Skocz do zawartości


Drzon

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  8
 • Wpisy na Shoutboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • punktów

  133 [ Dodaj ]

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Drzon

  ecoPayz

  Dziękuję Wam za wszystkie podpowiedzi
 2. Drzon

  ecoPayz

  TAK: https://imgur.com/rB5ydlL
 3. Drzon

  ecoPayz

  No kurcze nie wiem co się zadziało, ale wyglada, że zweryfikowali mnie na GOLD, a ja nie zrobiłem nawet milimetra więcej, niż to co chcieli do SILVER. Nic w tych informacjach nie ma, że mam np. GOLD, ale z jakimiś ograniczeniami itp., a może jako laik tylko czegoś nie widzę. "Gratulacje, Twoje ecoAccount zostało zaktualizowane do poziomu Gold Witaj (), Z radością informujemy, że jesteś teraz posiadaczem konta Gold ecoAccount, które daje Ci jeszcze więcej możliwości i oferuje większe limity." https://imgur.com/toLiSw5 Co o tym myślicie, rzeczywiście trafiłem pełnowartościowe GOLD, bo jest tam akurat jakaś promocja itp.?
 4. Drzon

  ecoPayz

  O kurde...Panowie rozmawiacie z leszczem , to na razie za wysokie progi na moje nogi, ale bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi
 5. Drzon

  ecoPayz

  A w jaki sposób weryfikuje się do GOLD? - to już kolejna taka podpowiedź, czyli warto się zaznajomić z tematem.
 6. Drzon

  ecoPayz

  Bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi, jak przewalczę tę weryfikację i będę miał nadal jakieś problemy, to się odezwę. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 7. Drzon

  ecoPayz

  Najprawdopodobniej dla moich podstawowych pytań to nie ma znaczenia i to mogą być dla przykładu "Przelewy24" 1) Zaczynam to wszystko robić dokładnie ze strony do której załączyłem screen? - Klikam WPŁATA ŚRODKÓW itp. 2) Ze strony SZYBKIE WSKAZÓWKI ecoPayz: "Przy wpłatach bankowych w polu "Szczegóły płatności", wpisz numer referencyjny wyświetlony na stronie z instrukcjami dot. wpłaty." - dalej nie wiem co mam wpisać. (?)
 8. Drzon

  ecoPayz

  Dzień dobry, chciałem zapytać o kwestię związaną z wpłatą na kartę ecoPayz z konta bankowego. Robię to pierwszy raz i boję się, że popełnię jakiś błąd, a później będę się męczył, żeby to odkręcić. 1) Aby zapoznać się z *instrukcją dot. metod dokonywania wpłat i pełną listą dostępnych opcji, zaloguj się na swoje konto ecoAccount i wybierz **"Wpłać środki" w menu. 2) Zaloguj się na swoje konto i wybierz z menu: **"Wpłać środki" oraz numer rachunku ecoAccount, na który mają wpłynąć pieniądze. Wybierz metodę dokonywania wpłaty z wyświetlonej listy. Przy wpłatach bankowych w polu "Szczegóły płatności", wpisz numer referencyjny wyświetlony na stronie z instrukcjami dot. wpłaty." */** W tych dwóch punktach pada: *"instrukcja dot. metod dokonywania wpłat" oraz **"Wpłać środki" 1) Być może po zalogowaniu się, strona którą widzę i która ma w linku z frazę /deposits/, jest nazywana "instrukcją dot. metod dokonywania wpłat", ale nie mam tam do wybrania w menu: "Wpłać środki", a WPŁATA ŚRODKÓW. PS Zamieszczam screena tej strony która mi się wyświetla i o której piszę. https://imgur.com/ccfuEzQ 2) "Wpisz numer referencyjny wyświetlony na stronie z instrukcjami dot. wpłaty." - i znowu, zakładam, że gdyby chodziło o nr konta - to ktoś by napisał "wpisz numer konta", ale jedyny numer, który widzę w miejscu w którym jestem, to "Primary account". - Stąd moje wątpliwości, że jednak to wszystko mam załatwiać z innego miejsca na stronie mojego konta w ecoPayz. Proszę o pomoc.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...