Skocz do zawartości

UKRAINA


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi


Nie było innego tematu, więc daje ten :)

 

Piłka Nożna, Superpuchar Ukrainy, godz. 20:00

Spotkanie: Shakhtar Donieck - Dynamo Kijow

Typ: Shakhtar Donieck

Kurs: 1,8

Buk: Betclic

 

Analiza: Dziś dwie najlepsze drużyny ostatnich lat w lidze Ukraińskiej, stoczą bój o superpuchar Ukrainy. Mistrz Ukrainy - Shakhtar jest lekkim faworytem tego meczu i uważam, że słusznie. Drużyna z Doniecka zdobyła mistrzostwo wyprzedzając o 7 punktów właśnie drużynę z Kijowa. Jednakże Shakhtar zdecydowanie odpuścił końcówkę sezonu często remisując i przegrywając. Ciężko jest mi się dużo rozpisywać o tym meczu. Mogę jedynie napisać, iż drużyny w bezpośrednich starciach wygrały po razie na swoich boiskach. Jedyne co mnie skłania do tego typu, to gra zawodników z Doniecka. Grają naprawdę nieźle, co pokazali w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdzie odpadli dopiero z Barceloną, która jak się później okazało, wygrała LM. Dynamo grało dobrze w Lidze Europejskiej, gdzie odpadli w tej samej fazie rozgrywek co Shakhtar w LM - ćwierćfinale. Przegrali z Bragą, która w finale uległa FC Porto. Wielu z Was może uważać, że jest to typ bez większego pokrycia, ja jednak twierdzę, że Shakhtar jest zdecydowanie lepszym zespołem niż Dynamo, gra w piłkę o poziom lepiej i powinien zdobyć ten Superpuchar w regulaminowym czasie. Każdy inny wynik zaskoczy mnie - takie mecze są ciężkie do przewidzenia z uwagi na to, że drużyny już zakończyły rozgrywki, ale jak jużwspomniałem Shakhtar jest drużyną lepszą i powinien wygrać ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

mecz: Shakhtar Donetsk - Arsenal Kyiv

typ: Over 2.5

kurs: 1.75

bukmacher: Unibet

godzina: 16:00

 

analiza:

 

Bardzo ciekawe spotkanie w ukraińskiej Premier Liga na Donbas Arena Szachtar Donieck podejmie Arsenal Kijów. Obie ekipy mają swoje kłopoty, podopieczni Leonida Kuchuka ostatnio grają słabiej w lidze (zdobyli raptem 4 punkty w ostatnich 5 meczach), natomiast Mircea Lucescu wczoraj na konferencji prasowej powiedział, że na mecz z Arsenal ma raptem 16 zdolnych do gry zawodników.

Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu na over 2.5 strzelonych bramek. Szachtar mimo, że z kłopotami kadrowymi to jednak na Dombas Arena w lidze radzi sobie bardzo dobrze (8 zwycięstw i 1 porażka) przy czym jest bardzo skutecznych, bo zdobył już 24 gole w meczach u siebie. Arsenal natomiast ostatnio gra słabiej ale ma w swoich szeregach kilku doświadczonych zawodników, ponadto jest to zespół, który nieźle radzi sobie na wyjazdach (5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki).

W dotychczasowej historii Szachtar grał z Arsenalem 20 razy w lidze z czego wygrał 13 razy, 6 razy remisując i tylko raz przegrywając. Co najważniejsze jednak w tych meczach pada sporo bramek, Szachtar strzelił ich już 40 (średnio 2 na mecz) tracą 12. Oto na koniec wyniki z ostatnich meczów obu ekip na Donbas Arena:

28/11-10 Premier League Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 4:0 28/03-10 Premier League Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 3:1 12/04-09 Premier League Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 3:0 31/10-07 Ukraine Cup Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 4:1 01/09-07 Premier League Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 4:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna: Ukraina: Premier League

19.03.2012 18:00

Metalist Kharkiv - Karpaty

Typ: Wygra pierwszą połowę - Metalist Kharkiv

Kurs: 1.69

Buk: Betsson

 

Analiza:

 

Spotkanie 23 kolejki Preimer League w której faworyta nie trzeba wskazywać bo widać go gołym okiem. Drużyny walczą o zupełnie inne cele w lidze gospodarze o europejskie puchary natomiast goście o utrzymanie. Drużyna gospodarzy zapewne bedzie podbudowana zwycięstwem nad Olympiakosem i awansem do kolejnej fazy LE bedzie chciał powalczyć teraz o komplet punktów w lidze. Zawsze pojedynki pomiedzy tymi zespołami są wyrównane jednak tym razem drużyna gości nie daje zadnych szans. Drużyna gosci na wyjazdach gra fatalnie na 11 rozegranych spotkan odniesli tylko 1 zwyciestwo, zanotowali 5 remisow i 5 porazek. Trzecia siła na Ukrainie ma 10 pkt straty do Dyn. Kijów i bardzo cięzko bedzie ich dogonic bowiem ekipa Dynama w tym sezonie nie przegrała jeszcze spotkania w lidze! Wyniki jak i tabela wskazuja faworyta ale postanowilem postawić na wynik do przerwy i mam nadzieje że to gospodarze do szatni na przerwe beda schodzić prowadząc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna: Ukraina: Premier League

10.05.2012 18:00

Ch. Odessa - Obolon Kiev

Typ: 2

Kurs: 3,05

Buk: Betsafe

Analiza:

 

Gospdarze nie graja już o nic nie spadną nie mogą poprawić sobie pozycji w lidze dla Gości (21pkt) jest to mecz o 3pkt nie maja innej opcji tylko wygrać ten mecz, Jest to ostatnia kolejka mają 2pkt straty do 14 pozycji która dwarantuje pozostanie w lidze walczą o utrzymanie z Karpaty (23pkt) które graja z Arsenal Kiev (49pkt) w tym meczu Arsenal walczy o utzrymanie 4 pozycji i jakos nie chce mi sie wierzyć zeby ostatni mecz u siobie olali może paść ewentualnie remis w takiej sytuacji Obolon musi swój mecz wygrac przynajmniej 3 bramkami, tak wieć piłkarze maja wszystko w swojch nogach a inwestorzy na pewno nie chcą żeby spadli ponieważ muszą się zwrócic pieniądze za nowy stadion :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dnipro Dnjepropetrowsk - Dynamo Kiev godz. 16:30

typ: 1 (remis nie ma zakładu)

kurs: 2,50 :t:

Buk: Unibet

 

Dziś w Europie same szlagiery,ja jednak wygrałem,szlagier na Ukrainie. Bo takim na pewno można nazwać mecz w Dniepropetrowsku, gdzie miejscowe Dnipro podejmuję Dynamo Kijów.

Faworytem oczywiście jest doświadczony zespół z Kijowa. Ja jednak upatruję zwycięzcę tego meczu w gospodarzach tego spotkania. Jak już pisałem w tygodniu rozgrywają oni świetne spotkania.

W tym sezonie nie było jeszcze zespołu ,który wywiózł by choćby punkt z Dniepropetrowska. Dnipro u siebie leje każdego a dopiero ostatnio przegralin pierwsze spotkanie wyjazdowe,lecz nie z byle kim bo z Szachtarem,który w lidze do tej pory wygrał wszystko,jednak z Dniprem przegrywał a zwycięską bramkę zdobył dopiero w końcówce. W czwartek DD pokonało w wyjazdowym spotkaniu AIK Sztokholm 3-2,wcześniej w LE pokoanali u siebie PSV 2-0. Tak więc widać,że forma gospodarzy utrzymuję się na wysokim poziomie.

