Skocz do zawartości


lesiu17

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  17
 • Wpisy na Shoutboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • punktów

  460 [ Dodaj ]
 1. lesiu17

  [Zamknięty] Spotkania Miedzynarodowe

  08.09.2012 Kwalifikacje ME M godzina 16.00 Wilka Brytania vs Turcja Typ: 2 Kurs: 1,45 Bukmacher Fortuna Wielka Brytania vs Turcja mecz z jednym zdecydowanym faworytem jakim są Turcy, Wilka Brytania w Londynie chociaż się starała to nic nie pokazała ( co było do przewidzenia) niestety w tym kraju siatkówka to nie jest sport, który jest popularny i rozchwytywany przez młodzież, dlatego w tym spotkaniu będzie wynik jednnostronny przewiduję łatwe 0:3 dla Turków, którzy mają coraz mocniejszy oraz równieższy skłąd.
 2. lesiu17

  Polska I liga

  08.09.2012 godz. 16.00 Bogdanka Łęczna - Dolcan Ząbki Typ :1 Kurs: 2.20 Bukmacher: Bet365 godzina 16.00 Mecz I Ligii zapowiada się interesująco w Łęcznej miejscowa Bogdanka, z dobrym sponsorem podejmować będzie niezwykle silny w tym sezonie Dolcan Ząbki. Ja osobiście nie wróże tutaj jakiejś niespodzianki i uważam, że gospodarze sięgną po 3 pkt. Bogdanka cały czas ma aspiracje na awans do Ekstraklasy i uważam, że ten sezon nie jest stracony w przednim po ciekawej końcówce pokazali, że trzeba się z nimi liczyć. U siebie drużyna niezwykle mocna jak również równo grająca. Mam nadzieję, że tym spotkaniem drużyna z Lubelszczyzny rozpocznie swój rajd do Ekstraklasy.
 3. lesiu17

  Us Open

  D Ferrer - Djokovic N. Typ: 1 kurs: 11,00 bukmacher: Betdaq W tenisie jak również w innych sportach bardzo często zdarzają się niespodzianki. Moim zdaniem właśnie taka nastąpi w meczu między Ferre-em, a Djokovic-em, moim zdaniem Serb jest zmęczony ciężkim sezonem + Olimpiadą w Londynie, na której nic ciekawego nie pokazał. warto stawiać na te wydarzenie oczywiście nie muszą to być duże sumy, ale zysk niewyobrażalny. Analizując ostatnie mecze w US Open oboje przechodzili gładko swoich (za wyjątkiem ostatniego spotkania Ferrera, przyp wygrana 3:2). Zawodnicy, którzy rozstawienie są kolejno na 4 i 2 miejscu w tym turnieju powinni dać świetne show. Djokovic w tym turnieju miał jak dotąd lekką przeprawę zobaczymy dziś jak sobie poradzi.
 4. lesiu17

  Typy na dzień 08.09.2012

  D Ferrer - Djokovic N. Typ: 1 kurs: 11,00 bukmacher: Betdaq W tenisie jak również w innych sportach bardzo często zdarzają się niespodzianki. Moim zdaniem właśnie taka nastąpi w meczu między Ferre-em, a Djokovic-em, moim zdaniem Serb jest zmęczony ciężkim sezonem + Olimpiadą w Londynie, na której nic ciekawego nie pokazał. warto stawiać na te wydarzenie oczywiście nie muszą to być duże sumy, ale zysk niewyobrażalny. Analizując ostatnie mecze w US Open oboje przechodzili gładko swoich (za wyjątkiem ostatniego spotkania Ferrera, przyp wygrana 3:2). Zawodnicy, którzy rozstawienie są kolejno na 4 i 2 miejscu w tym turnieju powinni dać świetne show. Djokovic w tym turnieju miał jak dotąd lekką przeprawę zobaczymy dziś jak sobie poradzi. [ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-09-10, 15:16 ] typ nieważny, zły buk - liste z których możesz wybierać masz w regulaminie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...