Skocz do zawartości

Czat - Polska Piłka


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Śląsk rozwiązał kontrakt z Voskampem

 

Johan Voskamp nie jest już zawodnikiem Śląska Wrocław - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej. Umowa z holenderskim napastnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

 

Voskamp został zawodnikiem wrocławskiego klubu przed sezonem 2011/12. Od tamtej pory rozegrał w barwach Śląska 24 spotkania w Ekstraklasie, zdobywając sześć bramek.

 

W zakończonym sezonie ani razu nie pojawił się na boisku.

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Urban na dłużej w Legii

 

Jan Urban nadal będzie szkoleniowcem Legii Warszawa - poinformowała oficjalna strona klubu. Trener, który w zakończonym sezonie poprowadził drużynę do zdobycia mistrzostwa Polski i Puchar Polski, podpisał nowy roczny kontrakt z klubem.

 

Urban obecną przygodę z Legią rozpoczął przed rozpoczęciem sezonu 2012/13. Wcześniej prowadził zespół w latach 2007-2010.

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saganowski przedłużył kontrakt

 

Marek Saganowski przedłużył w środę kontrakt z Legią Warszawa. Doświadczony napastnik pozostanie w klubie do 30 czerwca 2015 roku. Dotychczasowa umowa wygasała z końcem czerwca.

 

Saganowski dołączył do drużyny Legii przed nowym sezonem. W Ekstraklasie rozegrał 19 spotkań, zdobywając 10 bramek. Łącznie z innymi rozgrywkami, na boisku pojawiał się 33 razy, a do bramki rywali trafił 20 razy.

 

34-letni napastnik w znacznym stopniu przyczynił się do zdobycia przez Legię mistrzostwa Polski i Pucharu Polski.

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Fani Legii muszą mieć powody do radości. Wygrana liga i Puchar Polski, przygotowania do kwalifikacji Ligii Mistrzów i niezłe losowanie II rundy tych kwalifikacji. Walijskim New Saints FC to nie jest jakiś mocarz, a i wyprawa do Walii nie jest mocno męcząca. Kadra jest wzmacniana, a i przyszłość też rysuje się dobrze. Raz że sytuacja finansowa nie jest zła, a dwa że dobrze szkolony w dalszym ciągu jest "narybek". Rocznik 1994 czyli juniorzy właśnie co zdobyli tytuł Mistrzów Polski. Wygrali oni finałową grupę mając za rywali juniorów Arki Gdynia, Cracovii i UKS Ruchu Chorzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co myślicie na temat afery związanej z Hubertem Siejewiczem i jego grą w zakładach bukmacherskich. Jak dla mnie niech sobie gra, ale oczywiście z wyłączeniem typowania w lidze której jest arbitrem. Fakt jest taki, ze z jednego z najlepszych arbitrów w Polsce, w ostatniej rundzie stał się jednym z najgorszych i aż dziw bierze że po ewidentnie wypaczonych wynikach spotkań przez tego sędziego w kolejnych meczach dalej biegał po boisku z gwizdkiem, a nie zostawał odsuwany na przymusowy chociaż kilku meczowy odpoczynek. Oczywiście nie wiem czy obstawiał te spotkania w których gwizdał, mam nadzieję że nie i te błędy były tylko wynikiem słabszego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ciekawe co będzie dalej z Lechem w tym sezonie. Początek wskazuje że nie będzie raczej lepiej niż przed rokiem. Trzy mecze ligowe i tylko trzy punkty zdobyte w marnym stylu co przy mocy jaką demonstruje Legia, już na początku sezonu wydaje się być dotkliwą stratą. Kłopoty z karą nałożoną przez UEFA, kompromitacja w Wilnie to bardzo dużo jak na start sezonu. Po za tym oprócz Pawłowskiego zero wzmocnień. Z takim podejściem nie da się nawiązać równej walki z Legią. Potencjał w Poznaniu jest ogromny, np. na Śląsku kluby skupione są bardzo blisko siebie, kibice są przemieszani, strach chodzić w klubowych gadżetach, a Wielkopolska niemal cała stoi za Lechem dzięki czemu potencjał kibicowski i marketingowy jest ogromny ale chyba nie do końca wykorzystany co zapewne pokaże obecny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Zagłębie dzisiaj pierwsza wygrana. Podbeskidzie straciło paru zawodników, Zagłębie co prawda wypada mizernie na początku sezonu, ale już remis z Lechem był dobrym wynikiem. Co o tym sądzicie? Szczerze mówiąc liczyłem na lepszy kurs, ale 2.40 nie jest najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kur..., postawiłem sobie na Wisłę, bo jak na starcie z drugoligowcem dobry był kurs, dołożyłem Lyon na wyjeździe i na koniec Pogoń z Zawiszą.