Dynamo w tej chwili jest wiceliderem za Szachtarem ,tracąc do nich 6 punktów a przed Dnipro,nad którymi mają 3 punkty przewagi. Dynamo na wyjazdach jednak już nie jest tak silny,w lidze poniósł 2 porażki 4-1 z Szachtarem co akurat tak nie dziwi,jednak już porażka z Połtawą to duże zaskoczenie. Do tego wyjazdowa porażka w LM z PSG 4-1. Patrząc na formę wyjazdową Kijowian z zespołami z wyższej półki,nie wróżę im dzisiaj sukcesu w Dniepropetrowsku. Zagrałem to spotkanie bez remisu,jednak nie wiem czy to nie błąd,warto chyba postawić czystą "jedynkę" po kursie 3,40 i chyba sam tak zrobię. Na koniec powtórzę - nikt jeszcze w tym sezonie nie wywiózł choćby punktu z Dniepropetrowska. Uważam,że Dynamo też tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dnipro Dnjepropetrowsk - Metalist Kharkiv godz. 18:30

typ:1

kurs: 2,30 :t:

Buk: William Hill

 

W 14 kolejce Ukraińskiej Premier League spotkają się zespoły występujące w Lidze Europejskiej. Niepokonane dotąd na własnym boisku Dnipro podejmie Metalist Charków. Gospodarze są w tej chwili na 2 pozycji za rewelacyjnym Szachtarem,natomiast zespół z Charkowa jest czwarty za Dynamem Kijów. Dnipro ma 3 punkty przewagi nad swoim rywalem. Oba zespoły świetnie prezentują się na boiskach europejskich,jednak dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze.

Nikt w tym sezonie jeszcze nie wywiózł choćby punktu z Dniepropetrowska i nie wydaję mi się,żeby ta sztuka udała się Metalistowi. 12 kolejnych wygranych na własnym boisku mówi samo za siebie, przegrywali tu m.in. Napoli i PSV w Lidze Europy oraz Dynamo Kijów. Piłkarze Dnipra byli bardzo blisko urwania punktów Szachtarowi,który w Ukrainie ograł wszystkich a w LM jest nie pokonany.

Oba zespoły zagrały w środę puchar, Dnipro wygrało z Mariupolem 2-0,natomiast Charków przegrał w dogrywce z Karpatami Lwów.

Choć oba zespoły są w wysokiej formie nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy,tak rozpędzona maszyna chyba jeszcze szybko się nie wykolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tavriya Simferopol - Dnipro Dnjepropetrowsk 18-11-12 12:30 2 :t:

Illichivec Mariupol - Metalist Kharkiv 18-11-12 14:30 2 :t:

 

Myślę,że oba te spotkania wygrają zespoły gości, Dnipro rewelacyjne u siebie na wyjazdach 1-4-2, sądzę że dzisiaj ten bilans zostanie poprawiony,ostatnie dwa mecze pomiędzy Tavriva - Dnipro kończyły się zwycięstwem gości,ostatni mecz rozgrywany w marcu Dnipro wygrało 2-0.

W drugim spotkaniu też stawiam na gości Metalist ma znakomity bilans wyjazdowych spotkań z Mariupolem , 6 zwycięstw i jeden remis,Mariupol w tych 7 meczach strzelił tylko jednego gola. Charków trochę lepszy na wyjeździe 3-2-2.

Ponadto oba zespoły w wysokiej formie zarówno w lidze jak i lidze europejskiej,sądzę że poradzą sobie z niżej notowanymi rywalami.

Kursy na oba spotkania ok. 1,70 -1,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Metalurg Donetsk - Dnipro Dnepropetrovsk godz. 15:00

typ: 2

kurs: 2,35

Buk: Bwin

 

Osiemnasta kolejka Ukraińskiej Premier League. W Doniecku Metalurg podejmuje Dnipro. Na kogo ja mogę w tym meczu postawić?? Głupie pytanie - oczywiście,że na Dnipro. Od jakiegoś czasu bardzo często na nich stawiam ,tym razem zrobię tak samo. Dnipro ostatnio poprawiło swoją grę w meczach wyjazdowych. Wygrało mecz z Symferopol 2-1 oraz w takim samym stosunku z PSV. Zespół z Dniepropietrowska rośnie w siłe,wygrał bardzo silną grupę w lidze europejskiej z PSV,Napoli oraz AIK Sztokholm na kolejkę przed końcem. W lidze Ukraińskiej w dalszym ciągu ustępuję tylko Szahtarowi,do którego zmniejszyli stratę o 11 punktów. Dnipro wygrało trzy kolejne mecze i podejrzewam,że wygrają czwarte kolejne spotkanie.

Metalurg tez ostatnio dobrze się spisuję wygrał 2 spotkania pokonując m.in. Dynamo Kijów 1-0. Zajmuję obecnie 6 miejsce ze stratą do lidera 23 punktów. U siebie nie są jakąś rewelacją ,ich bilans na własnym stadionie to 3-3-2. W ostatnim meczu tych drużyn w Doniecku ,który odbył się w maju Dnipro wygrało gładko 3-0.

Biorąc pod uwagę zwyżkową formą w meczach wyjazdowych piłkarzy z Dniepropietrowska uważam ten typ za pewny,do tej pory nie przejechałem się na tym zespolę i sądzę,że tak będzie w dalszym ciągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Karpaty Lwów - Dynamo Kijów



TYP 2, kurs około 1,5

 

Dla mnie dwójka to pewniak, a jak na pewniaka mamy tutaj całkiem wysoki kurs. Karpaty znajdują się bezpośrednio nad strefą spadkową czyli są słabe, ale z drugiej strony nad dwoma ekipami z miejsc spadkowych mają sporą przewagę także nie są specjalnie zagrożone spadkiem. Dynamo jest trzecie i choć na tytuł nie ma już szans to musi powalczyć o miejsce drugie dające prawo gry w kwalifikacjach Ligi Mistrzów a na tę chwilę traci do Metalista dwa punkty. Do końca sezonu pozostało już tylko siedem kolejek tak więc na wpadki grając przeciwko tak słabym rywalom nie ma już miejsca. Cztery ostatnie kolejki to dla piłkarzy z Lwowa zaledwie jeden punkt podczas gdy dla tych z Kijowa aż dziewięć, a jedyna porażka w tym czasie miała miejsce przeciwko Shakhtarowi. Również bezpośrednie starcia tych drużyn wypadają na korzyść Dynamo, które już pięć razy z rzędu ograło Karpaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość lukkaz

Spotkanie: Szachtar Donieck - Howerła Użhorod AHC (0:2,5)

Typ: 1

Kurs: 1,81

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 14.07.13 18:00

 

Dziś o godz. 18:00 na Donbas Arenie zostanie rozegrany mecz pierwszej kolejki ukraińskiej ekstraklasy między Szachatarem Donieck a Howerłą Użhorod. Mecz ten będzie mogło zobaczyć aż 52 tysiące kibiców.

 

Goście to 15. ekipa ubiegłego sezonu. Powinni spaść do pierwszej ligi, jednak w wyniku decyzji władz Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej o nieprzyznaniu Krzywemu Rogowi licencji oraz wycofaniu się z promocji do ekstraklasy drużyny Stali Ałczewśk obaj spadkowicze utrzymali się w lidze.

