Skocz do zawartości

Portugalia


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia - Second League

Spotkanie: Atletico - Arouca

Typ: 2

Kurs: 2,30

Godz: 16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Goście walczą o awans a gospodarze o miejsce promowane tym, by nie spaść. W okienku zimowym Atletico straciło wielu ważnych graczy (Vítor Moreno, Gomes, Vasco Varão, Rolão and Fernandes) wygrali tylko 2 spotkania na ostatnich 10. Arouca przegrała tylko w 2 w ostatnich 10 spotkaniach. Do lidera raczej za daleko, ale realne szanse na utrzymanie 2 miejsca są. Według mnie Arouca dzisiaj wygra i choć grają na wyjeździe to nie będzie to miało większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia Puchar Ligi, godz. 20.45

Spotkanie: Braga – Benfica

Typ: obie drużyny strzelą gola

Kurs: 1.65

Bukmacher: Expekt

Analiza: Mecz Portugal League Cup pomiędzy Sporting Braga i Benficą powinno przynieść sporo bramek. Co prawda jest to półfinał tych rozgrywek i mamy tutaj jeden mecz, więc dość spora waga tego meczu. Jednak patrząc na dokonania obu ekip w ostatnim czasie to z pewnością powinny paśćbramki i dla gospdoarzy i dla gości. Benfica ciągle w grze o 4 trofea, niby to goście są faworytem. Trzeba jednak pamiętać, że Benfica zagra po raz 5 w ciągu 13 dni. Rotacja w składzie na pewno będzie spora, bo w międzyczasie zawansowali do kolejnej rundy LE po ograniu Bayeru Leverkusen. W lidze walka o mistrzostwo z Porto. Benfica w tym sezonie gola nie strzeliła w 3 grach i to były mecze LM (2 z Barceloną i mecz w Glasgow z Celticiem). Znowu gospodarze nie strzelili gola w 5 grach w tym sezonie, u siebie z Porto w lidze i w LM z Cluj. W ostatnich 7 grach między tymi zespołami 6 razy obie drużyny strzelały gola (ten raz to mecz z 2011 r. w LM). W tym sezonie obie ekipy zagrały już2 mecze w lidze, było 2:2 i 2:1 dla Benfiki.

Obie drużyny zdecydowanie preferują ofensywną piłkę, a przecieżto tylko puchar, trofeum drugorzędne, możemy się tutaj spodziewać bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: PORTUGALIA: Segunda Liga

Spotkanie:Naval - Leixoes

28.02.2013 21:00

Typ: 2

Kurs: 2.99

Bukmacher: Pinnaclesports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w Portugalskiej Segunda Liga

Naval podejmie na własnym stadionie Leixoes. Gospdoarze plasują się na 9 pozycji

w lidze, natomiast goście zajmują 3 pozycje. Sytuacja w konkursie jest arcyciekawa,

więc dziśpostanowiłem całkowicie zaryzykować. Goście na ostatnich 5 meczy wygrali 4.

Nie ma co mówić, ale majabardzo fajną passę i sąw dobrej dyspozycji. Jeśli dzisiaj

wygrają mają szansę zbliżyć się punktami do drugiego miejsca. Stawiam na wygraną

gości ponieważ w perspektywie tabeli są lepszym zespołem i zdecydowanie stać ich na

zwycięstwo. Mój typ to 1:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: PORTUGALIA: Portuguese Liga

Ferreira - Setubal

2.03.2013 18:00

Typ: 1 :plus:

Kurs: 1.65

Bukmacher: William Hill

Analiza:

Gospodarze plasują się na 3 pozycji w lidze, natomiast goście zajmują 10 pozycje. Gospodarze zagrają bez kontuzjowanego pomocnika: Tony 16/0. Goście mają trochę większe braki nie zagrają kontuzjowany obrońca Bruno Turco 4/0, oraz zawieszeni obrońcy: Nelson Pedroso 20/0, Ney Santos 17/0 i pomocnik Pedro Santos 20/3. H2H na korzyść gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORTUGALIA:02.03.2013g20.45

Sporting Lizbona-Porto

Porto (-1)-Porto hand.europejski

kurs-2.9

Expekt

Sporting Lizbona po 20 kolejkach zdobyl 22 punkty ,wygral tylko 5 razy 7 meczy zremisowal i az 8 porazek ,w bramkach 20:25,dopiero 11 miejsce w pieciu ostatnich meczach wygrali tylko 1 spotkanie iczym nie przypominaja bylych kilkukrotnych mistrzow ligi,Porto zas to wspóllider tabeli bez porazki w lidze 16 zwyciestw i 4 remisy 10 bramek straconych przy 49 strzelonych .Przepasc w tabeli w formie jaką prezentuja .Porto od 5 spotkan nie wygralo na stadionie Sportingu jednakze tak slabo jak wtym sezonie to Sporting dawno nie gral co Porto powino wykorzystac i wygrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORTUGALIA: Segunda Liga 03.03.2013 16:00

Belenenses - Aves

Typ:Over 2,5

Kurs: 2,05

Bukmacher:WilliamHill

Stawka:5/10

Dziś o godzinie 16 w Portugalskiej 2 lidze rozpocznie się 30 kolejka spotkań. Wtym meczu lider z Belenenses zmierzy się z 5 dzużyną z tabeli Aves. Moim typem w tym spotkaniu jest Over 2,5 gola. Gospodarze w meczach zaliczyli 15 takich operowych spotkań i ich bilans bramek w meczu to 2,7. Aves ma Identyczną sytuację ponieważ w 29 meczach w 15 z nich był over 2,5 a ich bilans to 2,3 bramki. Gospodarze mają strzelonych bramek 54 a straconych 23 natomiast Aves mają 34 bramki strzelone a 32 stracone. W ostatnich 5 meczach Belenenses zaliczyli 4 overowe spotkania, Aves również. Wydaje mi się że tutaj wynik padnie dosyć wysoki i zę ten over nie powinien być cieżki do osiągnięcia. Zobaczymy za parę godzin. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: PORTUGALIA: Segunda Liga

Spotkanie:Olhanense - Braga

4.03.2013 21:30

Typ: Braga over 1.5 :minus:

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

SC Olhanense na 14 pozycji z dorobkiem 17 punktów, bilans bramkowy 21-31. Braga na 4 pozycji z dorobkiem 34 punktów i bilansem bramkowym 44-30.

osłabienia Olhanense:

