Skocz do zawartości

Czat Siatkówka


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


  • 3 weeks later...
Jastrzębski Węgiel w Final Four !!! brawo :)

 

swoją drogą przedziwny ten sezon JW - w lidze dramat, w pucharach bardzo dobre losowanie połączone z niezła gra

 

Fajnie ze JSW jest w Final Four , ale to tez duzo zalezalo od ich szczescia w losowaniu z wyjscia grupy oni w przeciwienstwie do Skry Belchatow mieli o wiele latwiejsza droge niz Skra , i czy w pucharach grali dobrze , owszem mieli przeblyski w pucharach ale ja ich gra pozostaje jak dla mnie w dalszym ciagu wiele do zyczeni , bo jakby sobie przypomniec 1 cwercfinal z Noliko u Siebie to gdyby trafili na inna druzyne ktora robilaby mniej bledow to szybkie 3-0 a tak skonczylo sie 3-2 i byl to jak dla mnie koszmarny mecz bledow ,2 mecz szybkie 3-0 i loteryjny Złoty Set i zwyciestwo no coz zobaczymy co pokaza w Finale , ale z taka gra to 2 ekipy Ruskie i Trento sa o 2 klasy lepsze teraz niz JSW .

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Raul Lozano zwolniony ze stanowiska trenera reprezentacji Niemiec.

 

Argentyńczyk Raul Lozano, były selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy, został w sobotę zwolniony ze skutkiem natychmiastowym z funkcji trenera drużyny narodowej Niemiec. Powodem były słabe wyniki.

 

- Zaufanie między trenerem a drużyną jest do tego stopnia podważone, że dalsza współpraca nie jest już możliwa - wyjaśnił dyrektor sportowy niemieckiej federacji Guenter Hamel.

 

Tymczasowymi zastępcami Lozano będą trenerzy kadry juniorów - Stewart Bernard i Ralph Bergmann. Zadebiutują w nowej roli w olimpijskim turnieju prekwalifikacyjnym, który zostanie rozegrany w dniach 22-27 listopada we francuskim Tourcoing.

 

We wrześniowych mistrzostwach Europy w Czechach i Austrii niemieccy siatkarze nie wygrali ani jednego meczu, zajmując dopiero 15. miejsce.

 

Lozano był selekcjonerem reprezentacji Polski w latach 2005-2008. Z biało-czerwonymi wywalczył srebrny medal mistrzostw świata w 2006 roku, a na igrzyskach w Pekinie zajął piąte miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Brazylia przed Rosją, Włochami i Polską. Tak według obliczeń Wirtualnej Polski będzie wyglądał pierwszy ranking międzynarodowej federacji siatkarskiej (FIVB) w 2012 roku. Polacy awansują aż o cztery pozycje dzięki aż 90-ciu punktom wywalczonym za drugie miejsce w Pucharze Świata.

 

W aktualnym zestawieniu biało-czerwoni znajdują się na ósmej pozycji, jednak punkty zdobyte w Japonii dadzą im duży awans. Nasi siatkarze wyprzedzą Kubańczyków, Serbów, Amerykanów i Bułgarów.

 

Najwyżej w historii Polacy byli na drugim miejscu w rankingu FIVB - taką pozycję zajmowali po mistrzostwach świata w 2006 roku, na których wywalczyli wicemistrzostwo świata.

 

Tak będzie wyglądała czołówka rankingu FIVB na początku 2012 roku:

 

1. Brazylia 252.5 pkt

2. Rosja 237 pkt

3. Włochy 191 pkt

4. Polska 182 pkt

5. Kuba 160.25 pkt

www.wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Strzele sobie tutaj dwa typy na FLŚ bo nie chce mi się pisać analiz. Może sobie ktoś wtopi dzięki mnie %-)

 

Kuba - Brazylia - 1 (2.94 )

 

Bułgaria (+1.5) - Niemcy - 1 (1.75 ) tutaj dostałem 3h temu 2.0 w Fortunie :)

 

 

kursy jak wspomniane eFortuna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Już niedługo wielkie emocje Asseco Resovia Rzeszów Podejmie Skre Bełchatów!!!

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2013-02-14, 19:56 ]

Dla ciebie emocje na tym forum się właśnie skończyły. Nauczcie się w końcu, że nabijanie postów i tak w niczym nie pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki sukces czekaliśmy 50 lat! I udało się. Polska żeńska drużyna zagra w finale europejskich pucharów. Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna po raz drugi pokonał Omiczkę Omsk i zagra w finale Pucharu CEV. Ich przeciwniczkami w walce o triumf będzie Fenerbahce Stambuł, w którym występuje Berenika!! Gratulacje ;)Co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...