzie problemu z pokonaniem gości z Tikvy.

Co do zespołu gości,zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów,jednak zespół ten ukarany został odjęciem dziewięciu punktów. Ich bilans to 2-2-6,bramki 11-19. Na wyjeździe tylko jedno zwycięstwo,cztery remisy i jedna porażka. W ostatniej kolejce zespół Hapoel Petach Tikva przegrał u siebie 0-2 z Bnei Sakhnin .

Nie widzę w tym meczu innej opcji,jak zwycięstwo gospodarzy,którzy systematycznie pną się do góry,wydaję mi się że goście powoli przyzwyczają się do spadku a odjęte 9 punktów wcale nie dodaje im motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon - MS Ashdod godz. 17:00

typ:1

kurs: 2,60

Buk: Unibet

 

Po raz 3 z rzędu stawiam na zespół IR Hasharon,raz się udało,tydzień temu niestety nie,tylko 0-0 z Hapoel Petach Tikva. Teraz gospodarzy czeka trudniejsze zadanie,grają bowiem z wyżej notowanym rywalem zespołem,który aktualnie zajmuję trzecią pozycję - MS Ashdod. Obie ekipy nie przegrały meczu od bardzo dawna,zespól gospodarzy ostatni raz przegrał 9 kolejek temu,natomiast goście nie przegrali kolejno 10 spotkań.

Zapowiada się więc bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek,kursy rozłożone są prawie równo 2,60-2,40. Ja jednak wierzę w zwycięstwo gospodarzy,którzy na własnym stadionie mają lepsze statystyki niż, zespół MS na wyjeździe.

Chociaż ekipa gości wygrała 5 ostatnich spotkań,to są oni zespołem,który większość punktów zdobywa u siebie 7-0-1 15-5, natomiast na wyjazdach graja o wiele gorzej 2-3-2 7-10. Myślę,że wlaśnie słabszą strona zespołu z Ashdod są mecze na terenie rywali i dlatego stawiam na zespół gospodarzy. Zwycięstwa w ostatnich meczach zespołu MS nie były zbyt przekonywujące,bo zazwyczaj kończyły się przewaga jednego gola. Każda passa kiedyś się kończy,jestem zdania,że to własnie ekipie MS Ashdod jutro powinie sie noga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

IZRAEL: Ligat ha'Al

Ashdod - M. Tel Aviv

25.12.2011 19:50

Typ:1

Kurs:2,75

BUK: Pinnacle

 

W spotkaniu tym, zobaczymy 2 w tabeli Izraelskiej Ekstraklasy Ashod oraz wydaje się iż bardziej znane Europejskim kibicom Macabi Tel Aviv, które póki co zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli. Macabi w tym sezonie występowało w Lidze Europy, jednak w fazie grupowej zdołali zdobyć zaledwie 2 punkty, pokazując bardzo przeciętny futbol. Ashdod natomiast zdobywa ostatnio bardzo dużo punktów, a u siebie w całym sezonie tylko raz przegrali, było to 21 września przeciwko M Petach Tikva. W ostatnich 6 spotkaniach gospodarze 5 razy wygrali i tylko raz podzielili się punktami, co pokazuje w jak dobrej są formie, Macabi natomiast w ostatnich 6 meczach w Izraelu i Lidze Europy tylko raz wygrali i dwukrotnie zremisowali, co pokazuje że goście nie znajdują się w najwyższej formie. Podsumowując uznałem iż kurs na gospodarzy jest bardzo dobry i warto na nich postawić, polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna, Izrael, godzina 19.50, 25.12.11.

 

Ashdod - Maccabi Tel Aviv.

X

3,30

Bet365

 

analiza:

 

dzis o godzinie 19.50 zostanie rozegrane spotkanie ligi izraelskiej pomiedzy Ashdod a maccabi Tel Aviv. Jest to mecz zamykający 17 kolejke. Jest to juz mecz rundy rewanzowej. Dzis faworytem do wygrania tego meczu zdają sie byc gospodarze bo zajmują duzo lepszą pozycje w tabeli i imponują formą w ostatnich spotkaniach. Jednak w meczu rundy jesiennej Maccabi Tel Aviv ogralo Ashdod na wlasnym boisku az 4-0. Przejdzmy do statystyk..otóz Ashdod na 16 spotkan zebralo 31 punktów i zajmuje 3 pozycje...wygrywajac dzis mecz moze wskoczyc na pozycje vicelidera. Maccabi natomiast plasuje sie na 8 miejscu z dorbkiem 24 punktów. Wygrywajac mecz moga wskoczyc nawet na 5 pozycje. Jesli chodzi o gre Ashdod na wlasnym boisku to jest imponująca..na 8 spotkan wygralia z 7 i 1 przegrali. Nikt w lidze nie gra lepiej na wlansym boisku. Maccabi natomiast na wyjazdach rozegralo 8 spotkan z czego 3 wygralo, 1 zremisowalo i 4 przegralo. Forma ubu zepsolow wyglada nastepująco: gospodarze na 3 ostatnie spotkania zdobyli 7 punktów, 2 razy wygrywajac z Ihoud Bnei sakhnin i Hapoel ironi roshod i remisując z ironi Ramat. Goscie na 3 ostatnie mecze zdobyli 4 pkt,