 

Poszedłem zadowolony po dwóch piątkowych wynikach na sobotni mecz Pogoni i tak mnie nasi kopacze zdenerwowali, że poleciałem z niezłą wiązanką po meczu.

 

Jeśli piłkarze już na początku wychodzą z założenia, że nie chcą wygrać, a wtóruje im trener, wystawiając obronę złożoną z... 3 graczy, w skład której wchodzą nieobyty z poważną piłką małolat, rekonwalescent Hernani i Golla, przesunięty do obrony całkiem niedawno, to jest to kpina z kibiców i jawne ograbianie ich z pieniędzy za bilety.

 

Powiedzcie od razu, jak to będzie wyglądało i na następnym meczu będzie 500 kibiców a nie 4000, co i tak jest śmiechem na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przed sezonem ktoś mógł się spodziewać, że mecz szóstej kolejki Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze będzie spotkaniem na samym szczycie tabeli i to dwóch numerów jeden bo te drużyny po za tą samą ilością punktów mają identyczne bilansy bramkowe. Ciekawe do której kolejki chociaż jedna z tych ekip będzie miała realne szanse na wywalczenie tytułu aczkolwiek może do samego końca? Jest to chyba w tych rozgrywkach możliwe, gdyż w Lechu nie dzieje się za dobrze, a i Legia raczej będzie mieć kłopot z pogodzeniem ligi i pucharów. Niby szeroka kadra, ale Barcelona czy Real też takie mają a wystarczy wyjąć Messiego, Iniestę i Xaviego w Barcie czy Ronaldo, Ozila w Realu i zostają mocne, ale do ogrania drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wczorajszym meczu polska piłka klubowa wróciła do szarej rzeczywistości i obawiam sie że tak słabego rywala możemy długo nie trafić. Po za tym choć nie jestem kibicem Legii to jednak oglądam większość spotkań z jej udziałem i za wiadomo obrońcy są jacy są i trudno na to coś poradzić (z wyjątkiem Bereszyńskiego). Jednak już do przodu można chyba bez problemu znaleźć klasowych zawodników i kilku takich na pewno w Legii jest. Chodzi mi o Kucharczyka. Co oglądam mecz to wydaje mi się że on kompletnie nie pasje do tej drużyny i odstaje w każdym meczu od kolegów. Co chwila coś psuje, zagrywa nie tak jak trzeba, praktycznie nic nie wnosi. Może to tylko takie moje odczucie, ale myślę że gdyby za Kucharczyka grał inny klasowy zawodnik to już ta jedna zmiana dałaby ogrom tej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zieliński zwolniony z Ruchu

 

Jacek Zieliński nie jest już trenerem Ruch Chorzów - poinformował serwis niebiescy.pl. 52-latek podał się do dymisji po niedzielnej porażce 0:6 w wyjazdowym meczu z Jagiellonią Białystok. Władze kluby zdecydowały się ją przyjąć.

 

W obecnym sezonie prowadzony przez Zielińskiego zespół zdobył sześć punktów w siedmiu spotkaniach i zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli.

 

Wszystko wskazuje na to, że Ruch przynajmniej w najbliższym ligowym meczu poprowadzi Dariusz Fornalak, który był asystentem Zielińskiego.

