Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 25.01.2011


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: R.Federer-S.Wawrinka

Typ: S.Wawrinka

Kurs: 4,03

Bukmacher: Pinnacle

Godzina: 2:30

 

Teoretycznie zdecydowanym faworytem meczu jest Roger Federer, ale ja widzę spore szanse na zwycięstwo jego rywala, który jest w wybornej formie. W tym roku Wawrinka wygrywa wszystko jak leci. Gra dobrze, skutecznie, po prostu widać, że jest w formie(może nawet życiowej). Na tym turnieju odprawił już z kwitkiem m.in. Roddicka w trzech setach, Monfilsa również w trzech setach, a to naprawdę bardzo duża sztuka.

Prawdę powiedziawszy to Wawrinka na tym turnieju sprawia dużo lepsze wrażenie niż Federer, bo Roger już stracił kilka setów, np. 2 sety z Simonem, ostatnio nawet seta stracił z niezbyt mocnym Robredo. Najważniejsze będzie to, żeby Wawrinka nie spalił się psychicznie, wtedy jego umiejętności i forma mogą zdziałać cuda.

Kurs jest bardzo atrakcyjny, ja chętnie skorzystam.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-26, 10:03 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Ręczna, MŚ, 18:15

Spotkanie: Polska - Chorwacja

Typ: 1

Kurs: 2.70

Buk: Bet365

 

Mówimy że Polska na turnieju gra słabo - bo gra słabo ale to co robi Chorwacja jest gorsze bo oni byli jednym z faworytów turnieju, większym od Polaków a zawiedli na całej linii. Zaledwie zremisowali ze słabą Serbią i wygrali z Argentyną, a my? Zagraliśmy słabe mecze i z Argentyną i Serbią, oba wygrane co prawda ale na sporym szczęściu a dwa spotkania przegraliśmy podobnie jak Chorwacja ze Szwecją i Danią. Jutro więc dojdzie do pojedynku ekip które na Mundialu zawiodły grają słabo i jedyne co im zostało to walka o jak najwyższe z możliwych miejsc a jest to 5 pozycja. Jako że nie mamy już takiego nacisku ze strony kibiców na awans do walki o medale to mam nadzieje że Polacy zagrają lepiej i pokonają Chorwatów w których oglądając ich wczoraj nie widziałem już tej ekipy choćby sprzed roku gdy grali jeszcze naprawdę dobrze. Wydaję mi się że powinniśmy jutro wygrać i tak też proponuje zagrać.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-26, 10:03 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Federer R. - Wawrinka S.

Will R. Federer Win 3-0?

Typ: No

Kurs :1.55

Bukmacher : Pinnacle

Data: 2011-01-25 03:00

 

Analiza:

 

Wawrinka z meczu na mecz zadziwia co raz bardziej, gra co mecz to lepszy tenis.

Ostatni mecz to był0 koncert w wykonaniu szwajcara.

W 29 gemów zanotował az 67 winnerów, to wynik jakiego nie zanotował Federer nawet w 5 setowym pojedynku z Simonem.

Dodatkowo przy tych 67 winnerach zrobił tylko 19 UE. co pokazuje jak perfekcyjnie zagrał szwajcar z Rodickiem.

Przyznam sie ze meczu nie oglądałem z amerykaninem ale widziałem poczynania Staszka w meczu z Gaelem Monfilsem.

Tam ta gra nie wyglądała aż tak dobrze ale zagrał równeż na fantastycznym poziomie.

Poprostu Gael potrafi odbierac serwisy nie do wziecia przez innych tenisistów, gra w obronie fantastycznie i ciezko zagrać taki mecz z nim jak z o wiele wolniejszym amerykaninem.

Federer bedzie musiał zagrać na 120% by wygrać dzis to spotkanie bo ciezko powiedzieć by był on murowanym faworytem tego spotkania.

Roger gra dobry tenis ale nie tak skuteczny jak kilka lat temu.Stanislas natomiast gra szybki tenis, mocne uderzenia ,pewne rozgrywanie po korcie i jest równiez dobrze przygotowany pod względem szybkościowym.

