Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy z płatnych serwisów na każdy dzień ;)


besttips11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamieszcze tu typy z płatnych serwisów na dzień dzisiejszy 29.01

 

Ostatnie 3 dni dawaly 100% ilośc wejść mam nadzieje ze dziś się to nie zmieni )

 

secretbettingtips com

 

brentford - wygra ANGLIA

 

blacksoccertips com

 

Malaga - wygra HISZPANIA

 

soccerbuck com

 

chesterfield -0.75AH ANGLIA

 

 

Typy wykupuje codziennie:) Jakby ktos bylby chętny sie ze mną na nie składać prosze o mail besttips11 yahoo com

 

POZDRAWIAM I ŻYCZE WYGRANYCH!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I soccerbuck com / exclusivetips html niezawodny jak zawsze :)

 

 

Jutro tez podam tu typy aby kazdy mogl sprawdzic archiwa ze podaje zgodnie ze stronką.

 

Dziekuje za maile mam juz 2 chętne osoby do zrzutki jeszcze 2-3 i zamkne liste bo bede mogl spokojnie wykupywac typy i obstawiac:)

 

 

Pozdrawiam! i do jutra!

 

 

 

besttips11@yahoo com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde pewnie kolejne FIXy %-) a juz raz Ekipa z zielonego jeepa byla wkrecona %-) , Ale niskie kursy jak na fiksy ,,, to jest jako analizowane czy co bo narazie slabo ale 4 typy to nie robi , ja zagralem i zaluje :( Ile abonament na taka zabawe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to zadne fixy

 

Poprostu przeanalizowane typy

 

Ja robie skladke 90zł/tydz

 

Mam typy z pewnego zrodla zrzucamy sie w kilka osob i codziennie przesylam typy sms

 

To oczywiscie nie pewniaki - przeciez kazdy moze wlaczyc archiwa

 

Ale 80% trafnosci jest i kazdego miesiaca wielki plus na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje..

 

Juz nawet nie myslalem o wykupowaniu typów tylko pobieraniu stamtąd ale 2 razy sie przejechalem na viptips.in

 

 

Typy ktos podal ktore nigdy nie pojawily sie na stronie a kasa poszla...

 

No coz teraz zaplace ale mam profit :)

post-130153-14150901842611_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie mi wybaczyc :)

 

To byl excl na dzis

 

wchodzil ostatnie 5dni mozna zobaczyc archiwa.

 

wydawalo mi sie ze jest najpewniejszy wiec go tu dalem zebyscie podreperowali archiwa

 

nie dawalem

 

sbucka secret black macau spbos 1tipster

 

a wszystko weszlo!!!! Jutro zobaczycie w archiwach....typy byly odpowednio celtic norwich st.johnsone chelsea southampton I wlasnie za to sie placi HDMI za reszte:)

 

Chcialem dobrze i dalem najpewniejszy ale nie wyszlo :(

 

a to juz nie moja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze to nie ma sensu...Albo sie gra wszystko plaską stawka przez tydzien/dwa albo sie nie gra wcale bo po 2zlych dniach przyjdzie 5dobrych i trzeba patrzec calosciowo

 

No nic chcialem pomoc ale jak zwykle dalem dupy :)

 

Prose to moje dzisiejsze zaklady:) Pewnie dalbym wszystko po 100 i byloby -400 i za excl + wiec wyszedlbym lekko na + ale mialem zajecia i nie oagarnalem wszystkich typow...W sumie cale szczescie jest spory plus na dzis.

 

 

Ps. Polecam Pinnacle dopiero odkrylem serwis ale widze kursy maja sporo wyzsze..Gdyby nie limit wyplat bylaby miazga

 

Zamieszczam zdjecdie jak wczoraj wyszedlem zeby nie bylo ze daje tylko +

 

Na dzis byl typ TROMSO - wygralo kurs ponad 2

 

Zostala ROMA -1 oraz MACABI TEL AVIV -6.5 FIRST HALF

post-130153-14150901843447_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sobota była tragiczna

 

Dzis gram wszystko 2/10

 

Rizespor - 0Ah

 

Juventus 0AH

 

Stoke - WIN

 

Hoffenheim - WIN

 

IKAROS - WIN

 

IPSWICH - WIN

 

I raczej zamieszczam typy po raz ostatni nie mam czasu zagladac na fora:(( (w tych typach nie ma SBT oraz Exclusive)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty na dzis:

 

Rizespor - 0Ah :minus:

 

Juventus 0AH :plus:

 

Stoke - WIN :plus:

 

Hoffenheim - WIN :plus:

 

IKAROS - WIN :minus:

 

IPSWICH - WIN :plus:

 

Do tego zagralem secretbettingtips.com na dzis i rownież :plus:

 

Dzien fajny. Mam nadzieje ze cos ugraliscie. Jak mówiłem mógłbym wrzucac 1 typ na dzien ale to nie ma sensu..Albo gra sie wszystko regularnie albo nie:( Moze czasem wejde i cos tu podrzuce..Nie wszystko bo jest to nie fair wobec skladajacych sie

 

Tak wiec pozdrawiam:) W razie info - besttips11@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to zadne fixy

 

Poprostu przeanalizowane typy

 

Ja robie skladke 90zł/tydz

 

Mam typy z pewnego zrodla zrzucamy sie w kilka osob i codziennie przesylam typy sms

 

To oczywiscie nie pewniaki - przeciez kazdy moze wlaczyc archiwa

 

Ale 80% trafnosci jest i kazdego miesiaca wielki plus na koniec.