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Polska. Śląsk ma fajny stadion, jest jedynym wielkim klubem we Wrocławiu więc marketingowo i kibicowsko powinien stać na wysokim poziomie. Dwa ostatnie sezony to mistrzostwo kraju i trzecie miejsce, a teraz zgłosił wniosek o złożenie upadłości w związku z ogromnymi problemami finansowymi. Znowu jakieś problemy z gmina są, jedni zwalają winę na drugich i do końca nie wiadomo o co chodzi i kto jest winny. Najbardziej ucierpi oczywiście zasłużony klub i kibice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieliński zwolniony z Ruchu

 

Jacek Zieliński nie jest już trenerem Ruch Chorzów - poinformował serwis niebiescy.pl. 52-latek podał się do dymisji po niedzielnej porażce 0:6 w wyjazdowym meczu z Jagiellonią Białystok. Władze kluby zdecydowały się ją przyjąć.

 

W obecnym sezonie prowadzony przez Zielińskiego zespół zdobył sześć punktów w siedmiu spotkaniach i zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli.

 

Wszystko wskazuje na to, że Ruch przynajmniej w najbliższym ligowym meczu poprowadzi Dariusz Fornalak, który był asystentem Zielińskiego.

 

goal.pl

 

Jan Kocian trenerem Ruchu

 

Zarząd Ruchu Chorzów ustalił w środę warunki kontraktu ze słowackim szkoleniowcem, Janem Kocianem, który będzie pracował z chorzowskim zespołem przez najbliższe 2 lata. W czwartek w siedzibie klubu nowy trener podpisze umowę, a o godzinie 15.00 poprowadzi pierwszy trening.

 

- Był nietuzinkową, wyróżniająca się na boisku postacią jako zawodnik, a od kilku lat z powodzeniem pracuje jako szkoleniowiec. Sprawdził się nie tylko jako trener klubowy, ale odnosił sukcesy współpracując również z kadrą narodową Austrii i Słowacji. Wierzymy, że nie tylko zmotywuje drużynę do walki o ligowe punkty, ale także wyedukuje piłkarsko naszą uzdolnioną młodzież. Jestem głęboko przekonany, że nawiązanie z nim współpracy to, w obecnej sytuacji, najlepsze rozwiązanie dla naszej drużyny - zapewnia Mirosław Mosór, wiceprezes i dyrektor sportowy Ruchu.

 

Jan Kocian ma 55 lat. Karierę trenerską rozpoczął w 1993 roku jako asystent Jozefa Venglosa, selekcjonera nowo powstałej wówczas reprezentacji Słowacji. W 1996 roku został pierwszym trenerem Dukli Bańska Bystrzyca i zajął z nią 5. miejsce w pierwszej lidze słowackiej.

 

W sezonie 1997/1998 prowadził czeską Petrę Drnovice z którą zakończył sezon na 9. miejscu w tabeli, a w sezonie 1998/1999 w 1. FC Kosice (4. miejsce w lidze). W latach 1999 - 2002 Kocian był asystentem Ewalda Lienena w 1 FC Koln, a w latach 2002 - 2004 Willi Reimanna w Eintrachcie Frankfurt.

 

Następnie, już samodzielnie, prowadził drużyny z 2 Bundesligi: Rot- Weiss Erfurt i Sportfreunde Siegen. 3 listopada 2006 roku został selekcjonerem reprezentacji Słowacji. Pracował z kadrą narodową do 2008 roku, a od lata 2008 do 2009 roku był asystentem Karela Brucknera w reprezentacji Austrii.

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA zamknęła stadion Legii!

 

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) nałożyła dotkliwą karę na Legię Warszawa za wydarzenia, które miały miejsce podczas ostatnich meczów kwalifikacji do Ligi Mistrzów. UEFA podjęła decyzję o zamknięciu stadionu Legii na mecz Ligi Europejskiej z Apollonem Limassol oraz nałożenie na klub grzywny w wysokości 150 tysięcy euro.

 

Ponadto UEFA zdecydowała o zamknięciu stadionu Legii na jeden dodatkowy mecz rozgrywek UEFA w zawieszeniu na pięć lat.