Federer nie tak skuteczny, robiący znacznie wiecej błedów jak za dawnych lat bedzie miał spory problem by wygrac ten mecz.

Mysle ze 4 sety to minimum a spodziewam sie 5 setówki w tym spotkaniu, chyba ze Federer bedzie jeszcze mniej skuteczny jak we wczesniejszych meczach.

Z Simonem zagrał wydawało by sie dobry mecz lecz Simon swoją szybkoscią nadrabiał i mielismy az 5 setów a smiem napisac ze to Simonowi nalezał sie awans ale wiecej szczescia i zimnej krwi miał szwajcar.

Faworytem dla mnie jest Stanislas i typuje ze to on obejmie prowadzenie w tym spotkaniu jak i licze ze to on awansuje dalej bo z taka gra daje małe szanse na wygranie Federera.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-26, 10:03 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Federer R. - Wawrinka S.

Zakłady na sety

Typ: 3-1

Kurs : 3,60

Bukmacher : Sportingbet

Data: 2011-01-25 02:40

 

Mecz wzbudza bardzo duże zainteresowanie i każdy z ciekawoscia go obejrzy. Jak widac wiele osob decyduje sie takze na grę przeciwko Federerowi, choć mi wydaje się to walką z wiatrakiem. Tak naprawdę przy takich kursach bukmacherskich zwyciezcą tego meczu może być dla mnie tutaj jedynie Roger. Mecz z Simonem wyraznie potwierdza jego dobrą formę i teoretycznie czeka go teraz slabszy przeciwnik. Wawrinka jest dobrym zawodnikiem i może nawiązać chwilową walkę z Federerem, jednak po prostu to nie ta sama klasa. Mysle,że te umiejętności pozwolą Wawrince wygrać tylko jednego seta. Liczę więc na wynik 3-0 lub 3-1 i wedlug mnie szanse w obu przypadkach są tutaj rowne. Stawiam jednak na 3-1, gdyż bukmacherzy oferują na ten typ wiekszy kurs. Jestem ciekaw jakie miny będą mieli wszyscy obstawiający na Wawrinkę po meczu.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-26, 10:03 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hokej:Rosja 25 sty 11 g. 17:00

Czerepowec-Ufa

Czerepowec+1,5-zwyciestwo Ufa

kurs 2.25

Gamebookers

Rozpedzona Ufa wygrywa wczystko i ze wszystkimi ,myslałem ze nie wygra w poprzednim meczu przeciwko St.Petersburg a wygrali wysoko 4:1,w Moskwie w meczu ze Spartakiem tez w moich oczach stali na straconej pozycji i tez wygrali .U siebie wygrali z Drugą najmocniejsza drużynaRosji z Jarosławiem ,mecz zakończył sie wynikiem 7:6.W meczach z Czerepowcem ostatnio nie mieli kłopotów teraz powinno by podobnie bo gospodarze nie prezentują sie dobrze .Ostatnio przegrali z Traktor Chelyabinsk i Cechovem .Ufa jest czwarta w ogólnej tabeli nie dzieląc na poszczególne konferencje ale do 1 Omska traca zaledwie 3 punkty to swiadczy jak dobrze grają w tym sezonie i kto jest faworytem tego spotkania

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 10:59 ]

125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

25.01.2011 g. 18:30

Spotkanie: Hiszpania - Węgry

Typ: 1 (-1.5)

Kurs: 1,88

Bukmacher: tobet

 

