Skocz do zawartości

Czat - Polska Piłka


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

W coraz trudniejszej sytuacji jest szkoleniowiec Legii Warszawa Maciej Skorża. Jego

przyszłość w klubie stoi pod dużym znakiem zapytania. Jak poinformowała Rzeczpospolita,

władze klubu postawiły szkoleniowcowi ultimatum - musi wygrać dwa najbliższe mecze (z

Lechią Gdańsk w Pucharze Polski i Zagłębiem Lubin w Ekstraklasie).

 

Gazeta Wyborcza poinformowała z kolei, że Legia prowadziła już wstępne rozmowy z

Henrykiem Kasperczakiem.

 

źródło: ligapolska.pl

 

Jakby to powiedział pan Janek "Trzeba go wypierdolić dyscyplinarnie!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co oni mają z tym Kasperczakiem? Szanuje to co zrobił z reprezentacjami w Afryce czy z Wisłą, kiedy wyeliminowała nawet samo Schalke, ale facet jest coraz starszy i jak dla mnie to kompletna porażka. Zamiast poszukać jakiegoś szkoleniowca zza granicy lub dać szanse jakiemuś trenerowi z ekstraklasy jak chociażby Fornalik, Kafarski czy Probierz to oni jakiegoś dziada za przeproszeniem chcą ściągać. Skorża prędzej czy później wyleci, bo według mnie się już troszkę wypalił. Troszkę problemów i widać, że sobie nie za bardzo radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa, obrona Jagi to jedno wielkie nieporozumienie... Cionek od poczatku tej rundy niepewny, kwintesencja podarowana bramka na 1:0 Wisle, Arzumanyan na 2:0 :fp: jak dzieciak. Skerla w miare solidnie ale tez zdarzaja sie bledy. Do tej pory ratowal nas Grzesiek w obronie. Nie rozumiem totalnie o co kaman w tym zespole. Wisla ma juz mistrzostwo, a o 2 miejsce walczy teoretycznie jeszcze 10 zespolow :szok: Nikt nie docenia Slaska chyba, a na wiosne to oni i Wisla najbardziej mnie przekonuja. Ruch wyskakuje jak Filip z konopii. Na tym etapie, na ktorym jestesmy teraz, to autentycznie nie wiem jak moze wygladac tabela na koniec sezonu. Modle sie, zeby Jagiellonia byla przynajmniej trzecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modle sie, zeby Jagiellonia byla przynajmniej trzecia.

 

nigdy w życiu ;) tak jak pisałem przez rundą wiosenną.. Jaga out z walki o miejsca w pucharach..

 

ale kierwa poziom naszej ligi jest oszałamiający %-) Legia wydaje ogromną kase na zawodników, stadion mają wyjeb.. kibiców też.. a taki Ruch ich pyknał z 2-0 na 2-3.. %-) w Ruchu nie mają kim grac to grają tym Jankowskim i Piechem i jeszcze wygrywają :D nie mówie, że są słabi ale bez jaj, mega utalentowani to oni nie są %-)

w sumie sie cieszę, że Legła tak beznadziejnie gra :)) ale dla naszej piłki to kiepsko.. skoro zespół który ma walczyc o LM przegrywa w taki sposób..i co najlepsze oni jeszcze skończą sezon na 2.. %-)

 

między 11 zespołem a drugim 5pkt różnica.. heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przemysław Trytko zerwał więzadło krzyżowe

 

Przemysław Trytko w meczu przeciwko Ruchowi Chorzów zerwał przednie więzadło krzyżowe. To oznacza, że napastnik Polonii Bytom w tym sezonie już nie zagra.

 

- Sprawdziły się nasze pierwsze odczucia po zejściu Przemka z boiska - mówi Tomasz Nierada. - Ciężki uraz. Niedługo wyjaśni się, kiedy Trytko będzie miał operację rekonstrukcji więzadła i na jakiej zasadzie będzie ona przebiegać - dodaje fizjoterapeuta bytomskiego klubu.

 

- Ciężko mi cokolwiek w tej chwili powiedzieć - mówi rozgoryczony zawodnik. - W czwartek czeka mnie jeszcze jeden rezonans, a później decyzja, kiedy operacja. Na boisku w tym sezonie już jednak się nie pojawię - przyznaje Trytko.

 

90minut

 

 

Lech nawiązał współpracę z Atlético Paranaense

 

W zeszłym tygodniu Lech Poznań podpisał umowę o współpracy z brazylijskim Clube Atlético Paranaense.

 

Przedstawiciele zarządu Lecha Poznań byli pod dużym wrażeniem ośrodka szkoleniowego należącego do Clube Atlético Paranaense. Ośrodek, w którym do dyspozycji zawodników jest aż osiem pełnowymiarowych boisk, jest częstym miejscem zgrupowań reprezentacji Brazylii. - Naszego nowego partnera zaprosiliśmy także do wzięcia udziału w tegorocznej edycji turnieju Lech Cup - powiedział wiceprezes Lecha Arkadiusz Kasprzak.

