Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi


Play Off Babe..

 

Indiana wyglada mi na busta(Larry Bird juz wie co zrobi w off sesion), moga odpasc w 1st rundzie , bo graja padake

 

BmB-VTTCMAEIU9c.jpg:large

 

SAS -DAL Mamy serie , bedzie 6-7 meczy Rick Carlise jest top 3 Ligi Coachow

 

LAC-GSW jesli blake nie ma klopotow z faulami, GSW nie ma odpowiedzi wyglada to na 4-1 4-2 w serii

 

HOU- PTB 0-4 , 2 mecze w Rose Garden szybki sweap dla Harden No Defense Beard , jak na razie najlepsza seria do ogladania, so fun to watch, naprawde kozak, polecam kazdemu by obejrzal sobie te mecze

 

OKC - MEM 1-2 mamy serie, Tony Allen jest wielkim obronca na PILCE, Durant & Russel nie podadza sie, ale swietna emocjonujaca seria, choc nie jest to enterteament wysokich lotow, jak PTB-HOU

 

 

wschod taki nijaki, fakt Indiana gra piach, ale tych meczu nie widzialem,

Miami vs Bobki 2-0 dosyc pewnie, szkoda Big Ala , moze byc troche wiecej dramaturgi bylo, Bobki maja szanse urwac 1 mecz u siebie, dla statystykow, miami na 2nd najdluzsza serie wygranych z jednym zespolem w lidze ( taki jest sa to bobki )

 

CHI-WSH 0-2 tutaj absolutnie nie mialem pojecia jak ta seria sie rozwinie, ale wyglada na miotle dla chicago, walcza probuja, staraja sie, hustluja, ale w ataku to piach, nic nie zda sie 2nd najlepsza obrona ligi, jak nie ma kto zdobywac pkt, jesli twoim najlepszym strzelcem jest DJ Augustin, ktory zostal zwolniony z Indiany w off sesion( nie przedluzyli mu kontratku) , to wiedz ze twoj zespol ma probelmy w ataku :)

 

TOR- BKN 1-1 stary czlwowiek i moze, The Truth & Big Ticket wywiezli 1 mecz, z Kanady(

 

swoja droga , zegar odmierzajacy uplywajacy czas podczas meczu wersja kadanyjska

 

 

toronto.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nba_playoffs-300x187.jpg

 

WOW so SICK

 

 

od 3lat, kiedy mam leaque passa, nie widzialem tak dobrych Play offow, naprawde, mega serie, wszelkie moje przypuszczenia typy ekspertow z amerykanskich stron typu ESPN , biora w łeb .

 

Jedyna seria ktora sie sprawdza to bobki -miami, reszta ma zupelnie inny przebieg

 

rakiety -portland mialo byc 4-2,4-1 a jest 1-3 dla PTB

OKC- MEM 2-2 , Durant i spolka uciekli spod gilotyny, MEM GRIND& GRIFT , Tonny Allen jako GRIND FATHER

SAS-DAL zamiast szybkiego 4-1 , jest 1-2 dla Dallas, powtorze Rick Carlise jest wybitnym trenerem, bardzo nie docenianym

 

Chicago - Wizard wiekszosc stawiala na Bulls 4-1 4-2 , jest 1-3

 

Indiana - Atl 2-2, udalo sie zachowac glowe , ale Indiana nadal padake gra

 

LAC- GSW mialo byc szybko latwo i przyjemnie, Wojownicy bez swojego glownego centra walcza, aktualny stan rywalizacji 2-2

 

Toronto- BKN (Canada -USA) , 2-2 fajna emocjonujaca kibicowsko seria, duzo animmozji miedzy sasiadami, duzo podtekstow , walka na calego

 

 

1st runda tych playffow mega zajebista

 

Jermy LIN

 

https://vine.co/v/MvHLUYYvEmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sytuacja jest mega ciekawa, niestety nie miałem sposobności oglądania PO przez ostatnich kilka dni, ale widać, że Gortaty mają sporą szansę na finał konferencji :piwo: Osobiście dla mnie największe zaskoczenia to postawa Houston, może nie tyle postawa, bo każde spotkanie było zacięte, dogrywki, etc. ale sam aktualny wynik 3:1 dla Portland, mimo wszystko wciąż wierzę w awans rakiet. I tak jak napisał mózg, dawno nie było tak dobrej pierwszej rundy PO...

 

NBA...where amazing happnes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczę, że Washington przejdzie dalej i będziemy mieć Polaka w finale konferencji :)

 

Chyba nie tylko Ty, osobiście się nawet chyba skuszę na bet awans Wizards po ~2.5. Ale ciągle się zastanawiam co się dzieje z Indianą, czy aż tak niemiłosiernie "leżała" im Atlanta przez te trójki na obwodzie? Oglądałem praktycznie całą serię, to bądźmy szczerzy grali mega dno, Gorti w difensie będzie miał tym razem znacznie łatwiej przeciwko Hibbertowi, aniżeli z Boozerem, który znacznie lepiej rzuca na półdystansie. Wall> Hill, Nene > West, Hibbert w serii z ATL gra w mega kratkę. Ale mimo wszystko możliwe, że w pierwszym spotkaniu zagram na IND ze względu na to, iż są w marszu meczowym, ale z drugiej strony zaplecze Wash miało sporo czasu, aby rozgryźć faworytów tej serii od A do Z....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIZ - IND to bedzie wyrownana seria, ja licze na to ze WIZ zarzuci IND trojkami, bedzie grac jak ATL, tylko ze na lepszej skutecznosci, plus maja wiecej talentu niz Atlanta,

 