Pomocnicy: Nuno Piloto 9/0, Luis Filipe 10/0, Fernando Alexandre 15/1, Rui Duarte 20/3

Napastnicy: Jean Yontcha 12/1, Liban Abdi 14/4, Evando Brandao 12/1

Osłabienia Braga:

Obrońcy: Maximilian Haas 4/0, Nuno Coelho 6/0

Pomocnicy: Djamal 6/0, Ruben Micael 13/3, Eder 18/13

 

na ostatnie 5 meczy tylko 1 nie zakończył się overem bramkowym Bragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORTUGALIA: Segunda Liga [04.03.2013 21:30]

Spotkanie: Olhanense - Braga

Typ: Gospodarze nie strzelą gola

Kurs: 2.35

Bukmacher: myBet

 

Kolega banita88 słusznie zauważył że Oldhanense w tym meczu jest mocno osłabiony i konfrontacji z Bragą nie mają mniejszych szans. Jednak ja nie zaryzykował bym takiego overu bo myślę że zespół nie będzie myślał o wygranej i skoncentruje się tylko i wyłącznie na obronie. Gospodarze są bardziej osłabieni w linii ofensywnej i myślę że nawet nie pomyślą o strzelani goli. Przypomnę że w meczu nie zagrają : Nuno Piloto (P 9/0), Luis Filipe (P 10/0), Fernando Alexandre (P 15/1), Rui Duarte (P 20/3), Jean Yontcha (N 12/1), Liban Abdi (N 14/4), Evando Brandao (N 12/1). Przy tym typie ważnym aspektem są również osłabienia gości, w Bradze nie zagra najlepszy strzelec Eder (N 18-13). Liczą na to że Braga nie zdobędzie szybko gola, gospodarze nie będę zmuszeni do ryzyka dzięki czemu będę się bronili przez cały mecz. W meczach z potentatami do tytułu mistrzowskiego nie tracą za wiele goli,ostatnie spotkanie z Sportingiem i Porto to porażka 2-0. Myślę że taki wynik może się powtórzyć co będzie korzystne dla mnie i dla przedmówcy. W Bradze jest jeszcze kilka kontuzji m.in dwóch mało ważnych obrońców Maximilian Haas 4/0, Nuno Coelho 6/0 oraz pomocnik Ruben Micael 13/3. Czyli wynika z tego że Braga nie będzie w obronie ustawiona w optymalnym składzie i powinni zachować czyste konto. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia: Portuguese Liga

Data i godzina: 04.03.2013; godz 21:30

Spotkanie: Olhanense - Braga

Typ: 2

Kurs: 1,71

BUK: Pinnacle

 

Analiza:

 

Mecz rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 21.30 . Gospodarze jest zespołem który znajduje się na 14 pozycji z dorobkiem 17 punktów. Muszą patrzeć do tyłu ponieważ mają jedynie o 2 punkty więcej od miejsca które gwarantuje spadek. Na własnym boisku rozegrali 9 meczy w których to 2 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i 4 mecze przegrali. A więc jak widać na własnym boisku za dobrze się nie prezentują. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 34 oczek i walczą już tylko o 3 miejsce które gwarantuje grę w kwalifikacjach ligi mistrzów. Nie walczą o pierwszą dwójkę ponieważ mają stratę aż 18 punktów. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy i 3 mecze wygrali, zremisowali i przegrali. A więc po równy się rozłożyło.

 

W ostatnich 5 meczach gospodarze tego meczu zdobyli jedynie 3 punkty. A więc dwa mecze przegrali i 3 mecze zremisowali. Udało im się nawet zremisować z Porto ale Porto w tamtym meczu naprawdę słabo się zaprezentowało. Natomiast goscie tego meczu w ostatnich 5 meczach zgromadzili 5 punktów. Ostatni mecz w lidze wygrali z 3:2 a ostatnio zagrali w Pucharze i wyeliminowali Benficę. Więc są obecnie mocnym zespołem.

 

Gospodarze tego meczu mają straszne problemy kadrowe ponieważ aż 8 piłkarzy mają kontuzjowanych a większość z nich grała większą połowę spotkań. A oto ci zawodnicy:

 

Rui Duarte PO M:20 G:3 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu

Fernando Alexandre PO M:15 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu

Liban Abdi NP M:14 G:4 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu

Jean Yontcha NP M:12 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - ważny gracz zespołu

Evando Brandao NP M:12 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - 7 meczy wchodził z ławki

Mauricio OB M:11 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - ważny gracz zespołu

Luis Filipe OB M:10 G:0 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - ważny gracz zespołu

Nuno Piloto PO M:9 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - rezerwowy zawodnik

 

Muszę dodać że w Sporting Bradze zabraknie 2 kluczowych graczy:

 

Eder NP M:18 G:13 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu i najlepszy snajper zespołu

Ruben Micael PO M:13 G:3 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu

 

Mniej ważne kontuzje rezerwa zespołu:

 

Djamal PO M:6 G:0 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - rezerwowy zawodnik

Nuno Coelho OB M:6 G:0 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - rezerwowy zawodnik

Maximilian Haas OB M:4 G:0 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - rezerwowy zawodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: PORTUGALIA: Segunda Liga

Spotkanie: Penafiel - Naval

10.03.2013 17:00

Typ: Penafiel

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet365

 

Dzis o 17:00 dwunasty w tabeli Penafiel podejmie u siebie 14-sty Naval, gospodarze z bilansem 12-7-11 graja na wlasnym stadionie znacznie lepiej niz na wyjeździe, ostatnie 5 meczy u siebie wygrali nie tracac przy tym bramki bilans ogolny u siebie maja 9-2-3 i bilans bramkowy 21-9. Goscie na ostatnie 5 meczy nie wygrali ani razu maja 3 remisy i 2 porazki widac ze nie wychodza im te mecze specjalnie jakos, bezposrednie spotkania tych druzyn to przewaga gości ale patrzac na obecna forme jaka prezentuja to Penafiel ma duze szanse na dzisiejszą wygraną po bardzo dobrym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

