Skocz do zawartości

System kroków


Maiki

Rekomendowane odpowiedzi

System polega na graniu maksymalnie 2-3 meczy na kupon. Kurs łączny tych dwóch spotkań musi wynieść około 2.00. System składa się z 15 kroków w trakcie których w żadnym momencie nie jesteśmy na minusie (o ile ciągle wygrywamy i nie wykładamy zasobu gotówki z kieszeni).

System polega na graniu kolejnych kuponów za wygrane z poprzednich. Wszystko jest niżej rozpisane. Gr Przy każdym kroku mamy jedną zaczynamy od 2 zł. A „planowo” kończymy na 768 zł możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego kroku. Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do kroku z mniejszą stawkę gdzie też możemy się raz pomylić.

 

 

krok 1

Gramy za 2 zł wygrana 4 zł z tych 4 zł odkładamy do banku 2 zł czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.

 

krok 2

Gramy ponownie za 2 zł wygrana 4 zł nic nie odkładamy

 

krok 3

Gramy za 4 zł wygrana 8 zł odkładamy do banku 4 zł to jest to zabezpieczenie je?li wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co gra? bez wykładania swojej kasy

 

krok 4

Gramy za 4 zł wygrana 8 zł

 

krok 5

Gramy za 8 zł wygrana 16 zł odkładamy 8 zł

 

krok 6

Gramy za 8 zł wygrana 16 zł

 

krok 7

Gramy za 16 zł wygrana 32 zł odkładamy 16 zł

 

krok 8

Gramy za 16 zł wygrana 32 zł

 

krok 9

Gramy za 32 zł wygrana 64 odkładamy 32 zł

 

krok 10

Gramy za 32 wygrana 64 zł

 

krok 11

Gramy za 64 zł wygrana 128 z? odkładamy 64 zł

 

krok 12

Gramy za 64 zł wygrana 128 zł

 

krok 13

Gramy za 128 zł wygrana 256 zł odkładamy 128 zł

 

krok 14

Gramy za 128 zł wygrana 256 zł

 

krok 15

Gramy za 256 zł wygrana 514 zł !! KONIEC

 

Po zsumowaniu wszystkich pieniedzy z banku oraz koncowej wygranej otrzymamy kwot? 768 zł (kwota ta wyjdzie wtedy kiedy bedziemy zawsze wygrywac). Nawet jesli przy kazdym kuponie. Caly pomylimy sie jeden raz ale skonczymy system to wygramy min. 514 zł system mozemy skonczyc nawet w tydzien.

 

Co o tym myslicie? Moze ktos z Was juz gral podobnym systemem? Ja grałem i doszedłem do połowy po czym nie wiadomo czemu zakołczyłem ;) Aby zagra tym systemem trzeba miec wiele samo zaparcia ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten system to "15". Grałem tym systemem przez jakis czas. Doszedłem chyba do 12 etapu i wypłaciłem kase, nie chciałem ryzykował. Później zaczynałem system jeszcze kilka razy, ale odpusciłem. Na pierwszy rzut oka system wydaje si? byc prosty i zysk szybki i łatwy, bo kurs 2.0 to ze dwa, trzy mecze po niskich kursach, lub "podpórki". Nie dajcie sie zwiesc :)

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten system praktykuje inaczej gram mecze NBA hadndicapy i totals gdzie kursy mam 1.90 - 1.94 zazwyczaj jednak 1.90. I gram tak, ?e jak wygra? mam 4 z? to zwi?kszam stawke tak by stawka x kurs 1.90 = wygrana np. mam do wygrania 16 z? czyli 8.43 X 1.90 = 16.01 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pi?tnastka", moim zdaniem, ?adnie wygl?da na papierze... ale trafienie takiej ilo?ci kupon?w z AKO 2 wcale nie jest takie ?atwe...

Bardziej mi si? podoba gra TRETERa, szczeg?lnie, ?e mo?emy tutaj gra? single (je?li si? nie myl?, to handi w NBA z regu?y ma kurs ok. 1,9)... Je?li kto? zna si? na koszyk?wce, to mo?na poleci? tak? gr? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja typuje tak pietnastke 1.90 ale nie do 15 kroku tylko koncze troche wczesniej i zaczynam od nowa daje tak z 2 serie w miesiacu i wychodze zawsze na plus :) gram 1 singiel dziennie kurs zawsze 1.90 albo wiekszy..... I tak mozna skutecznie drazyc ten system :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie system - to sposób na grę, rozsądne zarządzanie swoim funduszem.

I to jeden z lepszych sposobów ale trzeba być cierpliwym ;). Ja jestem zwolennikiem nie_grania_na_siłę i jak nie widzę pewnych dla mnie meczy z łącznym AKO ~2 to gram to co mam i dokańczam AKO innego dnia. Nie tylko typy są ważne ale też to jak zarządzasz swoją wygraną. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem nie_grania_na_siłę i jak nie widzę pewnych dla mnie meczy z łącznym AKO ~2 to gram to co mam i dokańczam AKO innego dnia. Nie tylko typy są ważne ale też to jak zarządzasz swoją wygraną. Polecam

 

Tu zgadzam się z tobą ślimak w 100% nie ma po co sie napychać typami, że są dobre mecze nie oznacza, że trzeba obstawić praktycznie mecze do typowania są codziennie !! czy to koszykówka, czy piłka czy hokej. Ja mam taką nauczkę, grałem z 50 zł dwie progresje na kurs 1.90 - 2.00 po paru serjach pomyślałem, że 2 to mało mam zyski, ale chce więcej zaczełem grać 4 progresje naraz no i niestety się przejechałem z 50 zł zostało mi 10 :/ musiałem wszystkie progresje zaprzestać i z 10 złotych zrobić ponownie 50 :) W tym systemie jak ktos chce grac koszykowke gdzie kursy sa 1.90 najlepiej grac 1 typ dziennie o kursie 1.90 albo hanicap albo totals. Codziennie jest jakis dobry jeden mecz z tym kursem ktory można bez zastrzeżen obstawiać czy to z NBA czy z NCAAB czy z ligi europejskiej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze ;)

 

To jest system 15-stka .

 

według mnie system jest niezły ,ale szanse by ktos doszedl do 15 ziomu są male..

W najgorszym razie jesl iwszystko przegramy to patrzac na to z jednej strony to :

np przegralismy wszystko na 8 poziomie czyli 16 zł ,zaś z drugiej strony przegrywamy tylko 2 zł z którymi zaczynalismy gre. Ten system moga początkujący gracze popróbowac ;)

Sam nie gralem tym systemem ,ale spróbuje i opisze swoje efekty koncowe . Oczywiscie stawke dam troche wiecej niz 2 zł na poczatku....

 

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...