wygrywając z Hapoelem Petah, remisując z maccabi netanya i przegrywając z Hapoelem.

Warto zauwazyc ze odkąd Maccabi nie gra na dwoch frontach prezentują sie pilkarze tego klubu coraz to lepiej. Druzyna w sotatniej kolejce ligi europejskiej zremsiowala z Dynamem Kijow i odpadla z dalszych rozgrywek. teraz mogą sie skupic na lidze i odrabianiu strat. Maccabi tel aviv to bardzo znana i ceniona druzyna nie tylko w Izraelu. Nawet dla polskiego kibica jest to znany klub. Od lat prezentują izraelską pilke w pucharach europejskich. Dlatego nie sądze ze dzis latwo oddadza swoj mecz rywalą. Po meczu z Dynamem rozegrali mecz w lidze i wygrali z Hapoelem Petah..to jest dobry impuls do dalszej walki w lidze. Biorąc pod uwage dosiwadczenie Maccabi z checią odrabiania strat do czlowych druzyn w lidze i to ze Ashdod ma wysmienity jak narazie sezon to ejstem zdania ze najprawdopodobniejszmym winikiem dzisiejszego meczu jest remis. Moj typ to 1-1 lub 2-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Sakhnin godz. 18:00

typ:1

kurs:2,30

buk Bet-at-home

 

Standardowo stawiam na ten zespół,choć ostatnio tylko remisują, trzy mecze pod rząd,myslę że w końcu wygrają a passa bez porażki trwa od 10 meczy. Albo zagrać opcję DNB to na pewno wejdzie,tylko w Bet-at-home chyba nie ma takiej możliwości, no i trzecia opcja na ten mecz under 2,5 , osiem ostatnich meczy to góra 2 gole ,jednak Bet-at-home też tego nie wystawia. Myslę,że to są dobre propozycję.

Jak już jestem przy Izraelu to proponuję:

Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Petach Tikva 1 1,40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - IZRAEL: Ligat ha'Al

Spotkanie: H. Haifa - B. Jerusalem

Typ: X

Kurs: 3.30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś wieczorem odbędzie się jedyne spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Izraelu. Obydwa zespoły zajmują miejsca w dolnych rejonach tabeli. Żaden z zespołów nie jest w jakiejś wielkiej formie H. Haifa w ostatnich 5 spotkaniach zaliczył 1 remis z ostatnim zespołem w tabeli. Ponadto wygrał 2 spotkania i tyle samo przegrał, ostatnio doznając porażki. Natomiast B. Jerusalem nie wygrał żadnego z ostatnich 5 spotkań zaliczając przy tym 3 remisy. Dużo bramek obydwa zespoły nie strzelają i nie tracą. Gospodarze strzelili 6 a stracili 4 w ostatnich pięciu meczach a goście strzelili 2 a stracili 6. Obserwowałem pod koniec starego roku mecze tej ligi. Było w nich wiele niespodzianek i wiele remisów. Myślę więc, że i w tym meczu również padnie wynik remisowy a akcje będą się toczyły głównie w środku pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon - Maccabi Haifa godz. 19:00

typ:1

kurs: 4,00

Buk: Bet-at-home

 

Dzisiaj po raz kolejny spróbuję swoich sił w lidze Izraelskiej,jak już ta liga to zespół na który stawiam zawsze czyli IR Hasharon. Tutaj miła niespodzianka bo bukmacher wystawił kurs 4,nie wiem czym się kierował ale dla mnie faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze.

IR Hasharon zajmuję w tabeli 6 pozycję z dorobkiem 30 punktów i stratą do lidera 15 oczek. Ich bilans to 8-6-6 bramki 24-25. Długo utrzymywali serię meczów bez porażki,polegli dopiero w przed ostatnim meczu zeszłego roku,przegrywając u siebie z Bnei Sakhnin 0-1. Jednak ta porażka ich nie załamała w nastepnym meczy trzy dni później w Sylwestra zremisowali u siebie 3-3 z H. Beer Sheva. Nowy rok rozpoczęli znakomicie pokonali na wyjeździe Tel Aviv 1-0.