Hiszpanię mają już zapewniony awans do półfinału i na pewno z tego powodu kursy na nich są aż tak wysokie. W tej chwili mają tyle samo punktów co Francja i o pierwszym miejscu prawdopodobnie zadecyduje korespondencyjny pojedynek na gole, ponieważ trudno przypuszczać, aby Francja poległa dzisiaj w starciu z Islandią. w tej chwili Hiszpania ma bilans bramkowy gorszy o 10 trafień i to może zadziałać trochę demotywująco, ale mimo wszystko stawiam na to, że po raz kolejny gorący hiszpański temperament da znać o obie i gracze z Półwyspu Iberyjskiego rozegrają kolejne wielkie zawody pokonując tym samym Węgrów co najmniej dwom golami. Hiszpanią do tej pory w pierwszej fazie turnieju pokonała Bahrajn 33-22, Tunezję 21-18, Niemców 26-24, Egipt 31-18 i zremisowała z wielka Francją 28-28, mimo iż po pierwszej połowie przegrywała różnica 5 bramek. W drugiej fazie turnieju pokonali Norwegię 32-27 i Islandię 32-24. Ton grze nadają zawodnicy FC Barcelona, czyli świetny wykonawca rzutów karnych Iker Romero (26 bramek, w tym 20/23 karne), Rocas Comas (25 trafień), Raul Entrerrios (24 bramki), Garcia Lorenzana (22 bramki). Bardzo dobrze prezentują się też Gurbindo (19 bramek) oraz drugi z braci Entrerrios, Alberto (16 trafień). Hiszpanię opierają swoje grę na kontratakach, dużej liczbie rzutów skrzydłowych, dużej dynamice swoich graczy, co według mnie bardzo dobrze sprawdzi się w spotkaniu z Węgrami. Reprezentacja Madziarów w pierwszej fazie turnieju przegrała z Islandią 26-32, a potem ogrywała Norwegię 26-23, Brazylię 36-24, Japonię 28-24, Austrię 32-30. W drugiej fazie turnieju zebrali baty od Francji 24-37 i pokonali Niemców 27-25. Oni z kolei stoczą korespondencyjny pojedynek z Islandią o trzecie miejsce w grupie, które zadecyduje o tym, która z tych ekip zagra o piąte, a która o siódme miejsce w MŚ. Według nie jednak Hiszpanie dzisiaj poważnie podejdą do sprawy, a wtedy powinni spokojnie ograć Węgrów, ponieważ są po prostu zdecydowanie lepszą ekipą.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-26, 10:03 ]

88 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Premiership, 20:45

Blackpool - Manchester United

Typ: H(1,5:0) 2

Kurs: 2.05

PinnacleSports

 

Zaległe spotkanie, które pierwotnie rozegrane miało zostać 4 grudnia. Po wczorajszym przełamaniu się Chelsea zdecydowałem się na zagranie Czerwonych Diabłów. Beniaminek spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie, zwłaszcza 5 wyjazdowych zwycięstw robi wrażenie, obecnie zajmują 12 miejsce w tabeli. Manchester United jest liderem, jednak ich gra wyjazdowa pozostawia wiele do życzenia, choć są w tym sezonie niepokonani to jednak z 10 wyjazdowych meczy wygrali tylko 2, reszte remisując. Blackpool u siebie ma przeciętny bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Zastanawiałem się długo czy wybrać zagrać zwycięstwo z handicapem Czerwonych Diabłów czy over, kurs na over jednak nie zachęca, niby w meczach z udziałem tych drużyn pada wile bramek, jednak różnica potencjałów obu drużyna jest ogromna. Po ostatnim wysokim zwycięstwie mam nadzieję że dzisiaj czas w końcu na dobry występ wyjazdowy, liczę na to zwłaszcza że w ostatnim czasie gra i wyniki beniaminka nie wyglądają już tak dobrze, przegrali 5 z ostatnich 6 spotkań. W ekipie gospodarzy zabraknie dzisiaj 4 zawodników kontuzjowanych od dłuższego czasu oraz Carneya (Puchar Azji), niepewny jest natomiast występ DJ Campbella Kingsona i Craineya. W zespole gości nie zagrają oprócz kontuzjowanych od dawna Hargreavsa i Valencii oraz Parka, który jest na Pucharze Azji, mało prawdopodobny jest także występ Ferdinanda i Carricka. Wydaje mi się że to dobry moment na pierwsze przynajmniej 2-bramkowe zwycięstwo Manchesteru United w tym sezonie, są obecnie liderami, mają dobry mecz za sobą i trafiają na beniaminka, który w ostatnich meczach spisuje się przeciętnie. Liczę na wynik 0:2 :cwaniak:

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-26, 10:03 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Wigan - Aston Villa

Typ: X

Kurs: 3,46

Bukmacher: Pinnacle

Godzina: 20:45

 