 

90minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koniec sezonu dla Marcina Kikuta

 

Piłkarz Lecha Poznań Marcin Kikut z powodu kontuzji nie zagra do końca sezonu - poinformował w piątek trener Kolejorza Jose Maria Bakero. Zawodnik udał się do Niemiec na konsultację lekarską.

 

Szczegóły na: http://ekstraklasa.net/koniec-sezonu-dla-marcina-kikuta,artykul.html?material_id=4db1b6db16f1dab607010000

 

 

Śląsk do końca sezonu bez Łukasza Gikiewicza

 

Strzelec drugiej bramki dla Śląska w spotkaniu z Wisłą Kraków pod koniec meczu doznał poważnej kontuzji. Nie dość, że wrocławianie od początku rundy wiosennej mają problem z napastnikami, to po wczorajszym meczu ubył im kolejny.

 

Szczegóły na: http://ekstraklasa.net/ekstraklasa/slask-do-konca-sezonu-bez-lukasza-gikiewicza,artykul.html?material_id=4db150a7b564da7e1d010000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk do końca sezonu bez Łukasza Gikiewicza

 

Strzelec drugiej bramki dla Śląska w spotkaniu z Wisłą Kraków pod koniec meczu doznał poważnej kontuzji. Nie dość, że wrocławianie od początku rundy wiosennej mają problem z napastnikami, to po wczorajszym meczu ubył im kolejny.

 

Szczegóły na: http://ekstraklasa.net/ek...564da7e1d010000

 

To z 4 napastników pozostał już tylko jeden, Diaz %-) Najpierw Vukelja(ten to i tak jest zbędny), Jezierski(dziadek, też już zbędny) i teraz Gikiewicz(nic nie strzelał, no ale cenię u niego chęci i walkę).Ale nie ma co się martwić...do tej pory napastnicy nic nie strzelali, więc to małe osłabienie.Wczoraj zagraliśmy bez typowych napadziorów z systemem 4-6-0 i co?2:0 %-)

Za tydzień mecz z Polonią Warszawa...ojj, będzie ciekawie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z 4 napastników pozostał już tylko jeden, Diaz %-) Najpierw Vukelja(ten to i tak jest zbędny), Jezierski(dziadek, też już zbędny) i teraz Gikiewicz(nic nie strzelał, no ale cenię u niego chęci i walkę).Ale nie ma co się martwić...do tej pory napastnicy nic nie strzelali, więc to małe osłabienie.Wczoraj zagraliśmy bez typowych napadziorów z systemem 4-6-0 i co?2:0 %-)

Za tydzień mecz z Polonią Warszawa...ojj, będzie ciekawie :))

 

Zgadzam się - Gikiewicz imponuje mi ambicją i walką. No muszę przyznać, że taktyka 4-6-0 sprawdziła się w 100% %-) Szkoda, że Wisła przegrała wczoraj, bo terminarz nie jest za łatwy. Mecze z Legią, Lechem i Cracovią mogą skończyć się w każdą stronę. Ja bym chciał, żeby Wisła zdobyła mistrza, a Śląsk dostał się do pucharów. Ciekaw jestem, jakby sobie poradzili. Bardzo lubię i cenię trenera Lenczyka i uważam, że stać Wrocławian na zajęcie tego trzeciego miejsca na koniec sezonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z 4 napastników pozostał już tylko jeden, Diaz %-) Najpierw Vukelja(ten to i tak jest zbędny), Jezierski(dziadek, też już zbędny) i teraz Gikiewicz(nic nie strzelał, no ale cenię u niego chęci i walkę).Ale nie ma co się martwić...do tej pory napastnicy nic nie strzelali, więc to małe osłabienie.Wczoraj zagraliśmy bez typowych napadziorów z systemem 4-6-0 i co?2:0 %-)

Za tydzień mecz z Polonią Warszawa...ojj, będzie ciekawie :))

 

Zgadzam się - Gikiewicz imponuje mi ambicją i walką. No muszę przyznać, że taktyka 4-6-0 sprawdziła się w 100% %-) Szkoda, że Wisła przegrała wczoraj, bo terminarz nie jest za łatwy. Mecze z Legią, Lechem i Cracovią mogą skończyć się w każdą stronę. Ja bym chciał, żeby Wisła zdobyła mistrza, a Śląsk dostał się do pucharów. Ciekaw jestem, jakby sobie poradzili. Bardzo lubię i cenię trenera Lenczyka i uważam, że stać Wrocławian na zajęcie tego trzeciego miejsca na koniec sezonu :D

 

Dokładnie.Pierwsza Wisła, trzeci Śląsk...mniam %-)

Mam nadzieję, że jednak ta porażka nie zaboli zbytnio Wiślakom i jużw następnym meczu zgarną komplet punktów.Warto dodać, że mimo iż mają 3pkt to przy takiej samej ilości zdobytych punktów to Wisła będzie na czele.Ale jeden plus, kiedyś musiało nastąpić przerwanie świetnej passy Wisły...i dobrze się stało, że było to właśnie ze Śląskiem, bo punkty zostają u swoich :))