Maccabi ostatnio jednak zawodzi zajmują teraz 10 miejsce w tabeli i maja tylko 27 punktów. W ostatnich 9 meczach wliczając ligę europejską odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Nie jest to już ten zespół,który rozbijał Steaua 5-0,czy w takim samym dorobku dzisiejszego przeciwnika. Po dobrym początku sezonu i awansie do LE zespół z Hajfy trochę zwolnił tempo.

Uważam,że gospodarzy stać na zwycięstwo w tym meczu,na chwilę obecną myślę,że są w lepszej formie. Przede wszystkim będą chcieli wziąć rewanż za wysoką porażkę we wrzesniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

IZRAEL: Ligat ha'Al

Shmona - M. Haifa

05.02.2012 19:50

Typ:1-DNB

Kurs: 1,73

BUK: Bet365

 

W spotkaniu tym zobaczymy lidera Izraelskiej Ekstraklasy którym jest Shmona oraz zajmującą 8 miejsce M.Haife. Shmona to rewelacja tego sezonu, w poprzednim sezonie zajęli 3 miejsce, dzięki czemu brali udział w kwalifikacjach do Ligi Europy gdzie odpadli w 2 rundzie z Litexem Łowycz, jednakże w lidze radzą sobie rewelacyjnie, Shmona nie jest drużyną prezentującą się wyśmienicie w ofensywie, aczkolwiek są najlepszą obroną w lidze i w 23 meczach stracili zaledwie 11 bramek. Kolejnym aspektem którym może pochwalić się dzisiejszy gospodarz jest to iż w ostatnich 5 spotkaniach na własnym stadionie nie stracili żadnej bramki i zgarnęli w tych meczach komplet punktów. M.Haifa natomiast, to najbardziej utytułowana drużyna w Izraelu, jednakże w tym sezonie radzi sobie bardzo przeciętnie i zajmuje dopiero 8 pozycje, bardzo źle wygląda ich gra na boiskach rywali gdzie w 11 meczach aż 5 razy przegrali. Buki mimo wszystko wierzą w przebudzenie się Maccabi i ustawili wysoko kurs na gospodarzy (typ 1 = 2,38), jednak ja gram bezpieczne 1-zakład bez remisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dyscyplina: piłka nożna, IZRAEL: Ligat ha'Al

Nazwa Spotkania: Ashdod - B. Jerusalem, 13.09.2012, 19:00

Typ: ilość goli +2,5

Kurs: 2,15

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

3 kolejka ligi izraelskiej. takie kursy na over +2,5 zawsze sa kuszace. ashdod w dwóch meczach bramki 5:1, a Beitar 3:4. goscie beda chcieli powalczyc o pierwsze zwyciestwo w sezonie, mimo tego, ze przeciwnik wymagajacy. jednak w meczu przeciwko shmona pokazali ze potrafia strzelac na wyjezdzie i to wymagajacym przeciwnikom. mysle, ze jesli gosciom uda strzelic sie choc jedna bramke to padnie over 2,5 jesli nie to moze byc z tym ciezko. w dwóch poprzednich meczach strzelali bramki i mam nadzieje, ze dzis to podtrzymaja. co do ashdod jestem spokojny i sadze ze co najmniej dwie strzela. kurs godny ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: IZRAEL: Ligat ha’Al

Spotkanie: Ramat Hasharon - Sakhnin

20.10.2012 18:00

Typ:1

Kurs: 1,90

Bukmacher: Unibet

 

Jest to spotkanie siódmej kolejki Izraelskiej ekstraklasy, na przeciwko siebie stanie zajmujący piąte miejsce Hapoel Ironi Nir Ramat ha-Szaron, oraz uplasowany na ostatniej pozycji Bnei Sachnin. Wysoki kurs na gospodarzy tego spotkania związany jest z fatalnym bilansem ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, ostatnie cztery mecze między nimi zakończyły się pewnym zwycięstwem dzisiejszych gości, jednak według mnie tym razem będzie inaczej.