Analiza: Dziś na JJB Stadium miejscowy Wigan Athletic podejmie zespół Aston Villi. Spotkanie bukmacherzy obstawiają jako równe, dlatego mój typ to remis w tym meczu i podział punktów obu zespołów. Zarówno Gospodarzą jak i gością punkty są potrzebne na wagę złota, bowiem zespół Wigan jest pod kreską spadkową z 22 punktami, a Zespół z Villi to rozczarowanie tego sezonu i z 25 punktów są na 16 lokacie. Obydwa zespoły spotkały sie ze sobą 5 razy, Villa wygrała 3 razy, raz wygrał Wigan i raz padł remis. Gospodarze w ostatnim meczu grali na Emirate Stadium, bez rewelacji ulegli Kanonierom 3:0, a samo spotkanie kończyli w 10, za czerwoną kartke wyleciał Caldwell Gary. Aston Villa podejmowała magiczny Man City, który obecnie na 3 pozycji i nieoczekiwanie wygrała 1:0 po bramce Darrena Benta. Dwie kolejki temu zarówno Wigan jak i Aston zremisowali po 1:1 z rywalami z dolnej części, gospodarze zFulham i Aston w Birmingham. W rozgrywkach FA Cup zanotowali zwycięstwa wyjazdowe, Wigan z Hull 3:2, Aston z Sheffield Utd 3:1. Patrząc na tabele ligową Wigan strzelił najmniej bramek z całej ligi, ich bilans to 19:37, natomiast bilans Aston Villi to 25:39. U siebie Wigan gra niemal że najsłabiej, w 12 meczach 12 punktów i 6 remisów, ale mecze Aston Villi na obcych terenach to tylko jedno zwycięstwo 3 remisy i 7 porazek, w bramkach 9:26. Do składu Villi wróci Walker, który borykał się z drobnym urazem. Gotowy do gry bedzie także Emile Heskey, który pauzował z powodu czerwonej kartki. Menedżer w ostatnich wypowiedziach podkreśla, ze w szatni bardzo poprawiła się atmosfera. Od razu widać to w grze, która wyraźnie się poprawiła, a w zespole jest ogromna chęc na poprawienie sytuacji ligowej. Widać zapał i zaangażowanie. Prasa przypomina, że Villi w tym sezonie nie udało się wygrać dwóch meczów z rzędu, a Wigan to w tej chwili rywal z najbliższego sąsiedztwa w tabeli. Stąd stawka meczu wydaje się być podwójna.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-26, 10:04 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25-01-11 18:30 - Mistrzostwa Świata panowie

Hiszpania - Węgry (-1.5/+1.5)

Spread 1. połowa - Typ: 1

Kurs: 1,95

Buk: Bet-at-home

Analiza:

Dzisiaj w ostatniej kolejce II fazy mistrzostw pewni awansu Hiszpanie zmierzą się walczącą o Igrzyska Olimpijskie Węgrami. Hiszpanie walczą jeszcze z Francją o pierwsze miejsce w grupie, więc wątpie, że odpuszczą dzisiejszy mecz. Hiszpanie na tych mistrzostwach jeszcze nie przegrali, zremisowali tylko raz z mocną Francją. Węgrzy na mistrzostwach też radzą sobie dobrze, lecz przegrali z Islandią oraz z Francją. Choć zwycięstwo Węgrów może i tak im nic nie dać, bo jeśli Islandia wygra swój mecz to i tak nie przeskoczą ich. Myślę, że Hiszpania nie odpuści pierwsze miejsce w grupie będzie oznaczało grę w półfinale raczej ze Szwecją która jest w zasięgu Hiszpanów. Stawiam, że do przerwy Hiszpanie będą prowadzili już pewnie, choć przy moim typie wystarczy prowadzenie dwoma bramkami. Polecam typ. Pozdrawiam.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:00 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna , MŚ 18:15