 

W ubiegłym sezonie goście zgromadzili 22 punkty w 30 meczach, o 57 mniej niż Szachtar. Wyjazdowy bilans z ubiegłego sezonu tej ekipy to 1W(w Symferopolu)-2R-12P. Najlepszymi strzelcami tej ekipy był Le Tallec oraz Raicević – po 5 bramek. W składzie gospodarzy zobaczymy m.in. 16-krotnego reprezentanta Niemiec Davida Odonkora czy byłego gracza Realu Madryt, Sevilli, QPR, Swansea i Vitesse – Jordiego Lopeza.

 

Szachtar nowy sezon zacznie bez najskuteczniejszego gracza ubiegłego sezonu - Henrich Mchitarian został sprzedany do Dortmundu. Siła w ataku została jednak uzupełniona – zespół zasilił m.in. 20-letni Brazylijczyk Fred, który już zdążył strzelić dwie bramki w spotkaniu o Superpuchar Ukrainy. Szachtar wygrał 3:1 z Odessą i sięgnął po pierwszy w nowym sezonie tytuł.

 

W składzie Szachtara ujrzymy uznanych w światowym futbolu graczy, znanych z skutecznych występów Doniecka w europejskich pucharach – Pyatowa, Hubschmana, Wellingtona, Eduardo da Silvę, Luiza Adriano, Fernando, Alexa Teixeirę, Ilsinho oraz kapitana zespołu Dario Srnę.

 

Gospodarze w ubiegłym sezonie wygrali 25 z 30 spotkań ligowych, przegrali tylko raz. Na własnym boisku Szachtar wygrał 14 z 15 meczów oraz raz zremisował (z Metalistem Charków). Górnicy przed własną publiką strzelili aż 48 bramek, tracąc tylko 7.

 

Ostatnie trzy mecze między obiema ekipami po pogromy Szachtara – zwycięstwa wyjazdowe 1:3 i 1:4 oraz ostatnia wiosenna wygrana 5:1 na Donbas Arenie.

 

Myślę, że głodny zwycięstw Szachtar rozjedzie niedoszłych spadkowiczów rozpoczynając rozgrywki ligowe od mocnego uderzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Metalist Kharkiv - Volyn Lutsk



TYP 1kurs 1.1-1.15

 

Ambicje Metalista sięgają zdecydowanie zdobycia tytułu mistrzowskiego na Ukrainie. W poprzednim sezonie Shakhtar okazał się zbyt mocny i w tym też tak może być. Jedno jest pewne, mistrz nie będzie tracił zapewne tak jak w poprzednich rozgrywkach zbyt wielu punktów więc by mu dorównywać nie można zaliczać wpadek. W przypadku Metalista takie spotkania jak to są super pewniakami i nie należy raczej spodziewać się w nich niespodzianek. Kurs dlatego jest niski, ale typ wydaje się niezwykle pewny. Jak na razie gospodarze wydają się być na początku sezonu w niezłej formie czego efektem jest dziesięć punktów w czterech grach i 2-0 z PAOKiem w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Volyn to trzynasta ekipa poprzedniego sezonu, a teraz zajmuje jedną pozycję niżej. Dwie ostatnie gry to dwie porażki i aż sześć straconych goli. Goła jedynka to pewniak, a i z handicapem pewnie można by trochę bardziej zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Liga: Premier League

Spotkanie: Volyn Lutsk - Shakhtar

Typ: Shaktar wygra + over2.5 w meczu

Kurs: 1.60

Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

 

 

W Ukraińskiej lidze Premier League dojdzie dziś do meczu, w którym zagrają Volyn Lutsk i Shakhtar. Faworytem tego spotkania będą goście, którzy obecnie zajmują drugą pozycję w tabeli ze stratą jednego punktu do lidera, ale z jednym meczem przewagi. Każdy mecz dla drużyny z Doniecka jest ważny, gdyż celem zespołu jest powrót na fotel lidera, który na koniec sezonu będzie premiowany występem w Lidze Mistrzów. Zaś cel zespołu Volyn Lutsk jest zupełnie inny - utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej Ukrainy. Do tego spotkania podchodzą z zapasem 6 punktów do strefy spadkowej, jeśli uda się utrzymać taki zapas do końca sezonu będą mogli się cieszyć. Volyn w tym sezonie zdobył większość punktów grając u siebie ( 10 z 13) strzelając i tracąc po 5 bramek. Mecze wyjazdowe to na pewno słabszy atut niż mecze u siebie Shakhtara, lecz jeśli chodzi o mecze z takiej klasy przeciwnikiem z jakim dziś się zmierzą nie powinno to stanowić problemu. Historia spotkań obu drużyn wyraźnie wskazuje pewną zależność - Shakhtar wygrywał i zazwyczaj w meczach padało minimum 3 bramki. Dziś historia powinna się powtórzyć i piłkarze z Doniecka powinni wygrać ten mecz, oraz w spotkaniu powinno paść minimum 3 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Piłka nożna, Ukraina 1, godzina 12:30, 1.12.2012

Zorya - Dnipro

Over 3.5 gola

3.50

Sportingbet

 

Dzisiaj o 12:30 w ekstraklasie ukraińskiej zmierzy się ze sobą Zorya i Dnipro. Dla gospodarzy jest to mecz numer 18 w tym sezonie, a dla gości dopiero 16 spotkanie (mają mecze zaległe). Zorya plasuje się na 8 miejscu w tabeli, a przyjezdni są na 4 pozycji w lidze. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Ostatnie 4 mecze między tymi dwoma ukraińskimi zespołami kończyły się wynikami 1:3, 1:1, 3:0 i 3:1. Jak widać 2 z nich zakończyły się wynikiem 4 bramkowym czyli over 3.5 gola. W tym sezonie Zorya w lidze miała 5 meczy zakończonych wynikiem powyżej 3.5 gola. Gospodarze mieli między innymi takie wyniki jak 4:0, 2:2, 3:1, 1:3. Goście na 15 meczy mieli aż 7 razy over 3.5 gola czyli prawie 50% wszystkich spotkań. Przyjezdni mieli między innymi takie rezultaty jak 2:2, 0:4, 2:3, 1:3. Dzisiaj moim zdaniem w tym meczu wpadną minimum 4 gole. Zapowiada cię ciekawy mecz. Mój typ to 2:2 i over 3.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Ukraina

Spotkanie: Ch. Odessa vs Szachtar Donieck

Typ: HT/FT- 2/2

Kurs: 2.38

Bukmacher: William Hill

Godzina: 16:00

Analiza:

 