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem odnieść się do zamknięcia na dwa mecze stadionu Cracovii co jest efektem niewłaściwego zachowania kibiców na meczu derbowym z Wisłą. Race, zawieszona sektorówka utrudniająca identyfikację. Niby sprawdzono trybuny przed meczem i nic nie znaleziono czyli musiało to zostać wniesione. Kibice są winni, ale ktoś chyba miał zabezpieczać przed tym by kibice nic na stadion nie wnieśli. Chodzi mi jednak o to, że z tego co pamiętam gdy Cracovia grała poprzednio w Ekstraklasie to chyba właśnie o niej było głośno w związku z projektem rodzin na stadionie. Z tego co pamiętam jakiś sektor wydzielono dla rodzin z dziećmi i wydawało się że na Cracovii zapanują za jakiś czas idealne warunki jeśli chodzi o kibicowanie i oglądanie spotkań na trybunach. Chyba jednak coś nie wypaliło do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja domaga się zamknięcia stadionu Ruchu Chorzów. Jak to zwykle bywa chodzi o pirotechnikę i sektorówkę. Na pewno będzie to jakiś cios dla klubu w którym się nie przelewa i problemów jest wystarczająco dużo. Dla mnie osobiście klub z Chorzowa to główny kandydat do spadku. Patrząc na problemy, kadrę, umiejętności części piłkarzy to Ekstraklasa powoli wydaje się przerastać ten klub. Jednak to w końcu tak zasłużony klub że może znajdzie się ktoś kto go poratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Szok. Właśnie oglądałem Ligę+ Extra z poniedziałku. Gościem w studio był trener Podbeskidzia Czesław Michniewicz. Opowiadał o swojej pracy itd. Teraz czytam że został zwolniony a w jego miejsce zatrudniono Leszka Ojrzyńskiego. Rozumiem że ostatnie miejsce w tabeli itd. ale do końca jeszcze prawie cały sezon a trochę też to Podbeskidzie miało pecha i problemów choćby z bramkarzami. Gdyby nie Michniewicz to Bielsko nie miałoby teraz Ekstraklasy. Pokazał że potrafi wychodzić z ekstremalnych sytuacji i zwolnienie go na takim etapie to moim zdaniem nieporozumienie. Po tym co zrobił dla Podbeskidzia powinien dostać szansę spokojnej pracy do końca sezonu tak chyba byłoby najlepiej i ok wobec tego trenera. Mogła być spokojna pracy mająca szansę powodzenia a teraz znowu będzie liczenie na cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ciągle nurtuje mnie jeden temat, dlaczego FIFA tak wzbrania się przed zastosowaniem zapisu video. Przy tej technologii w najważniejszych rozgrywkach czyli Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata i Europy czy też krajowe Ekstraklasy to nic trudnego. Każdy trener dostaje jedną możliwość na połowę i jeśli jego zgłoszenie okaże się słuszne to dalej tę możliwość zachowuje, a jeśli jego zgłoszenie okaże się bezpodstawne to traci w danej połowie prawo do kolejnego. Dużo czasu by to nie zajęło, a ile wyników nie było by wypaczanych. Wczorajszy mecz Lech–Górnik. Do przerwy 0-1 i tutaj trochę Zabrzanie sobie są winni że nie wykorzystali sytuacji i nie dobili rywala. W każdym razie mają mecz pod kontrolą, ale arbiter nie dostrzega ewidentnego spalonego. Robi się 1-1 i system gry Górnika się burzy, a co za tym idzie zwycięstwo wymyka mu z rąk. Wcześniej ten arbiter liniowy stojąc metr od akcji nie widział że należał się Górnikowi róg i wskazał na rozpoczęcie od bramki. Widział to na szczęśćcie z kilkudziesięciu metrów arbiter główny i zmienił decyzję. Powtórki telewizyjne pokazały że sytuacja była ewidentna i spokojnie można ją było dostrzec tak jak główny z daleka, ale liniowy skupiony na sytuacji nie widział tego z metra. Trochę dziwne. Zapis video koniecznie i jak najszybciej bo za dużo rezultatów wynika z ewidentnych błędów sędziów.