Polska - Chorwacja

Typ: under 50,5

Kurs : 2,75

Betsafe

Już niebawem a mianowicie o godzinie 18:15 rozpocznie się spotkanie Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych pomiędzy naszymi orłami a ekipą Chorwacji. Obie reprezentację nie zagrają o medale , a ten mecz jest o 3 miejsce w grupie , który daje prawo gry o 5 miejsce na tym turnieju. Stawka jest dość duża, gdyż zwycięzca ma zapewnioną grę w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w londynie ,a drużyna która zajmie miejsce w pierwszej 5 będzie mogła taki turniej zorganizować we własnym kraju. Bogdan WENTA wie jak gra się w Polsce, lecz nie możemy doczekać się wielkiej imprezy. Polacy troszkę smutni bo przyjechali z większym celem ale cel minimum to właśnie awans do tego turnieju kwalifikacyjnego, także Polska jaki Chorwacja ten mecz potraktują jak najbardziej poważnie. Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu na małą ilość goli, under 50,5 . Obie drużyny grają twardo w obronie , mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze wzbudzały wiele emocji i padało nie za wiele bramek. Tym bardziej że mecz ma jednak swoją stawkę. Naszym ostatnio nie szło z Chorwatami ale myślę że dzisiaj powalczą , nie sądzę abyśmy zobaczyli za wiele goli. Liczę na parady bramkarzy, zwłaszcza ze strony SŁAWKA który nie może uznać za udanego tego turnieju., być może się właśnie dzisiaj przebudzi. Podsumowując mecze pomiędzy tymi drużynami były rozgrywane w niewyklej walce i nie padało zbyt wiele goli , sądzę że dzisiaj na tak poważnej imprezie może być podobnie gdyż obie drużyny nie grzeszą skuteczności a i kurs na to zdarzenie jest naprawdę wysoki. .

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:00 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Schalke vs 1 FC Nuremberg

Typ: X2

Kurs: 2,25

Buk: Bet365

Godzina rozpoczęcia: 20-30

Analiza:

Patrząc na kursy najwyraźniej mozna odniesc wrażenie, że jest niesamowita masówka na gospodarzy. Ja jednak osobiście radziłbym zachowanie spokoju i zdecydowac się na goście z podpórką. Schalke ostatnimi czasy gra w kratkę, wygraną przeplata przegrana. Dla przykladu w meczu towarzyskim rozegranym 12 stycznia nie byli w stanie uporac się z Eskisehirspor . Zremisowali wowczas 1-1. Schlake będzie dziś osłabione brakiem Huntelaara. W jego miejsce w podsatwwowym składzie ma wyjsc Julian Draxler. Jest to niespełna 18-letni zawodnik. Czy dziś sprosta temu wyznaniu. Pozyjemy, zobaczymy, ale brak Huntelaara jest bardzo znaczącym osłabieniem. Gospodarze w 1/8 finalu zaledwie 1-0 wygrali z FC Augsburg, a jeszcze wcześniej mieli trudnosci z uporaniem się z Greuther Furth. gdyż wygrali dopiero po serii rzutów karnych. Tak wysoki kurs na Norymbergę może byc spowodowany tym, że dosyc slabo spisuję się w meczach wyjazdowych. Jednak w spotkanich pucharowych bez problemów uporali się z rywalami. Nie byli to przecwiwnicy z wyższej półki, ale warto zaznaczyc, ze 2-0 wygrali z Offenbacher Kickers, a ten zespół rundę wcześniej wyeliminował samą Boruusię Dortmund. Cala ekipa goście jest zwarta i gotowa, bez kontuzji, więc mysle, że dziś moga powlaczyc-powodzenia

 

Przypuszczalne składy:

 

S04:

Neuer - Moritz, Höwedes, Metzelder, Schmitz - Kluge, Rakitic - Farfan, Draxler - Raul, Edu

 

FCN:

R. Schäfer - Judt, Wollscheid, Wolf, Pinola - Simons, Cohen - Hegeler, Ekici, Eigler - Schieber

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:01 ]

125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Vienna Capitals - VSV Villach 25.01 19:15

Typ: Over 6.5

Kurs: 2,05

Bukmacher: Bet365

 