PORTUGALIA: Taça de Portugal 27.03.2013 21:00

Belenenses - Guimaraes

Typ: Over 2,5

Kurs:2,33

Bukmacher: Pinnacle

Stawka:5/10

Dziś o 21:00 w Portugalii odbędzie się spotkanie, pierwsze spotkanie drugiej pary półfinałowej krajowego pucharu. Zmierzą się ze sobą Lider 2 ligi portugalskiej który to ma już prawie pewny awans do ekstraklasy z 8 drużyna Potuguese Liga czyli najwyższej klasy rozgrywek Portugalskiej piłki nożnej.Mecz wydaje mi się na cieżki choć patrząc na formę Belensens nie wiem czy goście będą mieli coś tu do powiedzenia. Są oni nie pokonani na swiom boisku od ponad roku. Guimares to średniak i ta 8 lokata nie jest czymś zachwycającym i ich gra wygląda średnio. Osobiscie gram over 2,5 gola bo wiem zę gospodarze wykorzystają na Maksa atut własnego boiska i brak 3 zawodników gości i zapewne zaliczka bramkowa ze swojego stadionu zapewni im swobodę w meczu rewanżowym. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Portugalska, godz 21:00

FC Pacos Ferreira (-1 EH) - FC Gil Vicente

TYP: 1

KURS: 3,00

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

Dzisiaj postanowiłem skupić się na ciekawym typie w lidze portugalskiej. Zmierzą się ze sobą zespół Ferreira z zespołem Gil Vicente. Na gospodarzy jest bardzo ciekawy kurs i dlatego też postanowiłem napisać analizę do tego meczu.

 

Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 42 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to 5 meczy wygrali i 5 meczy zremisowali oraz jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 8 bramek. A więc jak widać u siebie nawet dobrze się spisują. W ostatnich 5 meczach zdołali oni zgromadzić 8 oczek wygrywając dwa mecze, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali.

 

Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 14 pozycji z dorobkiem 19 oczek i mają o jeden punkt więcej od miejsca gdzie zespół spada z ligi. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 2 mecze wygrali, 4 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli ale stracili oni aż 21 bramek. W ostatnich 5 meczach zdołali oni jedynie zdobyć 1 punkt gdzie zremisowali z Moreirense.

 

Gospodarze tego meczu będą grali bez Duarte Duarte który w tym sezonie nie zagrał żadnego meczu. Jest to zawodnik mało ważny ale postanowiłem napisać. Ta to gospodarze mają pełny skład i w tym meczu przystąpią w najsilniejszym składzie.

 

Natomiast goście tego meczu są w tym meczu osłabieni i zagrają bez 6 zawodników:

 

Eder Sciola OB M:12 G:0 (ważny gracz pierwszego zespołu) – 8 meczy od 1 minuty

Luciano Amaral PO M:8 G:0 (ważny gracz pierwszego zespołu) – wszystkie mecze od 1 minuty

Paulo Jorge PO M:7 G:0 (ważny gracz pierwszego zespołu) - wszystkie mecze od 1 minuty

Nasley Djalma PO M:6 G:0 (rezerwowy gracz pierwszego zespołu) – wszystkie mecze wchodził z ławki rezerwowych

Pecks OB M:6 G:0 (rezerwowy gracz pierwszego zespołu) – 5 meczy od 1 minuty

Daniel OB M:4 G:0 (rezerwowy gracz pierwszego zespołu) – wszystkie mecze od 1 minuty

 

Wszystkie te informacje wskazują na to że faworytem tego meczu są gospodarze a do tego ostatnie 3 mecze między zespołami zakończyły się zwycięstwem Ferreira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Portugalska, godz 19:15

CD Nacional Madeira - Vitoria Guimaraes

TYP: X2

KURS: 1,91

BUK: Bet365

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 19:15 rozpocznie się ciekawe spotkanie pomiędzy zespołem Nacional a zespołem Guimaraes. Zdecydowanym faworytem według mediów jak i bukmacherów są gospodarze tego meczu lecz ja mam troszkę inne zdanie co do tego meczu. A czemu wyjaśnię to w dalszej części analizy.

 

Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 9 pozycji z dorobkiem 28 oczek. Mają oni jedynie 2 oczka straty do dzisiejszego ich rywala. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 3 mecze wygrali, 5 meczy zremisowali i 3 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i tyle samo bramek stracili. A więc jak widać jakoś u siebie za specjalnie się nie spisują. W ostatnich 5 meczach ligowych zdobyli oni 9 oczek w tym zremisowali 3 mecze i dwa mecze wygrali.

 

Goście tego meczu w lidze znajdują się na 8 pozycji z dorobkiem 30 oczek. Mają oni jedynie 3 punkty straty do zespołu który grałby w kwalifikacjach do ligi europejskiej a mają jeden mecz mniej więc jak wygrają ten mecz to przeskoczą na 5 pozycję w lidze. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to 4 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili 21 bramek. W ostatnich 5 meczach zdołali oni uzbierać 9 punktów w których to 3 mecze wygrali i 2 mecze przegrali. Ale przegrali z Benficą i Bragą więc hańby im to nie przynosi.

 

Gospodarze tego meczu są w tym spotkaniu poważnie osłabieni ponieważ nie wystąpią 4 kluczowe postacie zespołu:

 

Revson PO M:19 G:3 (na pewno nie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu

Diego Barcellos NP M:17 G:4 (na pewno nie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu

Dejan Skolnik PO M:3 G:0 (na pewno nie wystąpi) – rezerwowy gracz zespołu

Moreno PO M:22 G:1 (pauzuje za kartki) – kluczowy gracz zespołu

Fernando Marcal OB M:21 G:1 (pauzuje za kartki) – kluczowy gracz zespołu

 

A więc jak widać są poważnie osłabieni 4 kluczowe postaci zespołu gdzie można powiedzieć są filarami w pomocy i obronie.

