Skocz do zawartości

Płatny system


tomek83wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy system prosto z USA - za 1000$,

 

Buki podobno tak ustanawiaja kursy, iz jest taka prawidlowosc , ze wystarczy ulozy kupon o łącznym ako wynoszącym dokładnie 127,85 i napewno wejdzie 100%, ale ulożyc taki kurs nie jest łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To by tylko znaczyło ze buki znają wyniki spotkan przed ich rozegraniem :)

A skoro posiadają taką wiedze to nie bardziej by im sie opłacało całe zyski postawic u innego bukmachera i doprowadzic do jego go bankructwa by zniszczyc konkurencje?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
wystarczy ulozy kupon o łącznym ako wynoszącym dokładnie 127,85 i napewno wejdzie 100%

Takie AKO to ja mam prawie codziennie i jakoś do tej pory jeszcze nic nie wygrałem %-)

 

 

 

Powiem jedno - wyjdź!

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie ułożyłem sobie kuponik z AKO = 127,85

Zobaczę czy wejdzie... jeżeli tak, to dam tomek83wawa pochwałę i jeszcze przeleję mu 50% wygranej :D

 

 

 

 

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Właśnie ułożyłem sobie kuponik z AKO = 127,85

pokaż %-)

Za późno... wyrzuciłem go do śmieci z powodu MU... :/

 

 

 

 

 

 

 

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...

 

Przecież ten tomek83wawa czy jak mu tam, mówił, że ma kontakt do weterana i on mu podaje typy... więc teoretycznie biedny być nie powinien... teoretycznie bo praktycznie wiemy jak jest.... tylko wymyślił tego weterana... :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no gość rozwalił mnie. Ako 127,85 i wchodzi na bank... I tylko 1000$ za taki system... taniocha Muszę jakoś zlokalizować autora owego megasystemu i poprosić żeby napisał specjalnie dla mnie za 10 tys $ 100% pewny system na ako 99999 :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Nowy system prosto z USA - za 1000$,

 

Buki podobno tak ustanawiaja kursy, iz jest taka prawidlowosc , ze wystarczy ulozy kupon o łącznym ako wynoszącym dokładnie 127,85 i napewno wejdzie 100%, ale ulożyc taki kurs nie jest łatwo

Gdzie się takie pomysły rodzą... to dobre w sumie do serialu Włatcy Móch :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Bardzo dziwne ,że coś takiego miałoby istnieć , a tym bardziej że ktoś by to sprzedawał . Znam serwisy , które sprzedają ale nie system , lecz typy ( przeważnie single ). Jest to bardzo opłacalny biznes , nie wiem tylko , czemu administratorzy tak go nie lubią - przecież naszym celem jest ogrywaniue buków , a nie ich wspieranie . Ja tylko chciałbym doradzić - rzućcie progresje , tasiemce czy inne rzeczy i grajcie single ( z bez albo z płatnych źródeł ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...