Wskazuje na to wyśmienita forma dzisiejszych gospodarzy , którzy nie przegrali od pięciu spotkań, a trzy mecze rozegrane na własnej murawie pewnie wygrali. Sakhnin jak na razie nie wygrał jeszcze żadnego spotkania na wyjeździe a cały ich dorobek punktowy składa się z dwóch remisów. Drużyny ostatnio pokonane przez Ramat to : zajmujący trzecie miejsce H. Tel Aviv, H. Haifa i uplasowany na czwartej pozycji H. Acre. Dlatego według mnie dzisiejsi gospodarze nie powinni mieć problemów z przerwaniem złej passy w meczach przeciwko Sakhnin i tym razem to oni będą górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Izrael

Spotkanie: Moadon Sport Ashdoo -Hapoel Tel Aviv

Typ: 1

Kurs: 3,20

Bukmacher: Bet365

Analiza :

 

Jak dla mnie to Hapoel nie jest tu wcale faworytem, gdyż zawita na bardzo nieprzyjazny dla siebie teren. Od sezonu 2002/03 począwszy w Aszdod wygrał bowiem jedynie dwie z trzynastu wizyt (2-5-6). Kłopoty na Ha'Yud-Alef Stadium miewa jednak nie tylko stołeczna ekipa, bo w tym sezonie punktu nie zdobył tam jeszcze żaden z czterech goszczących zespołów, z których bramkę udało się strzelić tylko Beitarowi Jerozolima (domowy bilans gospodarzy 4-0-0, bramki 9-1). W poprzednich rozgrywkach było podobnie i wygrała tu tylko jedna drużyna, choć żeby było ciekawiej był to właśnie Hapoel. Nie jest to jednak teren, z którego seryjnie przywozi się zwycięstwa i dlatego dziś stawiam na gospodarzy. Zwłaszcza, że Hapoel na wyjazdach gdzie przegrał już trzy z pięciu spotkań miewa spore kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZRAEL: Ligat ha'Al Dodany obrazek Sakhnin - Shmona Dodany obrazek 10.12.2012 18:00

 

Typ under 2.5 gola

kurs 1.76

buk.pinnacle

 

Analiza:Delikatnym faworytem tego meczu jest Shmon. Ten typ postanowiłem postawić przede wszystkim ze względu na drużynę gości, która dysponuje jedną z najlepszych defensyw w lidze Izraelskiej.Shmona w tym sezonie strzeliła i straciła tylko po 14 goli we wszystkich dwunastu meczach.Drużyna gospodarzy znajduje się w dolnej strefie tabeli i zdecydowanie mniej goli traci na własnym stadionie.Na dwanaście meczy ligowych Shmon dziewięciokrotnie padało mniej niż trzy bramki i tylko w trzech meczach padło ich więcej.W ostatnich ośmiu meczach ligowych w których grał Shmon nie padło więcej niż dwie bramki, taka sytuacja zdarzyła się dopiero 24.09.2012 z Tel Aviv (najbardziej bramkostrzelną drużyną w Izraelu).W ostatnich pięciu spotkaniach gospodarzy padło w sumie tylko osiem goli w tym cztery z właśnie Tel Aviv (4-0). Dla gospodarzy remis byłby satysfakcjonujący tak więc spodziewam się że w meczu będzie dużo kalkulacji i bezbrakowy wynik także jest prawdopodobny. W ostatnim meczu między tymi drużynami padł wynik 0-2, wydaje mi się że i dzisiaj może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZRAEL: Ligat ha'Al Dodany obrazek Sakhnin - Shmona Dodany obrazek 10.12.2012 18:00

 

Typ under 2.5 gola

kurs 1.76

buk.pinnacle

 

Analiza:Delikatnym faworytem tego meczu jest Shmon. Ten typ postanowiłem postawić przede wszystkim ze względu na drużynę gości, która dysponuje jedną z najlepszych defensyw w lidze Izraelskiej.Shmona w tym sezonie strzeliła i straciła tylko po 14 goli we wszystkich dwunastu meczach.Drużyna gospodarzy znajduje się w dolnej strefie tabeli i zdecydowanie mniej goli traci na własnym stadionie.Na dwanaście meczy ligowych Shmon dziewięciokrotnie padało mniej niż trzy bramki i tylko w trzech meczach padło ich więcej.W ostatnich ośmiu meczach ligowych w których grał Shmon nie padło więcej niż dwie bramki, taka sytuacja zdarzyła się dopiero 24.09.2012 z Tel Aviv (najbardziej bramkostrzelną drużyną w Izraelu).W ostatnich pięciu spotkaniach gospodarzy padło w sumie tylko osiem goli w tym cztery z właśnie Tel Aviv (4-0). Dla gospodarzy remis byłby satysfakcjonujący tak więc spodziewam się że w meczu będzie dużo kalkulacji i bezbrakowy wynik także jest prawdopodobny. W ostatnim meczu między tymi drużynami padł wynik 0-2, wydaje mi się że i dzisiaj może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

IZRAEL: Ligat ha'Al

Shmona - M. Haifa

24.12.2012 19:50

Typ under 1.5 gola

Kurs 3.00

buk Expekt

 