 

Natomiast goście tego meczu z kluczowych postaci zabraknie:

 

David Addy OB M:16 G:1 (na pewno nie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu

 

Moim zdaniem goście tego meczu mają spore szanse na wygranie tego meczu ponieważ w 2011 roku właśnie na stadionie Nacional Guimaraes wygrali pewnie 4:1. Sądzę że taki wynik nie padnie ale skromne zwycięstwo 1:2 może paść oraz można postawić DNB i X2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Portugalia, 17:45

Porto - Rio Ave

Powyżej 3.5 gola

2.62

WilliamHill

 

Na dzisiaj wybrałem mecz z Portugalii. W pucharze tego kraju zmierzy się ze sobą FC Porto i Rio Ave. Jest to mecz półfinałowy i zostanie rozegrany tylko 1 mecz bez rewanzu dlatego FC Porto zagra dzisiaj w najsilniejszym składzie. W finale na jedną z tych drużyn czeka już Sporting Braga. W dzisiejszym pojedynku między Porto, a Rio Ave typuję na powyżej 3.5 gola. Po pierwsze skłania mnie do tego bezpośrednia historia spotkań między tymi zespołami. Ostatnie mecz pomiędzy Porto, a Rio Ave to wyniki 2:1, 2:2, 2:5, 2:0 i 1:3. Jak widać na 5 meczy między tymi drużynami rozegranych w okresie ostatnich 2 lat padły aż 3 wyniki over 3.5 gola co daje średnią 60% ogółu wszystkich meczy między tymi zespołami w danym okresie czasu. Drugi ważny argument to fakt, że o awansie do finału tych rozgrywek decyduje tylko 1 mecz. Tak więc FC Porto dzisiaj zagra na pełnych obrotach i przed własną publicznością powinni rozgromić drużynę gości. Ci z kolei nie są w najlepszej dyspozycji psychicznej bo w ostatni weekend przegrali z Benicą aż 6:1. Dzisiaj zagrają z równie dobrym rywalem i spodziewam się również pogromu. Mój typ na dzisiaj to 4:1 dla gospodarzy, a zatem powyżej 3.5 gola. Liczę na dobry występ duetu napastników ekipy z Porto czyli Martineza i Rodrigeza, którzy strzelili dla Porto już 31 goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - PORTUGALIA: Portuguese Liga

Spotkanie: Maritimo - Ferreira

Typ: 2 DNB

Kurs: 2

Godz: 21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Pojedynek drużyn z górnej części tabeli. Gospodarze zajmują miejsce 5, w 24 spotkaniach zgromadzili 33punkty (8W,9R,7P). Goście zajmują miejsce 3 z 45 punktami (12W,9R,3P). Martimo średnio radzi sobie na własnym boisku. W dotychczasowych spotkaniach wygrali zaledwie 3 razy, 7 razy remisowali i 2 razy przegrali. Znacznie lepiej radzi sobie Ferreira w meczach wyjazdowych. W 12 spotkaniach, triumfowali 6 raz, 4 zremisowali i 2 przegrali. Porażki jednak odnieśli tylko z drużynami z samej czołówki (Benfica i Porto). W ostatnich 10 spotkaniach Martimo wygrało 5, zremisowało 3 i przegrało 2. Podobny bilans mają zawodnicy gości. 6 zwycięstw, 2 porażki, 2 remisy. Obie drużyny walczą o udział w europejskich pucharach, a więc nie będzie mowy o odstawianiu nogi. W ostatnich 10 spotkaniach H2H znacznie lepszy bilans mają zawodnicy Ferreiry. Wygrali oni 5 spotkań, 1 przegrali i odnotowali 4 remisy. Jednak patrząc na mecze na boisku Martimo, nie wygląda to już tak dobrze. Ferreira ostatni raz wygrała na boisku swojego rywala w 2002 roku. Ostatnie w mecze to remisy 1:1. Sądzę, że i dzisiaj może paść remis, jednak upatruję szans na zwycięstwo gości głównie w tym, że Martimo nie wygrywa spotkań na własnym boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia

Spotkanie: FC Porto - Braga

Typ: over 3.5

Kurs: 3.00

Bukmacher: Bet365

Godz. 21:00

Analiza

Zakończeniem 25-tej kolejki portugalskiej ligi będzie hit tej kolejki starcie pomiędzy FC Porto z Bragą.

FC Porto dwa lata z rzędu zdobywało mistrzostwo w tym sezonie zdobycie go i zarazem obronna jest dużo trudniejsze. W tej chwili zajmuje drugą lokatę mają na koncie 60 punktów. Jeszcze nie tak dawno z Benficą szli łeb w łeb, jednak Porto zanotowało dwa remisy w ostatnich pięciu starciach i strata wynosi siedem oczek (dzisiejsze starcie mniej na koncie). Oczywiście jak na Porto dużo bramek strzelonych 55 (średnio dwie na mecz) i mało straconych tylko 11. U siebie legitymują się bilansem 11-1-0, bramki 31 o tylko 3 stracone, w tym dwie ostatnio z czternastym Olhanense i ósmym Rio Ave ostatnio defensywa nie jest aż tak strzelna.

Goście zajmują w tej chwili czwartą lokatę z dorobkiem 43 punktów, bilans nie jest aż tak imponujący jak dwójki najlepszych ekip w Portugalii które jeszcze meczu nie przegrały a Braga ma ich już na koncie siedem przy czterech remisach i trzynastu zwycięstwach. Jednak dalej pozostają trzecią siłą chociaż niespodziewanie w tym sezonie o walkę o ostatnie miejsce na podium włączyła się ekipa Ferreira która ma trzy punkty więcej od Bragi. Braga nie ustępuje aż tak Porto w zdobywaniu bramek 52 to tylko trzy mniej, ale za to defensywa jest znacznie ale to znacznie gorsza aż 34 bramki stracone (nie wliczając w to dwójki pierwszych zespołów to jeszcze trzy ekipy straciły mniej bramek). Na wyjazdach bilans 5-3-3, bramki 20:14.

Jeśli chodzi o osłabienia obu drużyn to u gospodarzy nie zobaczymy ważnego obrońcy Mangala (18/2), Izmailova (11/1) i Vareli (21/4), goście mają dużo większe problemy zabraknie: pomocników Salino (18/2), Djamal (6/0), obrońców Sasso (5/0), Paulo Viniciusa (18/1 najlepszy defensor ekipy) a niepewny występu jest Douglao (10/2) i najskuteczniejszego Edera (18/13) ale nie gra już od miesiąca i bez niego ofensywa wygląda bardzo dobrze.