Szpece za Wielkiej wody faworyzuja IND, 12-4 w typach, ale wszystko w 6-7 serii

 

http://scr.hu/2bm/e7cjd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie ciekawie tak jak pisze bigbraine777, trojki to jest siła i lepsza skuteczność niż u jastrzębi ale... czy ja wiem czy hamer będzie miał łatwiej...Roy to zwierzak i pod koszem będzie mega ostro sporo fauli itp raczej zero łatwych pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo Nam powie drugie i trzecie spotkanie, a co do Roy vs Gorti, będzie mu łatwiej na pewno, wiadomo, że walka będzie twarda, itd. ale z Boozerem w zasadniczym sezonie jak i w PO miał mega ciężko, zdecydowanie mu nie leżał, natomiast styl Hibberta bardziej odpowiada Naszemu zawodnikowi - chodzi mi Gortiego w difensie. No i bardzo trudno określić aktualną dyspozycję Roy'a, z ATL grał w kratkę, ale widać było oznaki przebudzenia ;))

 

Sam dzisiaj zagrałem na Indianę %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:faja:

 

Detroit Pistons doszli do porozumienia ze Stanem Van Gundy’m i zatrudnią go jako swojego nowego trenera. Właściciel Tom Gores pragnął go u siebie tak bardzo, że wyłożył na stół ofertę nie do odrzucenia, a mianowicie 5-letni kontrakt na 35 milionów dolarów i – czego nie chcieli gwarantować Warriors – całkowitą kontrolę nad wszelkimi koszykarskimi działaniami w klubie, co właściwie czyni z SVG prezydenta a’la Pat Riley w Miami.

 

6G

 

Shaq na temat pierogów :k:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śmiali się ze mnie wczoraj na shoutboxie, jak mówiłem że Gortat będzie pobijać wynik Lebrona :((

 

Brawo Marcin, wczoraj mecze życia dla Polski 0:0 z Niemcami, (31, 16) Gortata. Chociaż w sumie nie wiem jak można te wyniki w ogóle ze sobą zestawić.

 

10311763_419687528172578_7301593962351132417_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zakończył sezon i tym samym dokończył 5-letni kontrakt :)) Przede wszystkim nasuwa się jedno pytanie, gdzie Polak zagra w następnym sezonie? Ja osobiście stawiam 3 zespoły: Mavs, Wizards i Boston.

 

Tak szybko czemu Mavs: Mark Cuban już raz chciał ściągnąć Gortata za czasów Orlando. Poza tym to jedna z tych drużyn w których bardzo brakuje dobrego centra. Pamiętacie chyba ich siłę gdy posiadali w składzie Chandlera, z Gortatem może być podobnie :)) Go Mavs!

 

Jak wy typujecie?~

 

BTW 19-6 to znów dobry wynik :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zakończył sezon i tym samym dokończył 5-letni kontrakt :)) Przede wszystkim nasuwa się jedno pytanie, gdzie Polak zagra w następnym sezonie? Ja osobiście stawiam 3 zespoły: Mavs, Wizards i Boston.

 

Tak szybko czemu Mavs: Mark Cuban już raz chciał ściągnąć Gortata za czasów Orlando. Poza tym to jedna z tych drużyn w których bardzo brakuje dobrego centra. Pamiętacie chyba ich siłę gdy posiadali w składzie Chandlera, z Gortatem może być podobnie :)) Go Mavs!

 

Jak wy typujecie?~

 

BTW 19-6 to znów dobry wynik :))

Ojjj Fajnie by było go oglądać w koszulce Celtów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs i Wizz beda go chcieli, ale Boston jest w trakcie przebudowy, maja nowego trenera na 7letnim kontrakcie, nie widze tam miejsca dla Gortata, beda chcieli wyjac jakiegos kocura z draftu, marzy im sie Embid.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Serge Ibaka przez uraz lewej łydki nie wybiegnie już na parkiet w tegorocznej edycji Playoffs. Oficjalna diagnoza to naderwanie drugiego stopnia, czyli częściowe zerwanie mięśnia, które wymagać będzie dość długiego leczenia ze względu na spore ryzyko odnowienia kontuzji. Podkoszowy Thunder nabawił się jej podczas czwartkowego meczu nr 6 przeciwko Los Angeles Clippers, w którym OKC postawili kropkę nad i w serii. – Oczywiście wszystkim jest nam żal Serge’a, bo jest wielkim walczakiem i wiemy, jak bardzo chciałby wciąż wspierać kolegów na boisku, ale w tej sytuacji najważniejsze jest jego zdrowie, a my sami musimy w tej chwili skoncentrować się przede wszystkim nad przygotowaniem do kolejnej rywalizacji. – zakomunikował Sam Presti."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie lubia takie historie, Zemsta odkupienie , rewanz, byc moze ostatni rok Timmiego, Manu, wiec trzeba by to uczcic, zreszta jak by to dobrze wygladalo jakby obaj odeszli w chwale

 

 

nbafinalsmgn.jpg

 

Dlaczego lubie SAS, esencja koszykowki, mniejszy biedniejszy, mniej atletyczny moze ograc wiekszego silniejszego jezeli gra zespolowa , z głowa sprytem planem,

 

Egzekucja i Ball movement, to sie po prostu swietnie oglada

 

855240203.gif?1401596877

 

Many Ouh mama

 

 

Kto wygra serie ?

 

Ja stawiam sercem i Kibicuje SAS, 4-3 na korzysc, jesli PArker bedzie gral( podobno uraz kostki, nie gral drugiej polowy z OKC ) , gdyby sie okazalo ze Tny nie zagra w takim wypadku to zmienia cala serie i to bedzie 4-1 4-2 miami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...