 

Mam pewne wątpliwości , czy mógłbyś je rozwiać ?

 

Mógłbyś napisać czym jest to "pewne źródło" z którego bierzesz te typy ?

Bo jak rozumiem nie kupujesz ich bezpośrednio z serwisów tylko przez jakiegoś pośrednika , co może doprowadzić do podobnej sytuacji o której sam pisałeś :

 

Masz racje..

 

Juz nawet nie myslalem o wykupowaniu typów tylko pobieraniu stamtąd ale 2 razy sie przejechalem na viptips

 

 

Typy ktos podal ktore nigdy nie pojawily sie na stronie a kasa poszla...

 

No coz teraz zaplace ale mam profit :)

 

Wytłumacz mi zatem jaki jest sens kupowania tych typów nawet za 90pln tygodniowo skoro tak samo "pewne" można mieć za darmo.

Z której ręki te typy pochodzą ? z piątej ? Typy warte mniej więcej 2000E dziennie (Sb-ex , SBT , Macau , BST ), Ty sprzedajesz za 13pln ? Coż za szlachetność.

 

Co Ty , jeleni szukasz ? Jak dla mnie jesteś zwykłym "blogersem" ( jakich wielu ), szukającym okazji to zarobienia na paczkę fajek i browara.

 

Ps. Wspomniałeś również o tym , że masz dostęp do typów Sportingboss. Dostęp pewnie masz tylko skąd ? Na pewno nie bezpośrednio , gdyż serwis ten dostępny jest tylko na Betgang....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i po co te nerwy? Co chcesz udowodnic?

 

Dostep mam i wykladam kupe kasy nie z rosyjskich for gdzie co 2 typ jest bledny tylko z MOJEGO pewnego ZRÓDŁA gdzie typy mam dzien w dzien i pewne.

 

I uwierz ze sportingboss oferuje nie tylko betgang, nie ma najmniejszych problemow aby wykupic stamtad typy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kefir również Cie nie rozumiem po co te nerwy - nie chcesz nie musisz zaglądać do tematu, gość podaje fajne typy większość wchodzi to nic tylko być zadowolonym z tego :) a Ty robisz dochodzenie z której ręki on ma te typy, nawet jeśli z 50tej to co ?? Widać, że większość wchodzi, typy są podawane przed rozpoczęciem spotkania to chyba jest ok - takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i po co te nerwy? Co chcesz udowodnic?

 

Dostep mam i wykladam kupe kasy nie z rosyjskich for gdzie co 2 typ jest bledny tylko z MOJEGO pewnego ZRÓDŁA gdzie typy mam dzien w dzien i pewne.

 

I uwierz ze sportingboss oferuje nie tylko betgang, nie ma najmniejszych problemow aby wykupic stamtad typy...

 

Człowieku , gdybyś wykładał kupę kasy , tak jak mówisz , to byś te typy choć trochę szanował a nie wyprzedawał jak szmaty z lumpexu.

 

Jakbyś miał dostęp do tych serwisów to po prostu założylbyś na betgangu

sklep, kosił kasę a nie spamował po forach. Ale dobrze wiesz, że dostęp

masz jak ci bloger skapnie, więc przestań opowiadac bajki. A jeśli

chcesz być wiarygodny pokaż panel z typami SBT z dnia dzisiejszego

(może być i 5 godzin po meczu) bylebyś mógł pokazać, że choć raz w życiu

widziałeś to na oczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz chodzi tu o to ze sie pieklisz jakbys placil 100e każdego dnia i miał problem z tym że ja mam to taniej...

 

A oboje wiemy ze nie placisz 100e każdego dnia skoro znasz betgang.

 

Sam gralem na typy z for i postanowilem je tu zamiescic zeby ludzie sobie pograli i nie wiem co widzisz w tym zlego

 

i zdziwilbys sie ile razy wykupywalem typy prosto z serwisu zeby samemu sprawdzic czy to nie scam...

 

Do tego dochodzi mysecurebet.com wiec nie rob problemu skoro go nie ma. Do tego od kilku dni nie zamiescilem tu zadnego typu wiec nie wiem o co Ci chodzi czlowieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...