Spotkanie dwóch ekip które zdecydowanie więcej do zaoferowania mają w ofensywie niż w defensywie. Widziałem kilka spotkań dwóch ekip i co tu można powiedzieć gra otwarta i do przodu do ich styl i w żadnym spotkaniu go nie zmieniają dziś będzie podobnie. Faworytem oczywiście są tu gospodarze ale Braga to wymagający przeciwnik który tutaj swoje szansę na pewno stworzy. Jeśli chodzi o ofensywę to w przypadku Porto mamy tutaj zdecydowanego lidera w zdobywaniu bramek a jest nim Martinez 24 spotkania 23 bramki, którego wspiera dwójka młodych graczy Rodriguez osiem trafień i Varela cztery bramki. Inaczej to wygląda w Bradze tutaj w akcjach ofensywnych bierze udział duża większa ilość graczy (stąd też dużo bramek stratnych) bo po za Ederem z 13 trafieniami aż 11 graczy ma minimum powyżej dwóch bramek strzelonych. Typowym przykładem gry ofensywnej Bragi było ostatnie spotkanie z Sportingiem przegrane 2:3, gdzie dwa razy gonili wynik. Krótko podsumowując Porto musi to wygrać i u siebie nawet prowadząc nie zagrają defensywnie, trzy-cztery bramki w ich wykonaniu tutaj widzę, swoje dołoży też Braga bo ma kim straszyć w przodzie a już w tym sezonie zremisowali z Benficą w Lizbonie 2:2 to i dziś przynajmniej raz ukują w Porto.

Jeszcze historia spotkań, w pierwszym spotkaniu w Bradze było skromne jak na te ekipy 0:2, obie spotkały się także w tym roku w pucharze też w Bradze i zakończyło się niespodzianką i zwycięstwem Bragi 2:1. Trzeci ostatnio pojedynek to też Braga i zeszły sezon i znowu skromne 0:1 Porto. Tak więc trzy spotkania które nam w aż tak bramki nie obfitowały i chyba przyszła pora na małe strzelenie, a mecz w Porto jest do tego dobrą okazją bo rok temu było tutaj 3:2, dwa sezony temu tak samo, trzy sezony 5:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Benfica Lizbona - Pacos Ferreira HC(0:1,5)

Typ: 1

Kurs: 1,93

Buk: Pinnacle

 

Dziś o godz. 21:00 na Estádio da Luz odbędzie się rewanżowy pojedynek w półfinale Pucharu Portugalii pomiędzy Benficą Lizbona a Pacos Ferreira. W pierwszym meczu padł wynik 0:2 dla Benfici. Lima i John zdobyli wtedy bramki na wagę wyjazdowego zwycięstwa pucharowego.

 

Goście to 3. ekipa ligi – ku zaskoczeniu wielu Pacos wyprzedza takie ekipy jak Braga czy Sporting i zajmuje pozycję gwarantującą jej udział w eliminacjach LM. Najlepszym strzelcem gości jest reprezentant Gwinei-Bissau Cicero, który zanotował 9 trafień w lidze. 6-krotny reprezentant Peru Paolo Hurtado i Portugalczyk Jose zaliczyli po 7 trafień, Vitor – 5. Ostatni mecz Pacos zremisowało 1:1 z Martimo.

 

Benfica zremisowała z Newcastle na wyjeździe 1:1 i dzięki zwycięstwie 3:1 u siebie awansowała do półfinału Ligi Europy. Drużyna z Lizbony przegrała ostatni mecz 27 lutego – w Pucharze Ligi po dogrywce z Bragą. Od tej pory jest niepokonana od 9 spotkań (8Z-1R). Ostatni mecz ligowy Benfici to zwycięstwo z Olhanense 0:2. Najlepszym strzelcem Orłów jest Cardozo – Paragwajczyk strzelił dla swojej drużyny 16 bramek. 15 trafień ma na swoim koncie Brazylijczyk Lima. 9 trafień to z kolei dzieło Argentyńczyka Salvio, 7 –Rodrigo, a 4 – Pereza. Benfica nie przegrała na własnym obiekcie od 17 spotkań, z czego aż 16 zakończyła z kompletem punktów. Ostatnią ekipą, której udało się wygrać na Estadio da Luz jest ekipa Barcelony – mecz został rozegrany w ramach rozgrywek grupy G Ligi Mistrzów.

 

Ostatnia strata punktów przez Benficę w spotkaniach z Pacos Ferreira to remis 1:1 w meczu ligowym rozegranym 29 września 2006 roku! Po tym wydarzeniu w 16 kolejnych meczach Benfica wygrywała z tą ekipą! Aż 10 razy było to zwycięstwo więcej niż 1 bramką. Ostatni mecz Benfici z Pacos to zwycięstwo 3:0 po bramkach Pereza, Cardozo i Salvio.

 

Według mnie drużyna Benfici jest w wielkiej formie, a po pokonaniu angielskiego Newcastle United wydaje się, że drużyną niemal nie do pokonania na własnym obiekcie. W tym półfinale praktycznie wszystko jest jasne, mimo to uważam iż naładowani pozytywną formą gospodarze wygrają znacząco to spotkanie.

2017757_full-lnd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Portugalia 2, godzina 17:00

Benfica B - Atletico

Powyżej 3.5 gola

3.00

WilliamHill

 

Dzisiaj o 17:00 w 2 lidze portugalskiej zostanie rozegrany pojedynek pomiędzy drugą drużyną Benfici Lizbona, a Atletico, które również jest klubem z Lizbony. Jest to mecz w ramach 36 kolejki spotkań. Gospodarze zajmują po 35 meczach 6 miejsce w lidze, a goście plasują się na 15 miejscu w tabeli (w lidze grają 22 drużyny). Typuję w tym meczu na powyżej 3.5 gola.

Do takiego typu przekonują mnie przede wszystkim statystyki obu drużyn z obecnego sezonu. Gospodarze w tabeli over 3.5 gola są na 1 miejscu. Oznacza to, że Benfica B spośród wszystkich 22 drużyn w lidze miała najwięcej razy over 3.5 gola. Łącznie na 35 meczy mają na swoim koncie 16 razy over 3.5 gola. Daje to aż 45% ogółu wszystkich spotkań. Prawie co 2 mecze Benfici kończy się wynikiem 4 bramkowym lub wyższym. Obecnie notują serię 4 meczy pod rząd over 3.5 gola! Są to spotkania zakończone wynikami 4:1, 1:3, 2:2 i 2:2. Jak widać jest to wyjątkowo ofensywnie grająca drużyna. W 35 meczach strzelili aż 62 gole co jest 2 wynikiem w lidze zaraz za liderem rozgrywek. Również Atletico w tym sezonie ma na swoim koncie sporo wyników overowych. Na 35 spotkań zaliczyli 10 rezultatów over 3.5 gola (między innymi 2:3, 3:2, 4:2, 2:2, 3:1, 2:4). Zapowiada się dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie. Jakby nie było dojdzie do derbów Lizbony z tym, że na niższym szczeblu rozgrywkowym. Nie mniej nie powinno zabraknąć emocji. Mój typ na ten mecz to 3:2 dla gospodarzy i powyżej 3.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Portugalska