 

Tomasz

livewynikipl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco było w szatni Śląska po przegranym meczu z Zawiszą. Nie wiem za bardzo jednak czy głównego zainteresowanego w tej sprawie czyli bramkarza Rafała Gikiewicza potępiać czy chwalić. Podobno po tym przegranym pojedynku obrażał kolegów z drużyny obwiniając ich za porażkę. Nie wytrzymał tego Kaźmierczak I uderzył bramkarza. Obaj dostaną kary pieniężne. Nie wiem jak się odnieść do zachowania Gikiewicza. Z jednej strony pokazało to ze mu zależy na dobry Śląska i to nie po raz pierwszy bo jakiś czas temu razem z bratem zostali usunięci z drużyny za tzw. Kablowanie kiedy to poskarżyli że jeden z piłkarzy był pod wpływem alkoholu i to niby też można zinterpretować jako dbanie o dobro klubu. Z drugiej strony I tamta i ta sytuacja pokazuje że piłkarz nie stara się jednoczyć z drużyną uważając się nawet za lepszego. Sam już nie wiem jak się na to zapatrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi Andradina symbol Pogoni Szczecin kończy karierę. Ostatnio trener praktycznie nie korzystał z jego usług, a gdy już pojawił się w którymś meczu na boisku to po kilku minutach sprokurował groźną sytuację dla rywala i zarobił ratując się czerwoną kartkę. Pogoń jednak nie zostawi piłkarza i mianuje go jednym z trenerów. Po za tym zastrzeże numer z jakim Andradina występował na boisku. Miłe gesty.

 

livewynikipl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wykruszają się z powodu kontuzji lider i wicelider naszej Ekstraklasy. W Górniku jak wiadomo urazy mają niemal wszyscy obrońcy w tym trzech mogących grać po lewej stronie czyli Magiera, Kosznik i Gancarczyk. Plaga jest też wśród stoperów niby w kadrze jest ich wielu ale do gry prawie żadnego. W Legii też nie jest najlepiej pod tym względem. Dossa Junior wypadł na około dwa tygodnie. Kosecki też raczej już w tym roku nie zagra, a nie wiadomo też co z Kucharczykiem. Chyba jednak piłkarze w polskiej lidze nie są przystosowani do grania co 3-4 dni i zaczynamy mieć tego efekty a raczej defekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech polska piłka klubowa to naprawdę dno. Kluby w pucharach to jakaś totalna porażka. Pozostaje wiec liga, która jest naprawdę fajnie pokazywana i realizowana przez Canal+. Jednak nawet spotkania w tv bez udziału publiczności nie dostarczają aż tylu emocji, a co dopiero takie klasyki jak czekające nas w środę starcie Legii z Ruchem. Wojewoda Mazowiecki postanowił zorganizować te zawody bez udziału publiczności. Decyzja ta podjęta została na wniosek Komendanta Stołecznej Policji. Chodzi głównie o spore prawdopodobieństwo użycia przez kibiców środków pirotechnicznych, a co za tym idzie stworzenie przez to dużego niebezpieczeństwa. Nie będzie zarobku na biletach to może lepiej część z tej puli było przeznaczać na dodatkowe służby które dokładniej sprawdzałyby kibiców i zapobiegły wnoszeniu owych środków pirotechnicznych, które na ogół nie są wcale takie małe i łatwe do wniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W Wiśle mamy Deja vu z Patrykiem Małeckim. Nie tak dawno był zawieszony za swoje wypowiedzi. Minął jakiś czas wrócił i wydawało się że jest ok. Tymczasem teraz jako jedyny w zespole nie pojawił się na klubowej Wigilii zorganizowanej przez właściciela klubu Bogusława Cupiała, nie podziękował też jako jedyny po meczu kibicom. Wiadomo jaki jest stosunek do takich spraw i zachowań trenera Smudy i można było się spodziewać jego reakcji. Wściekłość trenera była spora i raczej nie ujrzymy już tego piłkarza w Wiśle, a przynajmniej nie tej Franciszka Smudy. Ciekawe gdzie wiosną wyląduje ten zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berg zastąpił Urbana

 

Zarząd Legii Warszawa S.A. poinformował, że nowym trenerem pierwszej drużyny Mistrza Polski został mianowany Henning Berg, który związał się z Klubem 2,5-letnią umową. Nowy szkoleniowiec rozpocznie sprawowanie swojej funkcji 1 stycznia 2014 roku.