Po wczorajszej wpadce z Metz (zaczęli strzelaninę dopiero w drugiej połowie) czas się odbudować dlatego zapraszam na mecz 1 ligi ukraińskiej gdzie mistrz kraju, najlepsza drużyna na Ukrainie Szachtar Donieck wybierze się do Odessy na spotkanie ligowe z tamtejszym Czarnomorcem.Obie drużyny to przedstawiciele Ukrainy w europejskich pucharach ale chyba na próżno szukać tu szans na punkty dla dzisiejszych gospodarzy.Szachtar ostatnio w dobrej formie po wygranej aż 4:0 w lidze mistrzów nad Realem Sociedad i po kilku wygranych w swojej lidze.Gra na wyjazdach mistrza Ukrainy nie wygląda za dobrze co doprowadziło do tego że mają tylko 2 punkty przewagi nad Dynamem Kijów ale dzisiejsze zwycięstwo może im dać bezpieczniejszą przewagę nad kijowską drużyną dlatego odpuszczania na pewno nie będzie.Najważniejszy dla nich mecz LM z Manchesterem United dopiero za prawie 2 tygodnie dlatego teraz mogą się w pełni skupić na meczu z Czarnomorcem i nie powinni odpuścić tego meczu.Ich gra na wyjazdach nie wygląda może za dobrze dlatego dziś czas na przełamanie i pewne zwycięstwo w Odessie.Bukmacherzy chyba sami widzą że tutaj nie ma innego rozwiązania jak 3 punkty Szachtara dlatego wystawiają na czysty win kursy od 1.30 do 1.40 więc jeśli chcemy grać w stronę mistrza Ukrainy to trzeba szukać podwyższenia kursu i dlatego ja gram 2/2 i liczę że dziś się na takim becie nie zawiodę tak jak wczoraj na Metz.Odessa do 4 drużyna tabeli (Szachtar lider) z 3 punktami straty do dzisiejszego rywala więc tutaj zwycięstwo gospodarzy daje im zrównanie się punktami z Szachtarem więc Mistrzowie Ukrainy na pewno nie będą chcieli do tego dopuścić i wyjdą z pełną mobilizacją na boisko by zgarnąć 3 punkty już w 1 połowie.Liczę na 2/2 i takiego planu się trzymam mimo że po wczorajszej wpadce Metz jestem sceptycznie nastawiony do stawianie HT/FT to jednak ten bet wydaje się dość pewny dlatego próbujemy go jeszcze raz.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )

Spotkanie: Karpaty Lwów - Illicziweć Mariupol

Typ: 1

Kurs: 2.25

Data: 16.04.2014

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na mecz 22 kolejki ukraińskiej Premier Ligi.

W mieście Lwów liczącym prawie siedemset sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowymi Futbolowy Klub Karpaty Lwów założonymi w 1963 roku o barwach zielono-białych a w gości z miasta Mariupol liczącego ponad czterysta sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w 1960 roku przez połączenie dwóch innych klubów posiadająca barwy czerwono-niebieskie a mianowicie Futbolowy Klub Illicziweć Mariupol.

Karpaty Lwów rozegrały w tym sezonie ligowym 21 spotkań w których zdobyły 23 punkty po 5 zwycięstwach, 5 remisach oraz 8 porażkach i zajmują obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 22-29.

Illicziweć Mariupol zdobył 24 oczka w swoich 21 meczach ligowych w tym sezonie po 7 zwycięstwach, 3 remisach oraz 11 porażkach co obecnie daje 10 pozycje w tabeli ukraińskiej Premier Ligi, bilans bramek 19-25.

Gospodarze u siebie zagrali 11 razy zdobywając 16 oczek po 4 wygranych, 4 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim terenie 13-15.

Goście zdobyli 7 punktów w swoich 10 spotkaniach rozegranych na wyjazdach w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 7 przegranych, bilans bramek w delegacjach 4-13.

Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli ligowej i dzieli ich tylko jeden punkcik a w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy nimi we Lwowie trzy razy wygrywali gospodarze, raz padł remis a raz wygrywali goście, bilans bramkowy w tych meczach 10-8 na korzyść drużyny Karpaty Lwów.

Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy tego widowiska, Futbolowy Klub Karpaty Lwów ostatnio u siebie złapało formę i potrafiło nawet zremisować z mocnym Dinamo Kijów i do tego mają coś do udowodnienia gościom z którymi ostatnio przegrali u siebie aż 1-5 i na pewno będą chcieli zrobić wszystko aby zmazać tamtą plamę i wygrać to spotkanie a Futbolowy Klub Illicziweć Mariupol na wyjazdach w tym sezonie ligowym bardzo słabo i traconych dużo bramek i moim zdaniem przegrają kolejny raz w delegacjach z dobrze zmotywowanymi gospodarzami chcącymi zmazać plamę z ich ostatniego spotkania rozegranego we Lwowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )

Spotkanie: Karpaty Lwów - Illicziweć Mariupol

Typ: 1

Kurs: 2.25

Data: 16.04.2014

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na mecz 22 kolejki ukraińskiej Premier Ligi.

W mieście Lwów liczącym prawie siedemset sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowymi Futbolowy Klub Karpaty Lwów założonymi w 1963 roku o barwach zielono-białych a w gości z miasta Mariupol liczącego ponad czterysta sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w 1960 roku przez połączenie dwóch innych klubów posiadająca barwy czerwono-niebieskie a mianowicie Futbolowy Klub Illicziweć Mariupol.

Karpaty Lwów rozegrały w tym sezonie ligowym 21 spotkań w których zdobyły 23 punkty po 5 zwycięstwach, 5 remisach oraz 8 porażkach i zajmują obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 22-29.

Illicziweć Mariupol zdobył 24 oczka w swoich 21 meczach ligowych w tym sezonie po 7 zwycięstwach, 3 remisach oraz 11 porażkach co obecnie daje 10 pozycje w tabeli ukraińskiej Premier Ligi, bilans bramek 19-25.

Gospodarze u siebie zagrali 11 razy zdobywając 16 oczek po 4 wygranych, 4 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim terenie 13-15.

Goście zdobyli 7 punktów w swoich 10 spotkaniach rozegranych na wyjazdach w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 7 przegranych, bilans bramek w delegacjach 4-13.

Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli ligowej i dzieli ich tylko jeden punkcik a w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy nimi we Lwowie trzy razy wygrywali gospodarze, raz padł remis a raz wygrywali goście, bilans bramkowy w tych meczach 10-8 na korzyść drużyny Karpaty Lwów.

Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy tego widowiska, Futbolowy Klub Karpaty Lwów ostatnio u siebie złapało formę i potrafiło nawet zremisować z mocnym Dinamo Kijów i do tego mają coś do udowodnienia gościom z którymi ostatnio przegrali u siebie aż 1-5 i na pewno będą chcieli zrobić wszystko aby zmazać tamtą plamę i wygrać to spotkanie a Futbolowy Klub Illicziweć Mariupol na wyjazdach w tym sezonie ligowym bardzo słabo i traconych dużo bramek i moim zdaniem przegrają kolejny raz w delegacjach z dobrze zmotywowanymi gospodarzami chcącymi zmazać plamę z ich ostatniego spotkania rozegranego we Lwowie.