Spotkanie: Braga - Academica Coimbra

Typ: 1

Kurs: 1.40

Bukmacher: Sportingbet

19.04.2013 21.00

Analiza:

 

Witam, na piątkowy wieczór proponuje mecz z ligi portugalskiej. Jak dla mnie jest to najpewniejsze spotkanie ze wszystkich piątkowych, kurs nie jest wysoki ale jak ktoś chce dorzucić pewniaka do kuponu za 1.40 to takim pewniakiem jest postawienie na zespół Bragi. Po dwóch ostatnich przegranych z Porto i Sportingiem Lizbona przyszedł mecz z ligowym średniakiem i pewne zdobycie 3pkt. Gospodarze zajmują 4 pozycję z 43 pkt na koncie i tracą 3pkt do miejsca premiującego grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Moim zdaniem jest to drużyna która powinna się tam znaleźć zamiast drużyny Pacos Ferreiry która zajmuje 3 miejsce. Drużyna gości, co tu by można o nich powiedzieć, zajmują 13 pozycję na 16, ostatnie ich 10 meczy to 8 przegranych, 1 remis i 1 wygrana 25 stycznia z ostatnią drużyną Beira Mar! Zespół Bragi przedstawia się o wiele lepiej bramkowo niż zespół gości, 53 strzelone i 37 straconych, Academica 29 strzelonych i 41 straconych mówi samo za siebie. Na ostatnich 9 meczy między tymi ekipami Braga ani razu nie przegrała, 5 wygranych (z czego 3 u siebie przynajmniej 2 bramkami) oraz 4 remisy. Dla osób chcących zarobić na tym meczu polecam zagrać na Bragę -1 za kurs 2,05 co jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem i polecam zagrać taką opcję. Polecam ten typ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia, Portuguese Liga, g.21:15

Spotkanie: Benfica Lizbona - Sporting Lizbona

Typ: Benfica Lizbona -1.5 AH

Kurs: 2.08

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś wieczorem na Estadio Jose Alvalade dojdzie do 289 derbów Lizbony Benfica vs. Sporting. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze, którzy obecny sezon mają naprawdę bardzo dobry. W rozgrywkach ligowych zajmują pierwsze miejsce, są w finale Pucharu Portugalii oraz są w półfinale rozgrywek Ligi Europejskiej. W lidze natomiast podopieczni Jorge Jesus nie przywykli w tym sezonie do tracenia punktów przed własną publicznością: 10 zwycięstw i tylko 2 remisy, warto również zwrócić uwagę na bilans bramkowy Benfiki na własnym obiekcie, otóż w 12 meczach ta drużyna strzeliła 36 bramek i tylko 7 bramek straconych.

Sporting Lizbona natomiast co prawda w ostatnim czasie w lidze notuje dobre rezultaty i dzięki temu ekipa prowadzona przez Jesualdo Ferreirę wciąż może myśleć o zajęciu miejsca premiowanego grą w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie. Porównując jednak oba zespoły ciężko wskazać jakieś atuty, które mogłyby przechylić szalę dzisiejszego spotkania na stronę Sportingu. Nawet wieloletni piłkarz tej drużyny Andrzej Juskowiak dla Orange Sport mówił, że mimo, iż sercem jest za Sportingiem to ciężko tej ekipie będzie o korzystny wynik w tym meczu.

Ja postanowiłem zagrać dziś zwycięstwo Benfiki z handicapem azjatyckim -1.5. W pierwszej rundzie rozgrywek Sporting u siebie mimo, że prowadził 1:0 po bramce Ricky van Wolfswinkela to jednak w ostatecznym rachunku przegrali 1:3. Dziś według mnie przewaga Benfiki nad Sportingiem może być jeszcze większa, bo jak wspomniałem atut własnego boiska Benfica w tym sezonie potrafi wykorzystywać naprawdę często.

Na koniec o sytuacji kadrowej w obu ekipach. Trener Sportingu Jesualdo Ferreira powołał na ten mecz już swoją "18" brakuje w niej takich piłkarzy jak: Pedro Mendes (3/0), Cedric Soares (13/1) czy Jeffrén (13/2). Jeśli chodzi natomiast o Benficę to tutaj Jorge Jesus ma jedynie problem z Nico Gaitanem, którego występ stoi pod znakiem zapytania i wszystko ma okazać się parę godzin przed meczem.

Osobiście uważam, że może to być dość jednostronne widowisko, patrząc bowiem na potencjał obu ekip i to jak prezentuje się Benfica w tym sezonie oraz biorąc pod uwagę, że Sporting to drużyna dopiero w budowie a Benfica to zespół już ukształtowany to granie dziś handicapu w stronę gospodarza wydaje się być niezłym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Portugalska)

Mecz: Moreirense - Braga

Typ: liczba bramek gości (Braga) – over 1,5

Kurs: 1,80

Bukmacher: Bet365

Data: 03.05.2013 godz: 21:00

 

Analiza:

 

W spotkaniu 28. kolejki ligi portugalskiej walczący rozpaczliwie o utrzymanie zespół Moreirense podejmie mającą wciąż szansę na grę w eliminacjach Ligi Mistrzów Bragę. Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co zajmujące ostatnią bezpieczną pozycję Olhanense i tylko punkt więcej od ostatniego Beira Mar. Ten mecz i dwa następne będą zatem kluczowe dla Moreirense w walce o utrzymanie i remisy raczej tutaj nie wystarczą, trzeba zbierać jak najwięcej punktów. Z kolei Braga traci aż cztery oczka do upragnionego trzeciego miejsca, ale patrząc na terminarz wciąż jeszcze jest nadzieja na dogonienie Pacos Ferreira. Oba zespoły muszą dziś walczyć o wygraną, remis będzie porażką obydwu stron.

Będzie to starcie słabej defensywy gospodarzy z bardzo ofensywnie grającą Bragą. Moreirense straciło już w lidze 44 gole, z czego aż 20 u siebie. Na własnym boisku gładko przegrywali z Porto 0:3, Benficą 0:2, czy choćby wspomnianym Pacos Ferriera aż 0:5. Dziś będą musieli zaatakować, ale to może być woda na młyn dla lubiącej szybkie, kombinacyjne akcje Bragi.