Analiza: W tym meczu wytypowanie zwycięzcy jest jak dla mnie bardzo ryzykowne.Shmona w tym meczu będzie miała atut własnego boiska ale patrząc na statystyki atut ten jest bardzo słaby. M. Haifa jest bardzo wymagającym przeciwnikiem dla gospodarzy biorąc pod uwagę świetną formę czyli cztery zwycięstwa pod rząd w ostatnim czasie.Shmona grając u siebie rozegrała już sześć meczy w aż trzech takich meczach padła co najwyżej jedna bramka i tylko w jednym padło więcej niż dwie.M Haifa we wszystkich czternastu swoich meczach aż w pięciu nie padło więcej niż jeden gol. Średnia ilość goli na mecz strzelonych i straconych przez M. Haifa jest najniższa ze wszystkich drużyn ligi Izraelskiej (wynosi 1.9).Ilość goli strzelonych i straconych przez Shmona przed własną publicznością także jest bardzo niska i wynosi 2.0.Trzeba także zwrócić uwagę że w wyrównanych spotkaniach w lidze Izraelskie często mecz kończy się wynikiem z niewielka ilością goli np M. Haifa vs Tel Aviv 1-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Izraelska, godz 20

Shmona – M. Tel Aviv

TYP: over 2

KURS: 1,58

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 20 rozpocznie sie bardzo interesujące spotkanie w lidze Izraelskiej a będzie to mecz pomiędzy zespołem Shmona a zespołem Tel Aviv. Według bukmacherów ten mecz ciężko wytypować dlatego kursy są bardzo wyrównane na gospodarzy czy gości. Ja również nie będę bawił się z wytypowaniem tego meczu bo naprawdę jest ciężko. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na czwartej pozycji z dorobkiem 26 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie siedem meczy w których to trzy mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili pięć bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 15 bramek. A więc jak widać na wyjeździe lepiej grają niż na własnym stadionie. Troszkę dziwnie bo na własnym stadionie powinni grać lepiej a tutaj grają słabo. Goście tego meczu w lidze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 34 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni osiem meczy w których to siedem meczów wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 23 gole i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 15 bramek. Moim zdaniem w tym meczu padnie over 2 goli ponieważ jak oba zespoły się spotykają to nie można liczyć na mniej goli niż dwie bramki. W ostatnich pięciu meczach over 2 goli padł w czterech meczach natomiast goście w ostatnich pięciu meczach over 2 goli skończyło się cztery mecze. Moim zdaniem w tym meczu padnie over 2 goli i kurs jest bardzo interesujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael ( Toto League )

Spotkanie: Hapoel Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva

Typ: 1

Kurs: 2.45

Data: 30.09.2013

Godz: 19.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na piętnasta kolejkę izraelskiej Toto League.

W meczu na Bloomfield Stadium w Tel Avivie zmierza się ze sobą miejscowy Hapoel oraz Hapoel Beer Sheva.

Hapoel Tel Aviv czyli czternastokrotny mistrz Izraela oraz piętnastokrotny zdobywca Pucharu Izraela rozegrał w tym sezonie czternaście meczy ligowych w których zdobył dziewiętnaście punktów po pięciu zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu porażkach co obecnie plasuje ich na dalekiej jak na ich tradycje siódmej pozycji w tabeli rozgrywek, bilans bramek 22-18.

Hapoel Beer Sheva zdobył trzydzieści jeden oczek w swoich czternastu meczach po dziewięciu zwycięstwach, czterech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek 25-9.

Gospodarze zagrali u siebie sześć razy zdobywając jedenaście oczek po trzech wygranych, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 9-6.

Goście na wyjazdach zdobyli czternaście punktów w sześciu meczach po czterech zwycięstwach oraz dwóch remisach, bilans bramek na wyjazdach 13-4.

Moim zdaniem będzie to mecz walki i mój typ w tym meczu to jedynka, Hapoel Tel Aviv ma ogromną tradycję, wiernych kibiców i u siebie w tym sezonie też nie gra źle co nie zmienia faktu że powinien lepiej a Hapoel Beer Sheva niby na wyjazdach gra bardzo dobrze ale ostatni mecz po za swoim stadionem rozegrał bardzo dawno bo siódmego grudnia czyli prawie miesiąc temu co może uśpić graczy gości których czeka podróż po tak długim czasie i mogą przegrać z Hapoel Tel Aviv pierwszy raz w tym sezonie na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ligat ha'Al