 

0:1

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )

Spotkanie: FK Sevastopol - Metalurg Zaporoże

Typ: 1

Kurs: 1.85

Data: 23.04.2014

Godz: 16:00

Bukmacher: Betsson

 

Analiza:

W meczu ekstraklasy ukraińskiej dojdzie dziś do spotkania FK Sevastopol z Metalurgiem Zaporoże. Gospodarze są w tabeli na 12 miejscu, w 22 meczach zgromadzili 25 punktów (7 zwycięstw, 4 remisy i 11 porażek, gole 22:38). Na własnym boisku spisują się nieźle: w 10 meczach 5 razy zwyciężali, 2 razy remisowali i ponieśli 3 porażki (bramki 13:11). Goście to jedna z dwóch najsłabszych ekip ligi, które wyraźnie odstają od reszty stawki. Do tej pory rozegrali 24 mecze, w których zdobyli zaledwie 11 punktów (2 zwycięstwa, 5 remisów i 17 porażek, gole 17:44). Mniej punktów - 9 - ma tylko Tavrija Symferopol. Strata do 13 w tabeli Hoverli Użhorod to aż 11 punktów. Mimo to mogą się utrzymać w lidze, bo dzięki wycofaniu z rozgrywek Arsenału Kijów spada tylko jeden zespół. Wyjazdowy dorobek punktowy wygląda bardzo blado: 11 meczów i tylko 2 punkty po 2 remisach (na początku rozgrywek z Zorią Ługańsk i Hoverlą Użhorod) i 9 kolejnych porażkach (bilans bramkowy 6:24). W poprzedniej rundzie w meczu dzisiejszych przeciwników padł remis 2:2 (w Zaporożu). We wcześniejszych latach Sevastopol dwukrotnie podejmował Metalurga i dwa razy wygrywał - w 2012 roku 2:1 i w 2010 1:0. Pewniakiem do zwycięstwa w tym meczu według mnie są dzisiejsi gospodarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )

Spotkanie: Shahtar Donieck vs Tavriya

Typ: over 2,5

Kurs: 1,42

Data: 23.04.2014

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Mecz 25 kolejki Ukraińskiej Premier League Shakhtara z Tavriyą. Faworyt jest tylko jeden tej konfrontacji,nie wiadomą jest tylko ilość bramek strzelonych w tym spotkaniu.Gospodarze to aktualny lider z dorobkiem 53 punktów,który zaliczył w tym sezonie 17 zwycięstw,2 remisy i 5 porażek.Gospodarze nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w tym spotkaniu a na pewno z tak słabym przeciwnikiem jakim jest Tavriya,bo maja tylko 3 punkty przewagi nad Dnipro,które ma jeden mecz zaległy.Gospodarze w swoim składzie mają znakomitych zawodników, którzy są usposobieni ofensywnie ,a mowa tu o Brazylijczykach Adriano,Douglas Costa,Alex Teixeria,Bernard,czy Ilsinho. Sama ilość zdobytych bramek przez tych zawodników mówi samo za siebie,bo strzelili 52 bramki a stracili zaledwie 20. Gospodarze maja w tym roku znakomitą serię gdzie na 7 rozegranych spotkań w lidze wygrali 5 a tylko 2 przegrali. Widać ,że kroczą z meczu na mecz po koronę Mistrzowską w tym sezonie.Goście drużyna Tavriyi zajmuje ostatnie miejsce w lidze i jest jednym z głównych kandydatów do spadku.Zdobyli do tej pory zaledwie 9 punktów wygrywając 2 spotkania, 3 remisując i aż 19 razy musieli uznać wyższość rywali.Ich gra defensywna jest tragiczna,bo stracili 39 bramek,a ofensywa jest najgorsza w lidze,bo strzelili zaledwie 13 bramek.Przyjezdni mają serię 10 meczy bez zwycięstwa i w tym spotkaniu zanosi się na kolejny pogrom,bo patrząc na obecną dyspozycję obu drużyn nie wydaje mi się aby goście byli w stanie zagrozić bramce gospodarzy.Uważam ,że w tym spotkaniu zostanie powtórzony wynik z dwóch ich ostatnich konfrontacji a były to wyniki 4-0 i 5-0 dla Shakhtara.,więc proponuje zagrać również over 3,5 po kursie około 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )

Spotkanie: Illicziweć Mariupol - Worskła Połtawa

Typ: 1

Kurs: 2.20

Data: 24.04.2014

Godz: 14.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie do ukraińskiej Premier Ligi.

W mieście Mariupol liczącym ponad czterysta sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stadion "Illicziweć" mogącym pomieścić prawie dwanaście i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy drużyną założoną w 1960 roku przez połączenie dwóch innych klubów posiadającą barwy czerwono-niebieskie o nazwie Futbolowy Klub Illicziweć Mariupol a w gości z miasta Połtawa liczącego niecałe trzysta tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1955 o barwach biało-zielonych a mianowicie Futbolowy Klub Worskła Połtawa.

Illicziweć Mariupol rozegrał w tym sezonie ligowym 23 spotkania w których zdobył 30 punktów po 9 zwycięstwach, 3 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 22-26.

Worskła Potława zdobyła 33 oczka w swoich 33 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 9 remisach oraz 6 porażkach co daje 8 pozycję w tabeli ukraińskiej Premier Ligi, bilans bramkowy 31-31.

Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 11 razy zdobywając 17 oczek po 5 wygranych, 2 remisach oraz 4 porażkach, bilans na swoim Stadion "Illicziweć" 15-12.

Goście na wyjazdach 15 punktów w swoich 11 spotkaniach po 4 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach w tym sezonie ligowym 12-15.

Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się ze sobą porównywalne ekipy i do tego sąsiadujące ze sobą w tabeli ligowej i różnicy 3 punktów na korzyść gości z Połtawy a w ostatnich pięciu spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy tymi rywalami w mieście Mariupol dwa razy wygrywali gospodarze, raz padł remis oraz dwa razy wygrywali goście, bilans bramkowy w tych pojedynkach 8-10 dla gości tego pojedynku.

Mój typ jednak to jedynka, Futbolowy Klub Illicziweć Mariupol po przerwie zimowej u siebie nawet bez remisu i do tego pokonali groźną jedenastkę z Odessy lecz w ostatnim meczu przed zimową przerwą zremisowali na swoim terenie z bardzo dobrym Metalistem Charków czyli u siebie ta drużyna potrafi dobrze zagrać oraz w ostatnich dwóch spotkaniach tez pokonali ich teraźniejszego przeciwnika do którego tracą 3 oczka i na pewno będą chcieli je odrobić a Futbolowy Klub Worskła Połtawa ostatnio na wyjazdach słabo to znaczy po przerwie zimowej jeden remis oraz dwie porażki i moim zdaniem gospodarzom uda się odrobić w tym spotkaniu te trzy punkty różnicy do gości na swoim terenie w ukraińskim Mariupolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )

Spotkanie: Chornomorets Odessa - Dynamo Kijów

Typ: over 2.5

Kurs: 2.10

Data: 24.04.2014

Godz: 18:30

Bukmacher: Betfair

 

Analiza:

W 20 kolejce ukraińskiej ekstraklasy odbędzie się dziś bardzo ciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy odesskim Chornomortsem a stołecznym Dynamem Kijów - spotkanie drużyn aspirujących do gry w europejskich pucharach. Gospodarze to piąty zespół ligi: w 23 meczach zgromadzili 39 punktów (11 zwycięstw, 6 remisów, 6 porażek, gole 25:18). Goście są o dwie lokaty wyżej - po 24 rozegranych meczach mają 46 punktów (14 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek, gole 48:29). Jak łatwo policzyć w spotkaniach z udziałem Dynama pada prawie dwukrotnie więcej goli niż w meczach Chornomortsa (77 : 43) - a więc będzie to spotkanie najbardziej "underowej" z najbardziej "overową" ekipą ligi. Przeciętna Chornomortsa to zaledwie 1.87 gola na mecz, Dynama - 3.21. Mecze z udziałem dzisiejszych gospodarzy w 30 procentach kończyły się wynikiem powyżej 2.5 gola, w przypadku Dynama ten wskaźnik to 62%. Jednak pomimo tak małej ilości goli w meczach Chornomortsa kilka rzeczy przemawia za tym, że dzisiaj będzie wysoki wynik. W kilku ostatnich ich spotkaniach padało wiele bramek: 2:3 z Metalurgiem Donieck, 3:0 z Metalurgiem Zaporoże czy 1:3 z Iliczywcem Mariupol. W meczach pomiędzy dzisiejszymi przeciwnikami także często padało dużo goli. W ostatnich 14 spotkaniach aż 10-krotnie padły 3 lub więcej bramki:

11.08.13 PRE Dynamo Kiev Ch. Odessa 1 : 2

31.03.13 PRE Ch. Odessa Dynamo Kiev 0 : 2

25.08.12 PRE Dynamo Kiev Ch. Odessa 2 : 0

01.04.12 PRE Dynamo Kiev Ch. Odessa 3 : 1

18.09.11 PRE Ch. Odessa Dynamo Kiev 1 : 2

05.12.09 PRE Ch. Odessa Dynamo Kiev 0 : 1

18.07.09 PRE Dynamo Kiev Ch. Odessa 5 : 0

12.04.09 PRE Dynamo Kiev Ch. Odessa 3 : 1

21.09.08 PRE Ch. Odessa Dynamo Kiev 0 : 3

01.12.07 PRE Dynamo Kiev Ch. Odessa 5 : 2

01.08.07 PRE Ch. Odessa Dynamo Kiev 0 : 0

26.11.06 PRE Ch. Odessa Dynamo Kiev 2 : 3

21.07.06 PRE Dynamo Kiev Ch. Odessa 4 : 1

26.03.06 PRE Dynamo Kiev Ch. Odessa 4 : 1.

Dzisiaj typuję, że piłka przynajmniej 3 razy znajdzie się w siatce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )

Spotkanie: Illicziweć Mariupol - Worskła Połtawa

Typ: 1

Kurs: 2.20

Data: 24.04.2014

Godz: 14.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie do ukraińskiej Premier Ligi.

W mieście Mariupol liczącym ponad czterysta sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stadion "Illicziweć" mogącym pomieścić prawie dwanaście i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy drużyną założoną w 1960 roku przez połączenie dwóch innych klubów posiadającą barwy czerwono-niebieskie o nazwie Futbolowy Klub Illicziweć Mariupol a w gości z miasta Połtawa liczącego niecałe trzysta tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1955 o barwach biało-zielonych a mianowicie Futbolowy Klub Worskła Połtawa.

Illicziweć Mariupol rozegrał w tym sezonie ligowym 23 spotkania w których zdobył 30 punktów po 9 zwycięstwach, 3 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 22-26.

Worskła Potława zdobyła 33 oczka w swoich 33 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 9 remisach oraz 6 porażkach co daje 8 pozycję w tabeli ukraińskiej Premier Ligi, bilans bramkowy 31-31.

Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 11 razy zdobywając 17 oczek po 5 wygranych, 2 remisach oraz 4 porażkach, bilans na swoim Stadion "Illicziweć" 15-12.

Goście na wyjazdach 15 punktów w swoich 11 spotkaniach po 4 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach w tym sezonie ligowym 12-15.

Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się ze sobą porównywalne ekipy i do tego sąsiadujące ze sobą w tabeli ligowej i różnicy 3 punktów na korzyść gości z Połtawy a w ostatnich pięciu spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy tymi rywalami w mieście Mariupol dwa razy wygrywali gospodarze, raz padł remis oraz dwa razy wygrywali goście, bilans bramkowy w tych pojedynkach 8-10 dla gości tego pojedynku.

Mój typ jednak to jedynka, Futbolowy Klub Illicziweć Mariupol po przerwie zimowej u siebie nawet bez remisu i do tego pokonali groźną jedenastkę z Odessy lecz w ostatnim meczu przed zimową przerwą zremisowali na swoim terenie z bardzo dobrym Metalistem Charków czyli u siebie ta drużyna potrafi dobrze zagrać oraz w ostatnich dwóch spotkaniach tez pokonali ich teraźniejszego przeciwnika do którego tracą 3 oczka i na pewno będą chcieli je odrobić a Futbolowy Klub Worskła Połtawa ostatnio na wyjazdach słabo to znaczy po przerwie zimowej jeden remis oraz dwie porażki i moim zdaniem gospodarzom uda się odrobić w tym spotkaniu te trzy punkty różnicy do gości na swoim terenie w ukraińskim Mariupolu.

 

1:2

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - UKRAINA: Premier League

Godzina:20:30

Spotkanie: M.Zaporoże - Hoverla Uzhorod :plus: 2-1

Typ:1

Kurs:2.15

Bukmacher:Sportingbet

Analiza:

 

Metalurg Zaporoże zakończył ostatni sezon na 14 miejscu, ale w tym właściciel zapowiedział, że jego zespół zajmie w czolowej szóstce ligi . Przyszli do zespołu dobrzy gracze jakości jak Pashaev i Lyopa z Karpat Lwów Lysytsky z Howerli.Zatrzymano też kluczowych graczy np: Jurij Shturko najlepszy strzelec (27/6). Mają dobrego trenera Tarana, który jest znany z wcześniejszej dobrej pracy w Kryvbassie.

W pierwszejkolejce przegrali z Szachtarem 0:2, więc bardzo im zależy na zdobyciu w tym meczu kompletu punktów w domu. Goście zaś mają duże problemy finansowe i najlepsi gracze druzyny w większości już opuścili zespół -Razvan Cocis (18/3), Vitali Balashov (10/1), Damien Le Tallec (20/1), Witalij Buyalsky (18/2), Ołeksij Szewczenko (1/0 GK), Wiaczesław Sharpar (9/3), Marius Niculae (13/3), Cristian Oros (16/0), Sotirios Balafas (20/1), Wołodymyr Yezerskiy (8/0).Ci co pozostali nie otrzymują pensji od 6-7 miesięcy i mają zamiar w tym meczu nie zagrać , jeśli nie otrzymają wynagrodzenia. Ukraińska Federacja piłki nożnej chce wykluczyć zespół z Premier League.Myślę,że ten mecz to spokojne zwycięstwo gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Piłka nożna, Ukraina, Premier League, godz. 20:00