Braga zdobyła już 55 goli, z czego 22 na wyjazdach. Trzeba się cofnąć naprawdę daleko by znaleźć mecz w którym ten zespół nie strzeliłby na wyjeździe gola. A te dwa gole na które dziś stawiam też nie są jakąś poważną barierą. W starciach z ekipami pokroju Moreirense Braga z reguły zdobywa po kilka goli. Myślę że dzisiaj też spokojnie wypunktuje rywala i udowodni swoją wyższość strzelając kilka bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: CD Nacional Madeira - FC Porto

Typ: 2

Data: 04-05-13 21:30

Kurs 1.3

Bukmacher: Bet-at-home

 

 

Porto wygrało ąz 9 razy z rzędu w grze z Madeira

W ostatnich 5 meczach zwycięzyli 4 razy 1 przegrali

Maderia z kolei kilka remisów i przegrane

Dzis zapewne ponownie wygra porto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Portugalia Premier Liga

Spotkanie: Nacional - FC Porto

Data: 04.05.2013 godz. 21:30

Typ: obydwie druzyny strzela gola - TAK

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: Na dzis wybralem mecz FC Porto ze obie druzyny strzela gola.Wieczorem 4 maja 2013 r,o godz. 21:30 na Estadio da Madeira wybiegna gospodarze meczu Nacional oraz przyjezdni FC Porto.Po 27 kolejkach Nacional zajmuje w tabeli 9 miejsce a Porto jest wiceliderem.Gospodarze wciaz sa w walce o miejsca 4 i 5 premiowane kwalifikacjami do ligi europejskiej traca 4 punkty do piatego w tabeli Estorilu,zas goscie druzyna FC Porto walcza o mistrzostwo i traca tylko 4 punkty do lidera czyli Benfiki Lizbona.Goscie na 5 ostanich kolejek maja 4 wygrane i remis przy czym w kazdym z tych meczow strzelali minimum po 1 golu.Gospodarze graja w kratke ostatnie ich 5 kolejek to 2 wygrane ,2 porazki i jeden remis,trzeba jednak zaznaczyc ze tylko w 1 z tych meczy nie strzelili bramki bylo to 3 kolejki wstecz na wyjezdzie z 5 Estorilem.Porto widac wyraznie ze traci gole w trudniejszych meczach przykladem jest mecz z 17 marca tego roku gdzie zremisowali na wyjezdzie 1:1 z Maritimo ktore zajmuje 10 lokate.Ostatnie 2 mecze ligowe oby druzyn mialy miejsce 1 stycznia tego roku wowczas Porto wygralo u siebie 1:0,wczesniej rok temu Porto wygralo na wyjezdzie 0:2.W tych obu meczach Nacional nie ustrzelilo bramki,jednak nie patrze na statystyki tych 2 spotkan,poniewaz wygrana 1:0 byla na stadionie Porto a wygrana 0:2 dawno bo rok temu.Takze oba zespoly o cos walcza i mysle ze Porto powinno wygrac ale gola straci przynajmniej jednego a jesli mialby byc remis to 1:1.Uwazam wiec ze warto zagrac w tym meczu ze obie druzyny strzela gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORTUGALIA: Portuguese Liga 05.05.2013 19:00

Guimaraes - Gil Vicente

Typ:Over 2,5

Kurs:2,00

Stawka:6/10

Bukmacher:Bet-at-home

 

 

Spotkanie 28 kolejki Portugalskiej Ekstraklasy między szóstą drużyną Guimaraes a dwunastą Gil Vicente. Gospodarze to ekipa walcząca nadal o miejsce w którym będzie mogła wziąć udział w kwalifikacjach o ligę Europejską. Goście natomiast to ekipa która broni się przed spadkiem. W tym meczu osobiście na zwycięstwo której drużyny nie wiedziałbym co postawić. Za to wybrałem typ na over 2,5. Obie ekipy klasują się w górnej cześci tabeli pod względem overów 2,5. Srednia bramek gospodarzy w meczach to 2,9 a gości to 2,7. Obie ekipy overowały bardzo dużo w tym sezonie bo aż kolejno po 17 i 16 razy. W tym meczu także widze over ponieważ gospodarze ostatnio w każdym z 5 meczy overowali. Na dzisiejsze spotkanie zapowiadają się także spore absencje obronców z obu ekip co da możliwość popisania się najlepszym strzelcą tym ekip. Mam nadzieje że typ będzie trafny i przepraszam za jakość analizy ale piszę ją szybko bo muszę uciekać. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia

Spotkanie: Academica - Sporting

Typ: 2

Kurs: 1.90

Buk: Unibet

Godz. 21:15

Analiza:

 

Spotkanie drugiej kolejki Portuguese Liga. W powyższym meczu spotka się 11 zespół poprzedniego sezonu z 7. Gospodarze poprzednie rozgrywki ukończyli 4 pkt nad strefą spadkową. W meczach u siebie wygrali tylko 4 z 15 spotkań. Do tego z poprzedniego sezonu odeszło dwóch ważnych zawodników: Salim Cisse 25/6 i Flavio 24/1 a kontuzjowany jest Makelele. W pierwszym spotkaniu ligowy Academica przegrało ze słabym zespołem Gil Vicente mimo iż przez prawie całą drugą połowę grali z przewagą zawodnika. Gracze z Lizbony w poprzednim sezonie ligowym owszem zawodzili. Wszystko jednak wskazuje, że w tym sezonie podopieczni Leonardo Jardima będą groźni. W sparingach bardzo ciekawe wyniki m.in: 2-1 Benfica, 2-0 Sociedad, 3-0 Fiorentina. W pierwszym meczu ligowym Sporting skarcił w meczu u siebie beniaminka Arouce 5-1. Świetnie się spisał nowy napastnik Fredy Montero, który zdobył w debiucie trzy gole. Zespół w każdej formacji na papierze wygląda bardzo dobrze. Rui Patriocio, Marcus Rojo, Adrien Silva, Andre Carillo czy Diego Capel to są zawodnicy znani, jeszcze młodzi i na pewno chcą się pokazać z dobrej strony. Pora, żeby Sporting zagrał w końcu dobry sezon i takie mecze trzeba po prostu wygrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia, godz. 21.00

Spotkanie: Braga ₋ Belenenses

Typ: Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto

Kurs: 1.98

Bukmacher: Betsson

Analiza: Nie sądzę, aby w tym spotkaniu, kończącym 2 kolejkę portugalskiej Liga Sagres, była jakaś niespodzianka. Wygrana Bragi, 3 siły w lidze wydaje się pewna. Ja pójdę jeszcze dalej i postawię na to, że goście gola nie strzelą.