 

Henning Berg był w przeszłości wybitnym reprezentantem Norwegii oraz zawodnikiem m.in. Blackburn Rovers, Manchesteru United oraz Glasgow Rangers. W swojej karierze piłkarskiej trzykrotnie dostąpił zaszczytu zwycięstwa w rozgrywkach angielskiej Premier League oraz triumfu w Lidze Mistrzów UEFA. Ponadto, raz sięgnął po Puchar Anglii.

 

Jako trener Henning Berg prowadził 2 kluby ekstraklasy norweskiej - w latach 2005-2008 pracował w FC Lyn Oslo, a w latach 2008-2011 był szkoleniowcem Lillestrom. Podczas swojej pracy w obu klubach, obok jakości szkoleniowej oraz umiejętności rozwoju potencjału młodych zawodników, zademonstrował wysokiej klasy zdolności organizacyjno-menedżerskie. W 2012 roku, po 57 dniach pracy jako szkoleniowiec Blackburn Rovers, rozstał się z klubem w niecodziennych okolicznościach.

 

Henning Berg jest kolejnym z byłych podopiecznych Sir Alexa Fergusona, który z powodzeniem kontynuuje karierę w piłce nożnej jako trener.

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Skowronek trenerem Widzewa

 

Artur Skowronek został w poniedziałek nowym szkoleniowcem Widzewa Łódź. Na stanowisku tym zastąpił Rafała Pawlaka - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej.

 

- Funkcję pierwszego trenera Widzewa powierzyliśmy Arturowi Skowronkowi, który przedstawił nam ciekawą wizję prowadzenia drużyny. To szkoleniowiec młodego pokolenia, ale już z doświadczeniem w pracy z zespołem Ekstraklasy. Przekonała nas do niego wizja prowadzenia drużyny, podejście do obecnego składu oraz to, że wierzy w skuteczną walkę na wiosnę. Dlatego wybraliśmy go spośród wszystkich kandydatów, z którymi rozmawialiśmy. Naszym celem jest wzmocnienie drużyny, by ta wiosną wywalczyła jak najwięcej punktów i utrzymała się w T-Mobile Ekstraklasie - powiedział Paweł Młynarczyk, prezes łódzkiego klubu.

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Skowronek trenerem Widzewa

 

Artur Skowronek został w poniedziałek nowym szkoleniowcem Widzewa Łódź. Na stanowisku tym zastąpił Rafała Pawlaka - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej.

 

- Funkcję pierwszego trenera Widzewa powierzyliśmy Arturowi Skowronkowi, który przedstawił nam ciekawą wizję prowadzenia drużyny. To szkoleniowiec młodego pokolenia, ale już z doświadczeniem w pracy z zespołem Ekstraklasy. Przekonała nas do niego wizja prowadzenia drużyny, podejście do obecnego składu oraz to, że wierzy w skuteczną walkę na wiosnę. Dlatego wybraliśmy go spośród wszystkich kandydatów, z którymi rozmawialiśmy. Naszym celem jest wzmocnienie drużyny, by ta wiosną wywalczyła jak najwięcej punktów i utrzymała się w T-Mobile Ekstraklasie - powiedział Paweł Młynarczyk, prezes łódzkiego klubu.

 

ciekawe czy coś zmieni się na lepsze - zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Pora odświeżyć dyskusję - dobre podsumowanie jesieni w I lidze - http://www.czasfutbolu.pl/jesienny-krajobraz-pierwszoligowy/285970

I kilka pytań pod rozwagę:

Czy Nieciecza dowiezie? Wg mnie nie

Czy Widzew da radę kogoś wyprzedzić? Jw :D

Co z tą GieKSą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...