Spotkanie: M.Tel Aviv - M.Haifa

Typ: 1

Kurs: 1,7

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dnia dzisiejszego o godzinie 19.50 zmierzą się obecny lider rozgrywek M.Tel Aviv z M.Haifą. Swój typ opieram głównie na statystykach mianowicie gospodarze w tym sezonie u siebie nie zaznali jeszcze porażki, na 8 spotkań 7 razy zgarniali całą pule i tylko raz się podzielili. Goście przeciętnie bilans 3-1-3 na wyjeździe. Tel Aviv w ciągu ostatnich 5 spotkań zaliczyli 5 wygranych, także są w gazie. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 23.09 ubiegłego roku wtedy to Tel Aviv wygrał 3 : 0. Nie licze dziś na aż tak gładką wygraną aczkolwiek typuje wygraną gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael ( Toto League )

Spotkanie: Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 20.01.2014

Godz: 19.50

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam serdecznie na osiemnasta kolejkę izraelskiej Toto League.

W mieście Beer Sheva liczącym ponad dwieście tysięcy ludzi na Vasermil Stadium o godzinie 19.50 odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Hapoelem a przyjezdnymi Maccabi Haifa.

Hapoel Beer Sheva rozegrał w tym sezonie ligowym siedemnaście meczy w których zdobył trzydzieści osiem punktów po jedenastu zwycięstwach, pięciu remisach oraz jednej porażce i zajmuje obecnie bardzo wysoką pozycję wicelidera tabeli izraelskiej Toto League z bilansem bramkowym 31-12.

Maccabi Haifa zdobyło dwadzieścia siedem oczek w swoich siedemnastu ligowych meczach po ośmiu zwycięstwach, trzech remisach oraz sześciu porażkach co obecnie daje szósta lokatę w najwyższej lidze w Izraelu, bilans bramek 25-20.

Gospodarze u siebie zagrali dziewięć spotkań w których zdobyli osiemnaście punktów po pięciu wygranych, trzech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 13-6.

Goście na wyjazdach zdobyli dziesięć oczek w swoich ośmiu meczach w delegacji po trzech zwycięstwach, jednym remisie oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 13-11.

Moim zdaniem ten mecz zapowiada się ciekawie a mój typ w tym meczu to jedynka, Hapoel Beer Sheva w tym sezonie gra bardzo dobrze i u siebie i na wyjazdach i do tego strzela sporo bramek i mało ich traci oraz cały czas widać u nich że są w formie a Maccabi Haifa duzo lepiej gra w meczach u siebie niż na wyjazdach gdzie potrafią wygrywać tylko ze słabszymi u siebie drużynami a przegrywają z tymi dobrymi u siebie a do tych dobrych u siebie należy zaliczyć Hapoel Beer Sheva który pokona u siebie na swoim Vasermil Stadium gości Maccabi Haifa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael ( Toto League )

Spotkanie: Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 20.01.2014

Godz: 19.50

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam serdecznie na osiemnasta kolejkę izraelskiej Toto League.

W mieście Beer Sheva liczącym ponad dwieście tysięcy ludzi na Vasermil Stadium o godzinie 19.50 odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Hapoelem a przyjezdnymi Maccabi Haifa.

Hapoel Beer Sheva rozegrał w tym sezonie ligowym siedemnaście meczy w których zdobył trzydzieści osiem punktów po jedenastu zwycięstwach, pięciu remisach oraz jednej porażce i zajmuje obecnie bardzo wysoką pozycję wicelidera tabeli izraelskiej Toto League z bilansem bramkowym 31-12.

Maccabi Haifa zdobyło dwadzieścia siedem oczek w swoich siedemnastu ligowych meczach po ośmiu zwycięstwach, trzech remisach oraz sześciu porażkach co obecnie daje szósta lokatę w najwyższej lidze w Izraelu, bilans bramek 25-20.

Gospodarze u siebie zagrali dziewięć spotkań w których zdobyli osiemnaście punktów po pięciu wygranych, trzech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 13-6.

Goście na wyjazdach zdobyli dziesięć oczek w swoich ośmiu meczach w delegacji po trzech zwycięstwach, jednym remisie oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 13-11.

Moim zdaniem ten mecz zapowiada się ciekawie a mój typ w tym meczu to jedynka, Hapoel Beer Sheva w tym sezonie gra bardzo dobrze i u siebie i na wyjazdach i do tego strzela sporo bramek i mało ich traci oraz cały czas widać u nich że są w formie a Maccabi Haifa duzo lepiej gra w meczach u siebie niż na wyjazdach gdzie potrafią wygrywać tylko ze słabszymi u siebie drużynami a przegrywają z tymi dobrymi u siebie a do tych dobrych u siebie należy zaliczyć Hapoel Beer Sheva który pokona u siebie na swoim Vasermil Stadium gości Maccabi Haifa.