Braga jak na razie znakomicie weszła w sezon. W lidze wygrana 2:0 na wyjeździe z Ferreira. Co więcej w czwartek ta ekipa ograła w Rumunii Pandurii w eliminacjach LE 1:0. W tych spotkaniach rywale notowali tylko po jednym celnym strzale na bramkę Bragi. Widać więc jak znakomicie ta ekipa czuje się w destrukcji. Znowu goście to beniaminek. Raczej skazywany przez ekspertów na szybki spadek z ligi, jak będzie zobaczymy. W pierwszej kolejce Belenenses przegrał u siebie z Rio Ave 0:3. Zespół zagrał słaby mecz i drużyna zapowiada walkę w Bradze. Ale nie sądzę, aby goście mogli coś wskórać w tym meczu. Braga wygra, nie sądzę też, aby gospodarze pozwolili na stratę gola. Raczej spodziewam się, że gospodarze strzelą szybko gola i nie będą forsować tempa, mając na uwadze rewanż w czwartek z Pandurii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Portugalia - Portugalska Superliga

Spotkanie.Estoril - Académica

Typ.1

Kurs.1,61

Bukmacher.Bet365

Data.02.08.2013 g.21.00

 

Analiza.

 

Spotkanie w Supelidze Portugalskiej pomiedzy zespolami Estoril - Académica .Stawiam w tym meczu na rewelacje ligi Potugalskiej czyli ekipe Estoril.Jak na rzaie wlidze z kompletem punktow po wygranych z Nacionalem u siebie 3-1 i na wyjezdzie z beniaminkiem Arouca 2-1...Natomiast goscie 0 punktow po dwoch spotkaniach przegranych dosc gladko z Gil Vicente na wyjezdzie 2-0 i u siebie 0-4 ze Sportingiem Lizbona...Gospodarze po swietnym ubieglym sezonie,takze w tym prezentuja sie znakomicie bo awnsowali do fazy grupowej Ligi Euroy pokonujac w decydujacym dwumeczu Austriacki Pasching dwa razy 2-0 i 2-1.Tak wiec widac,ze forma jest i zespol gra swietnie.Natomiast jesli idzie o dzisiejsze spotkanie ligowe to wygrana powinna byc, bo rywal nie zbyt wymagajacy i ostatnio spokojnie sobie z nimi radza wygrywajac dwukrotnie...

 

17/03/13 PL Estoril - Academica 2:0

04/11/12 PL Academica - Estoril 0:2

 

Tak wiec wszystko dzisiaj przemawia,na korzysc gospodarzy i kazdy inny wynik jak wygrana gospodarzy bedzie spora niespodzianka.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Liga De Honra )

Spotkanie: Leixoes - Trofense

Typ: 1

Kurs: 1.80

Data: 08.09.2013

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Liga De Honra w Portugalii.

W meczu zmierzą się Leixoes oraz Trofense.

Leixoes w rozegrało pięć meczy w lidze i zdobyło w nich dziesięć punktów po trzech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce co daje obecnie czwarte miejsce w tabeli, bilans bramek 9-2.

Trofense w swoich pięciu meczach zdobyło tylko trzy oczka po trzech remisach oraz dwóch porażkach i drużyna ta plasuje się na dziewiętnastym miejscu w lidze, bilans bramek 3-5.

Gospodarze grali u siebie trzy mecze w których zdobyli siedem punktów, bilans bramek u siebie 6-0.

Goście na wyjazdach zagrali dwa razy i z obu tych meczów wrócili do domu bez punktów, bilans bramek na wyjazdach 1-3.

Mój typ na ten mecz to jedynka, Leixoes gra dobrze u siebie a Trofense jak widać po ich meczach wyjazdowych nie potrafi grać w tym sezonie dobrze na obcym terenie i z tego meczu też wróci bez punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Liga De Honra )

Spotkanie: Leixoes - Trofense

Typ: 1

Kurs: 1.80

Data: 08.09.2013

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Liga De Honra w Portugalii.

W meczu zmierzą się Leixoes oraz Trofense.

Leixoes w rozegrało pięć meczy w lidze i zdobyło w nich dziesięć punktów po trzech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce co daje obecnie czwarte miejsce w tabeli, bilans bramek 9-2.

Trofense w swoich pięciu meczach zdobyło tylko trzy oczka po trzech remisach oraz dwóch porażkach i drużyna ta plasuje się na dziewiętnastym miejscu w lidze, bilans bramek 3-5.

Gospodarze grali u siebie trzy mecze w których zdobyli siedem punktów, bilans bramek u siebie 6-0.

Goście na wyjazdach zagrali dwa razy i z obu tych meczów wrócili do domu bez punktów, bilans bramek na wyjazdach 1-3.

Mój typ na ten mecz to jedynka, Leixoes gra dobrze u siebie a Trofense jak widać po ich meczach wyjazdowych nie potrafi grać w tym sezonie dobrze na obcym terenie i z tego meczu też wróci bez punktów.

 

1:0

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benfica Lizbona - FC Pacos Ferreira



TYP 1 kurs około 1.25

 

Teoretycznie Benfica to wielki przegrany poprzedniego sezonu, a Pacos wielki wygrany bo tak należy określić zajęcie trzeciej lokaty uprawniającej do gry w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Niestety dla Portugalczyków, rosyjski Zenit pokazał że owe trzecie miejsce było czymś ponad miarę. Zenit w dwumeczu rozbił rywala, a i na krajowym podwórku dzieje się dla tej ekipy bardzo źle. Niby Benfica i Pacos to sąsiedzi w tabeli z poprzedniego sezonu i w związku z tym kurs na jedynkę mógłby wydawać się niski, ale tak naprawdę jest całkiem przyzwoity. Pucharowa klęska gości i zero punktów i zero strzelonych goli w trzech pierwszych kolejkach krajowej ligi pokazują słabość tej drużyny. Do tego trzynaście ostatnich gier ligowych tych drużyn kończyło się zwycięstwami aktualnego wicemistrza kraju, a jeśli chodzi o te potyczki ligowe w Lizbonie to już jedenaście kolejnych zakończyło się wygraną gospodarzy w tym często znaczną różnicą bramek bo np. dwie ostatnie w przewadze trzy bramkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...