Spotkanie: Dnipro - Olimpik Donetsk

Typ: 1.Połowa X

Kurs: 2.87

Buk: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

Już o godzinie 20:00 dojdzie do spotkania kończącego 7 kolejkę Ukraińskiej Premier League pomiędzy Dnipro Dniepropietrowsk, a Olimpik Donieck. Patrząc na kursy w okolicach 1,15 zdecydowanym faworytem wydają się być gospodarze. Ja jednak uważam, że goście mogą zdobyć tutaj jakieś punkty. Dnipro po 6 meczach ma na koncie 16 punktów [5-1-0] zajmując obecnie 2 lokatę. Strata do lidera to tylko 2 punkty i dzisiejszy zaległy mecz. Sezon zaczęli zatem bardzo dobrze. Mimo iż nie ponieśli porażki to jednak męczyli się kilkakrotnie z rywalami. M.in minimalne wygrane po 1:0 z Volyn Lutsk, Metalurgiem Zaporoże, w pucharze z 2 ligowym Desna oraz remis 1:1 z Vorsklą. Widać zatem, że wygrane nie przychodziły im łatwo. Do tego warto dodać, że pierwsze połowy w ich wykonaniu są bardzo przeciętne. Zremisowali 4 razy pierwsze 45 minut licząc 6 spotkań ligowych. Na własnym boisku zagrali w tym sezonie 5 meczy (licząc również mecze pucharowe). A w tych spotkaniach aż 4 razy padł bezbramkowy do przerwy. Bez wątpienia jest to zespół "drugiej połowy". W drugiej części gry Dnipro prezentuje się zdecydowanie lepiej o czym świadczą mecze w tym sezonie. Jeśli chodzi o gospodarzy warto na koniec dodać, że mają za sobą spotkanie w LE z Interem Mediolan. A w ciągu ostatnich 9 dni będzie to ich 3 mecz, a więc niektórzy gracze mogą być trochę zmęczeni. Przejdę teraz do gości. Gracze z Doniecka to tegoroczny beniaminek. Nikt się chyba nie spodziewał, że po 6 kolejkach będą zajmowali miejsce w czołówce. Na chwilę obecną plasują się na miejscu 5. Wygrali 3 z 6 spotkań, zanotowali remis i dwie porażki. Przegrali wysoko w derbowym pojedynku z Szachtarem oraz Odessą, a zremisowali wyjazdowe spotkanie z Dynamem Kijów. Widać zatem że są w wstanie sprawić niespodziankę. Zwłaszcza że pierwsze połowy w ich wykonaniu są całkiem niezłe. Przegrali tylko 2 razy pierwsze 45 minut, a w 3 wypadkach remisowali do przerwy. Goście w meczach wyjazdowych grają bardzo defensywną piłkę. Tracą bardzo mało goli, jak również mają sporo problemów ze strzelaniem bramek. W 3 spotkaniach tego sezonu ani razu nie dali strzelić sobie bramki przez gospodarzy, a sami dwukrotnie strzelili na boiskach rywali. W dzisiejszym meczu stawiam na remis w pierwszej części gry. Oba zespoły w tym sezonie bardzo często remisowali pierwsze 45 minut. Goście mają za sobą już 2 spotkania w ciągu tych 9 dni, a spotykają się z zespołem który na wyjazdach gra bardzo defensywnie i ciężko jest im strzelić bramki o czym przekonało się już Dynamo Kijów. Myślę, że do przerwy zobaczymy bezbramkowy remis. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna Ukraina

Spotkanie: Dynamo Kijów - Szachtar Donieck

Typ: 2

Kurs: 2.40

Godz: 18:30

Bukmacher: Betclic

Analiza: W niedzielny wieczór na Ukrainie zostanie rozegrany mecz, który od kilku lat jest najważniejszym na ich terenie. W Kijowie zmierzy się tamtejsze Dynamo z Szachtarem Donieck. Po 7 kolejkach na pozycji lidera znajduję się.. Dnipro, więc mała niespodzianka. Tuż za nim jest Szachtar a także na 3 miejscu Dynamo Kijów. Goście są znani, że wychowują młodych, brazylijskich graczy i w tym roku nie jest inaczej. W ostatnim meczu z FC Porto w wyjściowej 11 wystąpiło aż 6 graczy Brazylijskich a na ławce zasiadło jeszcze 4 graczy z Ameryki Południowej. W 18-tce meczowej znalazło się tylko 7 Ukraińców czyli mniej niż graczy z Brazylii. Szachtar jest ostatnio w niezłej formie, z FC Porto do 89min prowadzili 2:0 ale w końcówce stracili 2 bramki i mecz zakończył się rezultatem 2:2. W lidze ostatnio dość pechowo przegrali z Zorya u siebie 0:1 ale wcześniej w lidze wygrali wszystkie 6 meczy. Gospodarze za to grają w LE i ostatni wygrali ze Steaua 3:1(Jedną bramkę strzelił Teodorczyk). W lidze Dynamo jeszcze nie przegrało ale na 7spotkań 2 zremisowali gdzie byli faworytami. Kłopoty sprawili im także jak Szachtarowi klub Zorya (wynik 2:2). Moim zdaniem goście pokonają gospodarzy i umocnią na pozycji wicelidera albo może wskoczą na lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )
Spotkanie: FK Zorya Luhansk - FK Olimpik Donetsk
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 28.02.2015
Godzina: 13.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 15 kolejkę ligową ukraińskiej Premier Ligi.
W mieście Luhansk liczącym ponad czterysta dwadzieścia pięć tysięcy mieszkańców na Avanhard Stadium mogącym pomieścić ponad dwadzieścia dwa tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Futbolowy Klub Zorya Luhansk założonym w 1923 roku o barwach biało-czarnych a w gości z miasta Donetsk liczącego ponad dziewięćset siedemdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców przyjedzie zespół założony w roku 2001 o barwach biało-czarno-niebieskich a mianowicie Futbolowy Klub Olimpik Donetsk.
FK Zorya Luhansk rozegrała w tym sezonie ligowym 14 spotkań w których zdobyła 21 punktów po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 17-16.
FK Olimpik Donetsk zdobył 22 oczka w swoich 14 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli ukraińskiej Premier Liga, builans bramek 14-26.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 7 razy zdobywając 13 oczek po 4 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Avanhard Stadium 12-8.
Goście zdobyli 6 punktów w swoich 7 spotkaniach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 1 zwycięstwie, 3 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-15.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligoej dzieli tylko 1 oczko i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Futbolowy Klub Zorya Luhansk lepiej gra na swoim terenie i po przerwie zimowej na Ukrainie dalej powinni kontynuować wygrane przed swoją publicznością a Futbolowy Klub Olimpik Donetsk na wyjazdach gra słabo i traci sporo bramek praktycznie ich nie strzelając i moim zdaniem pełna pula 3 punktów pozostanie w mieście Luhansk na tamtejszym Avanhard Stadium.

 

5:1

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
 

 

Dyscyplina: piłka nożna, Ukraina

Data, godzina:  04.10.2015 18-30

Spotkanie:  Vorlska - Dynamo Kijów

typ: Dynamo

kurs: 1,57


 

Analiza:

Za naszą wschodnią granicą dojdzie dzis do pojedynku dwoch jedynych zespołów w lidze, ktore nie zaznały jeszcze goryczy porażki. I choc to juz dziesiata kolejka to nie jest to pojedynek Dynama z Szachtarem, lecz Dynama z Vorlską. To ze zespół ze stolicy notuje swietny początek sezonu wcale nie dziwi, bo wszak to od wielu lat zespoł ktory nadaje ton ligowej rywalizacji. Vorlska natomiast puka do ligowej czołówki i to im sie udało właśnie w poprzednim sezonie bo na koniec sezonu zajęli piąte miejsce dajace im prawo gry w eliminacjach do Ligi Europejskiej ( tu lepsza od ukrainców lepsza okazała sie słowacka Zilina). W tym sezonie potwierdzaja ze poprzedni sezon nie był przypadkiem, bo wciąż są niepokonani w lidze. Problemem jest natomiast to, ze tez nie wygrywaja, bo zwyciestw odniesli zaledwie trzy przy az szesciu remisach. To raczej na dłuższą metę moze nie wystarczyc by zajac miejsce w czworce (ukraina straciła jedno miejsce w LE). A dzisiaj najtrudniejsze z ligowych wyzwań, bo Dynamo wydaje sie po raz kolejnym poza zasiegiem ligowych rywali. Poprzedni sezon należał zdecydowanie do nich - wygrali dwadziescia meczy i sześć zremisowali dystansując drugi Szachtar aż o dziesięć punktów. Jak na stosunkowo krótki sezon (gra sie po dwadziescia sześć meczy) to przewaga wręcz miażdżąca.  I w tym roku pewnie bedzie podobnie, bo jedyny zespół teoretycznie mogący im zagrozić - Szachtar - z powodów politycznych nie jest juz tak samo silny kadrowo jak kiedys no i oczywiscie nie gra u siebie. Teraz zawodnicy udający sie na Ukrainę wybierają grę dla Dynama a nie dla Szachtaru. I faktycznie kadra Dynama wygląda bardzo dobrze, co powinno zaowocować kolejnych ligowym triumfem a do tego nie ma co ukrywac o sporych aspiracjach w Lidze Mistrzów. Początek fazy grupowej również wypadł bardzo dobrze, bo po dwoch kolejkach sa liderami grupy po remisie z Porto i wygranej z Hapoelem Tel Aviv. Jak widac Dynamo swietnie gra na wszystkich frontach, a to za sprawa silnej i szerokiej kadry kijowskiego zespołu. W poprzednim sezonie Dynamo wygrało oba mecze z Vorlską - 1-0 u siebie i 3-0 na wyjeździe. W dzisiejszym spotkaniu uważam ze równiez gospodarze nie dadzą rady Dynamu, ktore jest w gazie. Stawiam na kolejną wygraną zespołu Siergieja Rebrova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )
Spotkanie: Dnipro Dniepropietrowsk - Volyn Lutsk
Typ: Volyn Lutsk lub remis (X2)
Kurs: 1.75
Data: 24.07.2016
Godzina: 18.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:

W 1 kolejce Dnipro zmierzy się z Volyn Lutsk.Ten mecz zwrócił moją uwagę za względu na spadki kursów,po głębszej analizie wszystko stało się jasne.W trakcie przerwy oba zespoły miały problemy finansowe i Dnipro pozbyło się większości podstawowych zawodników.SELEZNEV (16/10, najlepszy strzelec), Bruno Gama (23/1) Papa (22/0), Mateus (23/7) , Chygrynskiy (13/1), Leo Matos (19/1), Douglas (13/0), Kobakhidze (1/0), Tomechak (9/0) Bezus (20/4), Pico (12/2), Ruic (14/6) Adamyuk (3/0) Lashtuvka (9) Fedetskiy (13/0) Edmar (10/1), Rotan (21/4).Zespół opuścił trener Markevich i obecnie zastępuje go Dmytro Mykhailenko,który wcześniej trenował młodzieżową drużynę Dnipro.W tej chwili, oprócz kilku doświadczonych graczy w zespole,większość to młodzież.Dnipro odbyło krótki obóz w Holandii gdzie pograli sobie z amatorami.Volyn Lutsk miał obóz przygotowawczy w Słowenii i zagrali tam kilka spotkań na wysokim poziomie (Vitorul, Slovan, Panduri, Sturm Graz, Maribor, Jagiellonia).Patrząc na obie drużyny,X2 w stronę Wołynia wydaje się być dobrą opcją.Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Ukraina, Pari-Match League

Godzinna:  20:00

Spotkanie: Shakhtar - Dyn. Kiev

Typ: over 2.5

Kurs: 1.97

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

Na piątkowy wieczór w ramach 7 kolejki Ukraińskiej  Pari-Match League zaplanowano wielki hit tych rozgrywek w którym Shakhtar będzie podejmować Dynamo Kijów. Gospodarze mimo zmiany trenera który był twórcą sukcesów tej ekipy, dalej gra piłkę do przodu z dużą ilością kombinacji i techniki.  Paulo Fonseca nie za wiele zmienia w tym styl gry tej ekipy który przynosił wiele sukcesów. Oczywiście nadal mamy kolonia świetnych technicznie Brazylijczyków którzy potrafią świetnie utrzymywać się przy piłce, minąć rywala i strzelić.  Jakoś tej ekipy na krajowym podwórku ale i nie tylko w ofensywie naprawdę jest ogromna,  mają łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych i tak też będzie dzisiaj, widziałem kilka spotkań w tym sezonie i jedyne zastrzeżenie to czasami jest do skuteczności co się odbiło szczególnie na Lidze Mistrzów gdzie mogli roznieść Young Boys w pierwszym starciu z 5:0 bo mieli kolosalną przewagę a skończyło się na 2:0 i odrobieniu strat przez Szwajcarów w rewanżu i odpadnięciu Ukraińców po karnych.  Motywacja na takie starcie będzie ogromna tym bardziej że przegrali mecz o Superpuchar i myślę że ta skuteczność będzie na lepszym poziomie bo o sytuacje bramkowe się nie martwię, na pewno nie będzie zwalniani tempa gry przez 90 minut będą chcieli po prostu strzelać u upokorzyć rywala.  Z mocnymi rywalami od razu spada jakość w defensywie bo wiadomo przy takim ofensywnym ustawieniu i tylu Brazylijczykach w składzie którzy nie mają we krwi defensywnej gry będą spore luki które rywal będzie wstanie wykorzystać.  Forma jest 6 spotkań komplet zwycięstw z 17 bramkami strzelonym i jak wspomniałem motywacja w ofensywie  i większe skupienie jest na wymagającego rywala o czym przekonało się Dnipro czyli trzeci zespół poprzedniego sezonu przegrywając 4:0.  Goście przed przerwą reprezentacyjną zanotowali niespodziewaną porażkę u siebie z Vorskla 0:2 i już muszą odrabiać rzecz jasna straty do dzisiejszego rywala.  Mistrz kraju nie jest tak kreatywnym i bramkostrzelnym zespołem ale swoją defensywą przed rokiem wygrał mistrza ta jednak dla mnie jest znacznie słabsza w tym roku już na tym etapie stracili połowę tego co przed rokiem i widać to szczególnie w ostatnich spotkaniach gdzie rywale strzelali i potrafili naprawdę łatwo tworzyć sytuacje bramkowe.  W ofensywie na pewno będą mogli polegać dziś na kontrach i bardzo szybkich skrzydłach i to im da tutaj na pewno sporo sytuacji bramkowych.  Na koniec nie wolno zapominać że tutaj będzie ostro ze spora ilością kartek zapewne a po jednej i drugie są specjaliści  od zdobywania bramek po stałych fragmentach gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Ukraina ( Premier League )
Spotkanie: FC Vorskla Poltava - FC Olimpik Donetsk
Typ: FC Vorskla Poltava:plus:2:1
Kurs: 2.00
Data: 28.10.2018
Godzina: 18:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na Ukrainę gdzie w tamtejszej Premier League na Butovsky Vorskla Stadium zmierzą się ze sobą w 13 kolejce ligowej o punkty miejscowe Football Club Vorskla Poltava a w gości przyjedzie drużyna Football Club Olimpik Donetsk.

FC Vorskla Poltava w tym sezonie ligowym zajmuje 4 miejsce w tabeli ligowej ze zdobytymi 18 punktami w swoich 12 meczach natomiast FC Olimpik Donetsk plasuje się na 9 pozycji w tabeli Premier League na Ukrainie ze zdobytymi 15 oczkami w swoich 12 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa oraz 2 przegrane i bilans bramek 7-6 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 7-6.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo lepiej grających przed swoją publicznością gospodarzy którzy będą chcieli przerwać serię 2 spotkań przegranych u siebie choć jedna porażka była raczej wkalkulowana z kijowskim Dynamem a goście na wyjazdach bardzo średnio i moim zdaniem nie dadzą rady gospodarzom tego spotkania i zaliczą 3 porażkę w delegacjach i to FC Vorskla Poltava dopisze sobie komplet 3 ligowych oczek na swoim terenie do tabeli ligowej.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By bigbraine777,

+45pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...