 

3:1

:plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael (Toto Cup)
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa
Typ: 1
Kurs: 1.55
Data: 31.12.2014
Godz: 18.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ostatni dzień roku zostanie okraszony w Izraelu finałem pucharu Toto Cup, który jest odpowiednikiem Pucharu Ligi. Mecz zostanie rozegrany na neutralnym Netanya Stadium. Faworytem jest oczywiście zespół z Tel Avivu, który te rozgrywki wygrywał już 3-krotnie. Patrząc na tabelę izraelskiej ligi można powiedzieć, że mamy 3 dominujące zespoły, a potem długo, długo nic. Wśród tej trójki jest oczywiście aktualny mistrz kraju, czyli zespół Maccabi Tel Aviv. Drugie Maccabi, te z Haify jest na 4. pozycji w lidze, tyle że strata do trzeciego zespołu po 15 rozegranych kolejkach wynosi aż 12 punktów. To pokazuje właśnie wspomnianą dysproporcję sił w izraelskiej piłce. W tym sezonie obie ekipy już ze sobą grały. Na stadionie w Tel Avivie gospodarze wygrali 3:1 w meczu rozgrywanym 20 października. W poprzednim sezonie bezpośredni bilans meczów między obiema drużynami to 3 zwycięstwa Maccabi T.A. i jeden remis. Myślę, że w dzisiejszym finałowym meczu po raz kolejny górą będzie aktualny mistrz Izraela i to on wzniesie puchar po zakończeniu spotkania. Można mieć też podejrzenia, że 'ściany' będą pomagać bogatszemu zespołowi z Tel Avivu, bo we wspomnianych 5 ostatnich bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami zostały pokazane aż 4 czerwone kartki, wszystkie dla Maccabi Haifa. Być może i dziś historia się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael liga 2
Spotkanie: H. Nazareth - Hapoel Jerusalem

Typ: under 2,5
Kurs: 1.75
Data: 17.04.2015
Godz: 14:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Liga jak i zespoły mało ciekawe i mało znane lecz po liczbach myśle że można coś wywnioskować i może uda się coś z tego wyciągnać. Otóż zaczne od gości. Ich najlepszy strzelec ma raptem 5 bramek na koncie a bilans wyjazdowy Jerozolimy to 4 bramki stzrelone i 5 straconych w 7 meczach . Ponadto  6 na 7 meczy tej ekipy konczyło sie rezultatem under 2,5. Swiadczy to o ultra defensywnej postawie w meczach wyjazdowych. Jak na wicelidera myślacego o awansie bardzo skromnie. Drużyna gospodarzy zajmująca obecnie miejsce w strefie spadkowej również nie należy do zespołów masowo strzelających bramki - średnia na mecz 1,19 gola w lidze.  U siebie 12 bramek na 15 meczy. Ich stadion to raczej boisko treningowe - 4tys publiki a mecz w porze obiadowej w tygodniu nie daje im wsparcia w postaci tzw. 13 zawodnika.Dodatkowo biorąc pod uwage ze obydwa zespoły lubią zremisować ( remisy stanowią ponad 30% wszystkich meczy) można przyjąc że under 2,5 jest dośc realny. Jedyne czego można się obawiać to że piłkarz gospodarzy niejaki D. Malka z super bilansem 5 bramek na 6 meczy podtrzyma swą passe. No ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael Ligat ha'Al

Spotkanie: Maccabi Haifa - H. Akko

Typ:  Maccabi Haifa

Kurs: 1.78

Data: 24.10.2015 

Godz: 19:00

Bukmacher: BetGun

Analiza:

 

Kursy w lokalnych bukach oscylują koło 1.35, więc na rynku widać duże spadki na gospodarzy bo internetowi wyszli z kursem 1.8. Maccabi Hajfa bardzo słabo weszła w sezon. Po 7 kolejkach zdołała wygrać zaledwie jeden mecz i remisując 2 spotkania. Jednak to w dalszym ciągu jest wileki i renomowany zespół który na papierze powinien bić się o mistrzostwo. Wygląda na to, że zespół kiepsko radzi sobie z presją wyniku, na który to jest mocne ciśnienie wokół klubu. Jednak dzisiaj mają świetną okazję by poprawić swój marny dorobek. Goszczą jeden z najsłabszych zespołów ligi który dodatkowo przystąpi osłabiony brakiem swojego kapitana który zarazem trzyma w ryzach linię obrony zespołu.