W Wiedniu spotkają się dzisiaj Vienna Capitals z VSV Villach. Będzie to niezwykle ważne spotkanie dla układu tabeli, gdyż w chwili obecnej gospodarze to wicelider rozgrywek z 53 punktami na koncie, zaś Villach są na czwartej pozycji i mają o trzy punkty mniej. Do końca rozgrywek jeszcze tylko trzynaście kolejek, więc bój o pierwsze miejsce będzie zacięty do samego końca. Jeżeli chodzi o obecną formę to znacznie korzystniej wypadają zawodnicy ze stolicy Austrii. Capitals wygrali ostatnio trzy kolejne mecze z rzędu, wszystkie trzy bardzo wysoko, co najmniej trzema bramkami. Zupełnie inaczej wiedzie się gościom, którzy zaliczyli ostatnio dwie wpadki u siebie z Salzburgiem oraz Linzem. Według statystyk możemy dzisiaj spodziewać się kilku bramek w przewagach, gdyż obie drużyny mają bardzo wysoki procent wykorzystywanych takich okazji. Gospodarze zamieniają na bramki 28% przewag, zaś goście 25%. W obu przypadkach to znakomity wskaźnik. Jednak jeżeli chodzi już o obronę to znacznie lepiej spisuje się ekipa z Wiednia, która jest druga w klasyfikacji Penalty Kill. Jeżeli chodzi o indywidualności to zdecydowanie dwóch graczy Wiednia wyróżnia się w całym zestawieniu. Francois Fortier oraz Benoit Gratton są najlepiej spisującymi się zawodnikami w tym sezonie. Co ciekawe tuż za ich plecami znajdują się dwaj zawodnicy VSV Derek Damon oraz Michael Raffl. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki zapowiada się naprawdę bardzo ciekawe spotkanie. Nikt na pewno nie odpuści, więc liczę, że padnie dużo bramek i linia 6.5 zostanie pokryta.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:01 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Palermo - Parma, Goście Strzelą

Typ: Tak

Kurs : 1,53

Bukmacher : Betsafe

Data: 2011-01-25 21:00

 

Dzisiaj odbędzie się pierwszy z meczów ćwierćfinałowych Coppa Italia w którym Palermo podejmie AC Parmę. Faworytem wydają się być tutaj gospodarze, przynajmniej tak wyniki po kursach jakie wystawili na to spotkanie bukmacherzy. Ja jednak przestrzegałbym przed niedawaniem szans ekipie gości.

Parma jest zespołem nieobliczalnym, potrafiącym pokonać na wyjeździe Juventus 4:1, mająca naprawdę bardzo ciekawy zespół. Palermo ostatnio gra w kratkę a europejskie puchary raczej zagwarantuje sobie przez ligę, Parma takiej szansy niema dlatego dla nich Puchar Włoch jest bardzo ważny gdyż jest ostatnią szansą na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów.

Gram w tym meczu, że gości (AC Parma) zdobędzie bramkę, warto w tym miejscu przedstawić małą statystykę meczów Palermo na własnym boisku z Parmą:

 

11/12/2010 Serie A Palermo vs. Parma 3:1

06/02/2010 Serie A Palermo vs. Parma 2:1

20/09/2009 Serie A Parma vs. Palermo 1:0

19/03/2008 Serie A Parma vs. Palermo 2:1

31/10/2007 Serie A Palermo vs. Parma 1:1

22/04/2007 Serie A Palermo vs. Parma 3:4

03/12/2006 Serie A Parma vs. Palermo 0:0

18/01/2006 Serie A Palermo vs. Parma 4:2

28/08/2005 Serie A Parma vs. Palermo 1:1

20/03/2005 Serie A Parma vs. Palermo 3:3

07/11/2004 Serie A Palermo vs. Parma 1:1

 

Jak widać tylko w dwóch przypadkach na jedenaście a Renzo Barbera Parma nie potrafiła pokonać bramkarza gospodarzy. Jak widać piłkarze Parmy potrafią strzelać bramki Sycylijczykom na ich obiekcie i liczę, że dzisiaj to potwierdzą.

Ponadto gospodarze będą dzisiaj osłabieni brakiem Dorina Goiana, Mauricio Ferreiry Pinilla i Abela Hernandeza, goście natomiast zagrają jedynie bez Massimo Paci i Marco Pisano.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:01 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...