A jak to się wszystko ułoży, zobaczymy za jakiś miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, może to i lepiej, że passa przerwana. Tak ostatnio po przegranym meczu z Koroną mówiło się, że dobrze się stało, że już się skończyła passa Śląska, bo spadła z nich presja, którą widać było w meczu z Widzewem, w którym jeszcze remis został uratowany :D A sukcesy się Wam przydadzą też o tyle, że jak już zbudują stadion we Wrocławiu, to żeby kibice chodzili na mecze i jakoś zapełnili te 40 tysięcy miejsc na nowym stadionie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia ładnie jedzie z koksem :)) dzisiaj z 12 na 6.. Może jakoś szczególnie ich nie lubie, ale mam nadzieje że skończą na miejscu pucharowym. Oby tylko Zieliński został na przyszły sezon, do tego na pewno Wojciechowski ściągnie jakiego lepszego grajka i może być mega dobrze. No chyba, że znowu zmieni trener, wtedy nie życze im tego miejsce w trójce :p

Szkoda tylko, że Jaga trochę odskoczyła i pewnie zajmie jedno miejsce w pucharach.. chociaż nie wiadomo :p

 

oby Lech wygrał PP a Polonia na 3 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia ładnie jedzie z koksem :)) dzisiaj z 12 na 6.. Może jakoś szczególnie ich nie lubie, ale mam nadzieje że skończą na miejscu pucharowym. Oby tylko Zieliński został na przyszły sezon, do tego na pewno Wojciechowski ściągnie jakiego lepszego grajka i może być mega dobrze. No chyba, że znowu zmieni trener, wtedy nie życze im tego miejsce w trójce :p

Szkoda tylko, że Jaga trochę odskoczyła i pewnie zajmie jedno miejsce w pucharach.. chociaż nie wiadomo :p

 

oby Lech wygrał PP a Polonia na 3 :p

 

warto pomarzyc...puchar jest nasz(L) :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko potwierdza tylko to, co można było mówić o trenerze Skorży w czasie, gdy był w Wiśle Kraków. On nie potrafi przygotować zespołu do sezonu i w przerwie zimowej. Jego zespoły potem wyglądają słabo kondycyjnie. Dowodem na to mogą być mecze eliminacyjne w Europejskich Pucharach, jakie rozegrał z Wisłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemysław Kaźmierczak nie zagra do końca sezonu

 

Pomocnik Śląska Wrocław Przemysław Kaźmierczak nie będzie mógł już wystąpić w obecnym sezonie z powodu kontuzji kolana - poinformowała stacja Orange Sport Info.

 

28-letni zawodnik rozegrał w obecnym sezonie Ekstraklasy 23 spotkania, w których zdobył osiem goli.

 

źródło:90minut.pl/OrangeSportInfo

 

Info wciąż niepotwierdzone, ale jeżeli tak jest to Śląsk odpada z walki o europejskie puchary.Kaz jest najlepszym strzelcem drużyny, więc jego strata jest ogromna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos podeslac link z wideo do tych awantur na finale PP? Widzialem tylko jak Legionisci wbiegli na murawe po ostatnim karnym, ale to pozniej chyba prawdziwa rozroba sie zaczela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyleta, no nie przesadzaj... Nawet z samej TV widac bylo, jeszcze o ile kibice z Warszawy jako tako, troche pobiegali itd, to Poznaniacy total chamowa. Duzo szkod narobili. Ofc tylko w tv widzialem, na filmikach, wiec nie wiem dokladnie, no ale nie zaprzeczysz ze spokojnie to nie bylo w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz spokojnie nie moglo byc...ok teraz tez widzial jak Lech potraktowal pania kamerzystke...dla mnie jasna sprawa bylo wiadomo ze cos bedzie. Ochrona z policja zachowala sie bardzo spokojnie...wchodzenie szybkie sprawne mozna bylo naprawde wniesc sporo rzeczy.Pewnie zalezalo im na tym zeby nie bylo wiekszych awantur, za mecz odpowiada pzpn on jest jego organizatorem a nie kluby.Mecz na fajnym kameralnym stadionie praktycznie bez plotkow ogrodzenia, sama policja niechdziala a zeby taki final sie tam odbywal.Wina zawsze jest po obu stronach,nad tlumem strasznie cieszko zapanowac tak jak chocby u nas w pociagach byly juz pewne problemy ktore udalo sie wyeliminowac.... :klask: puchar jest nasz(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyleta, co do stadionu to wiem, bo w zeszlym roku sam bylem z okazji tej samej co i Ty. :p Sprawdzania na bramkach praktycznie nie bylo, plotki metrowe. Mowie, to stadion lekkoatletyczny i inni ludzie zwykle tam zasiadaja. Troche szkoda, ze znowu opinia ludzi bedzie jednoznaczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Probierz podal sie do dymisji... Glosy chodza, ze Ulatowski jest wolny. Ja k.... pier..... Jak ten pionek obejmie Jage, to naprawde mi sie w pale nie miesci. W ogole, zamiast wyciagnac wnioski, na spokojnie zakonczyc sezon to ten sie wycofuje... Szkoda jak cholera, bo wg mnie Probierz jest jednym z najlepszych w Polsce.

 

PS. Probierz w Lechu? Calkiem realne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...