Edytowane przez artwizard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

M. Haifa - H. Beer Sheva godz. 19:55

typ:1

kurs: 3,00 

Buk: Unibet

 

Dziś w jedynym meczu Izraelskiej : Ligat ha'Al zmierzą się dwa ostatnio niepokonane zespoły. Szósty w tabeli Maccabi Hajfa podejmie wicelidera Hapoel Beer Sheva.

faworytem wydają się być goście,którzy wygrali pięć ostatnich spotkań i mają szansę zostać dziś samodzielnym liderem. Ja jednak patrząc na ostatnie spotkanie obu zespołów postanowiłem postawić na gospodarzy. Maccabi również nie przegrało pięciu ostatnich spotkań ligowych jednak dwa zremisowali. Gospodarze również potrzebują zwycięstw bowiem zajmują ostatnią szóstą pozycją dającą prawo gry w grupie mistrzowskiej. Jak już wspomniałem gram na gospodarzy ponieważ mają dobry bilans bezpośredni z Hapoelem. W pierwszym spotkaniu we wrześniu padł bezbramkowy remis. Wcześniej w maju Maccabi wygrało u siebie gładko 4-0, w kwietniu zremisowało na wyjeździe 1-1 a w styczniu ponownie wygrali na własnym stadionie 1-0 . Ogólnie w całej historii obu zespołów w przeciągu 15 lat gdy gospodarzem było Maccabi, zespół Beer Sheva nigdy tu nie wygrał, 13 razy wygrali gospodarze a 3 razy był remis. Tak więc sądzę,że tradycji stanie się zadość i dziś ponownie wygrają gospodarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Gospodarze dostali licencje na grę w tej lidze dopiero parę dni temu. Wszystko przez problemy finansowe. Żeby skompletować skład i przystąpić do ligi na szybko musieli wypożyczyć paru graczy. Sytuacja jest bardzo trudna, a mając na uwadze to że drużyna gości to jeden z faworytów do awansu to nie sposób nie zauważyć dużego value w kursie na nich.

Football » Israel » Leumit League
22.08.2016 - 18:00
Hapoel Petah Tikva - Netanya
Typ: 2
Kurs: 1.7 i spada

Buk: Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael ( Liga Leumit )
Spotkanie: Maccabi Herzliya F.C. - Ironi Nesher F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 010.01.2017
Godzina: 18.20
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie do Izraela gdzie odbywa się 18 seria gier tamtejszej Liga Leumit.

W bardzo ciekawym pojedynku na Herzliya Municipal Stadium miejscowy Maccabi Herzliya Football Club a w gości przyjedzie zespół Ironi Nesher Football Club.

Maccabi Herzliya F.C. w tym sezonie ligowym 22 oczka w swoich 17 spotkaniach co daje obecnie 7 pozycję w tabeli ligowej natomiast Ironi Nesher F.C. miejsce 5 w tabeli Liga Leumit i zdobyte w swoich 17 meczach 23 punkty.

Gospodazre na swoim terenie 4 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki i bilans bramek 10-7 zaś goście w delegacjach 1 zwycięstwo 4 remisy oraz 4 przegrane z bilansem bramkowym 6-11.

Moim typem na ten bardzo zapowiadający się pojedynek to zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim stadionie grają raczej dobrze i patrząc na różnice punktowe w tabeli będą chcieli ten mecz za wszelką cenę wygrać może nie 8-1 jak ich ostatnie jedyne spotkanie u siebie z gościem tego meczu ale jednak wygrać natomiast goście w delegacjach grają słabo i do tego tracą dużo goli co powinni wykorzystać w tym meczu gospodarze na swoim Herzliya Municipal Stadium.

 

:minus: wynik 1:2

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael ( Ligat ha'Al )
Spotkanie: Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 11.02.2017
Godzina: 17.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam do Izraela gdzie odbędzie się 22 kolejka ligowa tamtejszej Ligat ha'Al.

W ciekawym meczu na Kiryat Shmona Municipal Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Hapoel Ironi Kiryat Shmona Football Club a w gości przyjedzie drużyna Bnei Yehuda Tel Aviv Football Club.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobyli 31 oczek co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście pozycja 11 w izraelskiej Ligat ha'Al ze zdobytymi 18 punktami w swoich 21 spotkaniach.

Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C. w tym sezonie ligowym u siebie 6 wygranych, 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 17-9 zaś Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. na wyjazdach 1 zwycięstwo, 4 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 8-13.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie grają dobrze mając problemy tylko z dobrymi w delegacjach drużynami do których ich dzisiejszy przeciwnik nie należy i który w delegacjach gra słabo i przegrywa nawet z nie najlepszymi na swoim terenie zespołami.

 

:minus: wynik 0:1

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...