Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi


Marquis Daniels w Sacramento Kings za...gotówkę.

 

Co te Boston odwala to ja nie wiem...zajmują 1.lokatę na Wschodzie a oni pozbywają się dobrego Perka, bez którego będzie ciężko walczyć Celtom(szczególnie z LAL).A teraz nagle oddają solidnego rezerwowego jakim jest Daniels.Już nie wspomnę o Robinsonie, który świetnie zastępował Rajona Rondo.Bardzo mnie zastanawiają te ruchy generalnego managera Bostonu.

 

Niby padło info, że Houston Rockets było zainteresowane ściągnięciem Marcina Gortata %-) No ale Phoenix nie było zainteresowane(i bardzo dobrze!).

 

To chyba tyle...czekamy na lato %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...

 

Celtics dziś bez Perka, Nate'a, Danielsa, O'Neal'a...czyli ogólnie mówiąc, bez rezerwy.Jakby kurs był na poziomie 1,9-2,0 to można byłoby stawiać, no ale 1,51?No way...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo osob pisalo ze DEnver bez carmelo sie pograzy, ja mysle ze spokojnie moze grac o P.O dzisiaj swietny start w 1st Q, graja pomyslowo z energia, zaangazowaniem nie ma straconych pilek, twarda defensywa..

 

mily dla oka basket, raczej zyskali niz stracili na wymianie, inni zawodnicy rozwineli skrzydla, dzieki temu, majac szanse sie pokazac, a nie byc statystami dla Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Denver jest 2-0 bez Melo, mimo to dalej uważam, że Nuggets nie awansują do PO.Cav's sezon zaczęli umiarkowanie dobrze, także wygrali na samym początku z Celtics(pamiętam, bo wtedy wtopiłem %-) ).Wystarczy krótka seria porażek i już są na 9.miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cav's sezon zaczęli umiarkowanie dobrze

 

Nadspodziewanie dobrze, każdy ich spisywał na kopciuszka ligi pod względem wyników, a w początkowej części sezonu nie szło im, aż tak tragicznie, tak jak wspomniałeś w meczu otwarcie na swojej hali pokonali Celtów, potem mieli serię 3 wygrane z rzędu, rywale przeciętni, ale byli...dopiero po jakimś czasie wszystko przeminęło, zaczęła się seria...29 porażek z rzędu, o mało co nie 30-stu, grali wtedy z Clippersami, pozostało im jakoś 3s i ktoś pyknął szybko trojkę, tak to Clippersi mieli około 20s i piłkę meczową....

 

...a teraz mają najgorszy bilans w lidze...

 

Denver pewnie nie czeka, aż taka katastrofa, PO dla Denver - dużo zależeć będzie czy Utah wyjdzie w jakiś sposób na "prostą"...zobaczymy, ale trade tak jak napisaliście wcześniej, jest jakby zbawieniem i wielką szansą dla "Słońc" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęła się seria...29 porażek z rzędu, o mało co nie 30-stu

 

Cavaliers zanotowali 26 porażek z rzędu...tak tylko dla poprawki :))

 

Bosh :k:

 

Oft:

Dzięki pers za PR :ok:

 

[ Komentarz dodany przez: pershing: 2011-02-25, 15:47 ]

to nie wiem czemu liczba 29 mi tak utknęła w pamięci %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość nieciekawie dzieje się w Detroit Pistons...we wczorajszym meczu zagrało zaledwie 6 graczy(w tym Will Bynum równo 48min).Reszta nie zagrała za...bunt.Na czwartkowy czy piątkowy trening wielu zawodników nie przyszło z różnych powodów..oczywiście zmyślonych.Okienko transferowe minęło 2 dni temu, ciekawe jak to władze Pistons rozwiążą?Zwolnieniem trenera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ze kilku zawodnikow Detroit nie bralo udzialu w treningu z powodu spoznienia sie na autobus, ale nie wiedzialem ze ma to takie podloze.

 

Teraz pytanie: gdzie jest gorzej: w Detroit czy Utah? Detroit b2b, to raczej bedzie problem wydolnosciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej w Detroit, w Utah atmosfera sie oczyscila, D-Wii, odszedl, nie ma juz konfliktu z Sloanem, ci co zostali chca sie pokazac, wciaz maja bilans na PO, wiec czemu by nie mieli powalczyc, w Detroit, jest konflikt na linii coach -czesc zespolu, to nie wplywa dobrze na gre, ci co sa trenerem nie podolaja, graniu i wygrywaniu, reszta co co bojkotuje trenera, nie bedzie dobrze grac w rotacji, nie bedzie wkladac serca w mecze... takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość nieciekawie dzieje się w Detroit Pistons...we wczorajszym meczu zagrało zaledwie 6 graczy(w tym Will Bynum równo 48min).Reszta nie zagrała za...bunt.Na czwartkowy czy piątkowy trening wielu zawodników nie przyszło z różnych powodów..oczywiście zmyślonych.Okienko transferowe minęło 2 dni temu, ciekawe jak to władze Pistons rozwiążą?Zwolnieniem trenera?

 

 

...John też nie ogarnął wczoraj %-)

 

 

 

 

ostry cyrk tam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle polewali tam na ławce rezerwowych ze swojego coach'a %-) Wszystko zaczęło się psuć gdy John Kuester wrzucił na listę nieaktywnych Richarda Hamiltona.To się paru zawodnikom niezbyt spodobało i cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda pijakow i pierwszy nos NBA MCGready rozjebal dobry team :bz:, maja wieloletnie kontrakty z niezlymi sumami to wiele lat moze minac zanim wroca na jakis poziom :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% dzisiaj Detroit znowu w 6?

 

dzisiaj zagra chyba troszkę więcej...

 

 

Ogólnie to:

McGrady - out

Prince - out

Hamilton out

Wallace - out

 

Wracają do gry Stuckey, Daye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, panowie....trzeba cieszyć się tym sezonem NBA, bo czytam kolejną wypowiedź zawodnika, który twierdzi, że lokaut jest pewny na 95%.Dzisiaj takie info ogłosił nasz rodak, Marcin Gortat...więc cóż, chyba trzeba liczyć się z tym, że sezon 11/12 będzie bardzo okrojony albo nie będzie go wcale.

 

Dzisiaj Suns grają z Celtics...będzie ciekawie, choć szczerze wątpię aby w tym meczu padł inny wynik niż zwycięstwo Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...